Skip to content

Poważne pytania do PiS

1235

Komentarz

  • Żyd, Jaśnie Panie!
  • Podglądałeś!
    Ale i tak nie schowam
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Jeśli chodzi o poważne pytania do PiS, to ja mam pytanie, co powoduje, że czołgają się jak osoby na najniższym stopniu więziennej hierarchii, kiedy tylko mruknie Żorżeta albo Jonny Walker.
    W przypadku Żorżety to oczywista sprawa, że chodzi o li tylko fakt, że USA to NaszJedynyWielkiSojusznik któremu warto zawsze się podlizać bez względu na cenę bo to nasz jedyny realny protektor (a że akurat nasz wielki przyjaciel Donald Trump jest szczególnie czuły na prośby środowisk żydowskich to już taki dopust... trzeba nauczyć się z tym żyć).
    Co do Jonnego - to czy on nam jakieś szkody realne robi? To jedynie taki showman, nawet dla naszej władzy w sumie pożyteczny, bo jak trzeba coś miłego o nas powiedzieć, to chętnie da się namówić.
  • edytowano January 2019
    peterman napisal(a):
    Z tego co wiem, to był jeden ze wzorów 'hecnych' banknotów, od kilku lat w obiegu. Jest nawet w Nonsensopedii.
    Przecie rozmyślnie użyto właśnie tych "hecnych". No ale jaki był w tym chory zamysł? Rozumiem, gdyby to był sabotaż w wykonaniu kogoś z opozycji, ale widać że to jakieś świrostwo niby po prawej stronie, żeby wykazać się "niepokornością".

  • edytowano January 2019
    JPSz napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Z tego co wiem, to był jeden ze wzorów 'hecnych' banknotów, od kilku lat w obiegu. Jest nawet w Nonsensopedii.
    Przecie rozmyślnie użyto właśnie tych "hecnych". No ale jaki był w tym chory zamysł? Rozumiem, gdyby to był sabotaż w wykonaniu kogoś z opozycji, ale widać że to jakieś świrostwo niby po prawej stronie, żeby wykazać się "niepokornością".

    Czyli co ,krecia robota?
    Równie dobrze mógł być to zwykły pośpiech i przeoczenie
    Proszę obiejrzec .
    Jak powstają „plastusie” Barbary Pieli? „Scenariusz pisze życie”

    04 :40
    "Jest to tak krótki czas ,jeden tydzień, że w zasadzie ja już muszę w czwartek zaczynac żeby wyrobić się na kolejny czwartek, to jest i sobota i niedziela no i tak w zasadzie od roku"
    "Ruch,zdjęcie,ruch no i tak na jedną animacje jest około 3000 zdjec"
    Naprawdę żmudna i ciężka robota

    Banknot, który leżał na stole w animacji jest jednym bardzo wielu banknotów (mam ich całe pudło) Ten banknot ma 2 cm, nie sposób dojrzeć gołym okiem, co na nim dokładnie jest. Żadne skojarzenia nie były celowe, przepraszam, jeśli coś takiego nieświadomie zasugerowałam


    https://www.tvp.info/39102432/jak-powstaja-plastusie-barbary-pieli-scenariusz-pisze-zycie

    https://www.tvp.info/40814370/barbara-piela-przeprasza-za-banknot-z-gwiazda-dawida-i-wizerunkiem-lecha-kaczynskiego
    Naprawdę przeoczenie jednego 2 cm z "bardzo wielu banknotów (mam ich całe pudło) " przy tak ciężkiej i zmudnej robocie i goniących terminach to nic nadzwyczajnego.
  • edytowano January 2019
    Aż oczy bolą od patrzenia na trud ludzi od "żmudnej i ciężkiej roboty".
    Te 2 cm banknociki to musiały nocą jakieś krasnoludki powycinać i nawrzucać do tego pudła. Prawdziwy pech, że na filmiku akurat tak na pierwszym planie pokazał się "przypadkiem" ten banknot ""eurokaczkowy".
  • JPSz napisal(a):
    Aż oczy bolą od patrzenia na trud ludzi od "żmudnej i ciężkiej roboty"
    Czyli jednak prowokatorka?
  • Ta p. Barbara? Niewątpliwie. Zależało jej na zrobieniu rozgłosu - nie ważne, że w kiepskim stylu, byle zapamiętano ją jako "kontrowersyjną tfurczynię". Reklamę sobie zrobiła i pewnie grupkę specyficznych fanów też.
  • edytowano January 2019
    JPSz napisal(a):
    Ta p. Barbara? Niewątpliwie. Zależało jej na zrobieniu rozgłosu - nie ważne, że w kiepskim stylu, byle zapamiętano ją jako "kontrowersyjną tfurczynię". Reklamę sobie zrobiła i pewnie grupkę specyficznych fanów też.

    Zależało jej na zrobieniu rozgłosu?Reklame sobie zrobiła?


