Skip to content

Czerwone wuje odcinają prawy internet od finansowania

1171820222325

Komentarz

  • Pamiętam takich, a jakże, że pamiętam. Niektórzy nawet używali zwrotu "pejsdzbuk i internet." Człowiek to jednak zwierzę stadne.
  • MarianoX napisal(a):
    Pamiętam jak pod koniec świetności Rebelyi niektórzy twierdzili, że "klasyczne" fora to przeżytek jak koń i nalezy się na zuckerbergownię przenosić z dzialalnością okołofrondową
    Tam też się znaczna część przeniosła, nie wiem czy nie więtsza połowa.

    Wszelako, jak mam experymentować myślowo, to wolę tukej, gdyż mam więtsze poczucie wolności słowa.
  • I tu jest nieźle, jakkolwiek prawdziwa wolność to była na usenecie.
    Oj, Paanie, to byli czasy.
  • edytowano February 2021
    Rebelya.pl
    wpis raz na kilka miesięcy, ostatni październik 2020, potem po razie we wrześniu, w sierpniu, czerwcu...

    Rebelya.TV
    ostatni wpis styczeń 2016

    RebelyaPaneL
    ostatni wpis: kwiecień 2018

    i działająca Grupa FB:
    FF/FR@FB Into The
    sześć wpisów w tym roky (1 na tydzień)

    Pewnie jeszcze z jedna jest.

    ale nieruchawo....
  • edytowano February 2021
    romeck napisal(a):
    Rebelya.pl
    wpis raz na kilka miesięcy, ostatni październik 2020, potem po razie we wrześniu, w sierpniu, czerwcu...

    Rebelya.TV
    ostatni wpis styczeń 2016

    RebelyaPaneL
    ostatni wpis: kwiecień 2018

    i działająca Grupa FB:
    FF/FR@FB Into The FUTURE
    sześć wpisów w tym roky (1 na tydzień)

    Pewnie jeszcze z jedna jest.

    ale nieruchawo....
    Na fejsiku z grupek postfrondowych akurat bardziej aktywna jest ta druga (w zasadzie pierwsza ;) ) - FF/FR@FB bez dopisków, i to pomimo Leosia jako jednego z adminów (którego większość chyba i tak ma w plonkownicy :P)
  • ? nie ma (FB nie potrafi znaleźć)
  • Chiba w rzeczy samey tajna.
  • czyli TYLKO w hejtparku piszą...
  • Parler wrócił online. Już bez Matze'a.
  • gapolcodź, 19.02.2021 piątek

    FB odciął Australię od linkowania prasy, w tym strony alertowe pożarów!
    Google dogadało się.

    Australia wprowadza nowe prawo prasowe/ bigtechowe

    image
  • W tym momencie powinien do Australii doszusować cały świat.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    W tym momencie powinien do Australii doszusować cały świat.
    Austryjalia to taki sam zamordys jak wszyscy, tylko wolałby sam trzymać za ryło. Jak wszyscy.
  • Od kilku miesięcy w Melbourne mgli wyjść tylko na godzinę dziennie.
    Nadzorowani przez helikoptey i drony.
    Córka znajomych leci na lekach, bo spać nie potrafi ani w nocy ani w dzień od szumu łopat tych urządzeń nadzorujących
  • peterman napisal(a):
    AnnaE napisal(a):
    W tym momencie powinien do Australii doszusować cały świat.
    Austryjalia to taki sam zamordys jak wszyscy, tylko wolałby sam trzymać za ryło. Jak wszyscy.
    Gdyby wszyscy się postawili to z fejsika nie dałoby się korzystać, stałby się bezużyteczny.

    image
  • Co prawda, to prawda.
  • A co to jest ten Pejzdzbuk?
  • A tymczasem dziś zobaczyłem że pojawiła się alternatywa dla Wykopu.
    Który to wykop stał się tak niemiłosiernie lewacki, elgiebetowy, antypisowski itp - że się rzygać chce. Po prostu wykop.lgbt.ru.
    Nie wchodziłem dawno - i nie tylko ja, ponoć ruch im spadł o 12 milionów wejść (nie pamiętam na jaki okres czasu, bo chyba już usunęli wpis o tym - w każdym razie zjazd solidny.

