Skip to content

Cieszewski moim fanem

245678

Komentarz

  • Ano, ano
    :)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Taka refluksja: porównanie sowieckiego modus operandi z metodami pracy ludzi z ZP.  Z tamtej strony: okrucieństwo, barbaria niespotykana w cywilizowanym świecie, kłamstwa, dyskredytowanie szanowanych ludzi, brudne sztuczki, manipulacje, zastraszanie, szantaż, a z drugiej strony - żmudna, benedyktyńska, koronkowa  praca całych grup ludzi, odwaga, kompetencje, patriotyzm, poświęcenie... itd, itp. Dwa światy, piekło i niebo.
    Zakończę refluksję jedynym wnioskiem jaki się tu nasuwa na łeb: Polacy są wspaniali.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Brzost
    przemk0
    :
    Phantom od samego początku mówił że brzoza to nie jest drzewo długowieczne i kilkudziesięcioletnie potrafi się złamać
    Wystarczy jak widać trochę pomieszkać na wsi i nabywa się drogą naturalną podstawowej wiedzy przyrodniczej. Ale średni jej poziom u miastowych jest faktycznie niski.
    e tam. Mi wystarczy że czasem po Lesie Bielańskim lub Kampinosie się poszwędam, i wiem.

  • Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • @
    MarekKacprzak
    pisze na fb:" Zrobiłem kolejny, dobry program, który z racji tematu wywołał sporo komentarzy."
    :D
    :D
    :D

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Dziś prof. Cieszewski ma być u Pospieszalskiego.

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Prelekcja na dzisiejszym Zespole Parlamentarnym jest tu (z transmisji Polszmat News):
    http://youtu.be/0XAHdKWe3to
    (kolejne części są profilu uploadera na YT)
    Albo tu (ze strony Sejmu):
    http://sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/transmisje.xsp
  • ela.ella
    Dziś prof. Cieszewski ma być u Pospieszalskiego.
    Dzięki! Podałem dalej i oglądam.
  • Sadurski... , czyli witajcie w polskim piekle. Opętany dureń. Po co ja to oglądałam?

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Prawie wcale nie oglądam tv i nie wiedziałam, że Sadurski tak przytył. Nie zrobił się jednak misiowaty, ale strasznie obleśny. I jeszcze tak się krzywi nienawistnie. Fuj.

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Mania
    @
    MarekKacprzak
    pisze na fb:" Zrobiłem kolejny, dobry program, który z racji tematu wywołał sporo komentarzy."
    :D
    :D
    :D
    Cóż, bycie "maratrończykiem" zobowiązuje.
  • sarmata
    wystarczy że czasem po Lesie Bielańskim lub Kampinosie się poszwędam, i wiem.
    Waszmość się najwyraźniej szwendasz po mojej najbliższej okolicy
    ;)
    Las Bielański mam 0,5 km od domu.
  • Mania
    Wywiadowca z wyraźnym dupościskiem (sorry Brzoście!)
    Kolejna osoba bawi się moim kosztem a ja nadal kompletnie nie rozumiem o co chodzi
    ;)
    Mania
    Poza tym wiadomo, że wszystkie Krzyśki to fajne chłopaki.
    No proszę, to ja się zgłaszam z reklamacjami do Taty, który chciał mnie tak nazwać, ale się wystraszył kiedy mu ktoś błędnie powiedział, że "Każdy Krzysiek jest szurnięty"
    ;)
  • Brzost
    Kolejna osoba bawi się moim kosztem a ja nadal kompletnie nie rozumiem o co chodzi
    ;)
    Los wyjaśnił, ale w takim razie dopowiadam, że chciałabym uchodzić szczególnie w Twoich oczach Brzoście za kulturalną niewiastę. Żadnych podtekstów. Przepraszam, bo niezręcznie wyszło.
  • To i ja przepraszam. Wczoraj byłam w dobrym nastroju, pod wpływem Ch. Ciszewskiego i tego nadętego balona z Polsatu, może w zbyt dobrym
    :(

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Ja się nie gniewam
    :)
  • :)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Małgorzata Wasserman radzi sobie nie gorzej niż prof. Cieszewski:
    https://www.youtube.com/watch

