Skip to content

Czerwone wuje odcinają prawy internet od finansowania

13468925

Komentarz

  • romeck napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    ...Pisząc poważnie jedynie regulacja w USA i blokady na poziomie DNS będą już nie do pokonania (dla 99% uczestników, wczoraj zadałem proste pytanie : kto zna IP naszego forum?)....
    czy to oznacza, że blokada DNS
    nie blokuje dostępu do strony przez wpisanie adresu IP?


    przy okazji, IP excathedry.pl :)

    165.227.248.142

    Dokładnie tak - DNSy są po to, żeby nie trzeba było wpisywać IP.
  • edytowano March 2019
    adamstan napisal(a):
    romeck napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    ...Pisząc poważnie jedynie regulacja w USA i blokady na poziomie DNS będą już nie do pokonania (dla 99% uczestników, wczoraj zadałem proste pytanie : kto zna IP naszego forum?)....
    czy to oznacza, że blokada DNS
    nie blokuje dostępu do strony przez wpisanie adresu IP?


    przy okazji, IP excathedry.pl :)

    165.227.248.142

    Dokładnie tak - DNSy są po to, żeby nie trzeba było wpisywać IP.


    No to wrocimy do notesow z numerami, tyle ze nie bedziemy szukac telefonu np. do babci, ale IP blokowanego portalu.
  • A gdzie to ajpi wpisać, że się tak elemantarzowo zapytam, a?
  • edytowano March 2019
    Wim! Wpisałam w pasek, dostałam komunikat, że cośtam, cośtam bez certyfikata, co natychmiast zlekceważyłam i wyskoczyła stronka z ulubionym forumkiem:))))))))))))))))))))))))

    Bardzo very prosta operacja :D
    Numerek wpisałam w tajno księge kodów wszelakich (spalić przed przeczytaniem) - jestem przygotowana.
  • Za stary już jestem aby zostać programistą czy hakerem programistą. Z pewnością da się podszyć pod cudzy IP czy stworzyć fałszywy IP itp.
  • można w URI https://165.227.248.142

    Powinno zadziałać tylko jest wrzask powiązany z https że coś tam nie do końca dobrze.

    Nie ma co się martwić. Szara strefa będzie funkcjonować. Tkz. cenzura nie jest w stanie zamknąć internetu. Jest w stanie tylko utrudnić znalezienie pewnych stron.
  • Zakażą notesów, nie ma ten tego.
  • peterman napisal(a):
    Zakażą notesów, nie ma ten tego.
    :-O
  • A co z "zabrania się zabraniać"? Czy liberały już zapomniały?
  • Rafał napisal(a):
    A co z "zabrania się zabraniać"? Czy liberały już zapomniały?
    Precz z preczem!
  • posix napisal(a):
    można w URI https://165.227.248.142

    Powinno zadziałać tylko jest wrzask powiązany z https że coś tam nie do końca dobrze.

    Nie ma co się martwić. Szara strefa będzie funkcjonować. Tkz. cenzura nie jest w stanie zamknąć internetu. Jest w stanie tylko utrudnić znalezienie pewnych stron.

    Czyli co?
    Za taki badziew jak Acta2 PO sprzedała się żeby Francja z Niemcami ubili deal ws NS2?
    Ze Peło to głupie pipki wiemy, ale ze Az tak grupie?, ale ze duet M/M tak się dał zrobić w bambuko bele dziecku z przeglądarką i umiejętnością kopiuj-wklej?
  • Maria napisal(a):
    A gdzie to ajpi wpisać, że się tak elemantarzowo zapytam, a?
    w tym samym miejscu! :)


    IP <=> domena
    165.227.248.142 <=> excathedra.pl

    wlaściwym adresem naszego forum jest 165.227.248.142
    nazwa excathedra.pl jest "tylko" przyporządkowana do (właściwego) adresu ze względu ładności & łatwości

  • Maria napisal(a):
    Numerek wpisałam w tajno księge kodów wszelakich (spalić przed przeczytaniem) - jestem przygotowana.
    :)
    To jeszcze1 numerek do mnie (priv) ponieważ stety-niestety jestem właścicielem domeny, jak sie coś ze mna stanie.... Trzebaby napisac testament czy coś.....czyli raczej telefon do małej żonki.

    To jeszcze2 numerek do półmiśka ponieważ trzyma te domene na kompie (DNS) gdzieś w firmie w USA i to on am kodziki, jak coś się z nim stanie.... Trzeba by - nie wiem co trzeba by.

