Skip to content

Opole

edytowano March 2015 w Forum ogólne
slucham AC/DC u siebie w chacie w Plymouth i zastanawiam sie jak ten idiota Kurski dal sie rozegrac paru blondynkom
«1345678

Komentarz

  • A co miał zrobić?
  • Nie dał się rozegrać, bo to była kompletna ustwaka:
    - Katarzyna Szczot mówi że jest na czarnej liście, trwa oburzanko postaci powiązanych, potem okazuje się że nie ona jest na czarnej liście ale się łączy z tymi co na niej som, itp.
    Ładnie i zgrabnie przeprowadzone, ja bym sprawdził ile ta pani otrzymuje z tantiem i to ograniczył
  • he he, zaprosić AC/DC
  • chmmmmmmm, ustawka? wystarczylo tylko swoich artystow wystawic i byloby po problemie, ale takich nie ma, bo kilkadziesiat tysiecy partyjniakow zablokowalo po smolensku wstep, wiec nie ma nikogo kto by uwierzytelnial ten syf, wyjechali, zostala Doda i Kayah
  • Nie ma czego żałować. Od lat to samo. Szkoda czasu.
    A poza tym, za bojkot przysługuje im bojkot. Nie kupować płyt i nie chodzić na koncerty.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Nie dał się rozegrać, bo to była kompletna ustwaka:
    - Katarzyna Szczot mówi że jest na czarnej liście, trwa oburzanko postaci powiązanych, potem okazuje się że nie ona jest na czarnej liście ale się łączy z tymi co na niej som, itp.
    Ładnie i zgrabnie przeprowadzone, ja bym sprawdził ile ta pani otrzymuje z tantiem i to ograniczył
    No właśnie, mało się dało zrobić. A w fake newsa wielu uwierzyło. I w dodatku śmierć matki Rodowicz się "pięknie zgrała". Bo Rodowicz przez żałobę zrezygnowała, ale podłączyła się pod bojkot. Coś obrzydliwego.
  • Oj, muszą się Kielce cieszyć, bo wiele wskazuje, że kolejny festiwal na Kadzielni. To piękny amfiteatr, ładniejszy od opolskiego. A znam oba. Opole ziało od lat nudą i tymi samymi mordami podstarzałych diw. Byłam na tym festiwalu 9 razy. Dwa się dało znieść, ale kolejne 7 to był zieeeew.
  • edytowano May 2017
    AnnaE napisal(a):
    Nie ma czego żałować. Od lat to samo. Szkoda czasu.
    A poza tym, za bojkot przysługuje im bojkot. Nie kupować płyt i nie chodzić na koncerty.
    tu nie rzecz w żałowaniu, ta sytuacja obnaża pewne kwestye, PIS nie ma zadnej wizji kultury, Kurski plaszczy sie przed Rodowiczką, Glinski przed Dwurnikiem itd. na zapleczu zas czeka Pietrzak z gitarą żeby zaspiewac Zeby Polska byla Polska, nikt nic nie konstruuje na serio bo k. cyrkiel rządzi, przyjemnie sie oglada te przewrotkę,

    dobrych artystow jest w Polsce conajmniej 100, ale nikt o nich nic nie wie i nie slyszy bo debile z regionów wielbia Dode tak samo jak kolesie z Amber Gold,

    wicie rozumicie kasa kaska kasiora
  • edytowano May 2017
    "Telewizja Polska organizuje Festiwal Polskiej Piosenki w innym mieście" - podkreślił Kurski. "Jestem przekonany, że piękny festiwal, jaki zorganizujemy i ogłosimy w tym tygodniu wraz z jego programem, będzie rekompensatą dla naszych widzów za te chwilowe kłopoty, nie z winy Telewizji Polskiej" - dodał.
    I bardzo dobrze.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • zobaczymy czy Rodowicz zrezygnuje z koncertu 28maja w jakiejs gminie
  • Zazu napisal(a):
    Oj, muszą się Kielce cieszyć, bo wiele wskazuje, że kolejny festiwal na Kadzielni. To piękny amfiteatr, ładniejszy od opolskiego. A znam oba. Opole ziało od lat nudą i tymi samymi mordami podstarzałych diw. Byłam na tym festiwalu 9 razy. Dwa się dało znieść, ale kolejne 7 to był zieeeew.
    rispekt
  • edytowano May 2017
    dyzio napisal(a):
    zobaczymy czy Rodowicz zrezygnuje z koncertu 28maja w jakiejs gminie

    Maj 2017

    13/05 Tychy (zamknięty)
    27/05 Żyrardów (otwarty)
    28/05 Olkusz (otwarty)

