Skip to content

Izrael - Polska - konfrontacja

145791029

Komentarz

  • No właśnie, "antysemityzm" czy "antyjudaizm"? Nabardziej wrodzy wobec Żydów są inni Semici, czyli Arabowie.
  • Serio? Celem naszego Rządu jest, żeby Żydzi uznali Polskę za "bezpieczną przystań"?
  • Kurna, ziemia obiecana. Strach się bać.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Serio? Celem naszego Rządu jest, żeby Żydzi uznali Polskę za "bezpieczną przystań"?
    Po ostatniej akcji to chyba naszym celem jest uzyskanie korzystnych kontraktów na surowce u Starszych Braci w Pochodzeniu, znaczy się Izmaelitów.
  • Niebezpieczna przystań - żle. Bezpieczna przystań - jeszcze gorzej. :(
  • edytowano March 2018
    No i co z tymi Amerykanami?
    Łże Węglarczyk jako ten pies od pierwszego do ostatniego słowa, czy coś jest na rzeczy?
    (uprzedzała pani nasza Irenka kochana parę dni temu, że atak idzie na nas z najmniej spodziewanej strony) ;)
  • A skąd my kufa możemy wiedzieć?

    Możemy skorzystać tylko ze znajomości ogólnych praw ludzkiego postępowania. Otóż mówią one - że njus nie jest informacją dla motłochu tylko orężem wojny. Co to w ogóle za durny pomysł informować o czymś motłoch, motłoch się tylko wykorzystuje. Kto tak zagrał - nie wiemy, na pytanie qui bono odpowiedź jest prosta: wszyscy. Ja obstawiam Niemców, skoro merdia niemieckie.
  • pan Premier napisał list do rabina celebryta, duchowego powiernika Majkela Jacksona, piszącego o seksie również męsko-męskim, gościa Ofry Winfrey, kiedys działacza młodzieżowego Chabad Lubawicz. z którego musiał zrezygnować, kiedy w Oxfordzie więcej członków było nie-żydów niz tych, których miał kierować na drogę zbawienia (idea Chabadników)
  • Pan premier ma za dużo papeterii i chce wyrobić normę zużycia...Ech
  • Tego, że będziemy musieli płacić Żydom trybut z Polski, nie spodziewałem się.
  • Nie zauważyłem, byśmy co musieli.
  • Z kompleksów? Co wy gadacie, panie? Jakie kompleksy? Ale widzę, że można ten model pojmowania wydłubany z koziego zadka kontynuować bez końca. Nie na tym polega gra Polaków z Żydami i vicewersalka - to by było zbyt proste.
    Nie zwykłam wytykać komuś młodego wieku i braku doświadczenia, lecz tym razem korci mnie by odstąpić od tej zasady i rzec: Kolego 7, widać że jeszcze za mało kumacie o co biega na tym świecie. Ale spoko. Z czasem pewność swoich ocen zaczyna się kurczyć. i to wtedy właśnie mamy szansę dostrzec rozmaite boczne ścieżki i odnogi "prawdy jedynie słusznej".
  • A jak się uprę, że to germańska robota, Amerykańce by na taki pomysł nie wpadli. Tylko dla Niemców polski kompleks niewolnika jest tak ważny.
  • Nie wydaje mi się to nieprawdopodobne i nie ufam już PJK - dlatego jestem zaniepokojony a nie bezkrytycznie wierzę Węglarczykowi.
  • edytowano March 2018
    7dmy napisal(a):
    a komu ufasz ?
    Dobre pytanie. NIektórzy wpółforumowicze (nie twierdzę że akurat kolega Extraneus) zdają się jak gdyby sugerować, że niekoniecznie zaglosują na PiS.

    W takim razie na kogo zaglosują?
  • Pewnie na PiS. Ale bez entuzjazmu.
  • Na PADa już nigdy.
    - Tym, którzy zostali wypędzeni chcę powiedzieć - wybaczcie; Polska moimi ustami prosi ich o wybaczenie - żeby zechcieli zapomnieć, przyjąć, że Polska tak bardzo żałuje, że ich dzisiaj w niej nie ma
  • 7dmy napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Na PADa już nigdy.
    - Tym, którzy zostali wypędzeni chcę powiedzieć - wybaczcie; Polska moimi ustami prosi ich o wybaczenie - żeby zechcieli zapomnieć, przyjąć, że Polska tak bardzo żałuje, że ich dzisiaj w niej nie ma
    Tylko na Bubla albo Tejkowskiego.

