Skip to content

Czerwone wuje odcinają prawy internet od finansowania

17810121325

Komentarz

  • edytowano June 2020
    aże sprawdzę parlera...

    edit:

    i już jestem... ale ossochodzi... trzeba się wdrożyć...

    @romeck
  • Syn1 zaiste przytomnym jest.
  • edytowano June 2020
    Dzieje się. Gigantyczna, skoordynowana czystka protrumpowych i niezależnych kont - JewTube, Reddit, Twitch. Fani Gwiezdnych Wojen nazywają to Rozkaz 66.

  • edytowano June 2020
    Wśród odstrzelonych są m.in. Stefan Molyneux i konto kampanii wyborczej Trumpa z 2016 roku.



  • Taaa......ale poza tym oczywiście

    ....biznes nie ma narodowości, biznes stroni od polityki, biznes kieruje się przede wszystkim kalkulacją finansową
  • Huh to wychodzi na to, że zostają mi kanały akwarystyczne do oglądania.
  • MarianoX napisal(a):
    Taaa......ale poza tym oczywiście

    ....biznes nie ma narodowości, biznes stroni od polityki, biznes kieruje się przede wszystkim kalkulacją finansową
    ekonomia opiera sie na uczuciach
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Huh to wychodzi na to, że zostają mi kanały akwarystyczne do oglądania.
    image
  • Zdrowsze niż tivi
  • Dzięki losie!

    Ciekawa jak wydedukowałeś, że bardzo mi się hepatusy podobają ;)
  • a ja NAPRAWDĘ nie rozumiem, dlaczego ktoś swoją internetową działalność opiera (głównie) na NIE SWOJEJ domenie, tylko wynajmuje lokal od landlorda...
  • edytowano July 2020
    kolejny przykład

    YouTube skasował film szachisty za... np. "biały bije czarnego"

    i to nie jest software (automatyczna wyszukiwarka niechcianych wyrażeń), bo odwołanie zostało odrzucone!
    . Jak informuje prezes Polskiego Związku Szachowego, powody takiej decyzji serwisu są kuriozalne, a podstawą jest używanie przez Chorwata zwrotów „biały kontra czarny” i odwrotnie. Narracja szachisty – w oczywisty sposób odnosząca się do kolorów pionków – miała być bowiem potraktowana jako rasizm.
    w kolejce czeka pewnie jego całe konto, bo każdy film jest o... szachach!
  • Oj tam kanały rowerowe przerabiają to samo z pedałami od 2016.
  • edytowano July 2020
    W IT jest teraz fala usuwania z kodu słów "blacklist" i "whitelist", oraz "master" i "slave" (według tradycyjnej nomenklatury główny/aktywy serwer to "master", backup/replika/itp to "slave").
  • romeck napisal(a):
    a ja NAPRAWDĘ nie rozumiem, dlaczego ktoś swoją internetową działalność opiera (głównie) na NIE SWOJEJ domenie, tylko wynajmuje lokal od landlorda...
    Żeby mieć zasięgi.

    Przekładając na rynek najmu / własności, owszem, możesz otworzyć biuro (przedstawicielstwo) w swoim domu na wsi, a możesz w centrum metropolii. Gdzie przyjdzie więcej ludzi?

    Optimum jest oczywiście reklamowy profil na fejsie i oprócz tego własna strona. Tak działa na ogół współczesna prasa.
  • no ja wiem (bardzo dobry przykład @rozuma!)

    tylko duża część (prawie wszyscy?) swojej domeny nie mają i kiedy zostaną wyrzuceni na bruk, to często zostają nawet bez swojego kontentu (np. na Twitterze)
  • Zwłaszcza w 2020...
  • A tymczasem (((PayPal))) ma nowe wytyczne odnośnie tego, jakiego rodzaju inicjatywy mają zostać odcięte od finansowania. Oczywiście wyłącznie do użytku wewnętrznego.

    image

    Statystyki dot. powodu zamknięcia rachunków klientów w okresie ostatnich 12 miesięcy:

    image

    Więcej pod tym linkiem [national-justice.com]
  • Ja pierdziu...
  • edytowano July 2020
    peterman napisal(a):
    Ja pierdziu...
    Spokojnie. Wszystkie tego typu ruchu oczywiście spowodują określone problemy różnym inicjatywom, ale ich nie zahamują. Natomiast twórcy tych reguł popełniają jeden z poważniejszych błędów zarządczych i biznesowych. Ludzie w końcu wystąpią przeciwko nim. Tak grając idą w przepaść.
  • Ja to po prawdzie wogle nie bałdzo widzę, jaka jest przewaga danego Paypala nad powiedzmy Bankiem Spółdzielczym w Piwnicznej-Zdroju.
  • kiedyś była
    ale teraz ma tyle konkurencji: BLIK, google-pay itp

    a jeśli chodzi o (tu: przysłowiowy) bank spółdzielczy to jego karta płatnicza może być albo niezakceptowana (odrzucona) albo długo i tak MUSIAŁA przejść przez jakiegoś PayPala (jest kilka takich serwisów)
  • Tajes. Na razie pośrednicy czymają większość klienteli za nabiał...
  • romeck napisal(a):
    kiedyś była
    ale teraz ma tyle konkurencji: BLIK, google-pay itp

    a jeśli chodzi o (tu: przysłowiowy) bank spółdzielczy to jego karta płatnicza może być albo niezakceptowana (odrzucona) albo długo i tak MUSIAŁA przejść przez jakiegoś PayPala (jest kilka takich serwisów)
    No ale przecie te wszystkie karty to albo Visa albo Majster.
  • mnie np. visa do konta ror ING banku odrzucają, ale visa kredytowa ING banku jest dobra

  • edytowano July 2020
    nie znam człowieka... (katolik), za twitterem:
    @EMichaelJones1
    We all knew this day was coming...

    YouTube has finally banned my account, deleting hundreds of videos, millions of views, and 60.7k subscribers... gone in an instant.

    They can try to censor me, but nobody can censor Logos.

    Jesus Christ did not need YouTube to spread the word. https://t.co/jXajavg0wk
    Wiedzieliśmy wszyscy, że dzień ten nadejdzie...
    YT ostatecznie zamknął moje konto, kasując setki filmów, miliony obejrzeń oraz ponad 60. tysięcy subskrybentów... poszło w moment.
    Mogą mnie usilnie zakazywać, lecz żadna siła nie skaże Słowa.
    Jezus Chrystus wcale nie potrzebuje YT do głoszenia swych nauk.

    We will continue making videos for YouTube and @bitchute, and we will continue making podcasts.

    Bypass the censors and visit us directly to get a magazine subscription, order books, or find our podcasts and videos!
    https://t.co/JZRyaTkNrn
    Będziemy kontynuować tworzenie filmów dla kanałów na YouTube i na BitChute, oraz kontynuować podcasty.
    Omiń cenzurę i odwiedź nas bezpośrednio by zasubskrybować magazyn, zamówić książki lub obejrzeć nasze filmy i podcasty!

    culturewars.com

    image

  • Nie wygrają.
  • edytowano July 2020
    został wpierw zbanowany na dwa tygodnie i usunięty zen film (wywiad):

    prawda o ADL (Anti-defamation League) (że to mafia i zastraszacze)

    link do filmu

    ADL (Liga Przeciw Zniesławieniu) link do strony

  • Przecież napisali, że nie za poglądy, tylko za spam i multikonta :-)
    Jacy (((oni))) są przewidywalni!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.