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • nicked
    Dzięki
    :)
    Takie cudo to na tapetę.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Przed Małgorzatą Wasserman chylę czoła. To kobieta wyjątkowej klasy pod każdym względem.
  • Ale jej wkurw jest polski - defensywny. Wkurw Chrisa jest po amerykańsku ofesywny. On mówi "jeszcze mnie asshole popamietasz" i jest w tym przekonywujący.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Mania
    Małgorzata Wasserman radzi sobie nie gorzej niż prof. Cieszewski:
    https://www.youtube.com/watch
    Ze łzami w oczach.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Tak przy okazji ataków na prof. Ciszewskiego, nie wiem czy koleżeństwo zwróciło uwagę, na jeden drobny szczegół wskazujący na coraz mniej ukryte dyrygowanie orkiestrą.  Jest to sprawa „pomylenia brzozy ze śmieciami”. Każdy kto choć trochę zajmował się jakimikolwiek badaniami, wie jak dla naukowców ważna jest metodyka. Jednym z rezultatów tego podejścia jest to, że czasami przy „podejrzewanych”albo „zaskakujących”  wynikach, wykrycie źródeł artefaktów potrafi zajmować dziesiątki jeżeli nie setki godzin pracy specjalistów.
    A tutaj? Zespół naukowy używający wyrafinowanych narzędzi i niedostępnych dla publiki źródeł informacji (zdjęcia w różnych częściach widma, z różnych satelitów itd. Itp.) dochodzi do jakichś wniosków. I niemal natychmiast „anonimowi internauci” korzystający jedynie dostępnych w sieci zdjęć nie tylko wrzeszczą „Bzdura, spiskologia i paranoja!” ale też podają „źródło artefaktów” – walające się koło brzozy śmieci.  Pomijając już fakt, że trudno założyć by w zespole prof. Ciszewskiego nikt nie potrafił odróżnić drzewa od kawałka blachy, śmiem wątpić, by wśród domorosłych ekspertów od katastrof lotniczych był jakiś geniusz fotogrametrii. Bardziej prawdopodobne wydaje mi się raczej, że info o źródle artefaktów było podrzucone przez fachowców. Od dezinformacji.
  • los
    Ale jej wkurw jest polski - defensywny. Wkurw Chrisa jest po amerykańsku ofesywny. On mówi "jeszcze mnie asshole popamietasz" i jest w tym przekonywujący.
    To jak sobie Chris radzi z dziennikarzami to mistrzostwo świata, przynajmniej na naszym podwórku. Problem jednak w tym, że to nawet nie jest sprawa akurat jego osobowości czy mentalności, a właśnie tego z jakiego on świata przyjechał. Gdyby pomieszkał u nas i udzielał się medialnie by wymiękł. Jestem o tym przekonany, bo każdy ludzki mózg w końcu ulegnie nagonce i się zapętli. Na to nie ma twardzieli.
    JORGE>
  • W Polsce. Ale Amerykaniec potarfi powiedzieć " no chodź."

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    Ale jej wkurw jest polski - defensywny.
    Telewizję gadaną oglądam tylko dzięki linkom, czyli wyłącznie w internecie. To za mało, żeby mieć jakiekolwiek zdanie, ale zaryzykuję obronę Rymanowskiego. Jest to facet inteligentny. Słuchając wywiadu z panią Małgorzatą, miałam wrażenie, że bardzo umiejętnie podprowadza ją, a nawet zmusza do wypowiedzenia pewnych kwestii. Niektóre opinie właściwie sam wypowiedział, np. "czyli uważa  pani premiera Tuska za pozbawionego honoru?". Nie przerwał jej ani razu, nie zanegował żadnej wypowiedzi, gładko przechodził do następnych problemów. A na koniec, no właśnie - czy wyobrażacie sobie w telewizji tak jednoznacznie mocną krytykę Owsiaka?!
    Być może zupełnie się mylę. Ale tak właśnie odebrałam ten akurat wywiad.
  • To chyba Lech Kaczyński (a może Jaro) kiedyś powiedział do Rymanowskiego, że "zgodziłem się na wywiad, bo pana lubię." Może coś w tym jest.
    JORGE>
  • Jaro. A Rymanowski, faktycznie, pozwala się wypowiedzieć do końca i nie robi magla.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Frontman TVNu musi być ciemnym typem. Nie ma innej możliwości.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.