    Czerwiec 2017

    3/06 Bielawa (otwarty)
    17/06 Góra Kalwaria (otwarty)
    24/06 Nowy Dwór Mazowiecki (otwarty)
    25/06 Czeladź (otwarty)
    http://www.marylarodowicz.pl/pl

    Ciekawe. Nasz Indianiec z Olkusza byłby niepocieszony
    ;))

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • To jest myśl - zrobić naprawdę spoko festiwal na Kadzielni, tak na szybko.
  • erka napisal(a):
    I w dodatku śmierć matki Rodowicz się "pięknie zgrała". Bo Rodowicz przez żałobę zrezygnowała, ale podłączyła się pod bojkot. Coś obrzydliwego.
    Napisała, że rezygnuje z powodów politycznych. W drugim zdaniu, że dodatkowo żałoba. Dla mnie to nieprzypadkowa kolejność i hierarchia.

  • Z gory powinien isc rozkaz, tak rozkaz, do dołów partyjnych. Tam gdzie rzadzi lub współrzadzi PIS powinni z listą w ręku sprawdzać "artystow" ktorzy sa przewidziani do występów na lokalnych festynach, dniach miast i wsi, potańcowkach itp. Najwiecej kasy zarabiaja na letnich chałturach te wszystkie Piaski i Nosowskie, Cerekwickie i Rodowiczki. Umowy powinny być sprawdzone i gdzie sie da rozwiązane. Tak zeby ich po kieszeniach zabolało.
  • Jest kilka możliwych powodów:
    - Rutynowo przywalić w rząd, PiS i "reżimową" TVP - że kropla drąży kamień.Nie wiem czy kropla gówna też.
    - Zawłaszczyć markę "Festiwal w Opolu" i sprzedaż ją z zyskiem lub tani za łapówkę jakiejś stacji lub agencji komercyjnej. Idiotyczne prawa autorskie umożliwiają takie przekręty. W ten sposób Łódź straciła Camerimage.
    - Zablokować zmiany w kulturze, szczególnie wymusić przywrócenie kontroli mecenatu budżetowego przez samozwańcze elity artystyczne.
  • edytowano May 2017
    Kiedy porządni artyści bojkotowali sceny polskie z powodu stanu wojennego, Złota Maryla szparkowała sekretarkę. I wtedy polityka nie przeszkadzała. Obecnie przeszkadza. To też nieprzypadkowy zbieg okoliczności.
    W odwołania koncertów nie wierzę. Kasa musi się zgadzać. Więc skoro Bodo mógł grać, gdy umierał jego ojciec, to i Maryla będzie mogła śpiewać kilka tygodni po śmierci matki...
    edit: nie żebym popierał taką postawę, ja tylko opisuję...
  • edytowano May 2017
    Najbardziej jestem ciekaw czy znajdą się artyści mający odwagę jednak na festiwalu wystąpić.To naprawdę wymaga odwagi bo trzeba się przeciwstawić środowisku oraz komercji, która wspiera w większości totalną opozycję. Władza PiS na kolejną kadencje nie jest pewna, mecenat państwowy w wykonaniu Premiera Glińskiego reformuje się niemrawo, samorządowy nadal służy totalniakom. Żyć z czegoś trzeba. Obserwuję kilku znajomych przyzwoitych artystów, wspierających Dobra Zmianę i wywalonych w swoim czasie przez platfusów ze wszystkich możliwych posad i zleceń. Nadal przymierają głodem, a PiS rządzi już prawie rok.
  • Przerażające są wyzwania z którymi boryka się nasza ojczyzna.
  • loslos
    edytowano May 2017
    Ignacy Chmieleński załatwiłby sprawę w tydzień i jeszcze się by dziwił, w czym problem. Jest tylko jeden problem w Oyczyźnie Umiłowaney i Udręczoney - my.
  • Jestem wstrząśnięta i jakby zmieszana. Prezydent miasta, dobrowolnie oddający festiwal, który temu miastu przynosi zyski i znaczenie, to chyba kandydat do nagrody Darwina?
  • Pigwa napisal(a):
    Jestem wstrząśnięta i jakby zmieszana. Prezydent miasta, dobrowolnie oddający festiwal, który temu miastu przynosi zyski i znaczenie, to chyba kandydat do nagrody Darwina?
    A co powiedzieć o politykach, którzy starają się o obłożenie sankcjami i karami własnego państwa?
    To jedna parafia...
  • <</div>
    A co powiedzieć o politykach, którzy starają się o obłożenie sankcjami i karami własnego państwa?
    To jedna parafia...

    Własnego?

