Skip to content

Czerwone wuje odcinają prawy internet od finansowania

1192021222325»

Komentarz

  • Czyli do życia ma się tak jak metanol do etanolu?
  • edytowano January 2022
    los napisal(a):
    Czyli do życia ma się tak jak metanol do etanolu?
    →About:

    Mister Zuckerberg mówi, że jak fforum do piffka!
  • edytowano January 2022
    za gosc.pl
    Republikański kongresmen z Kalifornii Devin Nunes w poniedziałek formalnie zrezygnował z mandatu członka Izby Reprezentantów. Polityk stanie na czele nowej firmy Donalda Trumpa, mającej stworzyć portal społecznościowy i platformę streamingową.

    PAP
    dodane 03.01.2022 19:43

    ... Nunes reprezentował okręg w środkowej Kalifornii przez niemal 19 lat, czyli 10 kadencji. Był najwyższym rangą Republikaninem
    w komisji ds. wywiadu.

    Teraz stanie na czele Trump Media & Technology Group, nowej firmy medialnej założonej przez byłego prezydenta USA, która - według zapowiedzi Trumpa - ma "stawić czoło tyranii Big Tech".

    Pierwszym produktem spółki ma być portal społecznościowy Truth Social. Start serwisu w wersji dostępnej dla ograniczonej grupy osób był pierwotnie planowany w listopadzie, ale dotąd nie został uruchomiony. W pełnej wersji ma ruszyć w pierwszym kwartale br. W planach jest też stworzenie nowej platformy streamingowej TMTG+, która ma oferować prawicową rozrywkę i publicystykę.

    Jak donosiły w grudniu media, okoliczności założenia TMTG są przedmiotem dochodzenia Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) pod kątem złamania zasad dotyczących fuzji z udziałem spółek akwizycyjnych, tzw. SPAC.
    ...
    romeck:
    Odemnie. Zacytowałem, bo zauważyłem PODOBNĄ historię, jak z powstawaniem potęgi Facebooka. Pogrubiłem i powłosiłem.
  • No, to była gruba informacja w okolicach Świąt. Nunes był ważną figurą w GOP, skoro zmienia działkę - będzie ciekawie.
  • edytowano January 2022
    Facebook zbanował/zamknął konto partii Konfederacja,
    więc

    założono nowe, pod nazwą Partia, której nie można wymawiać, o adresie fb/zakazanapartia.
    18 tysięcy obserwujących w 10 godzin.

    ;)

    image

    I pierwsze wpisy gości

    image

    Chociaż nie wiem, czy to nie bardziej Humor...
  • edytowano February 2022
    Zuckenberg, Meta szantażuje Unię Europejską że wyłączy tu FB i IG

    →daily mail, nie wczytywałem się, chyba chodzi o to, że wszystkie serwery trzymajające dane, które generują dochód z reklam są na terenie USA, oraz o regulacje o przetwarzaniu danych osób
  • Sprawdzamy, czy pejsik jest silniejszy już nie tylko od krajów ale od kątynętów? Ciekaw jestem.
    Cuś mi ostatnio migło, że pejsik stracił 10 dużych baniek w jeden dzień gdy japcok wyłączył śledzenie a przez następne parę dni aż 200? To możliwe wogle?
  • trep napisal(a):
    Cuś mi ostatnio migło, że pejsik stracił 10 dużych baniek w jeden dzień gdy japcok wyłączył śledzenie a przez następne parę dni aż 200? To możliwe wogle?
    Sprawdzam:
    spadł o 5,1 %, czyli o 237 mld $
  • romeck napisal(a):
    Zuckenberg, Meta szantażuje Unię Europejską że wyłączy tu FB i IG
    Obiecanki cacanki.
  • I po Torbie... Tyle masek spadło w ostatnich dniach.

    https://mobile.twitter.com/getongab/status/1499042132262371337
  • Tylko dwójforumek. Tylko.
  • Fox Mulder OK
  • Jednak ok?
  • loslos
    edytowano March 2022
    W religii ma heterodoksyjne skłonności do paulicjanizmu. Można opuszczać.
  • Nie w tomacie może, ale gdzie jak nie tu?

    Dziś rano przypomniałem sobie, by zlikwidować wreszcie konto na GABie (byłem tam od samego początku w 2017).

    Ostatnim obrazem jaki tam zobaczyłem przed kasacją był repost filmiku z Russia Today o dzielnym operatorze "Pancyra" strzelającego do Ukraińców.
  • Co to jest GAB? Ale jeśli niewiele tracę nie wiedząc, to może lepiej nie wyjaśniać.
  • Niezalezny i antysystemowy Twitter, który w pewnym momencie zaczął waniać onucą.
  • edytowano November 2022
    Czy w ogóle istnieje jakiś prawdziwie-niezależny-autentycznie-prawicowy portal/komunikator, który nie został nieomal natychmiast zinfiltrowany lub wręcz założony przez kręgi prokacapskie?
  • W sensie, poza tut. Forum?
  • edytowano November 2022
    MarianoX napisal(a):
    Czy w ogóle istnieje jakiś prawdziwie-niezależny-autentycznie-prawicowy portal/komunikator, który nie został nieomal natychmiast zinfiltrowany lub wręcz założony przez kręgi prokacapskie?
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    W sensie, poza tut. Forum?
    !3
  • Forumki nie są prawicowe, gdyż forumkowi mędrcy uznali ten podział za niezbyt mądry. Poza tym ok.

    Powiem wam, że w realu staram się ograniczać znajomości do ludzi z poglądami forumkowymi i da się! Nawet proboszcza takiego trafiłem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.