Skip to content

Postępy postępu

1545557596067

Komentarz

  • Ale Daukszewicza rozwalcowali hehe. Listy do pana Hrabiego już nie są satyrą proszę pana, to się dzieje.

    https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/451263/daukszewicz-nie-wroci-do-szkla-kontaktowego-tvn24.html

  • Reżyser (podobno wybitny) Krystian Lupa, został wywalony za chamstwo z festiwalu teatralnego w Avinionie. Szczegóły: https://www.salon24.pl/newsroom/1308270,skandal-na-festiwalu-teatralnym-powazne-oskarzenia-pod-adresem-polskiego-rezysera

  • edytowano June 2023

    No nie!

  • Szczepkowska próbowała 10 lat temu ale spuszczono ją na drzewo, a ekipa z zachodu to co innego. Jakie to wszystko przewidywalne.

    https://www.facebook.com/joanna.szczepkowska.14/posts/pfbid02k1rZnxh1zUuY1afoVRqcfr2n3Yjubom4UMBHDktF8NhmR2GaEgdx2f965tUiM2Ltl

  • Ciekawe dlaczego tak bardzo mnie to nie dziwi?!

  • Po co się ograniczać, dziewięciomiesięczne dziecko to osiemnastomiesięczny płód.

  • Im się to zaraz z eutanazją zleje w jedno skoro ograniczeń czasowych (wiekowych) nie ma.

  • @marniok powiedział(a):
    Im się to zaraz z eutanazją zleje w jedno skoro ograniczeń czasowych (wiekowych) nie ma.

    Już się zlewa, to dla dobra dziecka przecież.

  • edytowano June 2023

    bardziej mi przeszkadza sugerowana przez niektórych polityków PiS dopuszczalność aborcji dla zachowania zdrowia psychicznego mamy.

    PS bardziej, bo natura bestii jest jaka jest, a odkrycie bestii w człowieku, z którym razem się idzie, jest straszne.

  • A chodzi tylko o nieskrępowane mordowanie kogo dusza zapragnie. Wszystkiemu chcą nadać formę najwyższej konieczności, względów ludzkich i moralnych, a nawet boskich żeby tylko osiągnąć cel.
    Adolf by się zsikał z radości widząc jakich ma wiernych uczniów.

  • @KazioToJa powiedział(a):
    bardziej mi przeszkadza sugerowana przez niektórych polityków PiS dopuszczalność aborcji dla zachowania zdrowia psychicznego mamy.

    PS bardziej, bo natura bestii jest jaka jest, a odkrycie bestii w człowieku, z którym razem się idzie, jest straszne.

    To są zupełnie nieporównywalne sprawy, te czarownice chcą wolności składania ofiar z ludzi, bez jakichkolwiek warunków, a ludzie domagający się prawa do aborcji w sytuacji letalnych wad dzieci są po prostu pogubieni i niedoinformowani. Zestawianie tych dwóch postaw na równi jest nieprawdziwe, a stawianie pogubienia jako gorszego od świadomego zamysłu to już w ogóle nie do obrony.

  • Ale nieostre granice łatwo się przesuwa.

  • @Przemko powiedział(a):

    @KazioToJa powiedział(a):
    bardziej mi przeszkadza sugerowana przez niektórych polityków PiS dopuszczalność aborcji dla zachowania zdrowia psychicznego mamy.

    PS bardziej, bo natura bestii jest jaka jest, a odkrycie bestii w człowieku, z którym razem się idzie, jest straszne.

    To są zupełnie nieporównywalne sprawy, te czarownice chcą wolności składania ofiar z ludzi, bez jakichkolwiek warunków, a ludzie domagający się prawa do aborcji w sytuacji letalnych wad dzieci są po prostu pogubieni i niedoinformowani. Zestawianie tych dwóch postaw na równi jest nieprawdziwe, a stawianie pogubienia jako gorszego od świadomego zamysłu to już w ogóle nie do obrony.

    to mówisz, że politycy PiS mówiący o dozwoleniu aborcji z powodu strachu matki przed urodzeniem dziecka są pogubieni i niedoinformowani?

  • A dlaczego mają nie być?

  • @KazioToJa powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @KazioToJa powiedział(a):
    bardziej mi przeszkadza sugerowana przez niektórych polityków PiS dopuszczalność aborcji dla zachowania zdrowia psychicznego mamy.

    PS bardziej, bo natura bestii jest jaka jest, a odkrycie bestii w człowieku, z którym razem się idzie, jest straszne.

    To są zupełnie nieporównywalne sprawy, te czarownice chcą wolności składania ofiar z ludzi, bez jakichkolwiek warunków, a ludzie domagający się prawa do aborcji w sytuacji letalnych wad dzieci są po prostu pogubieni i niedoinformowani. Zestawianie tych dwóch postaw na równi jest nieprawdziwe, a stawianie pogubienia jako gorszego od świadomego zamysłu to już w ogóle nie do obrony.

    to mówisz, że politycy PiS mówiący o dozwoleniu aborcji z powodu strachu matki przed urodzeniem dziecka są pogubieni i niedoinformowani?

    Wszystkie statki muszą płynąć w tę samą stronę.

  • Przypominam że nie widze twoich wpisów więc nie odniosę się do nich.

  • I tak niespecjalnie mnie to interesuje :)

  • @trep powiedział(a):

    @KazioToJa powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @KazioToJa powiedział(a):
    bardziej mi przeszkadza sugerowana przez niektórych polityków PiS dopuszczalność aborcji dla zachowania zdrowia psychicznego mamy.

    PS bardziej, bo natura bestii jest jaka jest, a odkrycie bestii w człowieku, z którym razem się idzie, jest straszne.