    Nie umiem odczytywać ludzkich myśli i intencji.
  • W tej branży po prostu tak się działa jak ktoś chce szybko i małym wysiłkiem wylansować się - dzieła z g... przyciągają bardziej uwagę niż dzieła z plasteliny.
  • Nie zgadzam się, to jest po prostu efekt przeobrażania się telewizji w dobie youtuba. Po prostu wpadka. Ja lubię Panią Basie ale tutaj po prostu wyszło przeoczenie przy robieniu interaktywnej telewizji. Rachoń myśli po prostu nowocześnie, myśli dynamicznie, internetowo i dlatego takie wpadki.
  • JPSz napisal(a):
    W tej branży po prostu tak się działa jak ktoś chce szybko i małym wysiłkiem wylansować się - dzieła z g... przyciągają bardziej uwagę niż dzieła z plasteliny.
    Po co było rezygnować z tak chętnie oglądanego programu?

    https://m.niezalezna.pl/231064-program-minela-20-z-najwieksza-ogladalnoscia-w-kraju
    https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/ogladalnosc-minela-20-tvp-info-liderem-wsrod-stacji-newsowych

    Przecież z YouTube albo Twittera w każdej chwili może wylecieć
    https://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/10572/czerwone-wuje-odcinaja-prawy-internet-od-finansowania/p2
  • JPSz napisal(a):
    Ta p. Barbara? Niewątpliwie. Zależało jej na zrobieniu rozgłosu - nie ważne, że w kiepskim stylu, byle zapamiętano ją jako "kontrowersyjną tfurczynię". Reklamę sobie zrobiła i pewnie grupkę specyficznych fanów też.
    Bzdury Kolega opowiada. Dorabianie teorii po fakcie. Obejrzałam kilka filmików autorstwa p. Pieli - jej tłumaczenie jest zupełnie naturalne i oczywiste.
  • Tak. Dzielna kobieta, która nastąpiła na odcisk możnym. Owszem, ten ostatni filmik oceniam jako niepotrzebną wpadkę, ale nie myli się ten co nic nie robi.
  • Gawel napisal(a):
    Po co było rezygnować z tak chętnie oglądanego programu?
    Bez obawy, krzywdy sobie nie robi. W ten sposób dociera się za to do wielu nowych, alternatywnych klientów, a że "alternatywnych" także w innym znaczeniu (również "kontrowersyjnych") to inna sprawa, ale p. Barbara najwidoczniej dobrze się czuje w takich klimatach więc dyskomfortu mieć nie powinna. A może nawet mieć bardziej wolną rękę do ekspresji tfurczej.

  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Tak. Dzielna kobieta, która nastąpiła na odcisk możnym. Owszem, ten ostatni filmik oceniam jako niepotrzebną wpadkę, ale nie myli się ten co nic nie robi.
    Jaką kufa wpadkę!!!??? Co jest niestosownego w sześcioramiennej gwieździe?
  • Ja jednak nie wierzę w przypadki. Nie wiem tylko kto tym razem dopomógł. A ktoś musiał bo znalezienie tego trefnego szczegółu było szybkie i nagłośnienie natychmiastowe i dość profesjonalne. Czyli albo zmontowana wroga prowokacja, albo skrajna nadgorliwość i głupota, albo jedno i drugie razem.
  • JPSz napisal(a):
    Gawel napisal(a):
    Po co było rezygnować z tak chętnie oglądanego programu?
    Bez obawy, krzywdy sobie nie robi. W ten sposób dociera się za to do wielu nowych, alternatywnych klientów, a że "alternatywnych" także w innym znaczeniu (również "kontrowersyjnych") to inna sprawa, ale p. Barbara najwidoczniej dobrze się czuje w takich klimatach więc dyskomfortu mieć nie powinna. A może nawet mieć bardziej wolną rękę do ekspresji tfurczej.

    Co z tego że "W ten sposób dociera się za to do wielu nowych, alternatywnych klientów"
    skoro źródło zarobkowania (YouTube ,Twitter) może być w każdej chwili odciete.To co pójdzie do TVN ? bo Media narodowe mają znikomą oglądalność
  • edytowano January 2019
    Trefny banknot na nonsensopedii:
    http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/200_złotych
    Edit: sprawdziłem historię edycji, trefny banknot został dodany 30.11.2009; więc od co najmniej tamtego czasu jakoś w necie funkcjonuje.
  • edytowano January 2019
    Dyzio_znowu napisal(a):
    Rachoń myśli po prostu nowocześnie, myśli dynamicznie, internetowo i dlatego takie wpadki.
    A telewizja generacji 3.0 to już w ogóle nie będzie wymagała myślenia (ani od twórców ani od odbiorców).

  • JPSz napisal(a):
    Dyzio_znowu napisal(a):
    Rachoń myśli po prostu nowocześnie, myśli dynamicznie, internetowo i dlatego takie wpadki.
    A telewizja generacji 3.0 to już w ogóle nie będzie wymagała myślenia (ani od twórców ani od odbiorców).

    Coś w tym jest. Sztuczna inteligencja będzie genialnym i pozbawionym uczuć i emocji debilem.
  • Rafał napisal(a):
    JPSz napisal(a):
    Dyzio_znowu napisal(a):
    Rachoń myśli po prostu nowocześnie, myśli dynamicznie, internetowo i dlatego takie wpadki.
    A telewizja generacji 3.0 to już w ogóle nie będzie wymagała myślenia (ani od twórców ani od odbiorców).

