Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1620621623625626637

Komentarz

  • Ojej, to z podstawowym dogmatem pogaństwa już mają problem.

  • @romeck powiedział(a):

    Od czasu I Ogólnopolskiego Zjazdu Rodzimowierczego w 2013 r. prowadzą ze sobą dialog, bo są między nimi różnice w zakresie uznawanych bogów czy obchodzonych świąt.

    hahaha! Przecież każde plemię miało własnych bogów. Oni naprawdę myślą, że był Jedna Święta Powszechna Wiara Słowiańska??m

    nie ograniczajmy ich do Słowian

  • @christoph powiedział(a):
    nie ograniczajmy ich do Słowian

    Do największego Ludu Europy?

  • "Sąd rejonowy oddalił wniosek o postępowanie układowe złożony przez Manufakturę Piwa Wódki i Wina, w której prezesem i większościowym akcjonariuszem jest Janusz Palikot. Od firmy niedawno odcięli się biznesmen Marek Maślanka i Kuba Wojewódzki."

    Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/janusz-palikot-dlugi-upadlosc-manufaktura-piwa-wodki-i-wina

  • Ale z tą Wojewódzką Maślanką to był piękny myk. Mianowicie najpierw zrobili sobie spółkę do produkcji piwa BUH, i to niesamowicie zażarło, więc się zaczęli rozpychać i przejmować (Tenczynek, Lwówek, dr brew, o ile mnie pamięć nie myli). Po czym Janusz biznesu zaproponował, aby wzmiankowani przenieśli i połączyli się z jego drugim biznesem, czyli wzmiankowana manufakturą, która miała mieć wspaniałą przyszłość, no tyle że za sobą. Czyli nasi miszczowie zamienili udziały w dobrze działającym biznesie, na mniejsze udziały, w teoretycznie większym biznesie ze wspaniałą przyszłością, teoretycznie. No i tak zasilona piramida finansowa ruszyła.

  • @romeck powiedział(a):

    Od czasu I Ogólnopolskiego Zjazdu Rodzimowierczego w 2013 r. prowadzą ze sobą dialog, bo są między nimi różnice w zakresie uznawanych bogów czy obchodzonych świąt.

    hahaha! Przecież każde plemię miało własnych bogów. Oni naprawdę myślą, że był Jedna Święta Powszechna Wiara Słowiańska??m

    Śmichy-chichy, a dali radę nie tak dawno wycyganić kaplicę na cmentarzu na potrzeby swoich guseł pogrzebowych. Doktrynalnie może niedomagają, ale zapał i organizacja jest.

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Ale z tą Wojewódzką Maślanką to był piękny myk. Mianowicie najpierw zrobili sobie spółkę do produkcji piwa BUH, i to niesamowicie zażarło, więc się zaczęli rozpychać i przejmować (Tenczynek, Lwówek, dr brew, o ile mnie pamięć nie myli). Po czym Janusz biznesu zaproponował, aby wzmiankowani przenieśli i połączyli się z jego drugim biznesem, czyli wzmiankowana manufakturą, która miała mieć wspaniałą przyszłość, no tyle że za sobą. Czyli nasi miszczowie zamienili udziały w dobrze działającym biznesie, na mniejsze udziały, w teoretycznie większym biznesie ze wspaniałą przyszłością, teoretycznie. No i tak zasilona piramida finansowa ruszyła.

    Finansowanie ściągali z rynku ale w ramach crowdfundingu, a za podkładkę mieli wycenę swoich marek, wydłubaną z pępka. Zniknęło 200 baniek i chyba nic im nie można zrobić.

  • Bańkom? Można przytulić. Ale chyba już to ktoś zrobił.

  • @los powiedział(a):
    Bańkom? Można przytulić. Ale chyba już to ktoś zrobił.

    Ale przyznasz, że jak zastawiasz majątek na jakieś 40 mln, a uzyskujesz 200 mln, to jesteś zdolnym byznesmenem?

