Skip to content

Wybory prezydenckie 2020

1151618202130

Komentarz

  • edytowano July 2020
    Pigwa napisal(a):
    No nie widzą.

    Wpisy otwartych i niewykluczających o tym, że cyt. "Stary kawaler z kotem normalny nie jest" są wręcz typowe. Kiedy wczoraj wytknęłam autorce takiego wpisu kołtuństwo, odpisała, że to wina rządu, bo rząd wyklucza.

    Ale z kolei tzw. singielka z kotem to z kolei....wzór do naśladowania jako kobieta niezależna, no chyba, że jest związana z szeroko pojętą prawicą - wtedy już nie,
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    Kończy studia w wieku dwudziestu paru lat i już ma zięcia? Wyczuwam fałsz.
    Teściem, już poprawione, zresztą to akurat fakt powszechnie znany od dawna.
    Czyli rozumiem merytorycznej polemiki nie ma?
  • Nooo jak stara panna z psem na Dudę to jest w najlepszym przypadku dziwactwo ...
  • No więc zwykle się pytam, co mają przeciwko singlom kochającym zwierzęta, ale zazwyczaj nie dociera. Tyle osiągnęłam, że jakieś Razemki mnie lajkują :D
  • To psze państwa znaczy tylko jedno - są monstrualnie głupi. A jeśli z nami wygrywają znaczy to też tylko jedno - my jesteśmy jeszcze głupsi.
  • Albo drugie - że elektorat też jest głupi i wybiera podobnych do siebie ;)
  • @los, @rozum W sumie żadna z tych perspektyw nie napawa optymizmem.
  • Bo świat rożni się od naszych marzeń. W sumie jest dosyć paskudnym miejscem.
  • Większość ludzi jest i była głupia, ale dotychczas większość chciała żyć. Znaczy w większość głupcy to nie byli samobójcy czyli lemingi. To się szybko zmienia.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    W_Nieszczególny napisal(a):
    Kończy studia w wieku dwudziestu paru lat i już ma zięcia? Wyczuwam fałsz.
    Teściem, już poprawione,
    E mięczactwo, myślałem że to twórczy wkład w FF-speak.

  • Mnie tylko fascynują narodowe kuce, oni zapomnieli rok 2007?
    Przypominam, że to wtedy ich ówczesne elity z Koniem i Miłośnikiem Młodych Skinów pobawiły się w politykierstwo aby na trupie PiS zbudować jeszcze lepsze Imperium Lechickie. Jako rezultat otrzymali 8 letni wypad z poważnej polityki, a ich elity okazały się sprzedawczykami lub Wallenrodami Wyborczej i TVN.
    Obecnie tą drogą idą elity z Bosakiem, Winnickim czy Braunem ponownie. To takie tam uwagi pro memoria.
  • A no i w mojej ocenie niewielki udział Jarosława Kaczyńskiego w tej kampanii, to rodzaj testu dla obecnego Premiera i Prezydenta. Co też tłumaczy dystans Ziobry czy Guwę (personifikując oczywiście).
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Albo drugie - że elektorat też jest głupi i wybiera podobnych do siebie ;)
    Panie, ale to my jesteśmy elektorat.
  • Kuba_ napisal(a):
    rozum.von.keikobad napisal(a):
    Albo drugie - że elektorat też jest głupi i wybiera podobnych do siebie ;)
    Panie, ale to my jesteśmy elektorat.
    Trzaskowskiego?
  • MarianoX napisal(a):
    Kuba_ napisal(a):
    rozum.von.keikobad napisal(a):
    Albo drugie - że elektorat też jest głupi i wybiera podobnych do siebie ;)
    Panie, ale to my jesteśmy elektorat.
    Trzaskowskiego?

