Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1600601603605606638

Komentarz

  • Trzeba przyznać, że Pan Premier potrafi zapędzić totalniaków w kozi róg:)

    https://x.com/gfkot/status/1729979275019747794?s=20

  • @Dziki powiedział(a):
    Chyba CBA chce się podlizać nowym panom:

    https://wiadomosci.wp.pl/byly-wiceminister-pis-zatrzymany-6971201168808480a

    a może robią to, co powinni?

  • @KazioToJa powiedział(a):

    @Dziki powiedział(a):
    Chyba CBA chce się podlizać nowym panom:

    https://wiadomosci.wp.pl/byly-wiceminister-pis-zatrzymany-6971201168808480a

    a może robią to, co powinni?

    Akurat timing po wyborach?

  • Ewidentne odchylenie na rzecz PiS. Jakby byli naprawdę bezstronni, zrobiliby to przed wyborami.

  • Na festiwalu filmowym w Berlinie nominowano "Zieloną Granicę" A.Holland we wszystkich kategoriach, lecz niestety, film nie dostał żadnej statuetki. Jakież to przykre :D

  • @Mania powiedział(a):
    Na festiwalu filmowym w Berlinie nominowano "Zieloną Granicę" A.Holland we wszystkich kategoriach, lecz niestety, film nie dostał żadnej statuetki. Jakież to przykre :D

    Ibrahim zrobił swoje, Ibrahim może odpłynąć.

  • @Mania powiedział(a):
    Na festiwalu filmowym w Berlinie nominowano "Zieloną Granicę" A.Holland we wszystkich kategoriach, lecz niestety, film nie dostał żadnej statuetki. Jakież to przykre :D

    jak pisano dawniej w Prusiech

    są jeszcze sądy w Berlinie

  • S.Cenckiewicz pożegnał się dziś z WBH IPN i pracownikami.

  • Ruskie onuce dalej robią swoje. Orbana powinno się zwyczajnie zlikwidować:
    Współpracownicy premiera Węgier Viktora Orbana będą we wtorek rozmawiać za zamkniętymi drzwiami z republikańskimi politykami w Waszyngtonie na temat zakończenia wsparcia USA dla Ukrainy – podał w poniedziałek "Guardian", powołując się na swoje źródła.

    Brytyjski dziennik poinformował, że przedstawiciele Węgierskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych oraz pracownicy ambasady Węgier w Waszyngtonie w poniedziałek i wtorek wezmą udział w wydarzeniu, zorganizowanym przez amerykański konserwatywny think tank Heritage Foundation.

    "Niektórzy z uczestników, w tym republikańscy członkowie Kongresu, zostali zaproszeni do udziału w rozmowach za zamkniętymi drzwiami" – przekazał "Guardian", powołując się na republikańskie źródło.

    "Orban jest przekonany, że pomoc dla Ukrainy nie przejdzie w Kongresie. Dlatego stara się zablokować również pomoc z UE" – powiedziało z kolei źródło bliskie ambasadzie Węgier w USA, cytowane przez brytyjską gazetę.

  • A ostatnio obejrzałem pewną audycję na Jutubie, która mi trochę otworzyła oczy na temat Węgier. Orban realizuję węgierską politykę, bardzo głęboko zakorzenioną w mentalności i historii. Naród i państwo skrzywdzone przez Europę. Nie ma dla nich miejsca w UE.

  • @JORGE powiedział(a):
    A ostatnio obejrzałem pewną audycję na Jutubie, która mi trochę otworzyła oczy na temat Węgier. Orban realizuję węgierską politykę, bardzo głęboko zakorzenioną w mentalności i historii. Naród i państwo skrzywdzone przez Europę. Nie ma dla nich miejsca w UE.

    Ależ dlaczego? Już ogłosili, że dzięki swej złomnej postawie dostaną KPO, nie to co my.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):
    A ostatnio obejrzałem pewną audycję na Jutubie, która mi trochę otworzyła oczy na temat Węgier. Orban realizuję węgierską politykę, bardzo głęboko zakorzenioną w mentalności i historii. Naród i państwo skrzywdzone przez Europę. Nie ma dla nich miejsca w UE.

