Skip to content

PAD - co dalej

1262729313252

Komentarz

  • Jeżeli nawet Duda był uczciwym człowiekiem i Polakiem w momencie wyboru, to pękł -
    wg mnie razem z tą starą oponą ponacinaną przez ubeków.
    Nie ma obawy, TAKIEMU prezydentowi Polski już nic nie grozi, nawet osławiony bor może dalej spać spokojnie.
  • edytowano November 2017
    Zaproszenia należy odczytać jako deklarację prezydenta, bardzo wyraźne nakreślenie jego linii politycznej. Jest to podkreślenie dotychczasowych działań prezydenta. To też wyjaśnienie dla wszystkich, którzy szukają różnych karkołomnych usprawiedliwień dla prezydenta Andrzeja Dudy
    powiedział Andrzej Gwiazda
  • @Kania

    No z tym przeklinaniem Warszawy to już się zapędziłaś za daleko.
    Co jest winna Warszawa temu, że Duda dał w twarz swoim wyborcom? Notabene on sam jest z Krakowa.
  • Na te obchody ponoć co roku są zapraszani prezydenci i przemierzy. Więc nie jest to jakieś wielkie halo. Natomiast podobnież w zeszłym roku Tusk zaproszenia nie przyjął, a teraz tak :) Info z TT.
  • Przewiduję, że jutro po przemówieniu Dudy zamiast oklasków spotkają go gwizdy, i że to zaproszenie Tuska do "wspólnego świętowania" może go kosztować utratę kolejnej kadencji.
    Zablokowanie po raz kolejny nominacji generalskich w powiązaniu z tym "kurtuzazyjnym zaproszeniem" chyba przelało czarę goryczy wyborców - na wszystkich forach spadają na niego gromy. Jak sam byłem dotąd jedynie w pewnym stopniu zniesmaczony jego wetami i przepychankami z MON-em, tak teraz mam naprawdę dość.
  • erka napisal(a):
    Na te obchody ponoć co roku są zapraszani prezydenci i przemierzy. Więc nie jest to jakieś wielkie halo. Natomiast podobnież w zeszłym roku Tusk zaproszenia nie przyjął, a teraz tak :) Info z TT.
    Makrela wydała rozkaz.
  • eliasz napisal(a):
    @Kania

    No z tym przeklinaniem Warszawy to już się zapędziłaś za daleko.
    Co jest winna Warszawa temu, że Duda dał w twarz swoim wyborcom? Notabene on sam jest z Krakowa.
    Z tej przeklętej Warszawy są Jaro Kaczyński i Antuan Macierewicz. Ze szczęśliwego, rządzonego od lat przez komuszka pochodzi zaś Endrju Duda. Damned!
  • eliasz napisal(a):
    @Kania

    No z tym przeklinaniem Warszawy to już się zapędziłaś za daleko.
    Co jest winna Warszawa temu, że Duda dał w twarz swoim wyborcom? Notabene on sam jest z Krakowa.
    czyli muszę się tłumaczyć
    Warszawa to ziemia święta - uświęcona krwią polskich męczenników
    ale zarazem miejsce, na którym zły tańcuje

    Kraków taki nie jest

  • Sarmata1.2 napisal(a):
    eliasz napisal(a):
    @Kania

    No z tym przeklinaniem Warszawy to już się zapędziłaś za daleko.
    Co jest winna Warszawa temu, że Duda dał w twarz swoim wyborcom? Notabene on sam jest z Krakowa.
    Z tej przeklętej Warszawy są Jaro Kaczyński i Antuan Macierewicz. Ze szczęśliwego, rządzonego od lat przez komuszka pochodzi zaś Endrju Duda. Damned!
    no i właśnie - JK i AM są prześladowani za życia - psychole, faszyści... mam wymieniać dalej? można poczytać nawet na tut. forum
    Duda (człowiek z Małopolski, jeżeli już) też był prześladowany - miał być wysadzany ze stanowiska (impiczment), miał "wypadek", jeden z całej serii "wypadków" w Polsce - ale od pewnego czasu już nie jest prześladowany
    ciekawe dlaczego
  • edytowano November 2017
    Sarmata1.2 napisal(a):
    eliasz napisal(a):
    @Kania

