Skip to content

PAD - co dalej

17810121352

Komentarz

  • źle, nawet aborcza ostatnio lamentowała a prof. Bambosz, przepraszam - Strzembosz, ajwajował, że każda zmiana w zakresie KRS będzie niekonstytucyjna

    nawet "systemem Rzymkowskiego" PiS jest górą co najmniej 13:12
  • los napisal(a):
    Administracja nie nadała koledze prawa do przesłuchiwania rozmówców.
    Ano właśnie, już czas się wylogować. Dziękuję za tę parę lat bycia na tut. Forum. Serdecznie pozdrawiam szczególnie Forumowiczki: Cyrylicę, AnnęE, Manię i Kanię oraz Forumowiczów: Rafała i 7my'ego.
    Fajnie było, ale czas odpocząć. Być może, że wrócę, choć, może okazać się, że będzie to inne forum z inną nazwą (była Fronda, była Rebelya, było Forum IVRP). Na razie muszę odpocząć.
    Kto chce może mnie znaleźć na Szkole Nawigatorów lub Niepoprawnych.
    Pa!

  • starybelf napisal(a):
    los napisal(a):
    Administracja nie nadała koledze prawa do przesłuchiwania rozmówców.
    Ano właśnie, już czas się wylogować. Dziękuję za tę parę lat bycia na tut. Forum. Serdecznie pozdrawiam szczególnie Forumowiczki: Cyrylicę, AnnęE, Manię i Kanię oraz Forumowiczów: Rafała i 7my'ego.
    Fajnie było, ale czas odpocząć. Być może, że wrócę, choć, może okazać się, że będzie to inne forum z inną nazwą (była Fronda, była Rebelya, było Forum IVRP). Na razie muszę odpocząć.
    Kto chce może mnie znaleźć na Szkole Nawigatorów lub Niepoprawnych.
    Pa!

    Belfie, nie rób tego, bardzo mi będzie Ciebie brakowało. Nie warto być dziś takim wrażliwym.
  • Dziń dybry. Ja na ten przykład mam czas i siły, by tu się fechtować opiniami od czasu do czasu. Co uważam za w sumie dobre, bo pozwala od innego czasu do innego nacieszyć się jesiennym słońcem.

    Pojawił tu się temat niejakiego Rzepeckiego. Interpretacja naiwna: młodość ma swoje prawa i prawy młodzik się zagotował. Realistyczna nadbudówka: młodzik nie jest taki znowu młody w polityce, z PiSem się związał już kilka lat temu i jest ze stajni Mastalerka (a więc miał mu kto suflować narrację pod wyrzucenie z PiSu, jako że był zagotowany, butny i egotyczny, to się przepalił). Jak dla mnie: koniec tematu. Ale pewnie będzie grzany jeszcze dzień, dwa, a może nawet go odgrzeją jako komentatora w jakimś Tłoku FeeM.