    Ależ dlaczego? Już ogłosili, że dzięki swej złomnej postawie dostaną KPO, nie to co my.

    Jeżeli uważasz, że cała Europa ciebie wyruchała, jesteś najbardziej poszkodowanym państwem na świecie (poniekąd jest coś na rzeczy), jeżeli przyszłość swoją opierasz na Turcji, Chinach i Rosji to po co pajacować ? A że te głąby dają im kasę to już inna sprawa, Orban zrozumiał z kim ma do czynienia i ich wali palą po łbie. I ma rację. Natomiast trzeba sobie jasno powiedzieć, poza ostracyzmem UE, my nie mamy z Węgrami nic wspólnego. Nasze interesy są sprzeczne.

  • Pamiętajcie, że dzisiaj zmieniamy czas.

  • @trep powiedział(a):
    Pamiętajcie, że dzisiaj zmieniamy czas.

    ?
    Na jaki i z jakiego?

  • Na niemiecki. Z polskiego.

  • (Gdzie jest wątek: "kim jest tusk"?)

  • Dobrze, że nie na żydowski. Nie jest łatwo przekręcić zegary w drugą stronę

  • Na mocy decyzji wójta Dorohuska policja rozwiązała protest części branży transportowej. Tuż przed północą w sieci pojawiły się nagrania, na których widać jak funkcjonariusze usuwają demonstrantów, blokujących przejazd ciężarówek przy przejściu granicznym.

    Źródło
    Co nie ma żadnego związku z niczym, no bo przecież rządzi PiS!

  • edytowano December 2023

    One też nie utrzymają,

    @ms.wygnaniec powiedział(a):

    Na mocy decyzji wójta Dorohuska policja rozwiązała protest części branży transportowej. Tuż przed północą w sieci pojawiły się nagrania, na których widać jak funkcjonariusze usuwają demonstrantów, blokujących przejazd ciężarówek przy przejściu granicznym.

    Źródło
    Co nie ma żadnego związku z niczym, no bo przecież rządzi PiS!

    Wczoraj pojawiły się informacje, że "rząd dogadał się z Ukrainą w sprawie protestu".

  • edytowano December 2023

    "Panie pośle, co pan robi!?"
    Braun ukradł Tuskowi dzisiejszy dzień :-)

  • Donald Tusk jest wdzięczny

  • Teraz kamera się już nie będzie myliła, w którą stronę kiedy patrzeć. Jak w momencie przesłuchania Komorowskiego spoglądając na sałatkę Prof. Pawłowicz.

  • Poza tym, poseł Braun zachował się jak zwykły pacjent dr Porcyanko, bo akurat Żydzi stanowili ważny element Rzeczypospolitej, więc może, następnym razem, nich se poseł sprofanuje flagę Izraela ale pod ich ambasadą.

  • edytowano December 2023

    "Wstyd ! I jeszcze kobietę atakować"

    "Przede wszystkim pan po chamsku wyrwał mi tego kurczaka !" - mistrz Bareja wiecznie żywy ...

  • @JORGE powiedział(a):
    "Wstyd ! I jeszcze kobietę atakować"

    Akurat ta kobieta była agresywna, bo kopanie Brauna było ... słabe.

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):
    "Wstyd ! I jeszcze kobietę atakować"

    Akurat ta kobieta była agresywna, bo kopanie Brauna było ... słabe.

    Eeeeetam, w końcu zaczynamy żyć. Coś czuję, że wszystko jeszcze przed nami.

  • @JORGE powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):
    "Wstyd ! I jeszcze kobietę atakować"

    Akurat ta kobieta była agresywna, bo kopanie Brauna było ... słabe.

    Eeeeetam, w końcu zaczynamy żyć. Coś czuję, że wszystko jeszcze przed nami.

    Sam nie wiem... Okrąglak jako większa wersja Cyrku Braci Staniewskich widzi mi się średnio.

  • Zyska Tusk, bo nie będzie musiał odpowiadać na pytania po expose (a gdyby nawet, to wszyscy zajęci Braunem).

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.