Skip to content

Dziś pitanko, dziś odpowiedź, najlepiey:)

11921232425

Komentarz

  • A jak to się ma do braku paragonu ? Czyli w razie w mogę uderzać rękojmią?
  • To już wejdźmy na poziom szczegółowy, jeśli można .
    https://gromala.pl/pl/content/2-regulamin


    §7 Rękojmia za wady towaru

    Pośrednik informuje, iż nie jest on stroną umowy sprzedaży zawieranej za jego pośrednictwem przez klienta z dostawcą. Wszelkie roszczenia związane z wadami towaru klient zobowiązany jest kierować wobec dostawcy za pośrednictwem pośrednika.

    Powyższy zapis jest legitny ?
  • edytowano October 2022
    Dropszoping był znany od przedwojnia: "On daje dwadzieścia procent, franko loco towar jest u Lutmanna, tylko ten towar jest zajęty przez Honigmanna z powodu weksel Reuberga. Za ten weksel Reuberga można dostać gwarancję od jego teścia Rozencwajga, tylko on jest przepisany na Rozencwajgową, a Rozencwajgowa jest chora".
  • SigmundvonBurak napisal(a):
    To już wejdźmy na poziom szczegółowy, jeśli można .
    https://gromala.pl/pl/content/2-regulamin


    §7 Rękojmia za wady towaru

    Pośrednik informuje, iż nie jest on stroną umowy sprzedaży zawieranej za jego pośrednictwem przez klienta z dostawcą. Wszelkie roszczenia związane z wadami towaru klient zobowiązany jest kierować wobec dostawcy za pośrednictwem pośrednika.

    Powyższy zapis jest legitny ?
    Prawdopodobnie jest, poszukaj w normalnym sklepie a jak nie ma to kup bezpośrednio z Chin, będzie taniej i już.
  • Przemko napisal(a):
    SigmundvonBurak napisal(a):
    To już wejdźmy na poziom szczegółowy, jeśli można .
    https://gromala.pl/pl/content/2-regulamin


    §7 Rękojmia za wady towaru

    Pośrednik informuje, iż nie jest on stroną umowy sprzedaży zawieranej za jego pośrednictwem przez klienta z dostawcą. Wszelkie roszczenia związane z wadami towaru klient zobowiązany jest kierować wobec dostawcy za pośrednictwem pośrednika.

    Powyższy zapis jest legitny ?
    Prawdopodobnie jest, poszukaj w normalnym sklepie a jak nie ma to kup bezpośrednio z Chin, będzie taniej i już.
    No właśnie nie ma tego nigdzie ( chyba że niemiecki odpowiednik za 9k) Tu jest od ręki ( od jutra używam ) a z Chin idzie dłuuugo. W sumie miałem do wyboru ten "sklep" i alieekspress.
  • Dropszopingiem kupiłam ostatnio buty sportowe faktura przyszła e-mailem po esapańsku bo to wewnątrzunijny zakup był. Gwarancja ponoć jest - nie praktykowałam, zwroty działają choć od wysłania do pieniędzy na koncie to trwa ok 4-5 tyg
  • Korzystam z ms outlook, pocztę mam, jak mniemam, na kompie, nie w chmurze (jest dostęp ofline). Chciałem ją trochę odchudzić. Wiele wiadomości zawiera nagrania, filmiki. Nie mogę ich jednak przez jakiś czas usuwać.

    Próbowałem zaznaczyć je, skopiować i przenieś na dysk zewnętrzny, ale taka metoda nie bangla. Guzik "wklej" jest nieaktywny.

