Skip to content

Wybory prezydenckie 2020

1161719212230

Komentarz

  • qiz napisal(a):

    To by pasowało. Skoro Dudaczewski okazał się mały, to oczywistym jest, że nienawidzi Kingmakera za to, że wszystko mu zawdzięcza.

    A mi się wydaje, że Kaczyński już od całkiem długiego czasu nie lubi wszystkich. Pamiętacie gest w Sejmie, kiedy była afera z Jurkiem i ustawą antyaborcyjną ? Po głosowaniu, Kaczor przeciągnął ręką po szyj, taki gest ucinanej głowy, wszystko stracone. Zobaczyłem wtedy, że ten człowiek ma dość. Całe jego życie to było pojednywanie głupich z głupszymi, upartych z upartymi, pacyfikowanie gwiazdek itp. itd. A do tego miał rozpieprzony elektorat, który był jego jedyną szansą na wygranie czegokolwiek. Uważam, że wygrał więcej niż można było się spodziewać, dla Polski, bo swoje życie prywatne przegrał. Znienawidził też ludzi. I ja mu się nie dziwię.



  • Może to być.
    No i stracił brata i przyjaciół. Trochę na własne życzenie - obawiam się że gdyby nie usiadł do debaty z Tuskiem, nie byłoby Smoleńska.
  • Brednie
  • TecumSeh napisal(a):
    Może to być.
    No i stracił brata i przyjaciół. Trochę na własne życzenie - obawiam się że gdyby nie usiadł do debaty z Tuskiem, nie byłoby Smoleńska.
    Nie można tak pisać. Po prostu nie można. Robił to co było trzeba, to nie kwestia wyboru.
  • To nie są pretensje.
    Każdy w życiu popełnia błędy. Których skutków nie da się przewidzieć.

    W 2007 nie było żadnego powodu siadać do debaty. Tusk się pienił z wściekłości, Kaczyński go spławiał mistrzowskim tekstem o gadaniu z jego przełożonym - a PiS prowadził w sondażach.

    Debata zmieniła wszystko - darcie ryja widowni za plecami Kaczyńskiego, populistyczne chwyty Tuska i trend się odwrócił.

    Gdyby nie było porażki w 2007 nie byłoby Smoleńska. Gdyby nie było debaty, nie byłoby porażki.
  • edytowano July 2020
    Sorry, ale to jest uprawianie historii alternatywnej trochę a'la Zychowicz (w sensie Polacy w 39' i 44' jakby na własne zyczenie, bo gdyby to i tamto zrobić to tych porażek by nie bylo).
  • za dorzeczy .pl

    W sytuacji, kiedy postanowiliśmy, że nie poprzemy żadnego kandydata, nie mogę wyrazić opinii, jaki wynik wyborów byłby lepszy dla Polski – powiedział w Radiu Plus Krzysztof Bosak.
  • To już Bąkiewicz ma większe jaja.
  • romeck napisal(a):
    za dorzeczy .pl

    W sytuacji, kiedy postanowiliśmy, że nie poprzemy żadnego kandydata, nie mogę wyrazić opinii, jaki wynik wyborów byłby lepszy dla Polski – powiedział w Radiu Plus Krzysztof Bosak.
    Polski? To chyba to coś, co koledzy narodowcy mają w dupie.
  • Przejrzałem dzisie
    los napisal(a):
    romeck napisal(a):
    za dorzeczy .pl

    W sytuacji, kiedy postanowiliśmy, że nie poprzemy żadnego kandydata, nie mogę wyrazić opinii, jaki wynik wyborów byłby lepszy dla Polski – powiedział w Radiu Plus Krzysztof Bosak.
    Polski? To chyba to coś, co koledzy narodowcy mają w dupie.

    Z tego co widzę, po próbkach internetowych narodowych znajomych, to deklarują wprost - idziemy głosować na Dudę. Tzw. wolnorynkowcy nie, PiS PO to samo zło. Wykreślam więc ich ze zbioru Polaków, podobnie jak Bosaka, który mało że jest pizdeczką w sensie deklaracji to jeszcze powiedział sporo zbyt ostrych słów, m. innymi o tym, że nie będzie rozmawiał z szulerami (o PiS). Dobra. Niech tak będzie śmieciu.

    Bosak, Winnicki, Mikke, Braun - są gorsi od Trzaskowskiego i Tuska.