    :))

    kurczę, to jest serio!
  • Uff... Mało brakowało! W skład doradczego komitetu ds etyki AI powołanego przez Google wkradła się podstępem 1 (jedna!) konserwatystka. Nie można było tego tolerować, na szczęście firma dała słuszny odpór tej nazistowskiej inwazji.

    Radę rozpędzono na cztery wiatry.

    https://www.breitbart.com/news/google-disbands-artificial-intelligence-ethics-board/
  • Co za ulga :((
    :D
  • peterman napisal(a):
    Uff... Mało brakowało! W skład doradczego komitetu ds etyki AI powołanego przez Google wkradła się podstępem 1 (jedna!) konserwatystka. Nie można było tego tolerować, na szczęście firma dała słuszny odpór tej nazistowskiej inwazji.

    Radę rozpędzono na cztery wiatry.

    https://www.breitbart.com/news/google-disbands-artificial-intelligence-ethics-board/
    Zaraz konserwatystka. Pewnie normalna osoba ,nieostrożnie głośno mówiąca to ,co każdy normalny o lgbt+xyz myśli.
  • edytowano April 2019
    SigmundvonBurak napisal(a):
    .... o lgbt+xyz .....
    jako że PO-KO głosowala za ACTA2 w Parlamencie Europejskim, to pewnie właśnie m.in. po to, by mieć skuteczne narzędzia do usuwania z życia publicznego inaczej myśłących o LGBT+PO-PSL

  • Ale przecież wszystko już było. Komuna miała rozbudowaną cenzurę i zdechła. No wiem że może niezupełnie zdechła bo w Wujni ma nowe życie, ale jednak to jest inne życie i inna komuna. No wiem też że nowe technologie, internet i media społecznościowe itd. To jednak tylko forma. Znajdzie się na nią remedium. Może bardzo proste w postaci bezpośredniego kontaktu, rozmowy, notatki na papierze itp. Jeśli tylko nie będzie gotowości na poddanie się cenzurze w głowach i sercach to cenzura nie wygra. Chyba jednak ludzie w swej masie nie są gotowi na neofeudalizm i nowe niewolnictwo.
  • Trzeba było palić książki Irvinga, to by red. Pacanewicz podjechał z kanisterkiem benzyny.
  • Chomikujcie wartościowe zasoby offline. Nadchodzi informacyjny kryzys.
  • a propos Irvinga. Slyszę, ze Ciaputek pokazal pazur. :))
  • edytowano April 2019
    obywatel Unii (jeszcze) nie może wjechać do innego kraju Unii?
    jak Puigdemon wjedzie autem od strony NIemiec lub Czech , albo Słowacji
    noo chyba że polskie służby czuwają nad jego każdym krokiem
  • edytowano April 2019
    w ogole to żalosne. Wypijmy za zdrowie ciapciaka!
    image
  • uhrr napisal(a):
    a propos Irvinga. Slyszę, ze Ciaputek pokazal pazur. :))
    Ciaputek umie się zesrożyć i kopnąć w nerki wyłącznie wtedy gdy wie że inni przed nim bili i kopali albo, że to przybłęda za którą nikt nie stoi.

    Kopać stojących wyżej na drabinie - nie będzie. Może z idealnego wyczucia hierarchiczności, może z konformizmu, może przez spodnie w kolorze braun.
  • Nułale, wsio taki, dał Ciaputek Norweżce asylum? Dał.

    Teraz ma drugiego testa, da-li szfeckiemu Ruskowi asylum.

    W mojej ocenie takie sprawy też są ważne, i to w ciekawy sposób.
  • brawo Ignac
    ?
    image
    ?
    image
    !!!
    jak tolerowany pobyt dla Puigdemona w Niemczech
    czekam na braci odłączonych zmuszanych do edukacji sexualniej dzieci , baptystó i swiadków Jehowy

    btw czy Czaputowicz i Duda dają azyl komuś z USA?
  • Najpierw nie dał, bo se źle wymierzył proporcje Norweżka vs jej państwo.

    Zdanie zmienił po długim nacisku z różnych stron, co się bez reszty wpisuje w powyższą charakterystykę.

    Ciaput safanduła, konformista i lewak. Bardzo charakterystyczne dlań jest przypisanie sobie sukcesu wyczyszczenia MSZ z komuszych dyplomatów*. Odtrąbiony sukces jest oparty na założeniu, że czytelnik ma nikłe pojęcie o elementarnej matematyce wedle której wszyscy oni osiągnęli już wiek emerytalny.

    * - komuszy dyplomata to taki który karierę zaczynał przed 1989 r.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.