Skip to content

Humer

1382383385387388450

Komentarz

  • Dzisiejszy laureat Nobla
  • Tak jest ze wszystkim.
  • polmisiek napisal(a):
    Dzisiejszy laureat Nobla
    Aha, no to jeszcze w weekend opozycja apelowala o drukowanie pieniedzy na potrzeby ratowania samorzadow. ;)
  • Przemko napisal(a):
    polmisiek napisal(a):
    Dzisiejszy laureat Nobla
    Aha, no to jeszcze w weekend opozycja apelowala o drukowanie pieniedzy na potrzeby ratowania samorzadow. ;)
    Jeśli ktoś myśli, że oni (w ujęciu doczesnym) robią głupio - jest w błędzie.
  • Balum balum, balum balum!

    image
  • Przed gmachem ambasady Rosji w Pradze zebrało się około 200 osób. Nie doszło do incydentów. Uczestnicy przynieśli ze sobą transparenty z napisami "Keep calm and annex Kralovec" (zachowaj spokój i zaanektuj Kralovec; "Litwa, nasz najlepszy sąsiad, chwała Kralovcowi (i Ukrainie)"; "Kralovec był, jest i będzie czeski. - V. I. Lenin". Przy urnie na referendalne głosy postawiono dużego pluszowego Krecika w wojskowym hełmie. Na cześć "piętnastego regionu Republiki Czeskiej" zabrzmiał hymn państwowy.

    Pomysł, że Czechy powinny zgłaszać swoje pretensje do obwodu kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej, wynika z historii. Dzisiejszy Kaliningrad, po czesku Kralovec, po polsku Królewiec, a po niemiecku Koenigsberg, został założony w XIII wieku przez Krzyżaków na cześć czeskiego króla Przemysla Otakara II.
  • Co innego memy a co innego pod ambasadą. To zamienianie kwestii w farsę.
  • edytowano October 2022

    "Rosyjska propagandówka pokazująca użycie dronów - kamikaze 'Lancet'. Kompilacja ataków pokazuje również te z wakacji. Większość tych trafień - zwłaszcza przeciw czołgom - nie jest skuteczna mimo że wygląda to na filmie groźnie" - pisze na Twitterze politolog Jarosław Wolski. "

    Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/nazywo/na-zywo-wojna-w-ukrainie-233-dzien-inwazji-rosji-relacja-na-zywo,nzId,3178,akt,141130,mHash,724c356aaf18bb0f754a81808d7db4e7#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
  • trep napisal(a):
    To zamienianie kwestii w farsę.
    A to nie jest taka czeska tradycja?

  • edytowano October 2022
    image

    Śmiechłem z tego.
  • My się zastanawiamy kto nordstreamy uszkodził - tu mamy odpowiedź (posłuchajcie do końca):


  • O pedałach najlepsze. :))

    👣

    🐾
    🐾

  • Właśnie zacząłem się zastanawiać czy jacyś hunwejbini na niego nie polują z tej okazji, ale wygóglałem sobie że od 3 3lat nie żyje.
  • źródło GW ale umarłem.

    "Następnie Jarosław Kaczyński opowiadał o powstaniu kolejnych partii politycznych. - Pierwsza partia, która ujawniła się tak, istniała już wcześniej, ale wywołała taką gwałtowną reakcję, to było Porozumienie Centrum. Mój świętej pamięci brat nigdy do tej partii nie należał, ale był już wtedy faktycznym zastępcą Wałęsy. I na co dzień, ponieważ Wałęsa pracował godzinę dziennie, bo jego kwalifikacje intelektualne były takie no… nie tak złe jak dzisiaj. Ale takie, jakie były, przy połączeniu z jakąś taką intuicją polityczną… Często mówię, że Wałęsa jest dowodem na istnienie Pana Boga. By człowiek o takim poziomie miał jednocześnie w pewnej dziedzinie tak ewidentne zdolności, to bez Pana Boga się nie da wyjaśnić - powiedział Jarosław Kaczyński."
  • edytowano October 2022
    Wolski podpisał 10 tys egzemparzy swojej książki w jeden dziań
    image
  • To ten debil z tweetera?
  • Kupują jego książki, oglądają go codziennie na youtubie z czego ma geld, czy ja wiem, kto tu jest debilem?
  • pantelej napisal(a):
    Kupują jego książki, oglądają go codziennie na youtubie z czego ma geld, czy ja wiem, kto tu jest debilem?
    Pisoyebcy wiedzą, że jest od nich, więc go wspierają bez wyrzutów sumienia, że militarysta paskudny.
  • pantelej napisal(a):
    Wolski podpisał 10 tys egzemparzy swojej książki w jeden dziań
    image
    image
  • Ech, się nie poznali na geniuszu

    image
  • Jednak w tym wątku
    Podobno pierwsze co zrobił motocyklista po potrąceniu, to podziękował Bogu, że to był Jerzy Stuhr a nie Małgorzata Gersdorf.
  • robert.gorgon napisal(a):
    Jednak w tym wątku
    Podobno pierwsze co zrobił motocyklista po potrąceniu, to podziękował Bogu, że to był Jerzy Stuhr a nie Małgorzata Gersdorf.
    niemniej jednak Jerzy będzie musiał zadzwonić do Małgosi
  • Istota cyrku w Tenkraju polega na tym, że właśnie nie będzie musiał.
  • edytowano October 2022
    Niedaleko Piekar Śląskich leżą Katowice, dalej Tychy, a tam zaraz Lędziny.

    Objazd do Lędzin, do Lędzin
    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.