    Coś w tym jest. Sztuczna inteligencja będzie genialnym i pozbawionym uczuć i emocji debilem.
    Będzie nie tylko robić, ale i oglądać tę telewizję.
  • edytowano January 2019
    Gawel napisal(a):
    Co z tego że "W ten sposób dociera się za to do wielu nowych, alternatywnych klientów"
    skoro źródło zarobkowania (YouTube ,Twitter) może być w każdej chwili odciete.To co pójdzie do TVN ?
    Te media i tak są bardziej elastyczne niż jeden zamawiający - TVP. Wycinanie jakichś tam mediów z YT czy TT to akurat nie jest problem twórcy (oni i tak tam zresztą za chwile wrócą pod innym szyldem). Ja robię w trochę pokrewnej branży (reklama) i zdecydowanie wole mieć kilku mniejszych klientów niż jednego choćby i dużego.

  • edytowano January 2019
    JPSz napisal(a):
    Gawel napisal(a):
    Co z tego że "W ten sposób dociera się za to do wielu nowych, alternatywnych klientów"
    skoro źródło zarobkowania (YouTube ,Twitter) może być w każdej chwili odciete.To co pójdzie do TVN ?
    Te media i tak są bardziej elastyczne niż jeden zamawiający - TVP. Wycinanie jakichś tam mediów z YT czy TT to akurat nie jest problem twórcy (oni i tak tam zresztą za chwile wrócą pod innym szyldem). Ja robię w trochę pokrewnej branży (reklama) i zdecydowanie wole mieć kilku mniejszych klientów niż jednego choćby i dużego.

    Podstawowe pytanie ,czy robiła to li tylko dla kasy.?

    A kolega chciałby ściągnąć na siebie taka gównoburze żeby dotrzeć
    " do wielu nowych, alternatywnych klientów"?

    https://mobile.twitter.com/baspiela/status/1083792901535121409
  • Gawel napisal(a):
    JPSz napisal(a):
    Gawel napisal(a):
    Co z tego że "W ten sposób dociera się za to do wielu nowych, alternatywnych klientów"
    skoro źródło zarobkowania (YouTube ,Twitter) może być w każdej chwili odciete.To co pójdzie do TVN ?
    Te media i tak są bardziej elastyczne niż jeden zamawiający - TVP. Wycinanie jakichś tam mediów z YT czy TT to akurat nie jest problem twórcy (oni i tak tam zresztą za chwile wrócą pod innym szyldem). Ja robię w trochę pokrewnej branży (reklama) i zdecydowanie wole mieć kilku mniejszych klientów niż jednego choćby i dużego.

    Podstawowe pytanie ,czy robiła to li tylko dla kasy.?

    A kolega chciałby ściągnąć na siebie taka gównoburze żeby dotrzeć
    " do wielu nowych, alternatywnych klientów"?
    ttps://mobile.twitter.com/baspiela/status/1083792901535121409

    Pisałem trochę wcześniej że p. Basia najwidoczniej dobrze się czuje w takich klimatach, więc może nawet bardziej chodzi jej o swobodę ekspresji (TVP nie na wszystko może sobie pozwolić) niż o pogoń za zarobkiem. Ale o zamówienie chyba nie musi się martwić bo tradycyjne tv nie ma już bezwzględnego monopolu na rynku audiowizualnym.
  • Przecież żadna duża i dobrze płacąca telewizja niczego u niej już nigdy nie zamówi. Juras ją dobił i stygmaty pozostaną.
  • Pisałem trochę wcześniej że p. Basia najwidoczniej dobrze się czuje w takich klimatach, więc może nawet bardziej chodzi jej o swobodę ekspresji (TVP nie na wszystko może sobie pozwolić) niż o pogoń za zarobkiem. Ale o zamówienie chyba nie musi się martwić bo tradycyjne tv nie ma już bezwzględnego monopolu na rynku audiowizualnym.
    W jakich klimatach?
  • Ojtam ojtam, skończyły się czasy odźwiernych.

    Szumek dobrze jej zrobi; wielu ludzi dowie się o jej istnieniu i będzie miała własny kanał gdzieś tam, niechby i na gab.io albo basiapiela.pl, a hajs będzie łoić ze sprzedawania plastusi z modeliny, koszulek i kubeczków.
  • Ignac, biznes. Na okoliczność jakby talentu do tego nie miała.
  • Gawel napisal(a):
    Pisałem trochę wcześniej że p. Basia najwidoczniej dobrze się czuje w takich klimatach, więc może nawet bardziej chodzi jej o swobodę ekspresji (TVP nie na wszystko może sobie pozwolić) niż o pogoń za zarobkiem. Ale o zamówienie chyba nie musi się martwić bo tradycyjne tv nie ma już bezwzględnego monopolu na rynku audiowizualnym.
    W jakich klimatach?
    Ostrzejszej jazdy po "lewactwie" niż może sobie na to pozwolić tv publiczna.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.