Skip to content

Cieszewski moim fanem

135678

Komentarz

  • Na bezrybiu i rak ryba. Dlatemu Rymanowski się trochę w TVN24 wyróżnia. Bodaj 11 lat tak się wyróżnia w tej stacji.
  • allium
    ..I niemal natychmiast „anonimowi internauci” korzystający jedynie dostępnych w sieci zdjęć nie tylko wrzeszczą „Bzdura, spiskologia i paranoja!” ale też podają „źródło artefaktów” – walające się koło brzozy śmieci.
    Jest gorzej. Niektórym wystarczą zdjęcia.... rolek papieru toaletowego.
    Pal licho jego pomysłodawcę/wykonawcę, ale co  ztymi, któzy w to wierzą?!
    Chociaż komentarze świadczą, że nie.
    http://rebelya.pl/forum/watek/69000/
  • nicked
    Na bezrybiu i rak ryba. Dlatemu Rymanowski się trochę w TVN24 wyróżnia. Bodaj 11 lat tak się wyróżnia w tej stacji.
    Rymanowski zaczynał jako "pampers" w walendziakowskim Pulsie Dnia, razem z Semką, Łęskim etc. W tamtej epoce było to stanięcie po jasnej stronie mocy. Może coś w nim z tego ocalało.
    The author has edited this post (w 29.10.2013)
  • TVN na poczatku (jako TV Wisla i pozniej) byl dosc obiektywna stacja, przynajmniej jak na polskie warunki, jednoznaczna tuba propagandowa zrobil sie dopiero kolo roku 2005 a wiec niedawno. Wtedy Rymanowski byl katolicko-antykomunistycznym pistoletem. Pozniej pewnie dano mu do wyboru: "jesc albo byc przyzwoitym" i wybral tak, jak pewnie by wybralo 90% ludzi.
    Ponoc zreszta prywatnie jest dosc przyzwoity (jesli to mozna tak podzielic), Sumlinski przed proba samobojstwa dzwonil wlasnie do niego.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Rymanowski był przedtem we franciszkańskiej telewizji TV Puls. Bardzo go szanowałam, do czasu przyjęcia oferty tvn.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Dzieci ma w Sterniku.
  • Jak Giertych i Sikorski
    ;)
    Ten Sternik to taka sobie rekomendacja.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    Jak Giertych i Sikorski
    ;)
    Ten Sternik to taka sobie rekomendacja.
    Moim zdaniem bardzo jednoznaczna rekomendacja. Tomek Chużysta też ma dzieci w Sterniku.
    Ba, ośmielę się przypuszczać, że gdyby Bronek miał młodsze dzieci- to też w Sterniku.
    W mojej ocenie (około)warszawskie katolickie szkoły, które są jakąś cezurą świadczącą o rodzicach, to Akwinata (tak tak, przebrzydli lefebryści) i zakonnice z Szymanowa.  Opinia może być niesprawiedliwa i niemiarodajna, gdyż przeprowadzono badania przesiewowe na niereprezentatywnie małej, acz niezaniedbywalnej, populacji
    ;)
  • Nie, nie, nie. Dajcie spokój Sternikowi. Tam po prostu świetnie uczą. A podział Polski to nie linia wierzący - niewierzący.
    Rymanowski wybrał "jeść", ale jak widać również po Kuleżeństwa wypowiedziach, nie zeszmacił się. Nawet w TVN24 robi kawałek niezłej roboty. Trochę mi to przypomina czasy głębokiego PRL-u, kiedy w ogóle nie było wyboru, a dobrzy dziennikarze potrafili jednak wiele prawdy przekazać.
  • mmaria
    Rymanowski wybrał "jeść", ale jak widać również po Kuleżeństwa wypowiedziach, nie zeszmacił się.
    Peedzmy tak - zeszmacil sie tak malo, jak tylko sie da bedac na payrollu w TVN. Czy jest to pochwala? Tak, bo zbyt wielu nie wykazuje nawet tego starania - by nie byc bardziej niegodziwym niz to konieczne.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • qiz
    los
    :
    Jak Giertych i Sikorski
    ;)
    Ten Sternik to taka sobie rekomendacja.
    Moim zdaniem bardzo jednoznaczna rekomendacja. Tomek Chużysta też ma dzieci w Sterniku.
    Przepraszam, ale w jaki sposób? O ile wiem, to we Wrocławiu nie ma żadnej filli Sternika.
  • Zachęcam do obejrzenia wykładu Cieszewskiego.
    Jest gorzki i prawdziwy. Najbardziej podoba mi się tekst "Kto chce iść do łóżka z samym sobą bez wstrętu powinien się sprzeciwić temu, co się dzieje w Polsce."

