Skip to content

Los prorok zapowiada

12346

Komentarz

  • edytowano May 2020
    ...oj, może jednak mój obraz PJK nie jest wyidealizowany

    jednak co prawnik do prawnik, dobry prawnik

    ...swój prezydent ważniejszy niż swoją opozycja a widać było ryzyko, że PAD będzie musiał kandydować jako były prezydent (po złożeniu urzędu) i mogłoby się różnie skończyć

    poza tym Prezes nie przegrywa, tylko podpuszcza
  • "prezes się nudzi"
  • los:
    Gówin jak na przemądrzałego idiotę z Krakówka przystało zaczął trząść łódką licząc na to, że wywali do wody wymuszonych sojuszników
    znowu potrząsa: proponuje hybrydowe wybory, kopertowo-lokalowe, czyli identycznie jak postuluje teraz PO
  • Chyba PiS też takie chce. Ja już nie nadążam.
  • no, w końcu: PiS-PO, jedno...
    :)
  • los napisal(a):
    Chyba PiS też takie chce. Ja już nie nadążam.
    +1
    Na wszelki wypadek przestałam śledzić.
  • "ma być dobrze"
  • christoph napisal(a):
    "ma być dobrze"
    I będzie dobrze.

    Co prawda szkoda że przepadł termin 10 maja, bo kler znów w całym kraju poruszał, że Pan miłuje Prawo i Sprawiedliwość. Ale co się odwlecze to nie uciecze.
  • To niech p. Witek poprosi jakiegoś lektora, żeby wynalazł kolejne pasujące czytania z żydowskich ksiąg i podał jej terminy lektury publicznej, jak uczynili to Ezdrasz i Nehemiasz
  • ejmen!
  • romeck napisal(a):
    los:
    Gówin jak na przemądrzałego idiotę z Krakówka przystało zaczął trząść łódką licząc na to, że wywali do wody wymuszonych sojuszników
    znowu potrząsa: proponuje hybrydowe wybory, kopertowo-lokalowe, czyli identycznie jak postuluje teraz PO
    nie da się przeprowadzić kopertowo wyborów w dwóch turach
  • romeck napisal(a):
    los:
    Gówin jak na przemądrzałego idiotę z Krakówka przystało zaczął trząść łódką licząc na to, że wywali do wody wymuszonych sojuszników
    znowu potrząsa: proponuje hybrydowe wybory, kopertowo-lokalowe, czyli identycznie jak postuluje teraz PO
    Wczoraj Antonii Macierewicz w RM o takich także mówił
  • W tej chwili wygląda na to, że wszyscy o takich mówią, za wyjątkiem ministra Szumowskiego.
  • edytowano May 2020
    Min. Łukasz "dwa lata" Szumowski

    Ps. ceterum censeo "maseczka nic nie daje, nie wiem, dlaczego ludzie je noszą"
  • edytowano May 2020
    Kolego Filoquist - obawiam się, że nad-uporczywe zafiksowanie się na określonej osobie oraz zdaniu wyjętym z szerokiego i dynamicznie zmieniającego się kontekstu może być odebrane jako próba trollingu.
  • ...ale Łukasz nie jest przecież użytkownikiem Exc?

    nie znam się na netykiecie może dostatecznie, najmocniej przepraszam, ale widzę różne fiksacje wśród użytkowników, nie pomyślałem, że to może być źle odebrane

    dziękuję za uwagę

    swoją drogą współczuję Szumowskiemu, krótko- już nie będę
  • Na tt Szumowski stał się obiektem drwin i hejtu ze strony tzw. prawych.
  • edytowano May 2020
    Mania napisal(a):
    Na tt Szumowski stał się obiektem drwin i hejtu ze strony tzw. prawych.
    Pseudoprawicowa szuria, grająca de facto do jednej bramki z lewactwem, zawsze nienawidziła polityków związanych z PiS, bo jak zauważył Brzost konkurują o zbliżony elektorat. Nagle pojawili się obrońcy pospolitego warcholstwa, dla niepoznaki nazywanego "wolnością".
  • Na Szumowskiego jest w ogóle niesamowity pojazd w tej chwili. Walą do niego ze wszystkich stron i z wszystkich luf.
    Coś ty Atenom zrobił, Sokratesie?
  • Macie jakieś mądre pytania do tego pana? Może będę miał szansę zadać.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Macie jakieś mądre pytania do tego pana? Może będę miał szansę zadać.
    Ktoś tu dobrze napisał, że minister mówi jak naukowiec, a do publiki wychowanej na tvn to się nie sprawdza.
  • na tvp tez nie
    kurak o tem wie
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Macie jakieś mądre pytania do tego pana? Może będę miał szansę zadać.
    zdaję sie na Ciebie, Szturmowcze , z absolutnym zaufaniem :-h
  • A kiedy będziesz miał szansę? Może do tego czasu wymyślę mądre :-)

  • Filioquist napisal(a):
    Min. Łukasz "dwa lata" Szumowski

    Ps. ceterum censeo "maseczka nic nie daje, nie wiem, dlaczego ludzie je noszą"
    Kolega nie odpowiedział w innym wątku, więc pomogę:
    Maseczki nie zabezpieczają przed wirusem, nie zabezpieczają przed zachorowaniem. Nie wiem po co ludzie je noszą - mówił minister zdrowia Łukasz Szumowski w środę (26 lutego) w porannej audycji RMF FM.
    Nie wiem czy kolega mieszka z rodziną, dziećmi. Gdy się ma infekcję wirusową, kompetentny internista nakazuje choremu chodzić w maseczce, żeby zmniejszyć ryzyko zakażenia domowników. Domownicy nie dostają takiego nakazu.
    Zaczyna kolega rozumieć?
    Dwa miesiące temu nie było przesłanek by wszyscy chodzili z osłoniętymi ustami i nosem, nie było transmisji poziomej. Teraz każdy z nas jest domownikiem, który nieświadomie może zarazić innych. Ta narracja jest spójna, nawet jeśli kolega nie wierzy w istnienie wirusa, więc trzeba się czepić czegoś innego.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Macie jakieś mądre pytania do tego pana? Może będę miał szansę zadać.
    dlaczego maseczki w miejscach publicznych skoro "kompetentny internista nakazuje choremu chodzić w maseczce, żeby zmniejszyć ryzyko zakażenia domowników"
  • edytowano May 2020
    Bo to nie jest przeziębionko ani grypka, tylko coś bardziej zaraźliwego, a w miejscu publicznym może kolega niechcący kichnąć na dziadka, który weźmie i umrze.
  • ...a w domu nie?
  • Jakbym nie mógł babci odizolować, to tak, chodziłbym w maseczce. Na szczęście mogę. Trudne czasy.
  • Czy nie powinno być zalecenia maseczek we wszystkich sytuacjach? Także tych, gdzie nie ma obligo?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.