Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1614615617619620637

Komentarz

  • Obawiam się losie, że teraz to już ponad 10 mln, tak mi się widzi.

  • Jak to było? Niemcy robią z nas bohaterów, Rosjanie robią z nas gówno.

    Widać, że Niemcy to pojętny naród i nauczyli się od Rosjan.

  • Tych, których naprawdę rajcuje, może nie ma aż tylu. Część to oportuniści gotowi zawsze poprzeć tego kto ma większą pałę.

  • @Brzost powiedział(a):
    Tych, których naprawdę rajcuje, może nie ma aż tylu. Część to oportuniści gotowi zawsze poprzeć tego kto ma większą pałę.

    Wystarczy że będą patrzeć i nic nie robić. Są uważani za zwolenników...

  • @Brzost powiedział(a):
    Tych, których naprawdę rajcuje, może nie ma aż tylu. Część to oportuniści gotowi zawsze poprzeć tego kto ma większą pałę.

    W wyborach nie było oczywiste, kto tę większą pałę ma, ludzie szli za tym, co im serce powiedziało.

  • @los powiedział(a):
    Jak to było? Niemcy robią z nas bohaterów, Rosjanie robią z nas gówno.

    Widać, że Niemcy to pojętny naród i nauczyli się od Rosjan.

    "porządek panuje w Warszawie"

  • A tekst Mackiewicza in extenso brzmi tak:

    @Józef Mackiewicz powiedział(a):
    Fałszujemy rzeczywistość, stawiając niekiedy znak równania między okupacją niemiecką i sowiecką. Niemiecka robi z nas bohaterów, a sowiecka robi z nas gówno. Niemcy do nas strzelają, a Sowieci biorą gołymi rękami. My do Niemców strzelamy, a Sowietom wpełzamy w dupę.

    Piękne, prawda? I teraz niech no kto powie, że Niemcy to nie jest pojętny naród.

  • @los powiedział(a):

    @Brzost powiedział(a):
    Tych, których naprawdę rajcuje, może nie ma aż tylu. Część to oportuniści gotowi zawsze poprzeć tego kto ma większą pałę.

    W wyborach nie było oczywiste, kto tę większą pałę ma, ludzie szli za tym, co im serce powiedziało.

    Miałem na myśli to co napisał MS, że jest więcej.

  • Dlatego popieram federalizację Europy. Niech polactwo wreszcie przestanie istnieć, niech się zamienią w Europejczyków, cokolwiek by to miało znaczyć. Pozbądźmy się tego garba. Dla nich też to będzie formacja, bo cokolwiek złego o Europejczyka nie powiedzieć, są dziedzicami wspaniałej kultury, nie są małymi, śmierdzącymi cwaniaczkami. Europejczycy potrafią być uprzejmi i profesjonalni, odwaliło im tylko w najważniejszych rzeczach.

  • @los powiedział(a):
    Totalsi planują dalsze kurestwa na cały czas, jak długo będą istnieć, tym większe im większą będą mieli moc sprawczą.

    Brak zgody, jak ich poseł zapowiada ciężki tydzień, to znaczy że będzie jechane walcem

  • Będą mieli lepsze i gorsze dni, większy i mniejszy entuzjazm, ale kurestwo będzie jednolite. A raczej będzie narastać, bo tak sugeruje empiria. MiejSen prychnie, aż szyby powypadają, ale Hitler też na początku tylko anulował mandaty Kamińskiego i Wąsika posłów komunistycznych a potem poszło: noc długich noży, obozy koncentracyjne i eksterminacja milionów. Nie wiem, jak daleko dojdzie don Aldo, ale mam dziwne wrażenie, że zadręczenie Kamińskiego i Wąsika to tylko delikatna rozgrzewka.

  • Nie mogę się doczekać jak się zabiorą za Banasia, wiadomo że na samym końcu, bo jest im na rękę, ale jego też posuną.