  • edytowano 7 February

    Leminżeria ustawicznie charcha na Obajtka natomiast chętnie stratnie becaluje na wielokrotnego chachmęta i przekręciarza z Biłgoraja.

    I jak tu nie wierzyć w dominację natury nad interesem?

    Reflektując w poetyce gitowskiej - Działając zgodnie ze swoją naturą zostali z interesem w ręku.

  • Patrzycie na debatę o CPK? Przed chwilą się zaczęła:

  • Czekam na debatę o Tusku.

  • edytowano 7 February

    @christoph powiedział(a):

    Działalności rodzimowierców nie sprzyjał okres PRL, więc skrzydła mogli rozwinąć dopiero po 1989 r." — wskazuje dziennik.

    Feliksowi Widy-Wirskiemu jak najbardziej sprzyjał. ;)

  • @polmisiek powiedział(a):
    Patrzycie na debatę o CPK? Przed chwilą się zaczęła:

    Patrzyłam. To najważniejsza debata w mediach. Wilk the best - wkurzony na rząd.
    Nikt z rządu nie przyjął zaproszenia na debatę.
    B.dobra robota Kanału Zero.

  • @polmisiek powiedział(a):
    Patrzycie na debatę o CPK?

    Nie. Nie interesuje mnie jeszcze program na YT pn. Zero.
    •••
    naboku

    Ale mam przymyślenie o tv Republika versus yt Zero.
    Wszędzie i piszemy i czytamy, że programy w telewizji to przeszłość, przeżytek. Więc myślę, że kanały na YT to przyszłość.

    Stanowski zebrał ledwie 2 mln zł na stworzenie studia i zebranie "załogi". Miesięczne koszty zaplanowane są na 1,3 mln zł.

    Trudno porównać zasięgi i "rażenie" telewizji, którą również obejrzeć ma YT z samym kanałem YT. Jednak koszty dotarcia do jednego użyoglądacza już pokazałyby co jest warte gry.

    Są też zagrożenia. YouTube to potężna korporacja, która jest właścicielem serwerów, kodzików i... Regulaminu.

  • W sobotę o 13 manifestacja w Warszawie w obronie Trybunału Konstytucyjnego i resztek systemu prawnego w Polsce.
    Ktoś się wybiera?

  • Słusznie któryś z kolegów na ostanim marszu przewidział, że teraz będą miesięcznice.

    Ja swój udział uzależniam od stanu zęba.

  • Nie miesięcznice, bo demonstracje są prawie codziennie w całej Polsce, tylko nie zawsze są o nich informacje w mediach - nawet w Republice.
    Warszawską demonstrację organizują kluby "Gazety Polskiej", a Republika będzie ją transmitować.

  • @trep powiedział(a):
    Słusznie któryś z kolegów na ostanim marszu przewidział, że teraz będą miesięcznice.

    • 11. stycznia
    • 11. lutego...
    ;)

  • 10 lutego

  • Pozdrówka z Wrocka 👊💪✌️🇵🇱🇵🇱🇵🇱

    rudawronaorlaniepokona

    @KAnia powiedział(a):
    W sobotę o 13 manifestacja w Warszawie w obronie Trybunału Konstytucyjnego i resztek systemu prawnego w Polsce.
    Ktoś się wybiera?

    My mamy "Dolnośląski Protest Wolnych Polaków" we Wrocławiu o godz. 14.00. Również w najbliższą sobotę. Nie wiem dlaczego rozdzielono te dwa protesty (centralny w Warszawie, no i ten we Wrocławiu), ale tak się zadziało. Może dlatego, żeby TVRepublika pokazywała ujęcia z dwóch miast i żeby szedł przekaz, że w całej Polsce oburzenie na bandę Ryżego?

  • Wolni Polacy, #włączprawdę Republiki, nie dziwcie się że to odpycha normalsów, za duże stężenie nadwencelianu patosu.

  • Stanowski podsumowuje debatę o CPK

  • @Mania powiedział(a):
    Stanowski podsumowuje debatę o CPK

    I to jest to o czym mówią Palade, Zimniak etc i ja.

  • Brakuje etc.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.