Skip to content

PAD - co dalej

145791052

Komentarz

  • A ja uważam, że Polacy chcą rozpierdolenia tego wszystkiego, co ich od 28, według jednych, a od 72 lat, według innych, gnębi i gnoi.
    Czy rozpierdol to "dobra zmiana" czy "dobra rewolucja"?
  • edytowano September 2017
    bo raspierducha jest piękna
    popatrzcie sobie na Greka Zorbę
    https://youtube.com/watch?v=2AzpHvLWFUM
    może sporo ludzi w Polsce chce, żeby było własnie jak w Grecji?
    tylko że Grecja to nie tylko urlop
  • @Przemko +1. Polacy (część) chcą rewolucji, ale takiej bez rozlania kropli krwi, własnej i wrogiej. Estetycznie ma być, bez ofiar, bez wysiłku, bez kosztów.
  • krzychol66 napisal(a):
    @Przemko +1. Polacy (część) chcą rewolucji, ale takiej bez rozlania kropli krwi, własnej i wrogiej. Estetycznie ma być, bez ofiar, bez wysiłku, bez kosztów.
    To też, ale mnie bardziej chodziło że Polacy chcą realnej rewolucji z etykietką dobrej zmiany. Pijar jest ważny, rewolucja kojarzy się źle, rozpierducha jest taka... agresywna. Nazwij to dobrą zmianą i rób jesień średniowiecza a Polacy pokochają.
  • Czy PiSowskie projekty ustaw reformujące sądownictwo zakładały jakieś mordy, eksterminację, fizyczną likwidację, wzywały lud na barykady, czy była w nich mowa o wieszaniu?
    Jaka rewolucja!?
  • dentysta napisal(a):
    Czy PiSowskie projekty ustaw reformujące sądownictwo zakładały jakieś mordy, eksterminację, fizyczną likwidację, wzywały lud na barykady, czy była w nich mowa o wieszaniu?
    Jaka rewolucja!?
    Kopernikańska, proszę pana.
  • dentysta napisal(a):
    Czy PiSowskie projekty ustaw reformujące sądownictwo zakładały jakieś mordy, eksterminację, fizyczną likwidację, wzywały lud na barykady, czy była w nich mowa o wieszaniu?
    Wzdech.
  • I wydech....
  • Przemówienia PAD z kampanii to były takie bardziej płomienne niż umiarkowane. Skąd w takim razie wniosek, że Polacy głosowali na umiar i siłę spokoju?
  • edytowano September 2017
    randolph napisal(a):
    Jeśli tak jest to trza było się skupić nie na zmianach personalnych bo kandydatów brak, ale na kontroli społecznej coby móc nieodpowiednich wywalać aż się po latach środowisko odmłodzi i odnowi. No i akurat w tym kierunku idzie część propozycji Prezydenta.
    Nic się po latach samo nie odmłodzi i nie odnowi. Wiara, że dom publiczny sam zamieni się w sodalicję mariańską, jeśli tylko będą częste kontrole z pobliskiego komisariatu - to jest dopiero modelowy wzorzec głupoty.
    Czy ja napisałem że samo? Czy ja napisałem że kontrole, znaczy komisje dyscyplinarne z "czynnikiem społecznym", mają pisać raporty ? Nie. Napisałem że mają wywalać.
  • randolph napisal(a):
