Skip to content

JebaćPiSy macie krew na rękach!

Tak, wy wszyscy którzy przyłożyliscie swoje ręce, paszczęki, monitory i klawiatury do powstania tego (nie)rządu #Koalicja13grudnia
R.I.P 🙏 za polskiego 🇵🇱 żołnierza ✝️

«1

Komentarz

  • Tak, a co?

  • Nie pierwszą, nie ostatnią.

  • Żołnierze, którzy oddali strzały podczas interwencji nie znajdowali się w sytuacji zagrażającej ich życiu - dodała.

  • Zuchwałe są te kurwy i bezczelne.

  • "Chronologia:

    Marzec - aresztowanie żołnierzy za użycie broni

    28 Maja - polski żołnierz dźgnięty nożem

    6 czerwca - Tusk i Kosiniak wyciągają temat z marca, chcą "odpowiedzialności"

    7 czerwca - niestety żołnierz umiera

    Pierwszy i oczywisty wniosek jaki się nasuwa - po marcowym aresztowaniu w wojsku wszyscy wiedzieli jakie są konsekwencje użycia broni i żołnierze bali się to robić. Gdyby nie to aresztowanie, być może nie doszłoby do wydarzenia z 28 maja"

  • @Przemko powiedział(a):
    "Chronologia:
    Marzec - aresztowanie żołnierzy za użycie broni
    6 czerwca - Tusk i Kosiniak wyciągają temat z marca, chcą "odpowiedzialności"

    Czyjej odpowiedzialności za co?

    Bodnara za sprowadzanie niebezpieczeństwa na żołnierzy?

  • JK dobrze powiedział, że to są ludzie bez honoru.

  • Wisła płynie przez Warszawę i jest ona (Warszawa, nie Wisła) stolicą Polski a królowa Bona umarła. Nie wystarczy mówić rzeczy prawdziwe, powinny być one też choć trochę odkrywcze.

  • @los powiedział(a):
    Wisła płynie przez Warszawę i jest ona (Warszawa, nie Wisła) stolicą Polski a królowa Bona umarła. Nie wystarczy mówić rzeczy prawdziwe, powinny być one też choć trochę odkrywcze.

    ale ile razy można Losie odkrywać Amerykę? Przecież PiS to robi nieustannie od 2001, a Kaczyński od 1990 i powstania PC. I jak krew w piach zawsze na końcu

  • No właśnie - gada, gada i gada ale żeby choć raz sam dla siebie jakiś wniosek wyciągnął.

  • Ciężko wyciągnąć jakiekolwiek wnioski, kiedy ma się do czynienia z bugodrzanska biomasą. Labilną, roszczeniową, z pamięcią rybki akwariowej. No poza jednym wnioskiem, że z takimi to tylko krótko i za ryj, ale jak się jest nałogowym demokratą przywiązanym chorobliwie do staromodnych zwyczajów parlamentaryzmu i kultury politycznej... Cóż począć wtedy? 🤔🙄

  • Ta śmierć nas upokorzyła wszystkich bez wyjątku. Kaczyński może powiedział coś banalnego, ale chyba nikt dzisiaj nie trafił do mnie bardziej z medialnych wypowiedzi. Czekałem, aż ktoś to powie.

  • @posix powiedział(a):
    Ta śmierć nas upokorzyła wszystkich bez wyjątku. Kaczyński może powiedział coś banalnego, ale chyba nikt dzisiaj nie trafił do mnie bardziej z medialnych wypowiedzi. Czekałem, aż ktoś to powie.

    tak

    PS bo co tu mówić? Dzieciak, który miał przy pomocy głośnego "wypierdalać" bronić granicy. Pamiętacie, że gdy był opatrywany, agresorzy rzucali w niego i ratującą, dzidą?

  • Za Tuskiem idzie śmierć.

    • 100

    Także śmierć nienarodzonych, a niedługo może już również w wyniku eutanazji.

  • @KazioToJa powiedział(a):

    @posix powiedział(a):
    Ta śmierć nas upokorzyła wszystkich bez wyjątku. Kaczyński może powiedział coś banalnego, ale chyba nikt dzisiaj nie trafił do mnie bardziej z medialnych wypowiedzi. Czekałem, aż ktoś to powie.

    tak

    PS bo co tu mówić? Dzieciak, który miał przy pomocy głośnego "wypierdalać" bronić granicy. Pamiętacie, że gdy był opatrywany, agresorzy rzucali w niego i ratującą, dzidą?

