Skip to content

WYBORY 2023

1679111265

Komentarz

  • Najbliżej mi do PiS - 67%

    1. PiS 74 %
    2. SuwPol 62 %
    3. (o dziwo) Peezel 51 %
  • Peezel jest zupełnie niemiarodaje, gdyż oni nie mają programu. Nawet jak do celów ankiety musieli się określić, to nie ma żadnego ale to żadnego znaczenia. Podobnie jest z ZiS. Jedyny program jednych i drugich to służyć niemcorosji a przy okazji się nakraść. Gdyby ZSL i ZiS mieli większą możliwość grabieży w czasie funkcjonowania 800+, broniliby tego programu jak niepodległości. Podobnie zresztą jest i z pozostałymi partiami. Tylko Konfederosja jak sama nazwa wskazuje jest za służeniem bardziej rosji niż niemcom. Tak samo PZPR, choć i tam są towarzysze (np. Biedroń) sponsorowani przez niemcy. Trzeci Świat chyba też zważywszy na osobę oficera prowadzącego Wujowni. ZiS jest oczywiście bardziej proniemiecka, ale rosji też wiernie służyła podczas okresu swoich rządów.

  • Dla PSLozy powinny być osobne pytania typu: "Czy popierasz szwagra świekry ciotkę matki na posadę kierownika w Agencji Restrukturyzacji Tego i Owego?", "Z kim możliwa koalicja?" (wybór wszystkich opcji = status pslowca), "[dowolne pytanie światopoglądowe]" Odp.: Tak/Nie/to zależy od benefitów koalicyjnych (odp. prawidłowa).

  • edytowano September 2023

    @trep powiedział(a):
    Peezel jest zupełnie niemiarodaje, gdyż oni nie mają programu. Nawet jak do celów ankiety musieli się określić, to nie ma żadnego ale to żadnego znaczenia. Podobnie jest z ZiS. Jedyny program jednych i drugich to służyć niemcorosji a przy okazji się nakraść. Gdyby ZSL i ZiS mieli większą możliwość grabieży w czasie funkcjonowania 800+, broniliby tego programu jak niepodległości. Podobnie zresztą jest i z pozostałymi partiami. Tylko Konfederosja jak sama nazwa wskazuje jest za służeniem bardziej rosji niż niemcom. Tak samo PZPR, choć i tam są towarzysze (np. Biedroń) sponsorowani przez niemcy. Trzeci Świat chyba też zważywszy na osobę oficera prowadzącego Wujowni. ZiS jest oczywiście bardziej proniemiecka, ale rosji też wiernie służyła podczas okresu swoich rządów.

    W Poslce są już całe wielopokoleniowe generacje żyjące ze Zdrady i Sprzedajności począwszy od epoki Cara/Kajzera poprzez Nazistów/Sowietów aż do współczesnej NiemRosji. Znanym faktem jest że w latach 40-tych UB przejęło znaczną cześć siatki Kripo/Gestapo na podstawie odnalezionych niemieckich archiwów. Jest bardzo prawdopodobne, że przodkowie przewerbowanych donosicieli jeszcze dla carskiej Ochrany "strzelali z ucha".

    PZPR liczyła w szczycie 2 mln członków, a to przecież tylko jawni współpracownicy.

  • A co do PO, to ma ona program:
    -Wola Führera wszystkim
    to sporo upraszcza.

  • No i wola cara. To trzeba jakoś godzić.

  • Markowski niezawodny.

    "Każdy się pcha na jedynkę na liście, bo społeczeństwo - w swej masie - nieoczytane, nie rozumie, że brak zainteresowania powoduje, iż mamy byle jakich polityków, a nie ciekawych ludzi, którzy mogliby realizować ciekawe pomysły. Przecież jedynkami PiS-u są ludzie nigdzie niezatrudnialni"

    https://wpolityce.pl/polityka/661157-polacy-znow-nie-dorosli-do-madrosci-prof-markowskiego

  • edytowano September 2023

    Ponoć w sztabie wyborczym PiS jest szansa na powrót Brejvika

  • edytowano September 2023

    Jakie to są tępaki, oczywista riposta.

  • Od razu pomyślałem, że to ocieplanie wizerunku Jarosława Kaczyńskiego. Przecież każdy widzi, że dyr. Moskal nie jest żadnym zagrożeniem.

  • edytowano September 2023

    Komunistom jeszcze nie zarejestrowano dwudziestej pierwszej listy co by świadczyło że ze zbieraniem podpisów słabo szło i PKW ich trzepie.

    Pewnie w końcu zarejestrują, ale sam fakt świadczy że entuzjazmu nie ma.

  • edytowano September 2023

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Od razu pomyślałem, że to ocieplanie wizerunku Jarosława Kaczyńskiego. Przecież każdy widzi, że dyr. Moskal nie jest żadnym zagrożeniem.

    Patrz pan na to, lista słów których PO nie pozwala użyć w swoim generatorze.

  • ryrzego

  • Wystarczyło dodać jakąś lub jakieś spacje.

  • edytowano September 2023

    Dziś mam swój rekord wyświetleń (16 tys) i polubień na tt B)

  • @Mania powiedział(a):
    Dziś mam swój rekord wyświetleń (16 tys) i polubień na tt B)

    1.647-e ;)

  • @Mania powiedział(a):
    Dziś mam swój rekord wyświetleń (16 tys) i polubień na tt B)

    Uwielbiam rozumienie liczb przez płeć piękną. Może z tym konkurować jedynie rozróżnianie przez nią kierunków: lewo, prawo.

  • @Przemko powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Od razu pomyślałem, że to ocieplanie wizerunku Jarosława Kaczyńskiego. Przecież każdy widzi, że dyr. Moskal nie jest żadnym zagrożeniem.

    Patrz pan na to, lista słów których PO nie pozwala użyć w swoim generatorze.

    Cóż to za gniewny Gienek Generator?

  • Strzał w stopę z wielkiego kalibru.

  • @trep powiedział(a):

    @Mania powiedział(a):
    Dziś mam swój rekord wyświetleń (16 tys) i polubień na tt B)

    Uwielbiam rozumienie liczb przez płeć piękną. Może z tym konkurować jedynie rozróżnianie przez nią kierunków: lewo, prawo.

    kobiety twierdzą, że nie znamy się na kolorach ;-)

  • @los powiedział(a):
    Strzał w stopę z wielkiego kalibru.

    Znaczy co, wypisali szczegółowo, dla kogóż to Manitou jest zagrożeniem?

    Boli brak kurwów i złodziei na tej liście.

  • Jakoś musieli się samookreślić :) W zawiązku z ubogim zasobem słownictwa wyszło jak zawsze, skaranie z tymi folksdojczami...

  • Folcdojczy tez brakuje.

  • Hehe. Do połowy tekstu myślałem że to autentyk.

  • edytowano September 2023

    @trep powiedział(a):

    @Mania powiedział(a):
    Dziś mam swój rekord wyświetleń (16 tys) i polubień na tt B)

    Uwielbiam rozumienie liczb przez płeć piękną. Może z tym konkurować jedynie rozróżnianie przez nią kierunków: lewo, prawo.

    Jakoś jednak przy okazji np. wyboru tzw. "partnera" lub spraw rozwodowych okazuje się, że kobiety znakomicie umieją liczyć w dowolnych systemach walutowych

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.