  • @los powiedział(a):
    Będą mieli lepsze i gorsze dni, większy i mniejszy entuzjazm, ale kurestwo będzie jednolite. A raczej będzie narastać, bo tak sugeruje empiria. MiejSen prychnie, aż szyby powypadają, ale Hitler też na początku tylko anulował mandaty Kamińskiego i Wąsika posłów komunistycznych a potem poszło: noc długich noży, obozy koncentracyjne i eksterminacja milionów. Nie wiem, jak daleko dojdzie don Aldo, ale mam dziwne wrażenie, że zadręczenie Kamińskiego i Wąsika to tylko delikatna rozgrzewka.

    Kolega nie bierze poprawki, że mamy tu do czynienia z abnegatami, często degeneratami i jednostkami, które chcę mieć ogólnie święty spokój. Motywacja. Motywacja ich jest słaba, za długo nie pociągnie. Chociaż istotnie, wciągnięcie w kurewstwo i strach przed rozliczeniem, może być wielką motywacją.

  • @JORGE powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Będą mieli lepsze i gorsze dni, większy i mniejszy entuzjazm, ale kurestwo będzie jednolite. A raczej będzie narastać, bo tak sugeruje empiria. MiejSen prychnie, aż szyby powypadają, ale Hitler też na początku tylko anulował mandaty Kamińskiego i Wąsika posłów komunistycznych a potem poszło: noc długich noży, obozy koncentracyjne i eksterminacja milionów. Nie wiem, jak daleko dojdzie don Aldo, ale mam dziwne wrażenie, że zadręczenie Kamińskiego i Wąsika to tylko delikatna rozgrzewka.

    Kolega nie bierze poprawki, że mamy tu do czynienia z abnegatami, często degeneratami i jednostkami, które chcę mieć ogólnie święty spokój. Motywacja. Motywacja ich jest słaba, za długo nie pociągnie. Chociaż istotnie, wciągnięcie w kurewstwo i strach przed rozliczeniem, może być wielką motywacją.

    Motywacja to słowo klucz. Zobaczymy, jak skuteczne było i nadal jest wieloletnie programowanie mas.

  • @posix powiedział(a):
    "Gdybym miała taką matkę, to bym się zabiła" Tak ktoś podobno Filiks z posłów PiS dzisiaj powiedział. Ostre. Heh ale akurat ona jak mało kto zasługuje aby rezać ja bez litości.

    Kto to ta pani Filiks i kto to ta jej matka, i po co mi to znać?

  • loslos
    edytowano 18 January

    @JORGE powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Będą mieli lepsze i gorsze dni, większy i mniejszy entuzjazm, ale kurestwo będzie jednolite. A raczej będzie narastać, bo tak sugeruje empiria. MiejSen prychnie, aż szyby powypadają, ale Hitler też na początku tylko anulował mandaty Kamińskiego i Wąsika posłów komunistycznych a potem poszło: noc długich noży, obozy koncentracyjne i eksterminacja milionów. Nie wiem, jak daleko dojdzie don Aldo, ale mam dziwne wrażenie, że zadręczenie Kamińskiego i Wąsika to tylko delikatna rozgrzewka.

    Kolega nie bierze poprawki, że mamy tu do czynienia z abnegatami, często degeneratami i jednostkami, które chcę mieć ogólnie święty spokój.

    To powiedz mi, dlaczego w historii ani jeden raz tak nie było? Hitler (MiejSen się zapieni) też deklarował, że przyjmuje specjalne pełnomocnictwa tylko na dwa lata a potem będzie porządek i demokracja. Jest całkiem możliwe, że tak myślał.

    Podpowiadam: Może dlatego, że materialiści nie mają racji i Szatan jednak istnieje. Dasz mu palec i jemu to nie wystarczy, będzie chwytać za więcej i więcej.

  • edytowano 18 January

    Może i tak, zło wciąga ...

    Ale to jest Polska, my tu nigdy nic do końca i na poważnie. Nie wiem dlaczego, ale jakoś ich się nie boję. Czasami uważam, że jakby ich przytulić i się wódki napić to by wyszło, że oni w głębi duszy chcą przecież dooooooooobrzeeee, buuuu.

