Skip to content

Czerwone wuje odcinają prawy internet od finansowania

1568101125

Komentarz

  • Robi się coraz poważniej.

  • Pierdziele, norrrrmalnie, juz za chwileczkę wszystko ogarnie fałszystowska karta płatnicza.

    Dobrze, że bitcoiny są, i BAT-y.
  • wrealu24.pl zayebane przez JewTuba.

    "To konto zostało zamknięte z powodu wielokrotnych lub poważnych naruszeń zasad YouTube zabraniających szerzenia nienawiści."

    https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

    Ja wiem że to onuce, ale nasze onuce, dammit!
  • Wrealu24 odblokowany.

    Za karę więc wsensie24 dostał blokadę do końca października.
  • edytowano September 2019
    peterman napisal(a):
    Kolejna potężna czystka na JewTubie. Rozejść się, nie ma tu nic do oglądania.

    https://www.breitbart.com/tech/2019/09/03/youtube-celebrates-censorship-boasts-100000-videos-banned-for-hate-speech/
    oraz 17.000 knałów na YT

    =
    tak ogromne ilości to juz jest algorytm bez udziału (prawie) człowieka, tzn nikt nie oglądał, czy np. wsensie24 jest hejtowy czy nie, ktoś się "poskarżyl", YT prześwietlił antyhejterskim rentgenem, wystarczy że coś wykrył (nawet cytat totalnej opozycji!) i w efekcie ban


    ale to może oznaczać początek końca tych gigantów! (w dziedzinie wrzucania informacji, nie rozrywki)
  • W prawicowym internecie podoba mi się właściwie mało, np. to:

  • Natomiast kompletną porażką okazało się nizianie się z różnego rodzaju mafiozami, skruszonymi esbekami czy ekxpsiarnią. Najgłupszy (albo tandetnie cwany) okazał się Sumliński.
  • Z przyjemnością obejrzałam kilka odcinków. Panowie są inteligentni, satyra celna - czas podczas prasowania minął mi błyskawicznie. Dzięki :D
  • Titania McGrath zawieszona przez Twitter!

    Gość jest wielki. Mam nadzieję, że go odwieszą, bo niewiele rzeczy w Internetach śmieszy mnie bardziej.

    https://www.breitbart.com/europe/2019/09/16/fascist-twitter-suspends-social-justice-hero-titania-mcgrath/
  • edytowano October 2019
    YouTube coraz bardzie pogrywa sobie w zniechęcanie. Teraz sypią piach w kanały historyczno dokumentalne.
    Dla odnotowania:

  • JewTube, Twitter i Pejsbuk zawieszają i/lub banują użyszkodników wymieniających nazwisko wtyki CIA oskarżającej Trumpa o hujwico. Dzięki temu pół świata wie już, kim jest Eric Ciaramella.

    Świadomość że prezydent Duda nadał polskie obywatelstwo ((( Susan Wojcicki ))) z dnia na dzień uwiera mnie coraz bardziej.
  • Tusk też ma polskie obywatelstwo.
  • A nasz nowy MinFin ma?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A nasz nowy MinFin ma?
    Przypuszczam że nie wątpie. Ale za PESEL bym nie ręczył.
  • peterman napisal(a):
    JewTube, Twitter i Pejsbuk zawieszają i/lub banują użyszkodników wymieniających nazwisko wtyki CIA oskarżającej Trumpa ...
    nie znają angole ff-spiczu? ;)
  • romeck napisal(a):
    peterman napisal(a):
    JewTube, Twitter i Pejsbuk zawieszają i/lub banują użyszkodników wymieniających nazwisko wtyki CIA oskarżającej Trumpa ...
    nie znają angole ff-spiczu? ;)
    Spokojnie. Uczą się go błyskawicznie.
  • Z ciekawości przez parę dni trollowałem nazwiskiem Ciaramella na dobrych kilku kanałach JewTuba.

    KAŻDY komentarz został skasowany w mniej niż 24 godziny od publikacji. Nieźli są skurwiele.
  • A jakby zamienić na Ciamciaramcia?
  • Angole by nie zrozumieli ;)

    A serio - zmienionych nie usuwają.
  • Zajdel prorok
  • Twitter umożliwił autorom postów ukrywanie komentarzy pod ich tweetami, a także wyłączanie możliwości komentowania pod ich twittami.

    Fajno jest.
  • edytowano November 2019
    peterman napisal(a):
    Twitter umożliwił autorom postów ukrywanie komentarzy pod ich tweetami, a także wyłączanie możliwości komentowania pod ich twittami.

    Fajno jest.
    czyli świat wraca do papierowej gazety-lub-czasopisma z redakcją "listy od czytelników" live-online

    :/

    pozostaje komentowanie jako cytowanie tweeta, ale to nie to samo....
  • edytowano November 2019
    romeck napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Twitter umożliwił autorom postów ukrywanie komentarzy pod ich tweetami, a także wyłączanie możliwości komentowania pod ich twittami.

    Fajno jest.
    czyli świat wraca do papierowej gazety-lub-czasopisma z redakcją "listy od czytelników" live-online

    :/

    pozostaje komentowanie jako cytowanie tweeta, ale to nie to samo....
    Trump 2020
  • A jutub to moje komentarze już od jakiegoś czasu ukrywa. Chyba od kiedy napisałem słowo pedał. LOL

    Więc zrezygnowałem z tubki oficjalnie dzisiaj o. Niech Google spi**a
  • Parę dni temu próbowałem wpisać "dindu nuffin" na czacie. Nawet się nie ukazało - blokada już na poziomie wpisywania.
  • A co to znaczy?
  • "dindu nuffin"
    marniok napisal(a):
    A co to znaczy?
    wszedłem na : duck duck go

    fonetyczny zapis "Didn't do nothing" (Nic nie zrobiłem!)
    oznaczający czarnych (murzynów), którzy popełnili jakieś przestępstwo :)
    About
    Dindu Nuffin is a pejorative term that originated on /pol/ to mock and criticize black people during the numerous riots throughout 2014 and 2015.

    Origin
    The phrase "dindu nuffin" is derived from a bastardization of the phrase "didn't do nothing", a plea for innocence often used in reference to unarmed black men killed by police. One of the most famous instances of the usage of this phrase can be found in a comic. Detractors often use "dindu nuffins" to refer to sympathizers of the black community.

    The phrase originated on /pol/ around August 2014[1], during the riots in Ferguson, Missouri started as a response to the shooting of Michael Brown.

    Spread
    Including the Ferguson Protests, the phrase has been used in /pol/ and /b/ threads about Baltimore Riots, The Death of Eric Garner, Trayvon Martin's death and other threads mocking black people.
    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.