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • <off topic class=humor>
    W Stanach przekręcają moje nazwisko na Suzuki, więc nie jest tak źle.
    </off topic>
    :)
    Po przeproszeniu przez p. Maciereiwcza za przekręcenie nawiska p. Cieszewicza.
  • Wysłuchałam. Rewelacja. Pod każdym względem.
  • Marzy mi się oddolna kampania obywatelska przeciwko tzw. autorytetom oraz mediom stosującym oczernianie, wyzwiska i dyskredytowanie praworządnych obywateli. Chętnie podpisałabym się np. pod listem w obronie ZP, a to, że marszałek Kopaczowa pozwoliła łaskawie na dalszą jego działalność niczego nie zmienia. No i ciekawe, co zdecyduje prokurator w sprawie Kublikowej. A prof. Cieszewski słusznie napomina; jeszcze trochę i wstyd mi będzie patrzeć w lustro. To symptomatyczne - nigdy nie spowiadałam się z grzechu zaniechania, mimo iż powinnam
    :(
    The author has edited this post (w 29.10.2013)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • No i Cieszewski stwierdził, że nabył nową motywację, kiedy zobaczył co się w Polsce dzieje i jaki jest poziom podłości, zakłamania i braku kultury. To jest jakiś konkret. I nadzieja. Bo pole bitwy jest tu tu, ale białe Perszingi mogą być odpalane z dalekich krajów. Dolecą, a ich siła rażenia może wszystkich zaskoczyć.
    Inna sprawa, że wychodzi to co musiało wyjść, o czym wielu mówiło. Nie da się usunąc lub nie udsotępniać wszystkich dowodów. Materiał dojścia do prawdy jest, a z biegiem czasu i rozwoju sytuacji geopolitycznej na świecie będzie tego więcej. Wszystko będzie poznane. Wszystko będzie ujawnione.
    JORGE>
  • "Jak się pan zwolni z tej kłamliwej telewizji to chętnie z panem porozmawiam", he, he, powiedział nasz hiroł na koniec do dziennikarza TVN. Wielki szacun !!!
    JORGE>
    The author has edited this post (w 30.10.2013)
  • Domino
    Przepraszam, ale w jaki sposób? O ile wiem, to we Wrocławiu nie ma żadnej filli Sternika.
    http://rodzina.wroclaw.pl/2011/11/28/drzwi-otwarte-szkoly-w-modelu-edukacyjnym-sternik/
  • aember
    Domino
    :
    Przepraszam, ale w jaki sposób? O ile wiem, to we Wrocławiu nie ma żadnej filli Sternika.
    http://rodzina.wroclaw.pl/2011/11/28/drzwi-otwarte-szkoly-w-modelu-edukacyjnym-sternik/
    Dziękuję za sprostowanie. Jak widać, nie wszystko wiem - nie jest to jednak szkoła,
    którą miałem na myśli, tylko przedszkole.
  • mmaria
    Wysłuchałam. Rewelacja. Pod każdym względem.
    Ja też. Ponieważ dowiedziałem się, że otrzymuje sporo maili z pogróżkami, wysłałem rano dla równowagi mail z poparciem. Właśnie otrzymałem podziękowanie.
  • Tak sobie myślę, po przesłuchaniu wszystkich spiczów profesora.
    Czy dzięki niemu nie pęka / pękła pewna bariera lęku przed "midjami" ze strony środowisk nauki i wogóle tzw inteligencji.
    Do tej pory się chowali, bo media robiły z nich sieczkę. A tu p. Cieszewski daje im odpust w takim stylu!
  • A prezentację profesora na University of Georgia na dziesięć dni przed II Konferencją Smoleńską już widzieliście?
    31 minut przed fachowcami.
    http://podcasting.gcsu.edu/4dcgi/podcasting/episode.html
  • Ta lektura zajmuje godzinę, ale warto poświęcić czas i przeczytać całość, łącznie z komentarzami. Eska jest wykladowcą Politechniki Warszawskiej (wydz. architektury), o pomiarach terenu wie wszystko, o mapach również.  To jest najbardziej łopatologiczne wytłumaczenie pracy prof. Cieszewskiego jakie czytałam. Jednem słowem- Chris pozamiatał, Putin leży i kwiczy razem ze swoim "koronnym świadkiem" Bodinem:)))  Teraz Amerykańce mogą go trzymac za ....
    http://eska.salon24.pl/545587,profesora-cieszewskiego-granat-w-szambo