    Człowiek z lasu na twiterze pisze, że sprawcą jest człowiek białoruskich służb.

  • @Mania powiedział(a):
    Za Tuskiem idzie śmierć.

    Za Tuskiem idzie chujnia. Wszystko co ten człowiek robi to jest gra pozorów. Strzelać/nie strzelać, bronić/nie bronić - co mi się bardziej opłaca ? Za co panowie po główce pogłaszczą, na co polaczki będą mniej wściekli ? Raz tak, raz tak, ludzie pod Tuskiem kompletnie nie wiedzą o co kaman, co robić, co myśleć właściwie ? A to idzie aż do samego dołu, bo cała Polska jest pod Tuskiem teraz. No to będzie paraliż i morale szorujące po dnie.

    Wszystko staje się takie jaki jest szef. A jeżeli go nie ma, albo jest udawany to nie będzie niczego ... Ale spokojnie, jest dokładnie tak jak myśleliśmy. I wiemy co będzie dalej, prawda ?

  • edytowano 7 June

    @los powiedział(a):
    No właśnie - gada, gada i gada ale żeby choć raz sam dla siebie jakiś wniosek wyciągnął.

    Gdybyśmy nie byli w Unii PO już by nie było. Zanim będziemy rozliczać Kaczyńskiego weźmy to pod uwagę. Cały kurewski mechanizm komunistów został skierowany przeciwko Polsce.

    Wróg jest jeden.

  • edytowano 7 June

    Lewica zawiesza kampanię w obliczu tej tragedii - bezczelne murwy ale sprytne.
    Co do meritum, to coraz więcej informacji wskazuje, że śmierć nastąpiła już kilka dni temu, a maszynowe podtrzymanie miało dać czas przed wyborami.

  • Tak OZI twierdzą. Śmierć mózgowa nastąpiła wcześniej, wczoraj tylko niespodziewanie wysiadły pozostałe organy.

  • @JORGE powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    No właśnie - gada, gada i gada ale żeby choć raz sam dla siebie jakiś wniosek wyciągnął.

    Gdybyśmy nie byli w Unii PO już by nie było. Zanim będziemy rozliczać Kaczyńskiego weźmy to pod uwagę. Cały kurewski mechanizm komunistów został skierowany przeciwko Polsce.

    Wróg jest jeden.

    Mam wrażenie, że Jarosław Kaczyński nie zachowuje się, jakby walczył z diabłem. Że został mu jakiś sentyment z lat 80-tych. Obawiam się niestety, że to go dyskwalifikuje.

  • @JORGE powiedział(a):
    Wszystko staje się takie jaki jest szef. A jeżeli go nie ma, albo jest udawany to nie będzie niczego ... Ale spokojnie, jest dokładnie tak jak myśleliśmy. I wiemy co będzie dalej, prawda ?

    Co będzie dalej?

  • @Przemko powiedział(a):

    @KazioToJa powiedział(a):

    @posix powiedział(a):
    Ta śmierć nas upokorzyła wszystkich bez wyjątku. Kaczyński może powiedział coś banalnego, ale chyba nikt dzisiaj nie trafił do mnie bardziej z medialnych wypowiedzi. Czekałem, aż ktoś to powie.

    tak

    PS bo co tu mówić? Dzieciak, który miał przy pomocy głośnego "wypierdalać" bronić granicy. Pamiętacie, że gdy był opatrywany, agresorzy rzucali w niego i ratującą, dzidą?

    Człowiek z lasu na twiterze pisze, że sprawcą jest człowiek białoruskich służb.

    Oni wszyscy są człowiekami białoruskich służb. Niby kto ich na granicę dostawił?

  • @los powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    No właśnie - gada, gada i gada ale żeby choć raz sam dla siebie jakiś wniosek wyciągnął.

    Gdybyśmy nie byli w Unii PO już by nie było. Zanim będziemy rozliczać Kaczyńskiego weźmy to pod uwagę. Cały kurewski mechanizm komunistów został skierowany przeciwko Polsce.

    Wróg jest jeden.

