Skip to content

JebaćPiSy macie krew na rękach!

2»

Komentarz

  • Nie widziałem i byłem kiep. Ale mało kto widział.

  • @celnik.mateusz powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):
    Wszystko staje się takie jaki jest szef. A jeżeli go nie ma, albo jest udawany to nie będzie niczego ... Ale spokojnie, jest dokładnie tak jak myśleliśmy. I wiemy co będzie dalej, prawda ?

    Co będzie dalej?

    Wojna domowa. Coraz bliżej do niej. Niestety ☹️

  • @los powiedział(a):
    Nie widziałem i byłem kiep. Ale mało kto widział.

    Kurde, nie o tem mowa. Wtedy te różnice były niewidzialne. Teraz.

  • Niektórzy widzieli. Pamiętam prymusa Glempa, jak się wypowiadał z przekąsem o niektórych opozycjonistach. Lud opozycyjny go nie zrozumiał.

  • W 1989 - mniej więcej kiedy wystartowała GazWyb - opozycja podzieliła się na OPCJE.
    Pamiętam jak Prymas Glemp opowiadał, że jakaś pani z komitetu prymasowskiego zapytała go jaką opcje on reprezentuje :-)D Gdyż pani była z opcji postępowej, michnikowskiej.
    Do tej postępowej opcji dołączyły wszelkie PRLowskie złogi, łącznie z esbekami i ta opcja rosła w siłę.
    Opcją "niepostępową" pozostało PC Kaczyńskich. Zwalczane przez GazWyb.
    I tak pozostało do dziś.

    Wojnę polsko-polską wznieciła Gazownia, a do dziś podgrzewa ją Tusk.
    Tak to widzę memi oczyma.

  • @Mania powiedział(a):
    W 1989 - mniej więcej kiedy wystartowała GazWyb - opozycja podzieliła się na OPCJE.
    Pamiętam jak Prymas Glemp opowiadał, że jakaś pani z komitetu prymasowskiego zapytała go jaką opcje on reprezentuje :-)D Gdyż pani była z opcji postępowej, michnikowskiej.
    Do tej postępowej opcji dołączyły wszelkie PRLowskie złogi, łącznie z esbekami i ta opcja rosła w siłę.
    Opcją "niepostępową" pozostało PC Kaczyńskich. Zwalczane przez GazWyb.
    I tak pozostało do dziś.

    Wojnę polsko-polską wznieciła Gazownia, a do dziś podgrzewa ją Tusk.
    Tak to widzę memi oczyma.

    Niepostepowa, wsteczna, reakcyjna opcja to oczywiście od początku "TySol". Podkreślmy to mocno wężykiem ☝️😎

  • edytowano 8 June

    Tak jest.

  • @Mania powiedział(a):
    W 1989 - mniej więcej kiedy wystartowała GazWyb - opozycja podzieliła się na OPCJE.
    Pamiętam jak Prymas Glemp opowiadał, że jakaś pani z komitetu prymasowskiego zapytała go jaką opcje on reprezentuje :-)D Gdyż pani była z opcji postępowej, michnikowskiej.
    Do tej postępowej opcji dołączyły wszelkie PRLowskie złogi, łącznie z esbekami i ta opcja rosła w siłę.
    Opcją "niepostępową" pozostało PC Kaczyńskich. Zwalczane przez GazWyb.
    I tak pozostało do dziś.

    Wojnę polsko-polską wznieciła Gazownia, a do dziś podgrzewa ją Tusk.
    Tak to widzę memi oczyma.

    Niepostepowa, wsteczna, reakcyjna opcja to oczywiście od początku "TySol". Podkreślmy to mocno wężykiem ☝️😎

    W tamtym czasie też czułam, że jest jakiś podział, ale poukładałam sobie tak, że była Solidarność Anny Walentynowicz i państwa Gwiazdów, a po drugiej stronie był Wałęsa i reszta, którzy teraz są lewakami.

  • Nie tak zupełnie od początku bo pierwszym RedNaczem był Mazower. Ale oczywiście w porównaniu z GazWyb to była reakcja.

  • Polowa dzialaczy Solidarnosci na UW w 80r. to byli Żydzi (lub szeroko pojęci puławianie w kolejnym pokoleniu). Glemp jako jeden z niewielu najwyraźniej widział żydowskich komunistów. Ot co.

  • @qiz powiedział(a):
    Polowa dzialaczy Solidarnosci na UW w 80r. to byli Żydzi (lub szeroko pojęci puławianie w kolejnym pokoleniu). Glemp jako jeden z niewielu najwyraźniej widział żydowskich komunistów. Ot co.

    zaś połowa działaczy Zjednoczenia Patriotycznego "Grunwald" i PRONcia w latach 80. to popłuczyny po Mieciu Moczarze i "partyzantach". Istne "prawdziwki" ("prawdziwi Polacy")

  • Lista łajdaków mających udział w śmierci żołnierza Mateusza:

  • edytowano 9 June

    hashtag: dwudziestusiedmiuskurwysyów

  • Dlaczego Jerzego Owsiaka nazywa się Jurkiem? Mnie uczono, że starsze osoby należy traktować z należnym wiekowi szacunkiem, nie należy się z nimi nadmiernie spoufalać.

  • Czemu na liście nie ma tuska?

  • Ta lista liczy kilka milionów.

  • @marniok powiedział(a):
    Czemu na liście nie ma tuska?

    Bo to tylko nagłówek.

  • @peterman powiedział(a):

    @marniok powiedział(a):
    Czemu na liście nie ma tuska?

    Bo to tylko nagłówek.

    Aczkolwiek dodałbym do niego "dziennikarza i aktywistę" Adama Wajraka...

  • Proszę zobaczyć, że temat został 'rozmasowany' w mediach. Polecam to jako studium przypadku.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.