Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

1210211213215216224

Komentarz

  • "Czy Pani Puszcza się ta podoba?"

  • Zresztą mnie się właśnie podobają geograficzne nazwy klubów. Puszcza Niepołomice, Pustynia Błędów, Podbeskidzie... Powiśle Warszawa...

  • Pustynia Błędów the best!

    👣

    🐾
    🐾

  • Isia wygrała kolejny turniej wielgoszlemowy i nie dopuściła by koleżanka Łukaszenki zasiadła na stolcu liderki rankingu.

  • Bardziej to Muchowa uczyniła :-)

  • Iga. Isia to inna tenisistka.

  • @garbulek powiedział(a):
    Bardziej to Muchowa uczyniła :-)

    Trzeci set to był triller
    Najpierw 2:0 dla Czeszki, potem Iga ją doszła.
    Następnie panie się przełamywały aż do stanu 4:4
    Iga wygrała na sucho 9 gema.
    A na koniec Czeszka sama siebie przełamała z wisienką na torcie w postaci podwójnego błędu serwisowego.

  • PUSZCZA!!!!

  • edytowano June 2023

    @dyzio powiedział(a):
    Zresztą mnie się właśnie podobają geograficzne nazwy klubów. Puszcza Niepołomice, Pustynia Błędów, Podbeskidzie... Powiśle Warszawa...

    Termalika Nieciecza!
    prasłowiańskie !
    przepolskie!

  • Ale jaja. ale jaja, mamy absolutnego beniaminka. Zdecydowana większość kibiców w Polsce dopiero teraz się dowie gdzie Niepołomice leżą. Ale i tak będą grać gdzie indziej.

  • @JORGE powiedział(a):
    Ale jaja. ale jaja, mamy absolutnego beniaminka. Zdecydowana większość kibiców w Polsce dopiero teraz się dowie gdzie Niepołomice leżą. Ale i tak będą grać gdzie indziej.

    jagdo gdzie ? w Puszczy!

  • edytowano June 2023

    Byłem dziś w we wspomnianej Puszczy, sympatyczne miejsce.

    Na Wiśle będą grać

  • @JORGE powiedział(a):
    Ale jaja. ale jaja, mamy absolutnego beniaminka. Zdecydowana większość kibiców w Polsce dopiero teraz się dowie gdzie Niepołomice leżą. Ale i tak będą grać gdzie indziej.

    CHyba jednak Nieciecza była wiekszą wiochą. Niepołomice to jednak wieki historii, zamki królewskie, polowania. A dziś takie przedmieście/sypialnia Krakowa.

  • Ciekawe, czy wniosą jakąś nową jakoś, czy tylko egzotykę.

  • Puszcza Puszczą, a tu się okazuji że piekarz z Polski zostawił w tyle cały motorowy świat i jego tim wygrał se 24 godzinny wyścig Lemans w stulecie imprezy.
    Pan Śmiechowski jako właściciel sieci piekarni zasponsorował synu swojemu team wyścigowy w klasie LMP2 ( cokolwiek to znaczy bo pojęcia nie mam) no i jego zespół Inter Eropol zajatpierwsze miejsce na pudle tej imprezy.

    Turbo piekarnia gurom.

  • Tam są trzy kategorie.
    1. Hajperkar, dla jakichś tam gigantów finansowo-motorowych czy coś takiego. Sensacyjnie wygrało Ferrari, gdyż bardzo dawno nie jeździli a teraz zrobili kara i od razu wygrali.
    2. Właśnie ten LMP2, co piszesz - jest to najliczniejsza grupa i chyba właśnie najgłówniejsza, mimo że sprzęty gorsze niż w hajper.
    3. Jakieś tam prawie seryjne auta, też liczna grupa ale nie tak prestiżowa.

    Dodajmy że za piekarzem na drugim miejscu przyszedł Kubica, który był chyba faworytem. A więc polski dublet.

    A ten Śmiechowski piecze kaiserki, m.in. dla Eklerka.

  • Tak, Kubica drugi ale jego team niepolski więc się liczy ale jakby groszku mniej.
    Europol to piastowski zespół rajdowo-piekarniczy.
    ;)
    O!

