Skip to content

Ameryka w ogniu - maj 2020

1444546474850»

Komentarz

  • I co z tego że proste a nie wygięte? Walczą na cięcia, nie na pchnięcia.

  • Fajny materiał o infrastrukturze w USA.

  • Zaczyna się przygotowanie gruntu pod "ukradzione zwycięstwo".

    "U.S. Senator Marco Rubio, an ally of Republican presidential candidate Donald Trump, will not accept the results of the Nov. 5 election if they are "unfair," he said on Sunday."

  • edytowano 10:50

    Widziałem niedawno nienowy film pt. Policja (Dark Blue). Tłem dla głównej akcji są zamieszki z podobnego powodu, co sprawa Żorża Freuda. Widać temat podduszania jako techniki policyjnej jest nienowy. Tak jak nienowa jest reakcja pewnej mniejszości rasowej na nieprzewidziane skutki tej taktyki.

    Dziś już by czegoś takiego nie nakręcili.

  • @trep powiedział(a):
    Widziałem niedawno nienowy film pt. Policja (Dark Blue). Tłem dla głównej akcji są zamieszki z podobnego powodu, co sprawa Żorża Freuda. Widać temat podduszania jako techniki policyjnej jest nienowa. Tak jak nienowa jest reakcja pewnej mniejszości rasowej na nieprzewidziane skutki tej taktyki.

    Dziś już by czegoś takiego nie nakręcili.

    My tu gadu gadu, a maj ma się ku końcowi. Czas odpalenia nowego wyborczego Flojda już bliski.

  • Tylko czy znajdą się ochotnicy?

  • Pełno ochotników na tym świecie

  • edytowano 11:51

    Patrząc na filmiki z amerykańskich policyjnych bodycamów na youtubie, to fraza "I can't breathe" jest jedną z najczęściej wykorzystywanych przez osoby zatrzymane za rozmaite naruszenia przepisów, zwłaszcza przez te agresywnie reagujące na kontakt z przedstawicielem prawa.

  • Wkleiłem frazę w tłumoka gugla i wyskoczyło „czuję się, jakby ktoś na mnie srał”.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.