Skip to content

Los prorok zapowiada

24567

Komentarz

  • ...blokowanie wymaga mniej odwagi niż działanie

    oczywiście wszystko jest podporządkowane wygranej PAD
  • Korona i kryzys gospodarczy trochę zmienia warunki gry, więc mniejszościowy albo niestabilny rząd skończy się katastrofą, nawet opozycji. Nie pomoże im dożynanie watahy i zemsta.
  • zwłaszcza opozycji, której nieudolność już jako opozycji jest zjawiskowa
  • Rządzić będzie młode pokolenie wychowanków WSI, a nie jakieś nieudolne bęcwały.
  • nieudolni w opozycji mieliby się stać udolni w rządzie?
  • edytowano May 2020
    Rafał napisal(a):
    Rządzić będzie młode pokolenie wychowanków WSI, a nie jakieś nieudolne bęcwały.
    Ale niby kto, te głąby pozitiw na kokain ? (ten tekst już jest dla mnie nieśmiertelny). Rządzić to oni mogą na imprezach lub na konsoli. Chyba, że istnieje jakieś młode pokolenie poukrywane w lasach i właśnie wychodzi. Gdzie Rafał namierzył tą młodzież z WSI, ona istnieje realnie, czy w głowie Rafała ?

    Był faktycznie zastrzyk młodego pokolenia ze strony WSI, alt to było moje pokolenie, które teraz zmierza już do 50. Oni teraz są popodwieszani w regionalnych strukturach PO, przynajmniej ci, których znam. Są już niczym, ledwo trzymający abstynencję alkoholicy, pewnie pudrujący nosek, bez wpływów, bez stanowisk, bez niczego.
  • boskie :))
  • Jorge ma słusznego. Posłużę się argumentem z anegdoty. Moja wspólnota mieszkaniowa ma spór ze starym wsiokiem, który czerpał zyski z zamówień publicznych (remonty kamienic na zlecenie ratusza) a na starość postanowił zostać deweloperem i rozpoczął 3 inwestycje, w tym obok nas. Nie będę wchodził w nudne szczegóły, grunt, że zniszczył nam podwórze budując z oszczędności niezgodnie z pozwoleniem na budowę. Gość jest mistrzem kłamstwa. Mota sobie wszystkich wokół palca. Naprawdę jest to talent nieczystej wody w sztuce łgarstwa. Administracyjnie wykręcił się ze wszystkiego. Szef pinb, młodszy ode mnie, krył go jak mógł. Mimo, że straszyliśmy go CBA, wymyślił myk (niezgodny z prawem, ale nie do wykazania), który pozwolił naszemu bohaterowi dalej budować.
    No, ma od nas dwie sprawy, z których jedną wygraliśmy, choć pewnie to pyrrusowe zwycięstwo, i kilkadziesiąt od innych.
    Wykręcił się też z izby budowlanej (tu już poszło na wydrę).
    Ale wszystkie trzy działki sprzedał. Budów nie ukończył. Przepisał majątek na córkę. Zięć (groził mi śmiercią) chłystek. Córkę interesują tylko ciuchy. Już po nim. Wybroni się z tych wszystkich spraw, albo go skażą a on nic nie będzie miał, ale już koniec.
  • Eno, przesz mówiłam o wcześniejszych wyborach podczas styczniowego piffka.
  • JORGE napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Rządzić będzie młode pokolenie wychowanków WSI, a nie jakieś nieudolne bęcwały.
    Ale niby kto, te głąby pozitiw na kokain ? (ten tekst już jest dla mnie nieśmiertelny). Rządzić to oni mogą na imprezach lub na konsoli. Chyba, że istnieje jakieś młode pokolenie poukrywane w lasach i właśnie wychodzi. Gdzie Rafał namierzył tą młodzież z WSI, ona istnieje realnie, czy w głowie Rafała ?

    Był faktycznie zastrzyk młodego pokolenia ze strony WSI, alt to było moje pokolenie, które teraz zmierza już do 50. Oni teraz są popodwieszani w regionalnych strukturach PO, przynajmniej ci, których znam. Są już niczym, ledwo trzymający abstynencję alkoholicy, pewnie pudrujący nosek, bez wpływów, bez stanowisk, bez niczego.
    +1