    Jeśli tak jest to trza było się skupić nie na zmianach personalnych bo kandydatów brak, ale na kontroli społecznej coby móc nieodpowiednich wywalać aż się po latach środowisko odmłodzi i odnowi. No i akurat w tym kierunku idzie część propozycji Prezydenta.
    Nic się po latach samo nie odmłodzi i nie odnowi. Wiara, że dom publiczny sam zamieni się w sodalicję mariańską, jeśli tylko będą częste kontrole z pobliskiego komisariatu - to jest dopiero modelowy wzorzec głupoty.
    Czy ja napisałem że samo? Czy ja napisałem że kontrole maja pisać raporty ? Nie. Napisałem ze maja wywalać.
    Przemko napisal(a):
    krzychol66 napisal(a):
    @Przemko +1. Polacy (część) chcą rewolucji, ale takiej bez rozlania kropli krwi, własnej i wrogiej. Estetycznie ma być, bez ofiar, bez wysiłku, bez kosztów.
    To też, ale mnie bardziej chodziło że Polacy chcą realnej rewolucji z etykietką dobrej zmiany. Pijar jest ważny, rewolucja kojarzy się źle, rozpierducha jest taka... agresywna. Nazwij to dobrą zmianą i rób jesień średniowiecza a Polacy pokochają.
    Serio?
  • Pigwa napisal(a):
    Przemówienia PAD z kampanii to były takie bardziej płomienne niż umiarkowane. Skąd w takim razie wniosek, że Polacy głosowali na umiar i siłę spokoju?
    Pomiędzy umiarem i siła spokoju a rewolucją jest spora przestrzeń, której Polacy czy też PiS nadal nazwę Dobrej Zmiany. To co, jak i kiedy zaproponowano w odzrzuconych projektach to nie była zresztą rewolucja tylko fuszerka, prowokacja i głupia brawura. Trzeba to było naprawić.
  • "Wydech i wydech..."
    I wzruszenie z rezygancją ramion, bo to PAD przywołał określenie "rewolucja", które według Kolegów źle się Polakom kojarzy, tym samym napiętnując reformę.
  • Rafał napisal(a):
    Pigwa napisal(a):
    Przemówienia PAD z kampanii to były takie bardziej płomienne niż umiarkowane. Skąd w takim razie wniosek, że Polacy głosowali na umiar i siłę spokoju?
    Pomiędzy umiarem i siła spokoju a rewolucją jest spora przestrzeń, której Polacy czy też PiS nadal nazwę Dobrej Zmiany. To co, jak i kiedy zaproponowano w odzrzuconych projektach to nie była zresztą rewolucja tylko fuszerka, prowokacja i głupia brawura. Trzeba to było naprawić.
    I PAD swoimi ustawami to naprawia.
    Serio?
  • Kim jest Żebro wiemy od lat. Kim jest Adrian właśnie się dowiadujemy. Jeden drugiego wart i dla żadnego nie jest to komplement.
  • Maliniak?
  • 40 - latkowy Maliniak nie był pierdołą.
  • Jeszcze gorzyj?
  • edytowano September 2017
    7dmy napisal(a):
    los napisal(a):
    Kim jest Żebro wiemy od lat. Kim jest Adrian właśnie się dowiadujemy. Jeden drugiego wart i dla żadnego nie jest to komplement.
    Duda okazał się przede wszystkim pierdołą.
    Pyszną pierdołą. Danie niesmaczne, a nawet niestrawne.
  • edytowano September 2017
    i oni tak hulają a Prezes się biernie paczy?