    Lurker: https://lurker.land/
    Na samym wykopie piszą że technicznie lepszy - nie wiem, dopiero się wkręcam. Ciekawe czy Koleżeństwo zna? I jeśli, to co sądzi?
  • Wykop dostał też rykoszetem gdy sfajczyła się serwerownia OVH, zniknęły co prawda tylko obrazki ale zawsze coś.
  • Na wykopie jest farma trolli przeważnie lewackich. Kiedyś dało się czytać i było to wykopalisko różnych ciekawostek mniej lub bardziej technicznych i to było spoko. Ale się zmieniło i teraz wykop to w większości polityczny ściek, napędzany przez tych trolli pewnie.
  • janosik napisal(a):
    Na wykopie jest farma trolli przeważnie lewackich. Kiedyś dało się czytać i było to wykopalisko różnych ciekawostek mniej lub bardziej technicznych i to było spoko. Ale się zmieniło i teraz wykop to w większości polityczny ściek, napędzany przez tych trolli pewnie.
    Kiedyś miałem wrażenie, że na tle "średniej internetowej" jest wręcz prawacki (z korwinoidalnym nachyleniem) ale to było dawno.
    Podobnie z interią, która na tle pozostałych portali informacyjnych była bardziej "na prawo". To też już historia.
  • Czy Wykop nie został przypadkiem siłowo przejęty przez lewactwo w okolicach wyborów prezydenckich?
  • peterman napisal(a):
    Czy Wykop nie został przypadkiem siłowo przejęty przez lewactwo w okolicach wyborów prezydenckich?
    Nie siłowo, szefowie prawdopodobnie wzięli hajs od Platformy.
  • Przemko napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Czy Wykop nie został przypadkiem siłowo przejęty przez lewactwo w okolicach wyborów prezydenckich?
    Nie siłowo, szefowie prawdopodobnie wzięli hajs od Platformy.
    Pamiętam. Nieledwie z dnia na dzień admiństwo wpuściło hordę czerwonych trolli za wrota i było po ptokach.
  • To zaczęło się wtedy jak zdali sobie sprawę, że internet mocno przysłużył się do pierwszego zwycięstwa PiSu. Teraz jest już chyba efekt kuli śnieżnej.
  • TecumSeh napisal(a):
    A tymczasem dziś zobaczyłem że pojawiła się alternatywa dla Wykopu.
    Lurker: https://lurker.land/
    Na samym wykopie piszą że technicznie lepszy - nie wiem, dopiero się wkręcam. Ciekawe czy Koleżeństwo zna? I jeśli, to co sądzi?
    Nie znam, ale dzieki za polecankę. Pierwszy rzut oka i pozytywne wrazenie
  • lurker ok choć dopiero się rozkręca
  • edytowano March 2021
    peterman napisal(a):
    Czy Wykop nie został przypadkiem siłowo przejęty przez lewactwo w okolicach wyborów prezydenckich?
    Zaprzedanie za pieniądze lokalnych w końcu wykopów, kwejków, wp.pl to jedno, ale wy mi wytłumaczcie zneokomunizowanie (socjal)mediów globalnych: tłiterów, fejs-zbuków, jutubów i w ogóle całej Wielkiej Piątki BigTechu. Jakaś wszechświatowa MegaPlatforma ich skorumpowała?

    Za poprzedniej komuny był przynajmniej jakiś antagonistyczny wobec niej Wolny Świat, a teraz?
  • MarianoX napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Czy Wykop nie został przypadkiem siłowo przejęty przez lewactwo w okolicach wyborów prezydenckich?
    Zaprzedanie za pieniądze lokalnych w końcu wykopów, kwejków, wp.pl to jedno, ale wy mi wytłumaczcie zneokomunizowanie (socjal)mediów globalnych: tłiterów, fejs-zbuków, jutubów i w ogóle całej Wielkiej Piątki BigTechu. Jakaś wszechświatowa MegaPlatforma ich skorumpowała?

    Za poprzedniej komuny był przynajmniej jakiś antagonistyczny wobec niej Wolny Świat, a teraz?
    Na mój mały rozumek to mogło przyleźć ze zlewicowanych uczelni. Przecież te firmy zatrudniały głównie młodych zdolnych z modnymi poglądami na świat. Młodzi się pieli po szczeblach i teraz mając wpływy mogą działać pod tęczową flagą. Mydlę się czy to bardziej jest skomplikowane?
  • To tak jak z seminariami...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.