Skip to content

Humer

1413414416418419450

Komentarz

  • Zawsze kochałem Mazury! Widzę, że sporo się tam pozmieniało ostatnio.

  • loslos
    edytowano July 2023

    Czyli od zeszłego roku chyba.

    Niedobrze się dzieje, bo słonowodny delfin nie przeżyje w słodkiej wodzie. Albo biedne zwierzaki skazane są na wymarcie ale doszło do zasolenia wód na niespotykaną skalę. Strach myśleć, co czeka rolnictwo...

  • @los powiedział(a):
    Czyli od zeszłego roku chyba.

    Niedobrze się dzieje, bo słonowodny delfin nie przeżyje w słodkiej wodzie. Albo biedne zwierzaki skazane są na wymarcie ale doszło do zasolenia wód na niespotykaną skalę. Strach myśleć, co czeka rolnictwo...

    https://www.national-geographic.pl/artykul/rzeczne-duchy

  • są też takie małosolne

  • @leobulero powiedział(a):
    są też takie małosolne

    W Brazylii chyba

  • @Smok_Eustachy powiedział(a):

    @leobulero powiedział(a):
    są też takie małosolne

    W Brazylii chyba

    No i na Mazurach.

  • Jeżeli ktoś wynajmuje jachty motorowe bez patentu... to nie dziwi mnie taka grafika ;)

  • edytowano July 2023

    Mignęło mi gdzieś dzisiaj.

    "PiS ma Trybunał Konstytucyjny
    PO ma sądy
    Konfa ma NIK

    Trójpodział władzy"

  • Chyba nic lepszego się dziś na tt nie pojawi:

  • Pan Kononowicz prowokuje Gretę

  • My tu się obóżamy, że jakieś tam wuje w Danzigu śpiewają "Hajli hajlo". Tymczasem Gazownia:

    A nie, czekaj, to Człowiek Bóbr.

  • edytowano August 2023

    A tymczasem tuż pod powierzchnią rzeczywistości trwa bezlitosna wojna o przetrwanie.

    Dział "Krytyka i polemika".

    https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Piotr_Napierała

    "W 2023 roku, w ramach polemiki z poglądami prof. Wielomskiego dr Napierała zarzucił mu uprawianie propagandy klerykalnej i prorosyjskiej, a także antyzachodniej, antyliberalnej, a zwłaszcza antyprotestanckiej. W toku polemiki określił Wielomskiego jako „jednego z głównych hamulcowych postępu intelektualnego Polski”, osobę której „odbiło ultrakonserwatywnie”, „zakłamaną”, która „fapie do wszystkich tyranii”, jak również „prawaka”, który „fapie do Léona Degrelle'a”. W przekonaniu Napierały Wielomski miałby również „gardzić Holendrami”, ponieważ „gardzi wszystkimi liberalnymi narodami” i „fapie do Belgów”[22].

    W 2023 roku redaktor bloga sigillumauthenticum.pl Artur Wójcik w recenzji książki Historia Polski bez mitów zarzucił Piotrowi Napierale nieumiejętność krytyki źródeł, brak znajomości aktualnej literatury fachowej oraz patologiczny subiektywizm. Zarzucił autorowi nieumiejętność skonstruowania przypisu. Wskazał jako przykład 10 fragmentów książki, gdzie miało dojść do przekłamania źródeł. Oceniając całokształt pracy zarzucił mu stosowanie sztuczek manipulacyjnych, używanie wulgarnego języka oraz obrażanie osób, które się z nim nie zgadzają[23]. W odpowiedzi na krytykę Piotr Napierała opublikował dwuminutowy film w serwisie YouTube o tytule „Sigillum Authenticum (taki nacjololo świr) łże o mnie”. Nie odniósł się w nim do krytycznych uwag, jedynie stwierdził jakoby Wójcik znalazł w książce wyłącznie 6 drobnych błędów, z czego trzy były skrótami myślowymi. Wyraził pogląd jakoby padł ofiarą nacjonalistycznej nagonki. W ramach dalszej polemiki nazwał Artura Wójcika „łotrem”, „wariatem” i „nacjonalistycznym bydlakiem”[24]."

  • O istnieniu Wielomskiego wiedziałem już wcześniej ale o Napierale dowiedziałem się dopiero teraz. Musi to być wybitna postać, skoro uwalenie habilitacji zasłużyło na wpis w Łajce. Znam takich, którzy habilitację obronili z nagrodą a w Łajce ciągle ich nie ma.

  • @los powiedział(a):
    O istnieniu Wielomskiego wiedziałem już wcześniej ale o Napierale dowiedziałem się dopiero teraz. Musi to być wybitna postać, skoro uwalenie habilitacji zasłużyło na wpis w Łajce. Znam takich, którzy habilitację obronili z nagrodą a w Łajce ciągle ich nie ma.

    Bohater jednak tego nie docenił.

  • W postaci Leona Degrella imponują dwie rzeczy: wymyślenie słowa "banksterzy" i wierność Firerowi aż po lata 70., a może nawet 90.

    Trochę się niestety pogubił, a to dlatego, że nie miłował Polski.

  • edytowano August 2023

    Motto:

    A list był od wuja Leona
    A skrzynka była czerwona

    Julian Tuwim

    Wielomer był fanbojenm czerwonego Jaruzela choć co trzeba przynać krytykował Wuja Leona

  • @los powiedział(a):
    O istnieniu Wielomskiego wiedziałem już wcześniej ale o Napierale dowiedziałem się dopiero teraz. Musi to być wybitna postać, skoro uwalenie habilitacji zasłużyło na wpis w Łajce. Znam takich, którzy habilitację obronili z nagrodą a w Łajce ciągle ich nie ma.

    Pojeb i mason ale elegancko griluje kuców.

  • Podrzuciłem ów konflikt Foxowi Mulderowi, może będą z tego nowe "sny"?

  • Nazywa Janusza Mikke Januszem Mikke bez używania ukradzionego przydomku Korwin, co mu się chwali.

  • W końcu zdecydował:

  • Złe wiewiórki ćwiąkają, że ową "inną kobietą" jest osłanka Gajewska z sąsiedniego wywłątku.

  • Widziałem parę razy ten program. Straszne gunwo, pełno kłamstw i przekłamań. Widocznych dla mnie - osoby, która na kwestie żywieniowe w ujęciu zdrowotnym ma zasadniczo wywalone.

  • loslos
    edytowano August 2023

    To Dzidzia już kolejnego zalicza. Dobra jest. Jesteście pewni że to nie ta druga?

  • edytowano August 2023


  • Ech, z wrażenia aż podniosłem kąciki ust i wydychałem powietrze nosem!!!!!!!

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.