Skip to content

Naszym orężem jest prawda

2»

Komentarz

  • edytowano 31 July

    @qiz powiedział(a):
    Prezentowany przez tego typa suchy brandzel personelem ambasady jest mocno przesądzony. Placòwki dyplomatyczne w USA to postkomusze złogi wymieszane z nijakimi karierowiczami, ale łączy ich wspòlny cel- opierdalać się na maksa.

    Pracowałeś kiedyś w budżetówce?

    Znajdź mi taką jednostkę, gdzie jest inaczej.

    Natomiast zawsze jest pytanie, co z tego wyjdzie "przy okazji".

  • Pojawia się nowy kandydat i od razu najniższy kurs u buka. Czy był wcześniej prezio mańkut?

  • Co to za pan?

  • Pan Bogucki.

  • Who the hell is Alice?

  • Sikor na lewej, obrączka na prawej, przedział po lewej, poglądy po prawej.
    Taki sobie szmaja... but keeps up appearances, hehe.

    Ciekawe, po której stronie z żoną śpi?

    👣

    🐾
    🐾

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Who the hell is Alice?

    @Mordechlaj_Mashke powiedział(a):
    Sikor na lewej, obrączka na prawej, przedział po lewej, poglądy po prawej.
    Taki sobie szmaja... but keeps up appearances, hehe.

    Ciekawe, po której stronie z żoną śpi?

    Dunno.

  • @trep powiedział(a):
    Pojawia się nowy kandydat i od razu najniższy kurs u buka. Czy był wcześniej prezio mańkut?

    Duda jest mańkutem przecież.

  • @trep powiedział(a):
    Pojawia się nowy kandydat i od razu najniższy kurs u buka. Czy był wcześniej prezio mańkut?

    Owszem. Andrzej Duda.

  • Co do prezia IPN-u. Moja żona również twierdzi, że przystojny. Biorąc jednak pod uwagę to, że na obiekt grzesznego pożądania wybrała akurat mnie, śmiem wątpić w jej kompetencje. No, ale ja się na męskiej urodzie nie znam.

  • Troszkę lepiej dobrać garnitur, bo zbyt się marszczy na rękawie i ramieniu, poza tym wizerunkowo bez zarzutu.
    Tu nie ma ironii, jednym słowem - głosowałabym!

  • @trep powiedział(a):
    Pojawia się nowy kandydat i od razu najniższy kurs u buka. Czy był wcześniej prezio mańkut?

    To bardzo dobry kandydat, oczywiście nie licząc Błaszczaka, Morawieckiego i nomen omen Moskala (ale ten chyba za młody na kandydata).
    Acha, oczywiście to taki żart, dla tych co nie rozumieją poczucia humoru KaczJara, mojego Ojca i mojej skromnej osoby.

  • To co, głosujemy na Nawrockiego?

  • @qiz powiedział(a):
    To co, głosujemy na Nawrockiego?

    Ja chętnie.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @qiz powiedział(a):
    To co, głosujemy na Nawrockiego?

    Ja chętnie.

    Ja też.

  • Ja głosuję na krowę z napisem "contra Tuscum." Obojętne kto nią będzie.

  • Bogucki już daleko w tyle, Tobey jeszcze dalej. Nawrocki na czele, aczkolwiek kurs mu nieco skoczył od ostatnich notowań. Na drugie wysforował się Błaszczak. Wydaje się, że tutaj rozpoznawalnoś nie jest taka istotna, jak to, że w Błaszczaka można walić rakietami a w Nawrockiego chyba niczym. Do tego Nawrocki może poszerzyć elektorat o zwolenników dziarania, a to teraz w modzie.

  • edytowano 17 September

    Ja uważam, że Beata Szydło byłaby idealnym kandydatem. Ma cojones, ma słuch społeczny, Tuskowi się nie kłaniała. Prawdziwa Matka Narodu.

  • edytowano 17 September

    "Ja uważam, że Beata Szydło byłaby idealnym kandydatem. Ma cojones, ma słuch społeczny, Tuskowi się nie kłaniała. Prawdziwa Matka Narodu."

    No nie, to jest tak grubymi nićmi szyte, że nawet ja, który znam kolesia tylko z opisów praktycznie, to widzę.

  • @Mania powiedział(a):
    O swoim starcie w wyborach:
    https://www.youtube.com/live/vFcCdz9K-GM?si=Um7wzpZ1oX41Nri0

    Nienawidzę tych filmów. Potencjalny kandydat na prezydenta i 5 minut o jakimś spotkaniu z jakimś kolesiem. Można było tyle ciekawych rzeczy omówić. Te wszystkie filmiki i te media to jest takie gunwo.

  • @Kalain powiedział(a):
    "Ja uważam, że Beata Szydło byłaby idealnym kandydatem. Ma cojones, ma słuch społeczny, Tuskowi się nie kłaniała. Prawdziwa Matka Narodu."

    No nie, to jest tak grubymi nićmi szyte, że nawet ja, który znam kolesia tylko z opisów praktycznie, to widzę.

    Bo to debil jest.

  • A Jaki?

    Pamiętajcie, PiS nie wybiera idealnego prezydenta tylko kogoś, kto ma największe szanse wygrać.
    W przypadku Jakiego są dwie pokusy uderzenia, które pogrąży drugą stronę. Jedno, ktoś powie o nim "cygan", drugie ktoś wypomni dzieciaka z trisomią. Z obu wyczynów będą się musieli tłumaczyć głównie przed swoim elektoratem. Od jednego się powstrzymają, ale od obydwu bardzo wątpię.

  • @trep powiedział(a):

    @Mania powiedział(a):
    O swoim starcie w wyborach:
    https://www.youtube.com/live/vFcCdz9K-GM?si=Um7wzpZ1oX41Nri0

    Nienawidzę tych filmów. Potencjalny kandydat na prezydenta i 5 minut o jakimś spotkaniu z jakimś kolesiem. Można było tyle ciekawych rzeczy omówić. Te wszystkie filmiki i te media to jest takie gunwo.

    Bo dziennikarze są w większości gunwiani, ale wartość filmików polega na tym jak na tym tle wypada zaproszony gość. Jeśli rozmówca ma klasę i argumenty - warto to obejrzeć. I jeśli kontrast między takim dziennikarzem i gościem rzuca się w oczy - jest ok.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.