  • @romeck powiedział(a):

    @posix powiedział(a):
    "Gdybym miała taką matkę, to bym się zabiła" Tak ktoś podobno Filiks z posłów PiS dzisiaj powiedział. Ostre. Heh ale akurat ona jak mało kto zasługuje aby rezać ja bez litości.

    Kto to ta pani Filiks i kto to ta jej matka, i po co mi to znać?

    Nie, to matka tego chłopaka co się zabił. Był gwałcony przez aktywistę LGBTQWERTY, którego ta matka naraiła do opieki nad synem.

  • Don Aldo nie jest Polakiem.

  • @los powiedział(a):
    Don Aldo nie jest Polakiem.

    Rozpierdoli i pojedzie. A zostaną oni, bezradni. Tak na marginesie, a to będzie bardzo ważne, na przyszłość, dobrze by było żeby kiedy już kurz opadnie, jednak figurka padła. Nie wiem, podczas operacji plastycznej serca, we śnie, od zamachu Dżihadu, wszystko jedno.

  • edytowano 18 January

    @romeck powiedział(a):

    @posix powiedział(a):
    "Gdybym miała taką matkę, to bym się zabiła" Tak ktoś podobno Filiks z posłów PiS dzisiaj powiedział. Ostre. Heh ale akurat ona jak mało kto zasługuje aby rezać ja bez litości.

    Kto to ta pani Filiks i kto to ta jej matka, i po co mi to znać?

    Nie "jej matka", tylko ona jest tą matką. "Gdybym miała taką matkę [jak posłanka - nie: jaką posłanka ma matkę], to bym się zabiła". A biega o to, że dziecko pani posłanki, mając panią posłankę za matkę, się zabiło. Nie wnikając w decydujące przyczyny tego fatalnego kroku należy jednak zauważyć, że twierdzi się iż posłanka udostępniała swoje dziecko pewnemu działaczowi ZiS, pedofilowi. Gdy już wiadomo było, że to pedofil, działała na rzecz ukrycia tego faktu, żeby organizacja nie straciła wizerunkowo.

    Przy okazji: Zdaje się, że ZiS specjalnie utworzył jakąś komórkę przy urzędzie, żeby pan pedofil (który z listy ZiS kandydował pod hasłem "Dobro wraca") miał dostęp do świeżego mięsa. Pan pedofil zarządzał tą komórką (czy też pełnił tam inną funkcję, z lepszym dostępem do świeżego mięsa).

    Mam słabą pamięć, jeśli coś przekręciłem, proszę o sprostowanie.

    Po co mi to znać? A tak tylko, żeby wiadomo było, kto rządzi krajem, w którym się urodziliśmy.

  • @JORGE powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Don Aldo nie jest Polakiem.

    Rozpierdoli i pojedzie. A zostaną oni, bezradni.

    Bardzo byś chciał Jorge, by tak było, prawda? Och, jak bardzo byś chciał. Ale tak nie będzie, lascia ogni speranza. Mądry lud ma nawet powiedzenie: od rzemyczka do koniczka.

  • @los powiedział(a):

    Bardzo byś chciał Jorge, by tak było, prawda? Och, jak bardzo byś chciał. Ale tak nie będzie, lascia ogni speranza. Mądry lud ma nawet powiedzenie: od rzemyczka do koniczka.

    Czym bym chciał ? Nie boje się ich, to tyle. Ani poważnie ich nie traktuję, znam ten typ ludzi. Zdejmij im wodza a się rozsypią.

  • @trep powiedział(a):

    Po co mi to znać? A tak tylko, żeby wiadomo było, kto rządzi krajem, w którym się urodziliśmy.

    Właśnie. The horror, the horror.

  • @JORGE powiedział(a):

    @los powiedział(a):

    Bardzo byś chciał Jorge, by tak było, prawda? Och, jak bardzo byś chciał. Ale tak nie będzie, lascia ogni speranza. Mądry lud ma nawet powiedzenie: od rzemyczka do koniczka.