    To są zupełnie nieporównywalne sprawy, te czarownice chcą wolności składania ofiar z ludzi, bez jakichkolwiek warunków, a ludzie domagający się prawa do aborcji w sytuacji letalnych wad dzieci są po prostu pogubieni i niedoinformowani. Zestawianie tych dwóch postaw na równi jest nieprawdziwe, a stawianie pogubienia jako gorszego od świadomego zamysłu to już w ogóle nie do obrony.

    to mówisz, że politycy PiS mówiący o dozwoleniu aborcji z powodu strachu matki przed urodzeniem dziecka są pogubieni i niedoinformowani?

    Wszystkie statki muszą płynąć w tę samą stronę.

    zbyt subtelne dla mnie, nie rozumiem

  • @Przemko powiedział(a):
    A dlaczego mają nie być?

    bo się biorą za rządzenie, to duża odpowiedzialność.

  • loslos
    edytowano June 2023

    Istotnie, lepiej rządzenie zostawić Niemcom. Ich odpowiedzialność nie przeraża.

    Ech, jak ja uwielbiam mądrali z wygodnego fotela sądzących żywych i umarłych.

  • @KazioToJa powiedział(a):

    @trep powiedział(a):

    @KazioToJa powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @KazioToJa powiedział(a):
    bardziej mi przeszkadza sugerowana przez niektórych polityków PiS dopuszczalność aborcji dla zachowania zdrowia psychicznego mamy.

    PS bardziej, bo natura bestii jest jaka jest, a odkrycie bestii w człowieku, z którym razem się idzie, jest straszne.

    To są zupełnie nieporównywalne sprawy, te czarownice chcą wolności składania ofiar z ludzi, bez jakichkolwiek warunków, a ludzie domagający się prawa do aborcji w sytuacji letalnych wad dzieci są po prostu pogubieni i niedoinformowani. Zestawianie tych dwóch postaw na równi jest nieprawdziwe, a stawianie pogubienia jako gorszego od świadomego zamysłu to już w ogóle nie do obrony.

    to mówisz, że politycy PiS mówiący o dozwoleniu aborcji z powodu strachu matki przed urodzeniem dziecka są pogubieni i niedoinformowani?

    Wszystkie statki muszą płynąć w tę samą stronę.

    zbyt subtelne dla mnie, nie rozumiem

    Don Lucchesi wypowiedział taką kwestię do Micheala, gdy ten chciał kupić Immobiliare i przejść na legal. Niby każdy działał dla siebie ale Związek Zawodowy wszystkich mafij nie chciał na to pozwolić. Podobnie i tutaj. Czytam na 2F, że już to posłowie PiS mówią, że nachodźcy nie tacy źli, że już to posłowie PiS mówią, że przecież matki muszą się strasznie stresować, to trzeba im pozwolić zabić człowieka, żeby się mniej stresowały. Muszą się upodobnić do reszty. Tak, jesteśmy w jakiejś tam komitywie z USA. Tak, Derin Devlet ma jakiś interes w posiadaniu sojusznika w tej części świata. Ale oni doszli do władzy dzięki pomocy szatana. Szatan dopomina się o swoje. Nie może być tak, żeby w jakimś kraju naszej antycywilizacji nie składano krwawych ofiar.

  • @los powiedział(a):
    Istotnie, lepiej rządzenie zostawić Niemcom. Ich odpowiedzialność nie przeraża.

    Ech, jak ja uwielbiam mądrali z wygodnego fotela sądzących żywych i umarłych.

    jeśli musisz, mówisz na zewnątrz, a nie wewnętrznie. Lokalnych aborcjonistów i tak nie przekonasz.

  • edytowano June 2023

    Podobnie jak wychowywanie dzieci,

    @KazioToJa powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):
    A dlaczego mają nie być?

    bo się biorą za rządzenie, to duża odpowiedzialność.

    Ba, niekompetentni biorą się nawet za wychowywanie własnych dzieci.

  • +1

  • @los powiedział(a):
    +1

    ciekawe, przecież broniliście rzeczonych różnymi argumentami.

    @Przemko , strachliwych nieogarów można chcieć tylko w rządzie namiestnikowskim. Mierny, bierny ale wierny.

  • PS a propos zdrowia psychicznego zagrożone - nam (niechcący) panią, która na dłuższy lot samolotem załatwiła sobie i swojemu pieskowi zaświadczenie od psychiatry, że pani bardzo cierpi psychicznie w samolocie i tylko piesek może ukoić jej nerwy. Dzięki temu piesek leciał jak lord między ludźmi (również tymi uczulonymi na pieski i realnie się ich bojącymi). Pani wiele podróżuje samolotem po całym świecie i gdy piesek zostaje w domu bez problemu radzi sobie w samolotach.

  • Za pół roku do władzy wrócą kompetentni fachowcy z PO i te problemy same się rozwiążą, jeszcze pół roku tej gehenny, damy radę.

  • loslos
    edytowano July 2023

    I prawdziwi chrześcijanie bezkompromisowo walczący z aborcją. Na przykład tacy:

    My nie wybieramy między dobrym a lepszym, miła Kaziu. My wybieramy między przeraźliwym złem a czymś, co chyba aż tak piekielnie złe nie jest.

  • edytowano June 2023

    Do regulaminu ubioru policji w Holandii wprowadzono zapis o neutralności religijnej.
    Zgodnie z nim umundurowani funkcjonariusze mają zakaz noszenia elementów odzieży, zawierających bądź będącymi symbolami religijnymi. Są to m.in. chusty, krzyże i jarmułki.

    • Za pomocą rozporządzenia demonstrujemy bezstronność policyjnego munduru -
    • powiedziała ****Dilan Yeşilgöz, tamtejsza minister bezpieczeństwa i sprawiedliwości. ****
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.