Skip to content

Wybory samorządowe - 21.10.2018

1246727

Komentarz

  • loslos
    edytowano April 2018
    Ciekawe1, ciekawe2 jaki ten świat mały.

    A z ćwarzy to podobny do nikogo.
  • To po co go Macierewicz brał? Podobno agentów i zdrajców wyczuwa na milę i odwrócony tyłem.
  • Rafał napisal(a):
    To po co go Macierewicz brał? Podobno agentów i zdrajców wyczuwa na milę i odwrócony tyłem.
    Może nie miał wyboru.
  • peterman napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    To po co go Macierewicz brał? Podobno agentów i zdrajców wyczuwa na milę i odwrócony tyłem.
    Może nie miał wyboru.
    Miał, ale pomógł byłemu harcerzowi w biedzie. Ten mu się zrewanżował kopniakiem. I tyle.
    To nie agent i zdrajca. To karierowicz.
  • No dobra, a co on takiego podłego zrobił - no poza przyjęciem nowego stanowiska ?

    Dla jasności: nie przepadam za nim z wyglądu i wypowiedzi. Za śliski. Zresztą nie przepadam za większością młodych polityków. Bardzo często to pistolety, aroganci, zarozumialcy bez doświadczenia, wykształcenia i wiedzy - nic dziwnego jeśli od pierwszych lat studiów, a czasem i wcześniej krążą za politykami starszego pokolenia, najpierw "noszenie teczki", plakatowanie i inny "woluntariat", potem agresywny pijar w sieci, potem biuro poselskie, sekretarzowanie i dalej już do rady gminnej, miejskiej i Sejmu. Na zdobycie doświadczenia wśród normalnych ludzi i na normalną pracę nie mieli czasu i nie mieli okazji ich zaznać.
  • Tak błyskawiczny przeskok od Antoniego wprost do Pana Mateusza był (dla mnie przynajmniej) mocno zaskakujący.
  • Dworczyk pono miłośnik starych map. Sprzed 1939.
  • peterman napisal(a):
    Tak błyskawiczny przeskok od Antoniego wprost do Pana Mateusza był (dla mnie przynajmniej) mocno zaskakujący.
    Nie takie przeskoki widzielim - na przykład Suski czy Błaszczak.
  • Waski napisal(a):
    erka napisal(a):
    posix napisal(a):
    Na samorządowe nie idę. Jedyna nadzieja, że po przegranych ktoś się ocknie, żeby wywalić tą niedojdę co robi za premiera.
    Ja idę i oddam nieważny głos w wyborach na radnych B-)

    Jak na prezia Warszawy wystawią Jakiego, to na niego zagłosuję. Jak Dworczyka, to też dam nieważny głos.
    Ja pierdole. Ale faza.

    dokładnie,
    ludzie co się z wami dzieje?
  • Ja rozumiem, choć nie popieram.

    Nikt nie lubi być tak ordynarnie dymany. Głosowaliśmy na rozsądnych patriotów, a dostajemy miks platformy, żydostwa i gangsterskiej banksterki.
  • Po pierwsze. Nie rozumiem idei oddawania nieważnego głosu. Jak ktoś nie chce na nikogo głosować, to niech nie głosuje i tyle, a nie, że oddaje głos nieważny i robi przez to dodatkową robotę ludziom w komisji wyborczej.

    Po drugie. Wystarczy trochę wysiłku i naprawdę można znaleźć jakiegoś nowego, ciekawego nołnejma i w ranach protestu na niego zagłosować. Niekoniecznie musi być z Pisu, ale nawet z jakiegoś planktonowego komitetu.
  • Ja rozumim i popieram. Choć jakżem wtopił z poprzednim pisoskim nołnejmem (pałowaniec), to teraz już szło na 17tego z listy, bodajże.
  • qiz napisal(a):
    Ja rozumiem, choć nie popieram.

    Nikt nie lubi być tak ordynarnie dymany. Głosowaliśmy na rozsądnych patriotów, a dostajemy miks platformy, żydostwa i gangsterskiej banksterki.
    Tyle że alternatywa jest gorsza. Nic nie powiedzial ze mamy wybor pomiedzy fiołkami a gównem. Nie ma tak łatwo. Nie mamy tak oczywistych wyborow.
  • Zagłosuję przeciw nieogolonej Walcowej-bis. Jak PiS wystawi cielę, dostanie ono mój głos. Ale niech sobie nie wyobrażają, że robię to dla nich.
  • los napisal(a):
    Zagłosuję przeciw nieogolonej Walcowej-bis. Jak PiS wystawi cielę, dostanie ono mój głos. Ale niech sobie nie wyobrażają, że robię to dla nich.
    Losie wiesz jakie sa hasla w stolicy. "Koń, krowa, byle nie PiS"
  • Jaki publikuje populistyczne foty na necie - biegi koza dzieciak. Ale oficjalnie go nie wypuscili. Wiadomo jest ze jemu kibicuje. Ale jak znowu PiS wystawi ta niedojde z Zabek to zaglosuje na ta oczywista kleske....ktory raz juz z rzedu? Coz
  • margerytka napisal(a):
    Ale jak znowu PiS wystawi ta niedojde z Zabek
    ???
    Dworczyk jest z Aleksandrowa k/Falenicy (oficjalnie - część Warszawy).

