Skip to content

Poważne pytania do PiS

1246

Komentarz

  • Ups, miało być rok temu. Mniejsza z tym, wiadomo o co chodzi.
  • pitanie: kiedy jojo do dymisji?
  • Dziś?
  • uhrr napisal(a):
    pitanie: kiedy jojo do dymisji?
    To by dopiero było aikido.
  • Chyba jednaj nie jojo jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo imprezy tylko organizator.
    Jakże mi przykro ;)
  • Mazguła już podsumował zgodnie z oczekiwaniami totalsów - winien jest Kaczyński. Tak samo jak za Smoleńsk i Rosiaka.
  • Sprawca był wcześniej skazany za napad na bank, więc raczej nie zwyczajny wariat.
  • Zawodowiec? Raczej jednak wariat. Dostanie wyrok co najmniej kilkanaście lat albo dożywocie. No chyba że już ma mocne zielone papiery i w przestrzeni pozostanie interpretacja Mazguły.
  • To jest chwila, gdy należy sypnąć piach w tryby ustawionej propagandy.

    "Na imprezie organizowanej przez Jerzego Owsiaka dokonano zamachu na prezydenta Gdańska. Sprawcą okazał się jeden z uczestników."
  • Juras już znalazł winnych: to TVP i Piela.

    Patrząc chłodno na te ich prostackie i ordynarne wyczyny propagandowe i nieustanny jazgot widać że słabną i im się pomysły i możliwości oraz czas kurczą. Starzejący się postesbecki czy też tylko postzomowski i postormowski pomiot. Składy reprezentatywne - Owsiak, Mazguła. Groteskowi i paskudni. Co trzeźwiejści z ich obozu jak Monisia milicjantka z domu i Żakowski zawsze z partią ale przeciw wypaczeniom jakoś niezbyt aktywni tym razem w promocji Jurasa. Młodzież tego już nie kupi. Oczywiście są przyklejeni do pewnych szczytnych haseł i akcji, ale coraz mniej wiarygodni, nudni i groteskowi właśnie. Jakby Juras chciał być bardziej wiarygodny to powinien zdjąć te swoje idiotyczne okulary clowna, ubrać się w marynarkę i pogadać z młodzieżą jak poważny, interesujący i sympatyczny wujek od dobrej muzyki z dawnych lat i podzielić się z obecną młodzieżą historiami z życia dawnej młodzieży. Ale może lepiej mu nie mówić bo kupi pomysł i będzie straszył, męczył i mamił do późnej starości Teraz będzie jechał na Adamowiczu.
  • Owsiak zawsze oszczędzał na ochronie, zaniżał liczbę uczestników żeby nie płacić służbom itp.
  • qiz napisal(a):
    To jest chwila, gdy należy sypnąć piach w tryby ustawionej propagandy.

    "Na imprezie organizowanej przez Jerzego Owsiaka dokonano zamachu na prezydenta Gdańska. Sprawcą okazał się jeden z uczestników."
    Paaanie! kto to zrobi?..
  • Kurski akurat do tego nadaje się doskonale:)
  • Kurski to tłusty zakopiański miś. A tłuste misie mają w zwisie.
  • TecumSeh napisal(a):
    Kurski akurat do tego nadaje się doskonale:)
    Owszem. Wywali Rachonia.
  • W związku z rażącymi błędami merytorycznymi dyrekcja Telewizyjnej Agencji Informacyjnej zawiesiła wydawcę programu "Minęła 20" - napisał w oświadczeniu dyrektor TAI Jarosław Olechowski. Ma to związek z kontrowersyjnym materiałem satyrycznym dotyczącym m.in. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

    https://www.polskieradio.pl/5/1222/Artykul/2244964,Kontrowersje-po-programie-Minela-20-Dyrekcja-Telewizyjnej-Agencji-Informacyjnej-zawiesila-wydawce
    Tym rażącym błędem merytorycznym był mikroskopijnych rozmiarów banknot.
  • Kiedy jest zlecenie, to kij zawsze się znajdzie.
  • No proszę, Pytia ze mnie.
  • Gawel napisal(a):
    W związku z rażącymi błędami merytorycznymi dyrekcja Telewizyjnej Agencji Informacyjnej zawiesiła wydawcę programu "Minęła 20" - napisał w oświadczeniu dyrektor TAI Jarosław Olechowski. Ma to związek z kontrowersyjnym materiałem satyrycznym dotyczącym m.in. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