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Mania
    http://eska.salon24.pl/545587,profesora-cieszewskiego-granat-w-szambo
    O, bardzo dziękuję! Jako ktoś kto kreślił geometrię wykreślną - i to lubił - pozwala mi ten artykuł na uporządkowanie własnego słownictwo w "temacie brzozy". Na przykład to zdanie: "
    to jest matematyka, a nie rysowanie po obrazkach.
    "
  • Mania
    Ta lektura zajmuje godzinę, ale warto poświęcić czas i przeczytać całość, łącznie z komentarzami.
    Jeśli ktoś nie zna tego towarzystwa, to podpowiem, że prof. Cieszewskiego krytykują zarówno trolle z grupy debeściaka YKW, jak i szury od maskirowki. Ta sama ciasnota umysłowa.

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Muszę niestety trochę ostudzić Koleżeństwo. Owszem, profesor radził sobie nieźle, ale miał naprzeciw siebie cienkiego adwersarza. Przyjrzyjcie się uważnie temu Kacprzakowi (czy jak mu tam) - on wyraźnie BOI SIĘ czegoś, pytania zadaje lękliwie, treść jest nie w porządku, ale forma pozostaje w tyle. Niestety, ale Układ ma do dyspozycji "cyngli" znacznie gorszych, butnych, nie bojących się i robiących draństwa bez zmrużenia oka.
  • Nie mają. To nie są osoby, to nie są nawet jednostki, to jest maź.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Rzchanym
    Muszę niestety trochę ostudzić Koleżeństwo. Owszem, profesor radził sobie nieźle, ale miał naprzeciw siebie cienkiego adwersarza. Przyjrzyjcie się uważnie temu Kacprzakowi (czy jak mu tam) - on wyraźnie BOI SIĘ czegoś, pytania zadaje lękliwie, treść jest nie w porządku, ale forma pozostaje w tyle. Niestety, ale Układ ma do dyspozycji "cyngli" znacznie gorszych, butnych, nie bojących się i robiących draństwa bez zmrużenia oka.
    Układ ma cyngli w prawdziwym tego slowa znaczeniu, np. niejakiego seryjnego samobójcę. I tego p. Profesor winien się obawiać, skoro ss nawet z petelickim dał sobie radę
    The author has edited this post (w 11.11.2013)
  • SS nalezy sie bac ale cyngla robiacego tylko ozorem rozdepcze Cieszewski jak karalucha niespecjalnie sie trudzac. Wiecie dlaczego? Bo nie jest poslem PiS, ktory sie chce w telewizorze podlansowac kosztem innych i dlatego bedzie sie cynglom przymilac, nie powie im tego, co im powiedziec nalezy. Cieszewski spokojnie moze im w oczy rzec o japonskich kreskowkach. I co taki Liz zrobi? Da mu po pysku? Cieszewski jest karateka. I dlatego cyngle go do programow nie biora.
    BTW - dobrze zrobil PiS z centralnym rozdzielnikiem wystepow w telewizorze. Zatrzyma to indywidualne lansiowanie sie. Wscieklosc cyngli jest zrozumiala, bo nie beda mogli na ego poslow pogrywac.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.