    PRL to sprawa pokoleniowa, wymarli ubecy i skończył się PRL. PRL-bis to też sprawa pokoleniowa, porucznicy ze stanu wojennego doszli 70-tki, zaczęli srać w pampersy i skończył się PRL-bis. Następnego pokolenia nie ma.
  • Porucznicy to pokolenie moich rodziców - tam byli jeszcze ludzie ideolololo po jakiejś formacji gównianej ale jakiejś. Ich potomków interesowało tylko życie w peweksie i to powodowało jakąś determinację "łapać-chapać-drapać" a ich dzieci pozitiw (...) dobrze opisane zresztą w "Taśmach Rodzinnych" przez pana Marcisza to melepety idące przez życie siłą rozpędu swoich rodziców.
  • podkulił ogon?
  • Cheba szkoda, że się nie założyłam.
    Tzn., nie żałuję, niech stracę ;)
  • edytowano May 2020
    ....noinic ...widać cele spełnione
  • A jednak stary Kaczor nie wyszedł z formy. Wszystkich przechytrzył.
  • edytowano May 2020
    aż włączyłem tvPiS, a tamże #DobraZmiana wciąż dobrą zmianą jest (cały prawie dzień poza info njusami:

    - wspólne wystąpienie PJK i Gowina (dogadali się)
    - Sąd Najwyższy ogłasza nieważność wyborów z piwodu ich nieodbycia 10. maja
    - marszałek sejmu ogłosi nowy termin "kopertowych" wyborów
    Los prorok zapowiada

    Będą wcześniejsze wybory.

    Uzasadnienie: Jarosław Kaczyński jest hazardzistą, musi namieszać. Jak nie ma żadnego powodu by zrobić wcześniejszych wybory, to choć pogoni popularną premier i zastąpi ją banksterem. Gówin jak na przemądrzałego idiotę z Krakówka przystało zaczął trząść łódką licząc na to, że wywali do wody wymuszonych sojuszników a to jest przecież naturalnie środowisko Jarosława Kaczyńskiego, czuje się w tej wodzie jak ryba w wodzie.

    Rzeczywistość oceni jakość proroctwa i proroka.
    edit: zacząłem pisać ok. 22:30, po Marii, ale przerzucałem kanały po info, bo dzień w polityce mi uciekł
  • ...ale mogą wymienić Kidawę?
  • Filioquist napisal(a):
    ...ale mogą wymienić Kidawę?
    Mogą, to będą nowe wybory.

  • Nic nie zrozumiałem. Za głupi jestem.
    Nieważne. Jak tu już zauważono, nie przeszkadza to żyć.
  • Generalnie to widać było przygotowania do takiego scenariusza - Zaradkiewicz w SN, komunikat PKW... Ale jak kto ma kwalifikacje do prowadzania kur, to nie zauważy. Dla nas mniejszy wstyd niż dla polityków i zawodowych komentatorów.
  • tv Polsat usty różnych doktorów habilitowanych ogłosiła, że i tak wszystko jest NIEKONSTYTUCYJNE

    np. jak SN może ogłosić nieważność czegoś, co się nie wydarzyło....
  • A co, ważne?
  • Te doktoraty to takie kupione na Słowacji?
  • Ale że co, odłożyli wybory na po żniwach, kiedy trup będzie słał się gęsto, a nie takie śmichy chichy jak dziś? Fest srogo!
  • los napisal(a):
    A co, ważne?
    nie

    i słucham sobie sfrustrowanych i skonfudowanych kontr Dudy kandydatów, co chyba się nie spodziewali dogadania się PJK i JG
  • śmieszność sytuacji jest taka, że po zmianie w SN wszystko się zmieniło
  • edytowano May 2020
    Biedroń:
    Gowin oszukał całą opozycję! od początku był wysłannikiem PJK
    (tv Polsat)
  • Ciekawe czy Gowin wróci do rządu?
  • edytowano May 2020
    Nic nie było przygotowane. JarKacz wreszcie przemówił Gowinowi do rozumu. Ostatnia to chwila była lub przedostatnia. Coś mu obiecał, może dotrzyma, czymś mu zagroził i poskutkowało.Teraz będzie jakaś krzywa rzeźba prawno-proceduralna z odpadków. Oczywiście będzie kwestionowana jako niezgodna z Konstytutą. Te głosy z kolei uzna za niesłuszne nielegalny, zdaniem kwestionujących, Trybunał od Konstytuty. I tak ten kabaret będzie trwał do następnego skeczu.
    Co do WSI to może i zdychają a potomkowie to cieniasy, ale wywiady obce - FSB i BND, którym służyli to nie cieniasy i nie zdychają. Na Polsce nigdy krzyżyka nie postawią. Także tak. Odezwałem się jedynie z powodu ważności tematu i oczywiście spotkałem się z protekcjonalnym "w głowie Rafała" od JORGEGO. To mnie tu zawsze zastanawiało jak możecie tolerować takie cuś. Taką nieustanna agresję i chamówę. Pewnie wam do czeguś potrzebne to jest.
  • Bosak:
    oburzające, że JPK i JG uzgodnili nowy termin (w sensie: że będą nowe) bez konsultacji z kandydatami
    (tv Polsat)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.