Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1616617619621622650

Komentarz

  • Palade go mocno popiera. Swoją drogą nie rozumiem, czemu Palade jest taki niezadowolony - udało się przecież, PiS został odsunięty od władzy.

  • Bo to jego styl.

  • @KazioToJa powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):

    @peterman powiedział(a):
    Kto następcą zatem? MM już się rwie, a Błaszczak kompromituje na Twitterze.

    Bosak

    prorosyjski Bosak ma być wodzem antyrosyjskiej prawicy?

    Morawiecki nie, Błaszczak nie, Duda nie. Zostaje Bosak.

    I poszukaj sobie wynurzeń Sakiewicza, że kto o zbożu to onuca. A potem Kaczyńskiego o zbożu.

  • @los powiedział(a):
    Bo to jego styl.

    Palade przed wyborami walił w PiS a teraz dla równowagi wali w opozycję, obiektywny jest, bo wali i z lewa i z prawa.

  • Elegancki arbiter.

  • A w onuce też wali? Przepraszam za oczywistą asocjację ale tak wyszło.

  • @Przemko powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Bo to jego styl.

    Palade przed wyborami walił w PiS a teraz dla równowagi wali w opozycję, obiektywny jest, bo wali i z lewa i z prawa.

    On się mści bo nie korzystali z jego usług, a wcześniej zwolnili z radia,

  • edytowano 20 January

    @7my powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Bo to jego styl.

    Palade przed wyborami walił w PiS a teraz dla równowagi wali w opozycję, obiektywny jest, bo wali i z lewa i z prawa.

    On się mści bo nie korzystali z jego usług, a wcześniej zwolnili z radia,

    Dlatego daje narzędzia umożliwiające powrót do koryta?

    1. Tak działa mafia
      https://youtube.com/shorts/BFMxxg50-U0?si=jHAslQuRt_mJ7pZK
  • W onuce nie wypada. Pełno jest takich micro-celebrities w neciku, niby anty-lewica ale głównie antypis. Np. Marcin Możdżonek, Jakub Bednaruk, Marek Plawgo.

  • 7my7my
    edytowano 20 January

    @Smok_Eustachy powiedział(a):

    @7my powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Bo to jego styl.

    Palade przed wyborami walił w PiS a teraz dla równowagi wali w opozycję, obiektywny jest, bo wali i z lewa i z prawa.

    On się mści bo nie korzystali z jego usług, a wcześniej zwolnili z radia,

    Dlatego daje narzędzia umożliwiające powrót do koryta?

    1. Tak działa mafia
      https://youtube.com/shorts/BFMxxg50-U0?si=jHAslQuRt_mJ7pZK

    Z tego radia to go wywalili z tego co pamiętam za wysyłanie zdjęć przyrodzenia .

  • Sportowcy. Możdżonek siatkarz, mistrz świata. Bednaruk zawodnik i trener. Marek Plawgo lekkoatleta - medalista.

  • Zdaje się rzeczone zdjęcie wysłał w zamierzeniu kobiecie nieprzypadkowej ale zły klawisz nacisnął. Interesujące obyczaje mają nasze elity intelektualne.

  • Bosaka bym nie lekceważył. Sprawny jest, potrafi gadać, ma za sobą dziennikarzy, wyraźnie go lubią. A do tego teraz jest marszałkiem, to mu nada powagi oraz sprawiania wrażenia sprawczości. Nie wiem jaką rolę ma w Konfederacji, po prawdzie kompletnie nie znam Konfederacji, nie interesowała mnie, ale wygląda na to, że ma tam silną pozycję. On i Mentzen mają potencjał, żeby pociągnąć to ugrupowanie, ale cała prawda jest wewnątrz.

  • Ani Bosak ani Mentzen nie widzą polityki.

  • Niemcen musi pamiętać, że jedno piwo max.

  • @los powiedział(a):
    Kiedy sobie uświadomiłem, że po raz pierwszy widzę te nazwiska, poczułem się szczęśliwym człowiekiem.

    Marek Plawgo to był lekkoatleta. Ten sam?