    Czym bym chciał ? Nie boje się ich, to tyle. Ani poważnie ich nie traktuję, znam ten typ ludzi. Zdejmij im wodza a się rozsypią.

    Dlatego nie zdejmą, on już stąd nie ucieknie.

  • @JORGE powiedział(a):

    @los powiedział(a):

    Bardzo byś chciał Jorge, by tak było, prawda? Och, jak bardzo byś chciał. Ale tak nie będzie, lascia ogni speranza. Mądry lud ma nawet powiedzenie: od rzemyczka do koniczka.

    Czym bym chciał ? Nie boje się ich, to tyle. Ani poważnie ich nie traktuję, znam ten typ ludzi. Zdejmij im wodza a się rozsypią.

    Popełniasz gruby błąd zakładając, że zło jest trudne. Nie, dobro jest trudne i wymaga nieustannego wysiłku, zło robi się właściwie samo, często poza świadomością. Wystarczy popchnąć mały kamyczek, potem lawina sama się toczy.

    Göring (biedny MiejSen) w Norymberdze zaprzeczał wiedzy o ludobójstwie. Nie wiem czy szczerze ale dla mnie brzmiało to przekonywująco. Całe życie pracował na to, by owo ludobójstwo nastąpiło, ale kiedy to się stało, był już w tak komfortowej sytuacji, że mógł patrzeć w inną stronę.

  • @Przemko powiedział(a):

    Dlatego nie zdejmą, on już stąd nie ucieknie.

    Zachodniacy rozumieją, że nic nie trwa wiecznie. Tusk ma nas powstrzymać, storpedować pewne inicjatywy (ale nie wszystkie), zamęczyć, no ugrać tyle ile się da. Pewnie jest to powiązane też z reformą Unii, po prostu muszą mieć swoich ludzi przy sterach w jak największej ilości państw. Jak długo ? Jak najdłużej, ale podejrzewam że 4 lata spoko, wystarczą im. Czy nam to zaszkodzi, oj, bardzo ! Ale czy kierunek odwróci ? No nie.

  • Kierunku historii to nic nie odwróci, bo wektor jest tylko jeden. Ale miejsce, jakie w niej będzie Polska zajmować, może się zmienić bardzo łatwo.

  • @JORGE powiedział(a):
    Może i tak, zło wciąga ...

    Ale to jest Polska, my tu nigdy nic do końca i na poważnie. Nie wiem dlaczego, ale jakoś ich się nie boję. Czasami uważam, że jakby ich przytulić i się wódki napić to by wyszło, że oni w głębi duszy chcą przecież dooooooooobrzeeee, buuuu.

    Jest wielu ich sługusów, którzy chcą dooooobrzeeee, buuu. Tak to działa. Np. wiadomo z filmu Unplanned, że jego bohaterka walczyła o prawo mordowania niewinnych ludzi, gdyż myślała, że robi dobrze.

    Wklejany tutaj wydziarany głupek youtuber (ten od PKP) też powiedział, że "młodzi się wysilili, żeby dokonać dobry moralnie czyn odsunięcia PiS od władzi".

    Ale ci, którzy nimi kierują, np. wyznawcy szatana składający tych nienarodzonych ludzi w ofierze swojemu ciemnemu panu, przecież wiedzą, co robią.

  • @JORGE powiedział(a):
    Kolega nie bierze poprawki, że mamy tu do czynienia z abnegatami, często degeneratami i jednostkami, które chcę mieć ogólnie święty spokój. Motywacja. Motywacja ich jest słaba, za długo nie pociągnie. Chociaż istotnie, wciągnięcie w kurewstwo i strach przed rozliczeniem, może być wielką motywacją.

    Pedały z ministerstwa sprawiedliwości i ta druga z innego ministerstwa o równości ci się do dupy dobiorą, już przebierają czym tam mogą, to zobaczysz brak motywacji

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.