  • Hmm, dobry trop, bez sensu założyłam, że prezydent Opola chce zostać w Opolu, a może i on ma już na oku fuchę gdzieś w Brukseli.
  • pantelej napisal(a):
    Przerażające są wyzwania z którymi boryka się nasza ojczyzna.
    A są! Nie lekceważyłbym zdrady i zaprzaństwa elit, ich miałkości i przekupności. Nie lekceważyłbym też ogłupienia i demoralizacji mas. One są większym zagrożeniem dla Narodu niż Rosja i islam.
  • Pigwa napisal(a):
    Jestem wstrząśnięta i jakby zmieszana. Prezydent miasta, dobrowolnie oddający festiwal, który temu miastu przynosi zyski i znaczenie, to chyba kandydat do nagrody Darwina?
    Wiecie jak długo będą to robić? Tak długo, jak nie będzie im za to nic grozić poza tą krzywdą, którą sobie mogą zrobić sami.

    Jakby Jarosław Kaczyński nie traktował wrogów bardziej pobłażliwie niż swoich, byłoby dobrze.
  • No wyjcom i szarpidrutom nie bardzo można coś więcej teraz zrobić. Za chwilę wakacje, kontrakty na chałtury przy plażach, w dyskotekach i stodołach podpisane. Następna aukcja kontraktów będzie po wakacjach na trasy i występy wokół Sylwestra.

    Najwyraźniej już szykują sojusz totalnych artystów z opozycją totalną na kampanię przed wyborami samorządowymi. Trzeba patrzeć samorządom na ręce bo będą opłacać koncerty "Wolni artyści z HGW i Adamowiczem oraz Hanką (Zdanowską)".
  • edytowano May 2017
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Nie dał się rozegrać, bo to była kompletna ustwaka:
    - Katarzyna Szczot mówi że jest na czarnej liście, trwa oburzanko postaci powiązanych, potem okazuje się że nie ona jest na czarnej liście ale się łączy z tymi co na niej som, itp.
    Ładnie i zgrabnie przeprowadzone, ja bym sprawdził ile ta pani otrzymuje z tantiem i to ograniczył
    I rozpoczęte kilka lat temu.

    1. Telewizja komercyjna (chyba TVN, bo Polsat "wziął" festiwal Sopot) stara się o przejęcie Opola.
    kontrakt miasta z TVP wygasł (chyba) w kwietniu 2017.
    2. TVP udaje się - po trudnościach - rzutem na taśmę podpisać jednak umowę (nie oddając komercjyjnemu rywalowi).

    3. Zaczyna się walka partyzancka......
    4. Udana. (no, połowicznie. Komercyjni jeszcze nie mają Opola, ale TVP już nie.)
    KONIEC
  • 7dmy napisal(a):
    romeck napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Nie dał się rozegrać, bo to była kompletna ustwaka:
    - Katarzyna Szczot mówi że jest na czarnej liście, trwa oburzanko postaci powiązanych, potem okazuje się że nie ona jest na czarnej liście ale się łączy z tymi co na niej som, itp.
    Ładnie i zgrabnie przeprowadzone, ja bym sprawdził ile ta pani otrzymuje z tantiem i to ograniczył
    I rozpoczęte kilka lat temu.

    1. Telewizja komercyjna (chyba TVN, bo Polsat "wziął" festiwal Sopot) stara się o przejęcie Opola.
    kontrakt miasta z TVP wygasł (chyba) w kwietniu 2017.
    2. TVP udaje się - po trudnościach - rzutem na taśmę podpisać jednak umowę (nie oddając komercjyjnemu rywalowi).

    3. Zaczyna się walka partyzancka......
    4. Udana. (no, połowicznie. Komercyjni jeszcze nie mają Opola, ale TVP już nie.)
    KONIEC
    z tego co rozumiem z internetowych informacji to Opole nie jest żadnym cymesem dla stacji komercyjnych, i prawdopodobnie żadna z nich nie wyłoży kasy na jego organizację (choć może z przekory ten jeden raz ?).

    Zresztą kiedyś Polsat przejął festiwal w Sopocie i bardzo szybko to zdechło.

    No właśnie !: Albo to będzie Festiwal Polskiej Piosenki sponsorowany ze środków publicznych, albo zdechnie jako kolejna głupia komercyjna chałtura. Problem w tym że protestujące szansonistki i szarpidruty śpiewają po polsku, ale chyba nie chcą żadnej tam polskiej piosenki. Powielają trendy z Zachodu i marzą o trasach i śpiewaniu do kotleta w Niemczech lub na jakimś statku wycieczkowym na Karaibach.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.