Skip to content

Izrael - Polska - konfrontacja

2456729

Komentarz

  • Właśnie słyszę w TVP info ze KPA zwraca się do Departamentu Stanu o nieobejmowanie ustawą 447 Polski. Są 4 projekty tej ustawy a w jednym z nich Polska jest zaliczana do grupy.... Państw Osi b-(
  • marniok napisal(a):
    Właśnie słyszę w TVP info ze KPA zwraca się do Departamentu Stanu o nieobejmowanie ustawą 447 Polski. Są 4 projekty tej ustawy a w jednym z nich Polska jest zaliczana do grupy.... Państw Osi b-(
    Uff, ten pejsaty kop w rzyć zaliczyliśmy chyba dosłownie w ostatniej chwili...
  • co to KPA?
  • loslos
    edytowano February 2018
    Kongres Polonii Hamerykańskiej

    Pucel się składa. A pani Costa czeba podziękować kopem w dupę ze stosownym wymachem.
  • Filioquist napisal(a):
    co to KPA?
    Kongres Polonii Amerykańskiej.
  • los napisal(a):
    A pani Costa czeba podziękować kopem w dupę ze stosownym wymachem.
    A kto to?
  • edytowano February 2018
    Exspectans napisal(a):
    los napisal(a):
    A pani Costa czeba podziękować kopem w dupę ze stosownym wymachem.
    A kto to?
    Anna co się pieczętuje Andersem. Czy też raczej Andersenem, jak się okazuje.
  • Dzięki. Jakoś nie skojarzyłem.
  • loslos
    edytowano February 2018
    Forumowiczów to nie dotyczy ale na okoliczność, jakby tu zajrzał jakiś gość o IQ poniżej 100, pokazuję i objaśniam:

    O ustawę 447 idzie, o to czy Polacy są winni incaustu i mają bulić czy nie. Nowelizacja ustawy o IPN to obrona, że nas też skrzywdzili, więc nie płacimy. Stąd klangor Judajczyków nad już uzgodnioną ustawą, kasę wyczują na odległość i nie odpuszczą. Klangor jest zawsze dowodem słabości. Jasne?
  • to wersja optymistyczna
  • To wersja wyjaśniająca fakty.
  • a tajming? słaby tajming
  • Uwaga, prorokuję!
    Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - tak będzie tą razą. :-bd
  • marniok napisal(a):
    MM z wykształcenia jest historykiem?
    Niezły tajming ma JK... ;)
    No, już było o tym na forum. A pracę (doktorską?) robil o opozycji w PRL na podstawie historii... swego ojca i jego archiwum!
  • A Jarosław Wałęsa na to nie wpadł. Przecież mógł dokumenty odpowiednio przebrać.
    A PMM gratulujemy promotora
  • A co jeśli rekonstrukcja rządu była projektowana pod zadanie walki z określeniem "polskie obozy zagłady"?
  • edytowano February 2018
    marniok napisal(a):
    A co jeśli rekonstrukcja rządu była projektowana pod zadanie walki z określeniem "polskie obozy zagłady"?
    Też taka mi myśl przeszyła mi mózg.
    Ale
    to by świadczyło o niezwykłej przenikliwości w spojrzeniu w dane (jawne, tajne) i rozwikływania problemów z przyszłości.
    Cóż to za thik tank? (Jakoś chcę wierzyć że to zespół ludzi a nie sam PJK)
  • christoph napisal(a):
    A PMM gratulujemy promotora
    Nie wiem (jeszcze, nie wygóglowałem!)

    Ale znalazłem takie zdanie: (jareks23 na salonie24)
    Widać jak na dłoni, że MM jest nam stręczony na wysokie stanowiska, zwłaszcza że charyzmy ma mniej niż kot Kaczyńskiego napłakał.
    Kot jest jego promotorem? Wiele jest pytań, po co i przez kogo.
    To wszystko się okaże już w najbliższej przyszłości.
    A między wierszami, że Usańce... Tylko którzy?

  • Promotor.

    Dopuścic taki temat i takie zródło. Po primo.
    Czy weryfikował? Bo mógł mieć tryb "gloryfikował".

    No a potem dziekan i tp.
  • Archiwizować, przyda się.
  • edytowano February 2018
    SuperExpress 2 II 2018
    image
  • Barzo dobrze, barzo dobrze.

    Gdyby licytacja pływała na poziomie osławionych 65 mld, to krajowe jelita (stare czy obecne) dla św. Spokoja pozwoliłaby ograbić elektorów i zapłacić aroganckim hucpiarzom.

    Im wyżej licytują, tym większe szanse na pobudkę rozumu po naszej stronie i gest a'la Kozakiewicz w odpowiedzi.
  • Suchejcie, a dlaczego kilku polskich albo nawet i wynajętych Alibijuden nie mogłoby stworzyć fundacji, który zarządzałaby mieniem pożydowskim?
  • no tak, wypłacając 65 większych baniek zamiast wielką bańkę będziemy 935 większych baniek do przodu - kosmiczny sukces bez precedensu w historii - premier debeściak zbawca Narodu!
  • Dowolną kwotę możemy wypłacić pod warunkiem że sobie.
  • Tymczasem w USA
    image
  • uderzenie wyprzedzające?
    fake nius o Putinie i Kushnerze
  • Skłonność do traktowania za prawdziwe tekstów pisanych jest bardzo niemądra i zgubna.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.