    https://www.polskieradio.pl/5/1222/Artykul/2244964,Kontrowersje-po-programie-Minela-20-Dyrekcja-Telewizyjnej-Agencji-Informacyjnej-zawiesila-wydawce
    Tym rażącym błędem merytorycznym był mikroskopijnych rozmiarów banknot.
    Nie rozumiem tej decyzji, śmierdzące tchórzostwo i włażenie komuś do tyłka. Obejrzałam filmik kilka razy, żeby znaleźć ten banknot. Albo jestem taka ślepa, albo nie wiem, co, bo go nie widzę. Totalniactwo siedzi z lupą i ogląda te filmy klatka po klatce, nic innego mi nie przychodzi do głowy.
  • Robota wewnętrzna - podejrzewa Kurak.
  • edytowano January 2019
    Żadne totalniactwo. Nasi. I nie musieli siedzieć z lupą, bo wystarczył donosik.
  • Jeśli chodzi o poważne pytania do PiS, to ja mam pytanie, co powoduje, że czołgają się jak osoby na najniższym stopniu więziennej hierarchii, kiedy tylko mruknie Żorżeta albo Jonny Walker.
  • Kolega ze dwora albo mieszczanin (proszę kąsumeru nie ujawniać), że nie wie? Wielowiekowa narodowa tradycja. Pańszczyźniany przed karczmarzem też czapkował.
  • edytowano January 2019
    Tylko po cholerę autorzy filmiku tego użyli? Trudno zakładać, że ten papierek znalazł się tam "przez przypadek". W założeniu miał być z tego skandal, więc im bardziej śmierdzi tym lepiej... Niestety ale to zjawisko to coś bardziej żałosnego niż JBPP, bo to już w obozie DZ powstaje JLDZ ("JeszczeLepsza"DobraZmiana). Tylko komu oni chcą się podlizać? Nie znają historii, co tow. Mao zrobił z najbardziej zapalczywymi hunwejbinami jak uznał, że stracili nad sobą kontrolę w rewolucyjnym ferworze?
  • edytowano January 2019
    los napisal(a):
    Kolega ze dwora albo mieszczanin (proszę kąsumeru nie ujawniać), że nie wie? Wielowiekowa narodowa tradycja. Pańszczyźniany przed karczmarzem też czapkował.
    Czapkować, to ja hozumie, ale czołgać się w błocie? Nu, ostatnio czytam trochę Sołżenicyna i tam on opisuje, jak to na mruknięcie strażnika ktoś rękami wynosił zasikane błoto z łagru. To ja akurat rozumiem, bo ten więzień zapewne miał taką dziką fanaberię, żeby jeszcze dzień przeżyć. Ale tu...? No, kurdesz.
  • Oj tam oj tam, sprawa temperamentu. Powściągliwy tylko czapkę zdejmie, gorliwy padnie do stóp.
  • Myślałem, że to się tylko tak mówi: "Cyrączki pani radczyni, padam do nóżek, słuuu-ga!"
  • JPSz napisal(a):
    Tylko po cholerę autorzy filmiku tego użyli? Trudno zakładać, że ten papierek znalazł się tam "przez przypadek". W założeniu miał być z tego skandal, więc im bardziej śmierdzi tym lepiej... Niestety ale to zjawisko to coś bardziej żałosnego niż JBPP, bo to już w obozie DZ powstaje JLDZ ("JeszczeLepsza"DobraZmiana). Tylko komu oni chcą się podlizać? Nie znają historii, co tow. Mao zrobił z najbardziej zapalczywymi hunwejbinami jak uznał, że stracili nad sobą kontrolę w rewolucyjnym ferworze?
    Z tego co wiem, to był jeden ze wzorów 'hecnych' banknotów, od kilku lat w obiegu. Jest nawet w Nonsensopedii.
  • A ja nadal nie wiem co jest nagannego w sześcioramiennej gwieździe.
  • Znam kilku, co to na szyi noszą i w domu bibellotty takie mają
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.