Skip to content

co Kolestwo pije?

1101113151618

Komentarz

  • Tak otwarcie prosto reklamują -stytucję? Za to jest kara.
  • Już się nieraz zdarzało rezygnować z barów i kawiarni rekalmujących czarne protesty, to teraz będzie podobnie z piotunami, tylko niech się w końcu otworzą, bo na razie to ciężko ich bojkotować.
  • No waśnie. Tak, by się chciało pobojkotować...
  • Co do piorunów, to zdarzyło mi się po raz pierwszy od dawna jechać przez Wawę komunikacją miejską i byłem porażony liczbą piorunów i pseudotęcz w oknach mieszkań na "moim" Żoliborzu. Zwłaszcza wzdłuż Mickiewicza, w niektórych kamienicach chyba co drugie okno było "ozdobione". Za to po przejechaniu za Wisłę, jak nożem uciął. Na Targowej nie przyuważyłem ani jednego.
  • Sok z jarmużu, jabłek, marchwi i imbiru
  • Brzost napisal(a):
    Co do piorunów,
    Południowy Rakowiec, nieliczne, Powiśle w okolicach Tamki sporo

  • u mnie sąsiedzi (fajni, przyjacielscy) od pół roku mają w oknie plakat #strajkukobiet

    to jest dla mnie nowa religia
  • romeck napisal(a):
    zaraz za
    kulawy_greg napisal(a):
    jeszcze ... kilkanaście kamienic odstępu.
    toćto to samo! ;)

  • W sobotę zlewałem do leżakowania trójniak. Miód głównie z nawłoci. Piękny żółty kolor.
  • Ja zlewałem wiśniówkę i dereniówkę. A w Post, jak na tradycyjnego pijaczka, daję wątrobie sił nabrać ;)
  • Piołunówka Jakoba Haberfelda z wyprzedaży w Oszołomie po 35 zł. Znakomity napój - wlewamy do szklaneczki kapkę wódki i zalewamy wielką ilością wody. Można pić przez cały wieczór.

    image
  • Aktualnie miód pitny z kurpiowskiego bazaru - bardzo dobry.

    A nie pije czeskiego piwa, nigdy więcej knedle jedne.
  • Dokładnie. Czeskiego piwa nigdy więcej do gęby!
  • Ale pilsner to niemieckie?
  • los napisal(a):
    Piołunówka Jakoba Haberfelda z wyprzedaży w Oszołomie po 35 zł. Znakomity napój - wlewamy do szklaneczki kapkę wódki i zalewamy wielką ilością wody. Można pić przez cały wieczór.

    image
    oooo
    przypomina choć trochu Ricard Pastis de Marseille czy raczej Rosolis?
  • Normalny absynt.
  • No jak kosher to ok
  • edytowano May 2021
    los napisal(a):
    No waśnie. Tak, by się chciało pobojkotować...
    Przykre wieści:
    image
  • W sensie, moja ólóbiona Barka Wynurzenie lekramuje się wielgim pieronem.
  • pierun
  • A co tam jest fajnego? Wygląda jak poduszki na paletach.
  • Właśnie. Poduszki na paletach.
  • Ale jak drink wpadnie w szparę w blacie to dają darmo dolewkę?
  • Królowa polskich rzek tam jest fajna.
    Ale na szczęście całkiem niedaleko jest barka Sen Nocy Letniej, gdzie nie stwierdzono takich zjawisk meteo jak pieron czy tęcza.
  • Faktycznie, lewa strona przejmuje wszystkie znaki na niebie, ciekawe co będzie znaczyć chmurka.
  • kulawy_greg napisal(a):
    Faktycznie, lewa strona przejmuje wszystkie znaki na niebie, ciekawe co będzie znaczyć chmurka.
    Zostanie jeden - krzyż.
  • kulawy_greg napisal(a):
    Faktycznie, lewa strona przejmuje wszystkie znaki na niebie, ciekawe co będzie znaczyć chmurka.
    wymarzoną wagę
  • edytowano May 2021
    kulawy_greg napisal(a):
    Faktycznie, lewa strona przejmuje wszystkie znaki na niebie, ciekawe co będzie znaczyć chmurka.
    Może na niebie

    image
  • Kompot z rabarbaru.
    Pyszny i niezdrowy.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Gorskij czaj - Gojnik.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.