  • los napisal(a):
    romeck napisal(a):
    za dorzeczy .pl

    W sytuacji, kiedy postanowiliśmy, że nie poprzemy żadnego kandydata, nie mogę wyrazić opinii, jaki wynik wyborów byłby lepszy dla Polski – powiedział w Radiu Plus Krzysztof Bosak.
    Polski? To chyba to coś, co koledzy narodowcy mają w dupie. Na bosaka śladami Giertycha. Stary dowcip mi się przypomniał: Tak Bosak zatańczy, jak mu TVN zagra.

  • Potrzebna wielka nieustająca modlitewna mobilizacja - od teraz aż do momentu ogłoszenia wyniku wyborów.
    Wrogowie mają plan B - gdy nie uda się sfałszować wyborów (o co nie trudno, gdy różnica jest tak mała, bo część głosów kupili, a część ludzi ogłupili), zasypią PKW protestami, żeby nie zdążono ogłosić rezultatu wyborów przed końcem kadencji Prezydenta. Te masońskie diabły nie darują Polsce. Ludzkimi silami nie damy im rady. A więc tylko modlitwa.

    Panie Jezu, zminłuj się nad Polską, którą szczególnie umiłowałeś. Nie oddawaj naszej Ojczyzny - Ojczyzny Jana Pawła II i siostry Faustyny - we władanie wrogom Kościoła i ludzkości.
  • Apropos Winnickiego. Jednak poparł PAD.
  • Staszek2 napisal(a):
    Apropos Winnickiego. Jednak poparł PAD.
    Oficjalnie??? Grubo. Zmarginalizują go.
  • qiz napisal(a):
    Staszek2 napisal(a):
    Apropos Winnickiego. Jednak poparł PAD.
    Oficjalnie??? Grubo. Zmarginalizują go.
    E nie do końca, takie coś wrzucił:

  • W czasie ciszy wyborczej takie cuś na niezalezna.pl https://niezalezna.pl/339925-majac-19-lat-podbila-serce-polek-dzis-pokazuje-co-znaczy-byc-nowoczesna-samodzielna-kobieta
    Muszę przyznać, że Kinga znakomicie radzi sobie w życiu.
  • Kurdesz, to jest jednak flustrujące, popatrzeć w przezroczystą urnę i zobaczyć, że wszystkie głosy poza moim są na Kokę.
  • peterman napisal(a):
    Ostatnia szarża z gównianego stoku...

    https://mobile.twitter.com/Matka_Kurka/status/1282308394796425216
    Jaka tam szarża! Toż to przecież fan! :D
  • Oby oby
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Kurdesz, to jest jednak flustrujące, popatrzeć w przezroczystą urnę i zobaczyć, że wszystkie głosy poza moim są na Kokę.
    Miałam to samo. :(
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Kurdesz, to jest jednak flustrujące, popatrzeć w przezroczystą urnę i zobaczyć, że wszystkie głosy poza moim są na Kokę.
    Miałem tak w pierwszej turze, ale teraz o dziwo było mniej więcej fifty fifty (centrum Krakowa - w obu przypadkach 9 rano), co mnie dosyć zdziwiło,
    Ogólnie to w naszej dzielnicy jest sporo klasztorów i nie było aż takiego pogromu jakby się po wielkim mieście można spodziewać, może tym razem siostrzyczki się wcześniej do urn wybrały?.
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    Oby oby
    Ciekawe z której to godziny.
  • Marcin Palade
    @MarcinPalade
    ·
    8 min
    Jestem. Będzie słodko. Spore zakupy, więc starczy na jakiś czas:

    zgrzewka budyniu 51,45 zł
    zgrzewka dżemu 48,55 zł
  • No to niedobrze teraz na bazarach w dużych miastach największy ruch.
  • Janusz napisal(a):
    No to niedobrze teraz na bazarach w dużych miastach największy ruch.
    a na wsiach o g.18.00 msza, a potem głosowanie
  • 4%, to uwzględniając głosy zagraniczne i ilość głosujących w kurortach bezpieczna różnica dla wyników exit poll, żeby można było otwierać szampany. Raczej trzeba więc będzie poczekać na wyniki oficjalne.
  • edytowano July 2020
    Frekwencja w I i II turze

    image

    Tą razą wieś nie zawiodła.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.