    Co do Dudy i PiS. Nie znam wszystkich przyczyn rozejścia się obozu prezydenta z PiSem, ale na zgodzie co do celów i konflikcie co do metod nadal można wiele budować. Zwłaszcza w te 2 lata sporo pisowskich postulatów wyborczych zrealizowano lub rozpoczęto realizować - i byłoby to dużo trudniejsze bez Dudy, a z Bronkiem, tak samo jak - upraszczając - nie wiadomo, czy bez zwycięstwa Dudy w prezydenckich, byłaby większość sejmowa Zjednoczonej Prawicy. To, co będzie w 2020 r., to ho, ho, ho - odległe tematy. Osobiście mam wątpliwości, że Tusk będzie grany, miał swój czas w polityce, uwieńczony euroszambelowaniem. Teraz juz tylko wykłady o przywództwie za 20000 euro za godzinę.
  • Tak Rzepecki to jakaś porażka. Równocześnie to dowód że z "odmładzaniem" w miejsce "starych złogów"trzeba ostrożnie.
  • Brzost napisal(a):
    los napisal(a):
    Erzac króla, nic więcej.
    W naszej historii przez sporą część czasu król to był taki dożywotni prezydent.
    dokładnie, wszyscy królowie elekcyjni to byli tacy prezydenci, byli za zagranica nawet traktowani jako "niżsi króle"
  • Nu winc myślem sobie że jakem hipotezował nie o sundy chodzi tylko o to aby nasz Prezydent był "niższym prezydentem". No bo sondaże rosnom i już jest 43% i ratingi rosnom i nadwyżka budżetowa tyż więc hulaj dusza piekła ni ma. Nie jest potrzebny żaden tam prezydent, esteci czy poparcie centrum bo przeca Polacy bendom głosować na Żolibórz i zgodnie ze wskazówkami z Żoliborza. Trza tylko dobrze sie koło Żoliborza zakręcić i w odpowiednie miejsce wkręcić. Lodów na razie nie da się ukręcić, ale może kiedyś. Bardzo to wszystko być może. Druga kadencja jest w kieszeni jeśli się jakaś katastrofa nie zdarzy. Przecież i ja zagłosuję nawet jak Macierewicz kukłę Dudy na poligonie drawskim spali i popioły w Drawie utopi z Ziobry pomocom. Zagłosuję bo trza aby wataha platfusów z głodu wymarła. Wiele wskazuje że ta druga kadencja będzie w znacznie gorszym i bardziej niebezpiecznym otoczeniu zewnętrznym i to bez względu na to co się w Polsce będzie dziać.I niestety ten trudny czas, a już na pewno trzecią kadencję będziemy przeżywać z jakimś nominatem JarKacza lub uzurpatorem. Istnieje wielkie prawdopodobieństwo że to będzie jakiś dupek i skurwiel bo wycinanie niedupków idzie na całego, a Prezydent ma być sztandarowym przykładem.
  • Napiszę krótko.
    Proszę Państwa- wszyscy gówno wiemy. Nie ma co sie napinać i udowadniać , że moje jest najmojsze, ze są tylko białe i czarne barwy i warunki. Gówno.( i na tym forum cofając sie w czasie można znaleźć kwiatki, które spłoniłby uszy użyszkotdnikom obecnie)
    Komentowanie bieżączki owocuje bardzo często zgagą i zgorzknieniem.
    Ja wiem, że niewypowiadanie sie na każdy temat i snucie najbardziej fantastycznych teorii, to nie internet. Tutaj sie dzieje wszystko i natychmiast, a nawet wcześniej niż rzeczywistość, hehe
    Ja polecam WSZYSTKIM spokój. I tak nie ma sie wpływu na to , czy jeden wuj, czy drugi wuj.
    Ostro za granicami Polski i tam radzę patrzać.


  • Michał5 napisal(a):
    Napiszę krótko.

    ...
    Ostro za granicami Polski i tam radzę patrzać.


    chętnie, a co tam ciekawego?

  • Cóż tam, panie, w polityce?
    Chińcyki trzymają się mocno!?
  • Chińczyki już za wschodnią granicą? spełniło się marzenie mojego dziadka? :-D
  • Rafał napisal(a):
    Nu winc myślem sobie że jakem hipotezował nie o sundy chodzi tylko o to aby nasz Prezydent był "niższym prezydentem".
    Ale jaki PiS miałby w tym interes?

  • edytowano October 2017
    Filioquist napisal(a):
    Chińczyki już za wschodnią granicą? spełniło się marzenie mojego dziadka? :-D
    Oby sie spełniło ...w granicach, które wytyczono i które usiłują zrealizować ci, którzy nie komentują polityki, ale ja robią..Na pohybel czerwonemu.
  • Nie wiem czy chciałbym mieć Chińczyków za wschodnią granicą. Może jakąś słabiutką Rosję jako bufor lepiej, a od Rosji mieć bufor w postaci Ukrainy, niezależnej Białorusi i Litwy.
    Obwód Królewiecki rzecz jasna powinien wrócić do macierzy.
  • TecumSeh napisal(a):

    Obwód Królewiecki rzecz jasna powinien wrócić do macierzy.
    Ordo fratrum domus hospitalis Sanctae Mariae Theutonicorum in Jerusalem

  • JarKacz idzie na wojnę z Padem. Na łamach GP zapowiada brak zgody na pozorne zmiany w sądownictwie.
    Drugi odcinek to:
    "Zz contra Pad czyli czy JK zabierze im zabawki i wyrzuci ich z piaskownicy?"
  • Nie kupuję tezy Matki Kurki, że na PADa znaleźli coś już w trakcie kadencji.

    Rzucam podejrzenie, że 10.4.10.

    Przeczytajcie Lisiewicza w niezaleznej- BBN to sowiety.
  • edytowano October 2017
    @qiz
    że Wierzchowski i Duda kłamali podczas zeznań i dziwnie się ich słuchało na filmie, to można sobie wygooglać.
    10 kwietnia jeszcze zdrowo namiesza w polskiej ( ? ) polityce i pewnie będzie nie tak, jak sobie to wyobrażamy...
  • Z Brąkiem do pałacu 10.04 weszli SAMI sowieci. Czyli tym samym PADa szachują raczej oni... Biorąc pod uwagę doraźny soju(s)z z pieśniarzem i browarnikiem, to ten tego...
  • film Mgła?
  • edytowano October 2017
    No dobra, weszli. Taki wtedy był czas.
    Ale dlaczego nie zostali wykopani kiedy czas niby zmienil sie.
  • edytowano October 2017
    Dobre pytanie do Dudy, Solochow, Szczerskich, Sadurskich.

