Skip to content

Sławomir Nojman - wielki myśliciel polityczny

loslos
edytowano October 2019 w Forum ogólne
Więc czytam sobie analizy tego pana i jestem zbudowany. Głębia osądu i umiejętność lapidarnych podsumowań naprawdę robią wrażenie. A wszystko jeszcze podbudowane piękną postawą moralną i bezinteresownością.

"Dla mnie Platforma jest ważniejsza"

Czy któryś z tak zwanych naszych potrafiłby w nieformalnej rozmowie szczerze powiedzieć "Dla mnie PiS jest ważniejszy"? Aż oczka mi się zaszkliły.

Zdecydowanie zasługuje na własny wątek.
«134567

Komentarz

  • Co za człowiek, co za człowiek...
  • A to:
    Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, k..., jak niepodległości.
    Lojalność na poziomie maksymalnym. Szacun
  • peterman napisal(a):
    Co za człowiek, co za człowiek...
    Zastanawiałem się, skąd tak znakomity wynik wyborczy a teraz wyniki sondażowe PO. Nigdy to nie spada poniżej 20% a czasem przekracza 30% a przecież PO to gnój, nie oferują Polakom nic ale to zupełnie nic. Teraz wiem - dzięki takim ludziom jak Nojman. Wygrywa armia, za którą żołnierze są gotowi oddać życie.
  • Widzę losie, że mówisz Nojmanem ;)
    Możesz mieć stu żołnierzy, którzy są, ka, spartanami i wbią ten tysiąc w kosmos. Pospolite ruszenia w Polsce kończyły się tym, że się napili na końcu Sejmu, ka. Jak szło wojsko zaciężne przeciwnika, to wypierali do domu.
    A poważnie to ten cytat jest bardzo istotny:
    Nasz elektorat, ten antypisowski, uzna, że to jest ka atak PiS-u, żeby go zabić. I pójdą jeszcze bardziej na niego. Tak to wygląda. W różnych badaniach, k***a, naszych, których oskarżają. Hania Zdanowska zyskuje, jak ma akt oskarżenia. Idzie wręcz dokładnie odwrotnie. Nie patrz na to, to nie ma żadnego znaczenia.
    to jest klucz do emocji elektoratu antypis.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    A to:
    Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, k..., jak niepodległości.
    Lojalność na poziomie maksymalnym. Szacun
    "Pamiętaj, jedna zasada jest dla mnie święta"
  • Kłamstwo ubierające się w szaty Prawdy.
    A naga prawda siedzi, gdzie jej miejsce.

  • Proszę podać choć jedno nieprawdziwe stwierdzenie w tekstach pana Nojmana.
  • ćwiczenia z logiki prawie jak u Bochenskiego
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    A poważnie to ten cytat jest bardzo istotny:
    Nasz elektorat, ten antypisowski, uzna, że to jest ka atak PiS-u, żeby go zabić. I pójdą jeszcze bardziej na niego. Tak to wygląda. W różnych badaniach, k***a, naszych, których oskarżają. Hania Zdanowska zyskuje, jak ma akt oskarżenia. Idzie wręcz dokładnie odwrotnie. Nie patrz na to, to nie ma żadnego znaczenia.
    to jest klucz do emocji elektoratu antypis.
    No tak. Placforma ugrywa swoje, bo rozumie swoich ludzi. Logiczne.
  • Akty oskarżenia będzie miało, moim zdaniem, 60-70 proc. prezydentów miast. Na nikim to nie będzie robiło wrażenia

    śmiały i nieprawdziwy kwantyfikator
  • Na wybory idą głosować ludzie, którzy g***o się interesują.
    nieprawda
  • i najlepsze
    Nic nie jest końcem.

    no dobra, nic

    :D
  • do momentu , gdy w świadomości ludzkiej kołacze się marna nawet znajomość Ewangelii, najmniejszy choć ślad nauczania Prymasa Wyszyńskiego, ludzie będą rozumieli, że Nojman to śmieć
  • edytowano October 2019
    To chyba dla wszystkich nas tutaj dość oczywiste, że twardego elektoratu POkomuny nic nie ruszy. Zmiana tego stanu rzeczy to raczej robota dla egzorcysty niż psychiatry.
  • Pokazał Misiewicz jak to się robi:)