    Mam wrażenie, że Jarosław Kaczyński nie zachowuje się, jakby walczył z diabłem. Że został mu jakiś sentyment z lat 80-tych. Obawiam się niestety, że to go dyskwalifikuje.

    Wiesz pan, Lech Jęczmyk ładnie opisał problem. Ovaj, za komuny wszyscyśmy walczyli zez czerwonym smokiem. A potem ten smok się rozsypał na pińcet czerwonych szczurów, przez co sytuacja stała się bardziej skomplikowaną.

  • @los powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    No właśnie - gada, gada i gada ale żeby choć raz sam dla siebie jakiś wniosek wyciągnął.

    Gdybyśmy nie byli w Unii PO już by nie było. Zanim będziemy rozliczać Kaczyńskiego weźmy to pod uwagę. Cały kurewski mechanizm komunistów został skierowany przeciwko Polsce.

    Wróg jest jeden.

    Mam wrażenie, że Jarosław Kaczyński nie zachowuje się, jakby walczył z diabłem. Że został mu jakiś sentyment z lat 80-tych. Obawiam się niestety, że to go dyskwalifikuje.

    Nie uwzględnia tego, że na stronę Ordy przeszła część jego dawnych kompanów, a część z nich nawet stosowne awanse w Ordzie poczynili. I to powinno być dyskredytujące.

  • Tylko pewien (nieco kontrowersyjny) ksiądz powiedziała był po wyborach otwartym tekstem "Oddaliście Polskę diabłu!"

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @los powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    No właśnie - gada, gada i gada ale żeby choć raz sam dla siebie jakiś wniosek wyciągnął.

    Gdybyśmy nie byli w Unii PO już by nie było. Zanim będziemy rozliczać Kaczyńskiego weźmy to pod uwagę. Cały kurewski mechanizm komunistów został skierowany przeciwko Polsce.

    Wróg jest jeden.

    Mam wrażenie, że Jarosław Kaczyński nie zachowuje się, jakby walczył z diabłem. Że został mu jakiś sentyment z lat 80-tych. Obawiam się niestety, że to go dyskwalifikuje.

    Wiesz pan, Lech Jęczmyk ładnie opisał problem. Ovaj, za komuny wszyscyśmy walczyli zez czerwonym smokiem. A potem ten smok się rozsypał na pińcet czerwonych szczurów, przez co sytuacja stała się bardziej skomplikowaną.

    Nie zgadzam się, smok jaki był, taki jest. To my się rozsypaliśmy na pińcet czerwonych szczurów, no może kilka z tego nie czerwonych a jeszcze mniej nie szczurów.

  • *szurów

  • @los powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @los powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    No właśnie - gada, gada i gada ale żeby choć raz sam dla siebie jakiś wniosek wyciągnął.

    Gdybyśmy nie byli w Unii PO już by nie było. Zanim będziemy rozliczać Kaczyńskiego weźmy to pod uwagę. Cały kurewski mechanizm komunistów został skierowany przeciwko Polsce.

    Wróg jest jeden.

    Mam wrażenie, że Jarosław Kaczyński nie zachowuje się, jakby walczył z diabłem. Że został mu jakiś sentyment z lat 80-tych. Obawiam się niestety, że to go dyskwalifikuje.

    Wiesz pan, Lech Jęczmyk ładnie opisał problem. Ovaj, za komuny wszyscyśmy walczyli zez czerwonym smokiem. A potem ten smok się rozsypał na pińcet czerwonych szczurów, przez co sytuacja stała się bardziej skomplikowaną.

    Nie zgadzam się, smok jaki był, taki jest. To my się rozsypaliśmy na pińcet czerwonych szczurów, no może kilka z tego nie czerwonych a jeszcze mniej nie szczurów.

    A nie nie.

    Do naszej strony inna metafora jest trafniejszą. Otóż, śp. Ojciec mój, fizyk, którego znałem osobiście, mawiał, że za komuny było takie straszne ciśnienie, że się materia po naszej stronie zdegenerowała i stała się materią zdegenerowaną. I kiedy to ciśnienie odpuściło, znaczy w 1989, natychmiast zaczęła się dyferencjować, powstawały różne kryształy i takie tam. To się przekłada na to, że kiedyś cała "nasza strona" była "nasza" i nie było zauważalnych różnic, a teraz są różnice. Kto ich nie widzi ten kiep.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.