  • @Brzost powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Kiedy sobie uświadomiłem, że po raz pierwszy widzę te nazwiska, poczułem się szczęśliwym człowiekiem.

    Marek Plawgo to był lekkoatleta. Ten sam?

    Yep. Skądinąd sympatyczny.

  • @Przemko powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Bo to jego styl.

    Palade przed wyborami walił w PiS a teraz dla równowagi wali w opozycję, obiektywny jest, bo wali i z lewa i z prawa.

    Przy czym to walenie to wypowiedzi w stylu: weźcie coś zróbcie jednak abyście jednak wygrali wybory i mieli 3 kadencję. Kaczyści na to: nie.

  • @los powiedział(a):
    Zdaje się rzeczone zdjęcie wysłał w zamierzeniu kobiecie nieprzypadkowej ale zły klawisz nacisnął. Interesujące obyczaje mają nasze elity intelektualne.

    O rany, tak wiele mnie ominęło...!

  • Ponoć istotnie panie były poruszone.

  • @Berek powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Zdaje się rzeczone zdjęcie wysłał w zamierzeniu kobiecie nieprzypadkowej ale zły klawisz nacisnął. Interesujące obyczaje mają nasze elity intelektualne.

    O rany, tak wiele mnie ominęło...!

    Zabawne że gość, który na bardzo wymagającym stanowisku dyrektora Radia Opole miał takie dokonania,

    robi za jakiegoś boga strategii.

    Dodatkowo jedyną jego pracą jest wyciąganie średniej arytmetycznej z sondaży, przeliczanie jak te wyniki rozłożą się po okręgach wyborczych, oraz robienie prognozy jak to przełoży się na mandaty zgodnie z ordynacją wyborczą. Praca na kilkadziesiąt minut w exelu.

  • Można też napisać krótki programik w VBA (albo zlecić jak się nie umie) i zredukować wysiłek do stuknięcia palcem.

  • Mnie dotąd Palade kojarzył się pozytywnie jako szef jedynej uczciwej pracowni sondażowej (Polskiej Grupy Badawczej), która jako jedyna wykazała zbliżające się zwycięstwo Lecha Kaczyńskiego a nie próbowała ustawiać wybory jako pozostałe sondażownie.

  • loslos
    edytowano 21 January

    Zbliżające się zwycięstwo Lecha Kaczyńskiego to jakiś czas temu było, nie?

  • "Leasing socjalny to program w ramach którego osoby pracujące o niskich dochodach, spełniające kryteria wyznaczone przez rząd, mogą wynająć za bardzo niski miesięczny czynsz samochód elektryczny. Na programie skorzysta najbardziej Stellantis, który łącznie zaoferował 20.000 aut do tego typu wynajmu. Po jego zakończeniu samochody wrócą do firmy, zostaną odnowione i wrócą na rynek jako używane."

    https://francuskie.pl/pierwsza-klientka-odebrala-peugeot-208-w-leasingu-socjalnym-we-francji/

  • Rzekomo sąd odrzucił wniosek o likwidację TVP:

    To może Matyszkowicz wziąłby się za robotę wreszcie?

  • @celnik.mateusz powiedział(a):
    Rzekomo sąd odrzucił wniosek o likwidację TVP:

    To może Matyszkowicz wziąłby się za robotę wreszcie?

    Na razie radia.

  • Matyszkowicza już dawno nie ma. Taki przyjemny Karol Marks to się nadaje do konsumpcji fruktów a nie do walki na pierwszej linii.

  • A na ten wpis, Ministerstwo Kultury:

    Jak zauważa resort, "wpis w Krajowym Rejestrze Sądowym ma charakter deklaratoryjny (...). Wpis w rejestrze nie tworzy prawa lub statusu organów, np. prawa do zasiadania we władzach spółki. Ma jedynie walor informacyjny".

    Źródło omówienia
    Teoria głoszona przez Otokę mocno się uprawdopodabnia, czyli że osłona prawna całej operacji Wnuczka jest złożona z najlepszych prawników, którzy się zgodzili to firmować, bo ci najlepsi uznali, że w takich pomysłach to brać udziału nie zamierzają.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.