    Porzadki w MON sa powodem nieustannego pietnowania Antuana w merdiach. Straznikow zyrandola nikt nie depce za poniechanie deratyzacji palacu. Dotychczas mozna bylo dobrodusznie zakladac, ze jakiesi porzadki dudziarstwo poczynilo. Niestety wredne dziennikarze o Sakiewicza powyciagaly na widok publiczny rozmaite wsiowe trupy z prezydenckich szaf i teraz ciezko juz udawac slepca. Wprawdzie Soloch, przymuszony wreszcie do zajecia stanowiska, udaje idiote i ofiare antuanowego kontrwywiadu ale i jemu powoli zaczyna sie palic pod urzedniczym kuprem, w efekcie ma wszelkie szanse stracic pielegnowany image safanduly a'la Siemoniak objawiajac sie prawdziwiej jako zdalnie sterowany krecik.


  • A wyciągnięto tylko komusze relikty z zakresu obronności. Jakby gdzie indziej pogrzebać, też by się znalazło kilka zabytków. Nazwijmy rzecz po imieniu - miłą buźkę ma pą prezidą i umie nawijać. I tyle z niego.
  • Nic dodac, nic ujac. Niestety.
  • edytowano October 2017
    erka napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Nu winc myślem sobie że jakem hipotezował nie o sundy chodzi tylko o to aby nasz Prezydent był "niższym prezydentem".
    Ale jaki PiS miałby w tym interes?

    PiS, a kto to jest PiS? Jakieś tam frakcje w PiS z pewnością. Prezydent i prezydentura im zawadzają i tyle. Wcale mi specjalnie nie chodzi o szczególną rolę prezydenta czy tez konkretnie Prezydenta Dudy. Chodzi mi właśnie o to że nie wiem kto to jest PiS,a szczególnie mityczne "kadry PiS" tak zachwalane jako przeciwieństwo słabego zdradzieckiego Dudy. Jak wolę Prezydenta nawet słabego, safandułowatego, złotoustego i niedoświadczonego ale mojego i z dobra wola niż jakieś bliżej nieokreślone, ale agresywne "kadry".
  • Ja rozumiem, ze teraz ma się okazać że Prezydent Duda to jest obrońca bezpieki, WSI, Rosji i agent KGB. To jest jakaś paranoja. Jeśli rzeczywiście w jego otoczeniu są jacyś agenci to czemu wcześniej i po cichu, tak jak to się robi, ich nie usunięto tylko MON robi wielomiesięczny spektakl ze sprawdzaniem generałów i paraliżuje BBN i Prezydenta? To naprawdę śmierdzi.
  • w jakim sensie "ich nie usunięto"? jak MON miałby usunąć urzędników Kancelarii Prezydenta?

    wysłać zabójców? "po cichu, tak jak to się robi"?
  • To skoro obrabiamy Pajac, pozwólcie że podzielę się jeszcze jednym spostrzeżeniem.
    Otóż Pą Prezidę łącznie ze świtą, w polityce ogólnej i gospodarczej orientuje się mocno na Chiny. Jedwabne szlaki i takie tam... Pozostaje to w sprzeczności z takim np. Antuanem, który jednoznacznie (może nawet za jednoznacznie) orientuje się na USA. Które to USA naszym głównym (jeżeli nie jedynym) sojusznikiem pozostaje i w którym pokładamy nadzieje związane z naszą niepodległością, równoważeniem Rosji i Niemiec itd.
    Nie wiem, czy sprawa nie ma jakiegoś podwójnego dna, ani czy gra na 2 fortepianach w naszym położeniu geopolitycznym jest mądra.

  • edytowano October 2017
    Bo jezeli Antek albo Kaczor przyjda podpisac zwolnienia Juzwikom, to Soloch natychmiast popedzi do polskojezycznych niemieckich mediow z niema skarga na ust koralu. A Duda w rewanzu zawetuje wszystkie ustawy i nominacje generalskie do konca kadencji i rok dluzej.

    Pobakiwania MON o kretach Soloch skwitowal byl w mediach jako zamach na niezaleznosc BBN. Rozpoczecie procedury weryfikacji gen. Kraszewskiego (przelozony Juzwikow i spolki) zostalo skontrowane blokada awansow generalskich.

    Dudzi urzont (ort mor.) jest niezalezny od PiS. Niezaleznosc pielegnuje sie przez okresowe wkladanie kija w szprychy i publiczne darcie gemby z byle powodu.
  • KTO wyciąga podejrzanych ludzi od PADa, KTO wyciagnął generała po GRU u min Macierewicza?
    Nasi sa na to za mali, przecież.
    Duzi sie bawią.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.