Skip to content

Out

13

Komentarz

  • może sobie tarczycę dała zoperować? Wtedy się nosi takie naszyjniki.

  • Barbara Sienkiewicz w wieku 69 lat kobieta, która urodziła bliźniaki w 59 roku życia.
    Dzieci zostały oddane pod opiekę placówki opiekuńczo wychowawczej.

  • Ale jak to urodziła? Królowa Anna miała z tym problemy choć była młodsza.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Ale jak to urodziła? Królowa Anna miała z tym problemy choć była młodsza.

    Zapłodnienie i poród z pomocą medycyny.

  • @Pani_Łyżeczka powiedział(a):
    Barbara Sienkiewicz w wieku 69 lat kobieta, która urodziła bliźniaki w 59 roku życia.
    Dzieci zostały oddane pod opiekę placówki opiekuńczo wychowawczej.

    Internety mówią, że urodziła w wieku 60 lat. To niby tylko rok różnicy (czasami miesiąc), ale jak wiedzą ci, co mają żony, pierwsza cyfra ceny ma znaczenie.

  • Tia, 6 lat temu.

  • Napis po niemiecku. Była na gościnnych występach czy Niemcy ją tam zawieźli?

  • Jakie Ministerstwo taka prawda

  • @Pani_Łyżeczka powiedział(a):
    Barbara Sienkiewicz

    Eeee tam, przeczytałem "Bartłomiej Sienkiewicz"

  • Czy to kwestia mojego urządzenia, ustawień czy jeszcze czegoś innego, że nie widzę treści 2 ostatnich wpisów trepa?
    Gdy cytuję - widzę.

  • Czort wie. U mnie działa.

  • edytowano 20 June

    @Kuba_ powiedział(a):
    Czy to kwestia mojego urządzenia, ustawień czy jeszcze czegoś innego, że nie widzę treści 2 ostatnich wpisów trepa?
    Gdy cytuję - widzę.

    Jak też nie widzę, to akurat prawidłowo, gdyż wyświetlanie twittera jest akurat zablokowane na serwerze z którego korzystam. Być może u Kolegi jest podobnie. W telefonie natomiast poprzez sieć komórkową wszystko widać poprawnie.

  • edytowano 27 June

    Wiecie, dlaczego wklejam tego tweeta?

  • No nie wiem... Gdyż poczuł Kolega niezdrową fascynację danym osobnikiem?

  • Albo jego koafiurą.

  • Niebezpieczne stanowisko

  • Ale w Gazecie Wyborczej już bezpieczne.

  • Redakcja powoli przeprowadza się na cmentarz, słuszna droga.

  • Dwaj Rednacze pisma Non (Serviam) odbywają już zebranie redakcyjne u swego patrona i mocodawcy.

  • Tam nie ma żadnych zebrań. Tam panuje doskonała samotność i doskonała nienawiść.

  • Jerzy Stuhr

  • Umarł w wolnej Polsce.

  • edytowano 9 July

    Sztandarowa rola tytułowa: "Wodzirej” reż. Feliks Falk:

    Cytata z opisu głównego bohatera:

    "Lutek Danielak jest pracownikiem wojewódzkiego oddziału „Estrady”. Szósty czy siódmy w hierarchii wodzirejów-konferansjerów, prowadzi imprezy dla dzieci i rencistów. Kiedy dowiaduje się, że z okazji otwarcia hotelu „Lux” ma odbyć się wielki bal, postanawia walczyć o jego prowadzenie. (...).

    Lutek na wszelki wypadek postanawia wyeliminować rywali. Puszcza w obieg anonimy kompromitujące jednego z kolegów, podczas gdy na zebraniu występuje w jego obronie. Żyje na wysokich obrotach: obsługuje kolejne drobne imprezy, „odstępuje” swoją dziewczynę za talon na samochód, zdradza i niszczy swojego najlepszego przyjaciela. Zaczyna tracić przyjaźń, miłość i ludzką godność…"

  • Danielak... Danielak... Czy to aby nie jest żydowskie nazwisko?

  • Ach ci antysemici... Jak bydlę, to od razu musi być Żyd, tak?

  • @Mania powiedział(a):
    Jerzy Stuhr

    I jak tu się powstrzymać od stadionowej przyśpiewki...

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.