    chyba że to tylko widowisko

    nie można tego wykluczyć, przykładowo - z perspektywy celu nowej regulacji nie ma żadnego znaczenia czy sędziów do KRS będzie wybierał Sejm większością zwykłą czy "systemem Rzymkowskiego" - co zauważyła nawet aborcza

    to samo SN - im bardziej się temu przyglądać, tym wyraźniej widać, że to jakieś harce i pseudotemat
  • edytowano September 2017
    dentysta napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Pigwa napisal(a):
    Przemówienia PAD z kampanii to były takie bardziej płomienne niż umiarkowane. Skąd w takim razie wniosek, że Polacy głosowali na umiar i siłę spokoju?
    Pomiędzy umiarem i siła spokoju a rewolucją jest spora przestrzeń, której Polacy czy też PiS nadal nazwę Dobrej Zmiany. To co, jak i kiedy zaproponowano w odzrzuconych projektach to nie była zresztą rewolucja tylko fuszerka, prowokacja i głupia brawura. Trzeba to było naprawić.
    I PAD swoimi ustawami to naprawia.
    Serio?

    Próbuje. Czy się uda zobaczymy.
    PS: Dlaczego dopiero zobaczymy? Ano było wyżej - bo środowisko sędziowskie, a i większość pozostałych prawniczych jest do cna zdemoralizowane i zlewaczone i nie ma skąd brać kandydatów na kluczowe pozycje. To musi być bardzo długi marsz bo nowych prawników wychowują prominenci - obecna zdemoralizowana profesura prawnicza i do tego domunująca ścieżka awansu w tych środowiskach to sukcesja rodzinna.
  • edytowano September 2017
    chyba raczej próbóje

    "skarga nadzwyczajna" to bubel o znamionach sabotażu
  • "środowisko sędziowskie, a i większość pozostałych prawniczych jest do cna zdemoralizowane i zlewaczone i nie ma skąd brać kandydatów na kluczowe pozycje. To musi być bardzo długi marsz bo nowych prawników wychowują prominenci - obecna zdemoralizowana profesura prawnicza i do tego domunująca ścieżka awansu w tych środowiskach to sukcesja rodzinna."

    Kol. Rafał nie widzi sprzeczności w tym, co pisze?
  • Pigwa napisal(a):
    Przemówienia PAD z kampanii to były takie bardziej płomienne niż umiarkowane. Skąd w takim razie wniosek, że Polacy głosowali na umiar i siłę spokoju?
    Powiem tak, przemówienia PAD nie miały dla mnie znaczenia. Głosowałam na niego, bo miał poparcie PiS-u. Tym bardziej, że go nie znałam wcześniej.
  • Cyrylica napisal(a):
    Pigwa napisal(a):
    Przemówienia PAD z kampanii to były takie bardziej płomienne niż umiarkowane. Skąd w takim razie wniosek, że Polacy głosowali na umiar i siłę spokoju?
    Powiem tak, przemówienia PAD nie miały dla mnie znaczenia. Głosowałam na niego, bo miał poparcie PiS-u. Tym bardziej, że go nie znałam wcześniej.
    witaj w klubie,
    powiem tak : na każdego wskazanego przez Prezesa będę głosować, jeśli wskaże na PAD - zdziwię się ale będę karnie posłuszna
  • A więc Duduś ma zagwarantowaną drugą kadencję, widzę to tak: PiS zgłasza innego kandydata w wyborach w 2020, Polska głosuje na złość Kaczyńskiemu na Adriana. To jest gracz, ograć swój własny elektorat, bardzo dobrze!
  • Przemko napisal(a):
    A więc Duduś ma zagwarantowaną drugą kadencję, widzę to tak: PiS zgłasza innego kandydata w wyborach w 2020, Polska głosuje na złość Kaczyńskiemu na Adriana. To jest gracz, ograć swój własny elektorat, bardzo dobrze!
    zartujesz sobie
  • Rafał napisal(a):To musi być bardzo długi marsz bo nowych prawników wychowują prominenci - obecna zdemoralizowana profesura prawnicza i do tego domunująca ścieżka awansu w tych środowiskach to sukcesja rodzinna.
    To już wiem dlaczego wywalono z PiS najpierw Misiewicza, a dziś Rzepeckiego. Mają być bezpartyjnymi, młodymi, zdolnymi w KRS i SN.
    Wot, wierchuszka PiS jaka przewidująca!
    8-}
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    dentysta napisal(a):
    Czy PiSowskie projekty ustaw reformujące sądownictwo zakładały jakieś mordy, eksterminację, fizyczną likwidację, wzywały lud na barykady, czy była w nich mowa o wieszaniu?
    Wzdech.
    marniok napisal(a):
    I wydech....
    Bezdech.. (relaks)
  • romeck napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    dentysta napisal(a):
    Czy PiSowskie projekty ustaw reformujące sądownictwo zakładały jakieś mordy, eksterminację, fizyczną likwidację, wzywały lud na barykady, czy była w nich mowa o wieszaniu?
    Wzdech.
    marniok napisal(a):
    I wydech....
    Bezdech.. (relaks)

    byle nie za długo
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.