Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1623624626628629634

Komentarz

  • Beło

  • Ta pani zdaje się ma za sobą kilka peregrynacji międzypartyjnych.

  • Raczej nie o charakterze pokutnym.

  • Zasadniczo rzecz biorąc, Sejm nie jest miejscem odpowiednim dla pokuty.

  • @Brzost powiedział(a):
    Zasadniczo rzecz biorąc, Sejm nie jest miejscem odpowiednim dla pokuty.

    Jeden taki jęczał jakiś czas temu, że znowu będzie musiał być na Wiejskiej i jest to bardzo upiorna wizja dla niego. Nawet się te jęki z piekła rodem nagrały. Może dla niego to pokuta, a przy okazji i dla nas wszystkich 🤷‍♂️

  • Może są wyjątki ;-)

  • Dla przypomnienia - dziś o 20.00 manifestacja w Poznaniu przed Urzędem Wojewódzkim - al. Niepodległości

  • https://niezalezna.pl/polska/poznan-obudzil-polske-dzis-o-godz-20-manifestacja-nowacka-nie-wykresli-powstania-wielkopolskiego/511785

    Pomysł minister Barbary Nowackiej, by z programu nauczania w szkole podstawowej wyrzucić punkt dotyczący genezy Powstania Wielkopolskiego oraz jego znaczenia dla odrodzenia się państwa polskiego i obrony jego niepodległości w 1920 r., wzbudził silny sprzeciw poznaniaków, niezależnie od tego, na kogo dotąd głosowali. Przypomnijmy, że w 2021 r. dzień wybuchu powstania prezydent Andrzej Duda ustanowił świętem państwowym.

  • Piszą w internetach, że Igor sędzia niezłomny, zatwierdził ponad tysiąc wniosków o zastosowanie pegasusa.

  • Ale, biedaczek, nie miał świadomości, co podpisuje.

  • Jakie to wzruszające ;-)

  • Ja sze pitam, skoro jeden Igor rozrabiaka zatwierdził tysiaka, to wiele tych wniosków w sumie było???

  • edytowano 24 February

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Ja sze pitam, skoro jeden Igor rozrabiaka zatwierdził tysiaka, to wiele tych wniosków w sumie było???

    Ponoć znacząco ;)
    Jak ktoś złośliwie skomentował: to będzie takie nasze WaterGirls ;)

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Ja sze pitam, skoro jeden Igor rozrabiaka zatwierdził tysiaka, to wiele tych wniosków w sumie było???

    Ponoć znacząco ;)
    Jak ktoś złośliwie skomentował: to będzie takie nasze WaterGirls ;)

    Ciekawe9 jak się to ma do faktu, że w latach 2007-15 Polacy byli najbardziej inwigilowaną nacją w Europie? Dane byłyby ciekawe9.

  • @Mania powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Ja sze pitam, skoro jeden Igor rozrabiaka zatwierdził tysiaka, to wiele tych wniosków w sumie było???

    Ponoć znacząco ;)
    Jak ktoś złośliwie skomentował: to będzie takie nasze WaterGirls ;)

    Ciekawe9 jak się to ma do faktu, że w latach 2007-15 Polacy byli najbardziej inwigilowaną nacją w Europie? Dane byłyby ciekawe9.

    druga strona jest wstrząśnięta miejscem w którym podsłuchy są składowane - Izrael. Ale nie badają nawet co się dzieje z podsłuchami pozyskanymi innymi metodami.

  • Ciekawa historia.

  • A co z pomarańczami?

  • Moi współparafianie wrócili właśnie z pielgrzymki do Guadelupe. Dowiedziałem się, że w wyborach municypalnych średnio ginie w Mexyku stu kandydatów.

  • W Meksyku, w Meksyku ten zwyczaj
    od czasów zamierzchłych już trwa,
    że w nocy, przy pełni księżyca
    melodię miłosną ktoś gra.
    :D

  • Jako, że odciełem się od innych, niż excathedra, mediów, to pokornie proszę o wrzucenie tutej informacji o jakiejś planowanej ważnej demonstrancji w Łodzi lub w Warszawie.

  • @los powiedział(a):
    A co z pomarańczami?

    To co zwykle

  • Paweł Kowal uważa siebie za jedynego spadkobiercę myśli Lecha Kaczyńskiego.

    https://www.youtube.com/live/Ja7qIPEMTyg?si=NS8_WvrAs7DxK7Ie

  • Rodzimej dosyć jest kanalii...

  • Skan ulotki jaką rozdawali rolnicy teraz 28 lutego w Warszawie.

  • edytowano 5 March

    Wydawało mi się, że temat aborcji pójdzie dosyć gładko i koalicja 13 grudnia przepchnie ( spróbuje ) powrót do kompromisu jak najszybciej. Co by w jakimś sensie uderzyło w Dudę/PiS.

    Tymczasem mamy taką dyskusję, że 3D chce referendum. Lewica do 12 albo nic ( tej postawy zupełnie nie ogarniam ). A PO to tak trochę do 12 ale koalicjant się nie zgodzi.

  • Ale jaja.

    "Rywalizacja cenowa Biedronki i Lidla weszła ostatnio w kolejną fazę. Teraz sieci rywalizują na cenę wódki. Gdy rynek oburzył się na te praktyki, Biedronka postanowiła jeszcze mocniej obniżyć cenę.

    Przypomnijmy, Lidl i Biedronka kilka dni temu wypuściły na rynek półlitrową butelkę wódki w cenie 9,99 zł. Zarówno wódka Parkowa w Biedronce, jak i Polna w Lidlu szybko znikały z półek, bo cena była bardzo niska.

    Zdziwienie budził też fakt, że stawka akcyzy od półlitrowej butelki alkoholu o mocy 38 proc., jaką miały oba wyroby, wynosi ponad 14 zł, a sprzedaż poniżej kosztów wytworzenia jest nielegalna.

    Okazało się, że nie było to ostatnie słowo – przynajmniej w przypadku Biedronki. Sieć obniżyła cenę wódki i sprzedaje ją po 8,99 zł, co jest już ekstremalnie niską ceną, ale stawia poważne pytanie o jakość wyrobu."

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.