  • margerytka napisal(a):
    Losie wiesz jakie sa hasla w stolicy. "Koń, krowa, byle nie PiS"
    Podoba mi się. "Koń, krowa, byle nie PO."

  • los napisal(a):
    margerytka napisal(a):
    Losie wiesz jakie sa hasla w stolicy. "Koń, krowa, byle nie PiS"
    Podoba mi się. "Koń, krowa, byle nie PO."

    Żebyż jeszcze była na to szansa. Nie ma we mnie wiary za grosz.
  • edytowano April 2018
    Ciekawe kto będzie w Łodzi. Na razie nie puścili pary z gęby więc może zalecą ąna razie" na Zdanowska jak obieca że będzie współpracowała z PiS. To jest naprawdę irytująca głupota i arogancja tak traktować obywateli miasta z 700 tysiącami ludności z czego jednak ze 100 tysięcy dorosłych wyborców PiS.
  • USA. Wybory szeryfa w miasteczku. Kandydaci dwoją się i troją, walą kasę na przedwyborczy lans. Stary szeryf nic. Zero działań. W dniu wyborów nad główną uliczką pokazał się wielki transparent. " Wybierzcie mnie. Ja już swoje ukradłem. Stary szeryf".
    Wygrał.
    Dla PO w W-wie propozycja baneru: "Wybierzcie mnie. Jeszcze nie wszystko ukradliśmy. Trzaskowski - PO".
  • Jednak :)
    Patryk Jaki
    Powalczymy.
  • To lista alfabetyczna: Białystok - Jacek Żalek, Bydgoszcz - Tomasz Latos, Gdańsk - Kacper Płażyński, Gorzów Wielkopolski - Sebastian Pieńkowski, Katowice - Marcin Krupa, działacz pozapartyjny, Kielce - Wojciech Lubawski, dla którego utrzymujemy poparcie

    — wymieniał Kaczyński.

    Kraków - Małgorzata Wassermann, Lublin - Sylwester Tułajew, Łódź - Waldemar Buda, Olsztyn - Michał Wypij, Opole - Wioletta Porowska, Poznań - Tadeusz Zysk, Rzeszów - Wojciech Buczak, Szczecin - Bartłomiej Sochański, Toruń - Zbigniew Rasielewski, Warszawa - Patryk Jaki, Wrocław - Mirosława Stachowiak-Różeska, Zielona Góra - Piotr Barczak
  • edytowano April 2018
    Marcin Krupa to obrotowe peło z własnym szyldem. Ekipa Uszok/Krupa rządzi już czwartą kadencje. Pozorują dziewictwo, utrzymując zażyłość z każdą kolejną władzą. Zmienić, żeby się nic nie zmieniło. Nie zagłosuję za tą jaczejką, szkoda zachodu.
  • Żalek? Hehehe...
  • Maria napisal(a):
    Jednak :)
    Patryk Jaki
    Powalczymy.
    Cudnie!!!!!!! A byłam prawie pewna, że dadzą tego drugiego :D Ale się cieszę, że nie miałam racji!!! :D
  • randolph napisal(a):
    Marcin Krupa to obrotowe peło z własnym szyldem. Ekipa Uszok/Krupa rządzi już czwartą kadencje. Pozorują dziewictwo, utrzymując zażyłość z każdą kolejną władzą. Zmienić, żeby się nic nie zmieniło. Nie zagłosuję za tą jaczejką, szkoda zachodu.
    ???
    =

    Katowice
    wybory samorządowe 2014

    na prezydenta K.
    I tura
    1. Krupa - 43 %
    2. Sośnierz (PiS) - 22 %
    3. Godlewski (PO) - 16 %
    4. Ziętek (komuchy) - 5 %
    5. (RAŚ) - 5 %
    6. (SLD) - 5 %

    II tura
    1. Krupa - 71 %
    2. Sośnierz (PiS) - 29 %
    (na Krupę POwcy, SLDowcy i RASie głównie przerzuciły głos)



  • Sośnierz jest be. Udany eksperyment z receptami gdy był szefem śląskiej kasy chorych nie zostanie mu wybaczony nigdy.
  • peterman napisal(a):
    Żalek? Hehehe...
    JORGE, dajesz ;)
  • Zostały jakieś zapasy?

    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.