    No z tym przeklinaniem Warszawy to już się zapędziłaś za daleko.
    Co jest winna Warszawa temu, że Duda dał w twarz swoim wyborcom? Notabene on sam jest z Krakowa.
    Z tej przeklętej Warszawy są Jaro Kaczyński i Antuan Macierewicz. Ze szczęśliwego, rządzonego od lat przez komuszka pochodzi zaś Endrju Duda. Damned!
    Dajcie spokój, na takie zaczepki nie ma co reagować ;) Jestem z Bydgoszczy, hejt na to miasto spływa z Torunia i Poznania. Jakoś muszę z tym żyć. Psioczenie na Warszawę jest oczywiście bolesne i niełatwo się powstrzymać od zagotowania (wiem z autopsji). Ale z doświadczenia wiem, że najlepiej olać.
  • 7dmy napisal(a):
    takie zaproszenia wysyłane są każdego roku, w tym roku tusk postanowił je po prostu przyjąć, tylko po to aby wywołać reakcję jak powyżej.

    "Rozgrywka z nimi to nie żadna polityka, To wychowanie dzieci, biorąc rzecz en masse."
    zatem jeżeli zaproszenie było wysłane w nadziei, że tusk go nie przyjmie, to była to naiwna nadzieja
  • erka napisal(a):
    Sarmata1.2 napisal(a):
    eliasz napisal(a):
    @Kania

    No z tym przeklinaniem Warszawy to już się zapędziłaś za daleko.
    Co jest winna Warszawa temu, że Duda dał w twarz swoim wyborcom? Notabene on sam jest z Krakowa.
    Z tej przeklętej Warszawy są Jaro Kaczyński i Antuan Macierewicz. Ze szczęśliwego, rządzonego od lat przez komuszka pochodzi zaś Endrju Duda. Damned!
    Dajcie spokój, na takie zaczepki nie ma co reagować ;) Jestem z Bydgoszczy, hejt na to miasto spływa z Torunia i Poznania. Jakoś muszę z tym żyć. Psioczenie na Warszawę jest oczywiście bolesne i niełatwo się powstrzymać od zagotowania. Ale z doświadczenia wiem, że najlepiej olać.

    to nie jest zaczepka
  • peterman napisal(a):
    erka napisal(a):
    Na te obchody ponoć co roku są zapraszani prezydenci i przemierzy. Więc nie jest to jakieś wielkie halo. Natomiast podobnież w zeszłym roku Tusk zaproszenia nie przyjął, a teraz tak :) Info z TT.
    Makrela wydała rozkaz.
    Być może. Przed chwilą w TVP info mówili to samo, co ja wyczytałam na TT, więc chyba faktycznie jest tak, że Chyży Rój dopiero teraz przyjął zaproszenie. Adrian Stankowski mówił, że to pewnie zagrywka Tuska spowodowana tym, że w polityce zagranicznej, to on nic nie znaczy i chce zamieszać na polskim podwórku. W dodatku wie, że zaszkodzi Dudzie mocno (np. wspólnym zdjęciem, jeśli do takiego dojdzie, poleje się na Prezydenta hejt).
  • Pstrykając palcami od niechcenia Donek znokautował Dudusia. A ten pajac roił sobie, ze jest w jednej kategorii wagowej z Tuskiem i Kaczyńskim.
  • 7dmy napisal(a):
    takie zaproszenia wysyłane są każdego roku, w tym roku tusk postanowił je po prostu przyjąć, tylko po to aby wywołać reakcję jak powyżej.