    Z innej beczki rozruchany sztur
    https://wpolityce.pl/polityka/466690-to-ma-byc-wytlumaczenie-stuhr-tak-wyszlo-z-rozmowy
  • Takich myślicieli to na co drugim stadionie jest bez kozery pińcet. To są gadki żywcem wzięte z kibolstwa albo z ustawek wieś na wieś. "Umrę za Gnojownik Kurzeszyn albo inną Grację Świńskie Błotko"
  • Teoria spiskowa mnie przyszła do głowy:
    - jeżeli Nojman na taśmach mówi prawdę, to może to sprytna strategia aby rekami PiSu odwrócić losy kampanii w stylu 'sprawa Sawickiej'?
    Bo jak napisał Szturmowiec, nikt nie zna elektoratu PO tak dobrze jak PO, a tu jest oficjalna propozycja: jak nas poprzecie to wam umorzymy i damy znowu przyzwolenie na optymalizacje wszelakie i daleko idąca przedsiębiorczość.
    Taki 'Kuc Trojański' mi się uwidział...
  • A mnie się coraz bardziej widzi, że to jest robota starych sprawdzonych komuszych wyjadaczy.
    I to, co mnie najbardziej boli, że armia rozenkopodobnych znowu zdobędzie przyczółki sejmu. Akurat w nich upatruję czyste wcielenie zła.
  • No i dlatego przydałaby się narracja w stylu -
    swój nagrał swego i czemu teraz wrzuca,
    bez dociskania świntego oburzenia
  • A minister rolnictwa też dał się nagrać. A PiS jest taki wspaniały, że nagrania PO są na korzyść PiS i nagrania PiS są na korzyść PiS.

    Ale nie był tak przekonujący, bo nie przeklinał nic a nic.
  • To takie mafijne zasady mają tam w PO, w sumie nic zaskakującego, ale jednak trzeba się odnieść. Dzisiejsze mafie zawsze kończą tak samo. Wszyscy zaczynają sypać, każdy na każdego, wyścig po świadka koronnego. Warunkiem takiego upadku jest brak poczucia bezpieczeństwa, kiedy grupa już nie jest taka silna, albo jest ktoś silniejszy i zaczyna się rozprawiać, przejmować tereny, no ogólnie - konkretnie zagroził.

    PO czuje się nadal silna i zwarta. A PiS jest jeszcze zbyt słaby, żeby kogoś posadzić.

  • W takim wypadku wiele mógłby zmienić jeden mocny strzał, z determinacją doprowadzony do końca, najlepiej tuż po wyborach z powodu możliwych strat wizerunkowych.
    Opis nie ma na celu wywołania skojarzenia ze stołecznym szambelanem.
  • edytowano October 2019
    JORGE napisal(a):
    ...PO czuje się nadal silna i zwarta. A PiS jest jeszcze zbyt słaby, żeby kogoś posadzić.

    I to jest smutne podsumowanie czterech lat rządu dobrej zmiany.
    PiS rządzi, ale nie ma wladzy (gdzieś z ExCathedry)



  • Oby nadal rządził po wyborach. Jak będzie to jednak odważy się na coś więcej. Dla własnego dobra i bezpieczeństwa musi nie wspominając o naszych.
  • Cusz, bronio swojich jak niepodlegości. A u nasz odwrotno - napierdziela sie wew Ziemiakiewicza, wew Matołuszka..... Chibasz bes te nieksześcijańskie zawistnoś....
  • romeck napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    ...PO czuje się nadal silna i zwarta. A PiS jest jeszcze zbyt słaby, żeby kogoś posadzić.

    I to jest smutne podsumowanie czterech lat rządu dobrej zmiany.
    PiS rządzi, ale nie ma wladzy (gdzieś z ExCathedry)



    Naprawdę uważasz, że da się w ciągu 4 lat wymienić wymiar sprawiedliwości i prokuratury ? Ba, nie wiem czy to w ogóle da się zrobić w terminie zamykającym się w jedno dziesięciolecie. Nie ma sensu zaczynać dochodzeń, bo sąd wypuści. Albo sprawy będą się ciągnęły latami.
  • edytowano October 2019
    nie wiem - nie znam się
    po prostu podsumowanie ci wyszło...

    natomiast wyszło coś pozytywnego: ogrom, a raczej histeria tzw. Opozycji Totalnej (wspólnie z Sądami właśnie) pokazała w jakim państwie żyliśmy

    i że jednak to Kaczyńscy mieli rację, a nie Kornel Morawiecki!
    (układ z MAgdalenki, Okrągły Stół - czyli możliwość REALNEGO wpływu na politykę w Polsce)
  • Czyli ok rągły stół
    Ok?
  • christoph napisal(a):
    Czyli ok rągły stół
    Ok?
    Palić, ale się nie zaciągać.
    Albo "brać, nie kwitować" (za Marszałkiem).
  • loslos
    edytowano October 2019
    Oczywiście, że OK. Jest taka zasada, że rozmawiać należy głównie z wrogami. Z wszystkimi, nieustannie i na każdy temat. Z przyjaciółmi należy rozumieć się bez słów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.