    Z robienia dobrze Ż ustami nie ma żadnej, ale to żadnej korzyści. Nawet krótkotrwałych profitów niet. Jest tylko miarą i probierzem urestwa.
  • qiz napisal(a):
    7dmy napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Na PADa już nigdy.
    - Tym, którzy zostali wypędzeni chcę powiedzieć - wybaczcie; Polska moimi ustami prosi ich o wybaczenie - żeby zechcieli zapomnieć, przyjąć, że Polska tak bardzo żałuje, że ich dzisiaj w niej nie ma
    Tylko na Bubla albo Tejkowskiego.
    Z robienia dobrze Ż ustami nie ma żadnej, ale to żadnej korzyści. Nawet krótkotrwałych profitów niet. Jest tylko miarą i probierzem urestwa.
    Ja tam widze profity.
  • 7dmy napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Na PADa już nigdy.
    - Tym, którzy zostali wypędzeni chcę powiedzieć - wybaczcie; Polska moimi ustami prosi ich o wybaczenie - żeby zechcieli zapomnieć, przyjąć, że Polska tak bardzo żałuje, że ich dzisiaj w niej nie ma
    Tylko na Bubla albo Tejkowskiego.
    Na chadeków, jakas nowa siła na pewno o powstanie żeby zagospodarować kolegów.
  • Prezydent nadal mnie nie przeprosił w imieniu kogo tam chce. Za Marzec 68. Czekam dziś do północy, wspominając moje wybite przez eSBecję zęby.
    Wasz polski śmieć - b. studentka.
  • Przemko napisal(a):
    Ja tam widze profity.
    Na ten naprzykład?
  • Profitem klękanie i łkanie w rękaw starszych i mądrzejszych. Może wytrą nam noski..
  • Zazu napisal(a):
    Prezydent nadal mnie nie przeprosił w imieniu kogo tam chce. Za Marzec 68. Czekam dziś do północy, wspominając moje wybite przez eSBecję zęby.
    Wasz polski śmieć - b. studentka.
    Andrzej Duda ma Koleżankę przepraszać za rok 68-my?

    Skoro on skrewił to poproszę wskazać kontrkandydatna na stolec prezydencki do owej północy.
  • MarianoX napisal(a):
    Zazu napisal(a):
    Prezydent nadal mnie nie przeprosił w imieniu kogo tam chce. Za Marzec 68. Czekam dziś do północy, wspominając moje wybite przez eSBecję zęby.
    Wasz polski śmieć - b. studentka.
    Andrzej Duda ma Koleżankę przepraszać za rok 68-my?

    Skoro on skrewił to poproszę wskazać kontrkandydatna na stolec prezydencki do owej północy.
    Bartosz Misiewicz. Ja nie podzielam entuzjazmu, ale jeśli *na poważnie* traktować wpisy znacznej części forumowiczów o nim trudno o lepszego kandydata.
  • MarianoX napisal(a):
    Zazu napisal(a):
    Prezydent nadal mnie nie przeprosił w imieniu kogo tam chce. Za Marzec 68. Czekam dziś do północy, wspominając moje wybite przez eSBecję zęby.
    Wasz polski śmieć - b. studentka.
    Andrzej Duda ma Koleżankę przepraszać za rok 68-my?

    Skoro on skrewił to poproszę wskazać kontrkandydatna na stolec prezydencki do owej północy.
    Skoro tych tam "wypędzonych" przeprasza (m.in. Baumana i Szechtera), to tym bardziej Zazulkę powinien.
    Jak tam chętnie wskażę kontrkandydata, nie ma problemu - Beata Szydło.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Zazu napisal(a):
    Prezydent nadal mnie nie przeprosił w imieniu kogo tam chce. Za Marzec 68. Czekam dziś do północy, wspominając moje wybite przez eSBecję zęby.
    Wasz polski śmieć - b. studentka.
    Andrzej Duda ma Koleżankę przepraszać za rok 68-my?

    Skoro on skrewił to poproszę wskazać kontrkandydatna na stolec prezydencki do owej północy.
    Bartosz Misiewicz. Ja nie podzielam entuzjazmu, ale jeśli *na poważnie* traktować wpisy znacznej części forumowiczów o nim trudno o lepszego kandydata.

    Lepszych by się paru znalazło. Problemem w tym że tak samo musi uwazackilka milionów Polaków
  • Karnol1 wywiesza próbną białą flagę.
  • To co, mamy już uskuteczniać zrzutkie za nie bez kozery pińcet miliardy dulary dla braci Żydowinów?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.