    "Rozgrywka z nimi to nie żadna polityka, To wychowanie dzieci, biorąc rzecz en masse."
    +
  • los napisal(a):
    Pstrykając palcami od niechcenia Donek znokautował Dudusia. A ten pajac roił sobie, ze jest w jednej kategorii wagowej z Tuskiem i Kaczyńskim.
    mógłby jeszcze odeprzeć ten nokaut - tak jak powyżej opisał to @MS
    ale musiałby oddalić panią Zosię i przeprosić się z doradcami typu Sadurska i Magierowski, z kimś, kto umiałby napisać mu porządne przemówienie (a nie pod wpływem pychy zdawać się jedynie na własne spontaniczne pokrzykiwania)
  • los napisal(a):
    Pstrykając palcami od niechcenia Donek znokautował Dudusia. A ten pajac roił sobie, ze jest w jednej kategorii wagowej z Tuskiem i Kaczyńskim.
    No i dobrze; może taka plomba jest mu potrzebna na otrzeźwienie. Oraz porcja gwizdów.
  • Noooo
    Kraków
    Smok
    Dratewka
    Wanda
    Kaplica św Gereona
    Św Stanisław co królom sie nie kłaniał
    Stolica Polski z niemieckimi księgarni miejskimi
    Najdroższy gastarbeier średniowiecza Vit Stoss zwany Stwoszem
    Św Jadwiga z Węgier
    Władysław z Litwy
    Jagiellonowie na wielu niepolskich tronach (Polska exportowala królów!)
    Jeden z pierwszych uniwersytetów w Europie dzieki know how rodu Anjou

    Dalej wymieniajcie sami

    Niech żyje Kraków ! Europejski i chrześcijański od założenia!
    A moze z założenia? Od założenia?

    Pax miedzy chrzescijany!
  • Kancelaria Dudy to obecnie jakiś cyrk; styropianowe babcie, Czerepach i sam mąż swojej żony. Nurmalnie kabaret.
  • Niby rozumiem ruch prezydenta. Ale jak to przełknąć, zwłaszcza dziś?Tusk nie miał oporów wysłać swego Prezydenta na śmierć.
    Mamy być jako te tuski?

    Słabo swą rolę spełnia rzecznik prezydenta. Powinien nas do takiego ruchu dobrze przygotować. Leży na łopatkach i popiskuje.
    Sprawę próbuje ratować na gorąco TVP INFO. Ale czy podoła?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • mam wrażenie, że tu są bracia hrabiego Monte Christo
  • 7dmy napisal(a):
    DMC napisal(a):
    Kancelaria Dudy to obecnie jakiś cyrk; styropianowe babcie, Czerepach i sam mąż swojej żony. Nurmalnie kabaret.
    Co złego i nietypowego zrobił w tej sprawie Prezydent RP ?

    Tusk jak to ma w zwyczaju walną prętem w kraty, a prawicowa małpa jak zwykle dostała amoku, tylko tu jest problem.
    A ja NIE MAM OCHOTY oglądać tuska jako honorowego gościa Prezydenta RP podczas Święta Niepodległości.
    I g... mnie obchodzi, że z tego powodu ktoś mnie nazwie "małpą, która jak zwykle dostała amoku"
  • 7dmy napisal(a):
    DMC napisal(a):
    Kancelaria Dudy to obecnie jakiś cyrk; styropianowe babcie, Czerepach i sam mąż swojej żony. Nurmalnie kabaret.
    Co złego i nietypowego zrobił w tej sprawie Prezydent RP ?

    Tusk jak to ma w zwyczaju walną prętem w kraty, a prawicowa małpa jak zwykle dostała amoku, tylko tu jest problem.
    To ocena całościowa działalności tego cyrku, który trwa już dobre kilka miesięcy, a dzisiejsza sytuacja to po prostu truskawka na torcie.
  • 7dmy napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    7dmy napisal(a):
    DMC napisal(a):
    Kancelaria Dudy to obecnie jakiś cyrk; styropianowe babcie, Czerepach i sam mąż swojej żony. Nurmalnie kabaret.
    Co złego i nietypowego zrobił w tej sprawie Prezydent RP ?

    Tusk jak to ma w zwyczaju walną prętem w kraty, a prawicowa małpa jak zwykle dostała amoku, tylko tu jest problem.
    A ja NIE MAM OCHOTY oglądać tuska jako honorowego gościa Prezydenta RP podczas Święta Niepodległości.
    I g... mnie obchodzi, że z tego powodu ktoś mnie nazwie "małpą, która jak zwykle dostała amoku"
    nie napisałem o konkretnej osobie. Za PO Jarosław Kaczyński również otrzymywał zaproszenia na takie uroczystości.