  • Dali do pieca, nie ma co!

  • @marniok powiedział(a):
    Tak, Kubica drugi ale jego team niepolski więc się liczy ale jakby groszku mniej.
    Europol to piastowski zespół rajdowo-piekarniczy.
    ;)
    O!

    Ale tylko jeden kierowca Europolu na trzech urodzony na piastowskiej ziemi.

  • Ale to oni przyszli na służbę.

  • Z obowiązku należy wspomnieć że wygraliśmy 1:0 z mniemcami.

  • To jeszcze tylko Anglia zostaje i bedzie można umierać.

  • Oglądałem fragmentarycznie i odniosłem wrażenie, że styl gry był a'la Michniewicz + Szczęsny w super formie jak na ostatnich MŚ.

  • Ja nie oglądałem (towarzyskich nie oglądam prawie wcale), ale sama statystyka jest powalająca, 1 strzał, 1 celny i 1 gol. 33% posiadania piłki. Jeśli komuś serio przeszkadzal defensywny styl Michniewicza, to tu jest o wiele bardziej defensywnie, że słabszym zespołem i do tego w meczu, gdzie ewentualna porażka nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami, więc spokojnie można zaryzykować.

  • Oglądałem do tej pory wszystkie zwycięskie mecze Polaków z Niemcami.
    Tutaj było mniej "Częstochowy" niż za Nawałki- trzeba przyznać, że Niemce celnie strzelają. A gdyby Frankowski nie przewrócił się o własne nogi, to też byłoby 2-0.

    Nie ma co narzekać. Trochę poprawić szczegóły i będzie drużyna na ćwierćfinał ME :D

  • Drużyny tego szkoleniowca tak grają, tz defensywnie i średnio ładnie. Tyle w temacie.

  • mecz towarzyski z Niemcami to oksymormon

  • @qiz powiedział(a):
    Oglądałem do tej pory wszystkie zwycięskie mecze Polaków z Niemcami.
    Tutaj było mniej "Częstochowy" niż za Nawałki- trzeba przyznać, że Niemce celnie strzelają. A gdyby Frankowski nie przewrócił się o własne nogi, to też byłoby 2-0.

    Nie ma co narzekać. Trochę poprawić szczegóły i będzie drużyna na ćwierćfinał ME :D

    Ja sze zastanawiam. Czy te miemce takie słabe, czy nasza obrona taka dobra... Za czasów Poldiego i Klosego robieli z nami co chcieli, a teraz nie mogli dojść do klarownej sytuacji. Farta mieli że nam kontry nie wychodziły.

  • @Sarmata1.2 powiedział(a):

    @qiz powiedział(a):

    Ja sze zastanawiam. Czy te miemce takie słabe, czy nasza obrona taka dobra... Za czasów Poldiego i Klosego robieli z nami co chcieli, a teraz nie mogli dojść do klarownej sytuacji. Farta mieli że nam kontry nie wychodziły.

    Oni eksperymentowali, my eksperymentowaliśmy, może sztaby coś ustaliły, tak więc ten tego.
    A dwa, to chyba czas roztrenowania się zbliża więc i forma może być mocno wakacyjna.
    Wyciąganie wniosków więc, jest obarczone sporą niepewnością.

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @Sarmata1.2 powiedział(a):

    @qiz powiedział(a):

    Ja sze zastanawiam. Czy te miemce takie słabe, czy nasza obrona taka dobra... Za czasów Poldiego i Klosego robieli z nami co chcieli, a teraz nie mogli dojść do klarownej sytuacji. Farta mieli że nam kontry nie wychodziły.

    Oni eksperymentowali, my eksperymentowaliśmy, może sztaby coś ustaliły, tak więc ten tego.
    A dwa, to chyba czas roztrenowania się zbliża więc i forma może być mocno wakacyjna.
    Wyciąganie wniosków więc, jest obarczone sporą niepewnością.

    Nie ma Poldiego i Miro, którzy rozumieli po polsku, choć Niemcy.
    Noale fakt, to były dwa dobre transfery ze Śląska do NRF

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.