    Poradźcie dobrzy ludzie, jak zarchiwizować maile. Czy trzeba wgrać jakiś soft na ten dysk? To jest WD gdyby to miało jakieś znaczenie.
  • Co to za herb?

    image
  • edytowano November 2022
    Gryf Kaszubski?

    image
  • Czy ktoś jest na bieżąco w temacie bojkotu kacapskich produktów? Szukam w sieci jakichś informacji ale najświeższe listy na jakie trafiłem pochodzą z początku kwietnia. W szczególności interesuje mnie, czy Leroy nadal jest Kremlin.
  • Ale nadal jest w Żabolandii.
  • Brzost napisal(a):
    Czy ktoś jest na bieżąco w temacie bojkotu kacapskich produktów? Szukam w sieci jakichś informacji ale najświeższe listy na jakie trafiłem pochodzą z początku kwietnia. W szczególności interesuje mnie, czy Leroy nadal jest Kremlin.
    Kaktusica wrzuciła 7 listopada


    image
  • OK. Dzięki.
    Przy okazji zobaczyłem że jest na liście firma, do której mój Syn składał CV ostatnio. Tak więc, trochę mniej żałuję, że go odrzucili.
  • loslos
    edytowano November 2022
    W dwu z tych firm pracowałem. I to razem osiem lat.
  • Widzę też że jest większość firm od szczypawek.
  • trep napisal(a):
    Co to za herb?

    image
    Raczej Flandria.
    image
  • Obrazek Trepa jest wielkości znaczka ale wygląda jednak na Flądrę.

    image

    Flądra:
    Ma mordę lwa.
    Nie ma skrzydeł tylko chwost do góry.
    Nie ma koronki.
    Tarcza na dole z dzyndzlem.

    Gryf:
    Ma pyszczydło orła.
    Ma orle skrzydła a ogon między nogami.
    Ma koronę.
    Tarcza zaokrąglona.

    👣

    🐾
    🐾

  • Sprawdzam ceny jakegoś produktu na stronach z agd a tam take kwiatki:

    Cena zwykła (płacę całoś od razu) =100
    Cena na raty 0 procent =11/12*100 gdyż jedna rata gratis.

    Nie doś, że dostaną kasię z opóźnieniem, co przy inflacji 15% jest niebagatelne, to jeszcze 1 rata gratis. O co tu dkn biega? Przecież to jes wbrew rozumowi.
  • edytowano November 2022
    trep napisal(a):
    Sprawdzam ceny jakegoś produktu na stronach z agd a tam take kwiatki:

    Cena zwykła (płacę całoś od razu) =100
    Cena na raty 0 procent =11/12*100 gdyż jedna rata gratis.

    Nie doś, że dostaną kasię z opóźnieniem, co przy inflacji 15% jest niebagatelne, to jeszcze 1 rata gratis. O co tu dkn biega? Przecież to jes wbrew rozumowi.
    Często przy "ratach 0%" wyrównywali to sobie wciskaniem dodatkowego ubezpieczenia, ale nie wiem, jak w tym przypadku. Albo wrzucają to w koszty pijarowe ;)
  • Ubezpieczenie stręczą tak czy siak.
  • Pewnie błąd bo standardowo to promocje nie sumują się, jak raty 0% to nie ma żadnych rat gratis.
  • Nie błąd. Widoczne na różnych produktach.
  • Przepraszam. Rat jes 20, więc dają 5% rabatu od razu i kolejne 10% w inflacji.
  • Peterman może będzie wiedział. Sprawa nie jest ważna, pytam raczej z ciekawości.

    Ostatnio jakiś mój tweet obrazkowy, ale obrazek przedstawiał wyłącznie tekst po polsku, polubiła jakaś osoba z zagranicy, nie mająca nic wspólnego ze mną ani nic. A dzisiaj zaczęły mnie obserwować dwa konta o tych samych cechach, obcojęzyczne, jakieś gry komputerowe, coś tam. Nie ma nic, co by nasz łączyło.

    Co to za mechanizm?
  • Z bliskiej zagranicy czy dalekiej?
  • @StevenB95459340 - Steven Browm, jakieś gamingi czy cuś.

    @MutiaPangestu5 - Mutia Pangestu, totalny miszmasz w środku, gamingi, koszykówka, julki, aparaty foto, manga, prywatne odrzutowce.
  • edytowano March 2023
    trep napisal(a):
    Co to za mechanizm?
    Jeżeli faktycznie nic nie łączy, to jest spora szansa, że to spamboty, ewentualnie przejęte konta.

  • Na to wygląda.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.