    RÓWNIEŻ...
    piękne zrównanie Jarosława Kaczyńskiego z tuskiem
    jednak jest pewna oczywista różnica między tymi osobami
  • może dekomunizacja ulic jakoś Warszawie pomoże
    image

    bo "dobre energie" przekazywane przez wróżbitów zamówionych przez HGW - jakoś nie pomogły
  • 7dmy napisal(a):
    DMC napisal(a):
    7dmy napisal(a):
    DMC napisal(a):
    Kancelaria Dudy to obecnie jakiś cyrk; styropianowe babcie, Czerepach i sam mąż swojej żony. Nurmalnie kabaret.
    Co złego i nietypowego zrobił w tej sprawie Prezydent RP ?

    Tusk jak to ma w zwyczaju walną prętem w kraty, a prawicowa małpa jak zwykle dostała amoku, tylko tu jest problem.
    To ocena całościowa działalności tego cyrku, który trwa już dobre kilka miesięcy, a dzisiejsza sytuacja to po prostu truskawka na torcie.
    Sytuacja polega na tym że Pan Prezydent oddzielił się od części swojej bazy wyborczej i byle iskra powoduje pożar.
    Tusk to sprytnie w swoim stałym stylu wykorzystał.
    Jak kto chce się bawić w politykę, wie takie rzeczy zawczasu.

  • Nie udało się Hance zablokować marszu? Tusk go rozpirzył w drobiazgi. Przy pomocy prezydenta.
    Po prostu PAD.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano November 2017
    KAnia napisal(a):
    7dmy napisal(a):
    DMC napisal(a):
    Kancelaria Dudy to obecnie jakiś cyrk; styropianowe babcie, Czerepach i sam mąż swojej żony. Nurmalnie kabaret.
    Co złego i nietypowego zrobił w tej sprawie Prezydent RP ?

    Tusk jak to ma w zwyczaju walną prętem w kraty, a prawicowa małpa jak zwykle dostała amoku, tylko tu jest problem.
    A ja NIE MAM OCHOTY oglądać tuska jako honorowego gościa Prezydenta RP podczas Święta Niepodległości.
    I g... mnie obchodzi, że z tego powodu ktoś mnie nazwie "małpą, która jak zwykle dostała amoku"
    Niestety, moja pierwsza myśl po usłyszeniu komunikatu, to "i po święcie".
    Nie możemy jednak na zepsucie nam święta pozwolić w żadnym razie.

    Nie wiem jak to ugryźć.

    Z grzeczności pewnie będą się witać i wymieniać uśmiechy. Powiedzą nam, że to dyplomatyczne i tak wypada, że świat na nas patrzy...
    To nie do zniesienia.
    A czemu świat zmrużył oczy 10.04.10 r.? I to na dłuuugie lata?



    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano November 2017
    .
  • KAnia napisal(a):
    7dmy napisal(a):
    DMC napisal(a):
    Kancelaria Dudy to obecnie jakiś cyrk; styropianowe babcie, Czerepach i sam mąż swojej żony. Nurmalnie kabaret.
    Co złego i nietypowego zrobił w tej sprawie Prezydent RP ?

    Tusk jak to ma w zwyczaju walną prętem w kraty, a prawicowa małpa jak zwykle dostała amoku, tylko tu jest problem.
    A ja NIE MAM OCHOTY oglądać tuska jako honorowego gościa Prezydenta RP podczas Święta Niepodległości.
    I g... mnie obchodzi, że z tego powodu ktoś mnie nazwie "małpą, która jak zwykle dostała amoku"
    Lech Kaczyński zapraszał Jaruzelskiego do Smoleńska, do samolotu, dlatego że był Prezydentem III RP. Albo chcemy państwa poważnego w którym poważnie traktuje się instytucje, osoby, stanowiska, protokół dyplomatyczny i wtedy musimy zagryźć czasem zęby (przecież to nie nasza wina że Jaruzelski został prezydentem) albo nie możemy się dziwić że dzicz nie szanuje Dudusia.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.