    Nie, ale możemy z nimi przegrać.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    A no i w mojej ocenie niewielki udział Jarosława Kaczyńskiego w tej kampanii, to rodzaj testu dla obecnego Premiera i Prezydenta. Co też tłumaczy dystans Ziobry czy Guwę (personifikując oczywiście).
    Wiewiórki kłamliwie ćwiąkają, że ci panowie się po prostu nie lubią. Nawet opowiadają taką fałszywą anegdotę, że w pewnym momencie prezes zaczął coś teoretyzować o wyborach prezydenckich, na co się pąprezidą obruszył, że to on w tych wyborach startuje. Tak? - odpowiedział na to prezes - to niech pan sobie tę kampanię robi. (Nadal są na pan, co też o czymś świadczy.) I nie przyłożył palca nie pojawiając się nawet na wieczorze wyborczym.
  • los napisal(a):
    Wiewiórki kłamliwie ćwiąkają, że ci panowie się po prostu nie lubią.
    Ależ dziwna dziwność, nieprawdaż? ;)
  • edytowano July 2020
    Widocznie u obu umiłowanie Polski i poczucie odpowiedzialności za nią jest ważniejsze od szorstkiej przyjaźni.

    – Bardzo bym prosił i ośmielam się zwrócić do tego pokolenia, bo sam do niego należę, żeby iść na wybory. One są ważne dla każdego z Państwa, są ważne dla przyszłości Państwa dzieci i wnuków. (…) Kultura naszych przeciwników, którzy chcą ją zaszczepić w Polsce, wręcz wmusić ją w Polaków, nie szanuje ludzkiego życia – nie tylko życia poczętego, ale nie szanuje również życia ludzi starszych. Eutanazja, która niekiedy w Europie przybiera charakter przymusowy, jest tego najlepszym dowodem. Nie idźmy w tym kierunku. Idźmy na wybory i głosujmy – głosujmy na Andrzeja Dudę, bo on jest gwarancją, że Polska w tym kierunku nie pójdzie – akcentował Jarosław Kaczyński.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • A JarKacz jest schowany z rozsądku. Dla "naszego" elektoratu jego aktywna obecność nie jest potrzebna. I tak pójdziemy zagłosować na Dudę. Na trzaskoidów działa jak oliwa dolewana do ognia. Jego obecność mogłaby ich niepotrzebnie pobudzić.
  • W temacie moskalików:

    Kto mi powie, że Trzaskowski
    Wójtem Wawy jest jak z bajki
    Temu dam skosztować nektar
    Prosto z kolektora „Czajki”
  • Nieortodoksyjne (bo nie ma obiektu sakralnego) ale

    =))
  • Żadna to groźba, gdyż gdyby to miało doprowadzić do wyboru Rafalali, oni to chętnie wypiją.
  • edytowano July 2020
    .
  • trep napisal(a):
    Żadna to groźba, gdyż gdyby to miało doprowadzić do wyboru Rafalali, oni to chętnie wypiją.
    Znany fakt!

    Marzyciel Fourier uroczo zapowiadał, że w morzach będzie pływać lemoniada. A czyż nie płynie?

    Piją wodę morską, wołają – lemoniada! Wracają do domu cichaczem rzygać! rzygać!
  • los napisal(a):
    Związek PiS z Piłsudskim jest mniej więcej taki jak związek obecnych narodowców z Dmowskim.
    "Grupy rekonstrukcyjne"?
  • Raczej żaden. W obu przypadkach.
  • Brzost napisal(a):
    Nieortodoksyjne (bo nie ma obiektu sakralnego) ale

    =))
    Jestem za uwolnieniem moskalików od przymusu bezczeszczenia kościołów, klasztorów i ich okolic :)

    Zresztą gdyby nieco rozszerzyć rozumienie miejsc sakralnych, to „Czajka” dla niektórych plemion zamieszkujących jej okolice może być rodzajem „świętego” źródła, emanującego na cały kraj a przynajmniej do ujścia Wisły mocą i tym co mają najlepszego :)
  • .A niech se strzelę, 53% dla Dudy.
  • los napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    A no i w mojej ocenie niewielki udział Jarosława Kaczyńskiego w tej kampanii, to rodzaj testu dla obecnego Premiera i Prezydenta. Co też tłumaczy dystans Ziobry czy Guwę (personifikując oczywiście).
    Wiewiórki kłamliwie ćwiąkają, że ci panowie się po prostu nie lubią.
    To by pasowało. Skoro Dudaczewski okazał się mały, to oczywistym jest, że nienawidzi Kingmakera za to, że wszystko mu zawdzięcza.

  • edytowano July 2020
    posix napisal(a):
    .A niech se strzelę, 53% dla Dudy.
    Taki Erdogan był skromny nad wyraz
    Wygrał chyba 61 koma coś %
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.