Skip to content

Sędziowie rozgrzani jak nigdy dotąd!

1679111228

Komentarz

  • Rewelacja :D
    (ale obawiam się, że dotyczy jednak świata zwierzęcego)
  • edytowano December 2019
    Michał5 napisal(a):
    trep napisal(a):
    image
    image

    ;)
    Właśnie \-:
  • Na FF na ogół po spotkaniu w realu kontrowersyjnej postaci mówiło się że "zyskuje przy bliższym Poznaniu" ;-)
  • romeck napisal(a):
    17.12.2019
    #WolneSady

    w całej Polsce znów obrona "aby było jak było"
    wieczorno-nocne pikiety pod siedzibami sądów

    i fotki kolejnych celebrytów: aktorki
    Anna Nehrebecka i Maja Komorowska (i jakiś peowiec)

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Gersdorf - 67 lat, Nehrebecka - 72 lata, Komorowska 81 lat. Stare komuchy i ich ulubieńcy dożywają swoich dni w dostatku i dobrym samopoczuciu. Na nocne spacery pod sądami mają wciąż czas i siły. Gorzej z zachęceniem publiki do towarzyszenia. Ich ofiary i pogardzani przez nich plebejusze - robole z Solidarności już pomarli, albo mają się znacznie gorzej. Finansowo i zdrowotnie gorzej. Swołoczy to nie wystarczy. Mają mieć i prestiżowo gorzej. Gersdorf odchodzi 30 kwietnia. Wybory prezydenckie najpewniej w maju. Jest spora szansa że po tym terminie wreszcie będzie można będzie usuwać tę bandę.
  • Ależ by się przydało -20 st.C, żeby tym starym k... pieluchy do tyłków przymarzły, a oficer prowadzący, schowany za winklem, przeziębiłby sobie pęcherz!
  • Qiz - jednak wypraszam sobie. Możesz atakować ile wlezie, ale używaj argumentów rzeczywistych, bez atakowania starości, do jasnej cholery.
  • szczerze zatroskane twarze
  • ethanol napisal(a):
    szczerze zatroskane twarze
    o swoje synekurki i wpływy
  • edytowano December 2019
    Maria napisal(a):
    Qiz - jednak wypraszam sobie. Możesz atakować ile wlezie, ale używaj argumentów rzeczywistych, bez atakowania starości, do jasnej cholery.
    Określenie stara k..a, podobnie jak stary wyjadacz, stary wyga itp. nie oznacza rocznikowej starości, a doswiadczenie i biegłość w uprawianym procederze. W języku lęgłicz jest podobnie - Old Shatterhand w powieści Winnetou był czlowiekiem stosunkowo młodym.

    Zatem Quiz słusznie prawi.
  • edytowano December 2019
    Nie w tym przypadku, qiz jednoznaczne odwołuje się do starości przywołując pewną przypadłość nasilającą się z latami i wymagająca wspomagania się pieluchami.
    Tak, wiec Mariano linia obrony dialektycznie słaba.
    Stary, nikt się na nią nie nabierze!
  • A wtomacie 'Marszu Stu Tog', to mam nadzieję, że uczestnicy nie będą korzystać z ochrony siepaczy z pissowskiej policji, a dzięki temu wdzięczni obywatele będą mogli własnoręcznie i własnonożnie podziękować za te wspaniałe wyroki wydawane przez uczestników marszu.
  • Serio sędziowie urządzają polityczną manifę i tak ją nazwali?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Serio sędziowie urządzają polityczną manifę i tak ją nazwali?
    Odrobinę przeedytowałem, bo
    W sobotę w Warszawie odbędzie się "Marsz Tysiąca Tóg" z udziałem przedstawicieli zawodów prawniczych. Sędzia warszawskiego sądu rejonowego Marta Kożuchowska-Warywoda ze Stowarzyszenia Sędziów "Iustitia" mówiła w TVN24, że jest on "wyrazem sprzeciwu wobec tego, co dzieje się wokół wymiaru sprawiedliwości".
    O czem dzisiaj TVN24 informuje.

  • Czarna procesja?
  • Jakby zaczęli blokować drogi, to do wiadomości https://www.ramirent.pl/katalog_66_walce.htm
  • Powinni położyć się pod Sejmem i kopać w barierki. :ar!
  • Mania napisal(a):
    Powinni położyć się pod Sejmem i kopać w barierki. :ar!
    nie podpowiadać! :-O
  • Marcin Osowski @osskaa
    11.01.2020

    Marsz Tysiąca Tóg powinien mieć przebieg zgodny z praktyką:
    - na pierwszym skrzyżowaniu powołanie biegłego
    - odroczenie marszu o 5 miesięcy
    - później znowu 100 metrów i odroczenie z powodu nieodebrania awizo o trasie
    - za 3 lata akurat dojdą,
    - choć później apelacja
    - i od nowa
  • Szanowni czy widział kto te togi maszerujace?
  • edytowano January 2020
    A czy ktoś, oprócz zaangażownych w pisanie o nich, wogóle zauważył marsz???

    =
    A, i dopiero prawie w nocy, przeglądając njusy z dnia, zauważyłe, że nie zauważyłem, że dziś była... WOŚP!!!!
    o, jacie!
  • edytowano January 2020
    W przerwie skoków w Predazzo w Teleekspresie pokazali że z powodu zbyt małej liczby sędziów tłumek robili politycy, celebryci, dziennikarze (np. Najsztub ;-))
  • Rafał napisal(a):
    Szanowni czy widział kto te togi maszerujace?
    WSI24 godzinami stawał na męskim organie płciowym by pokazać je ze wszystkich stron.

    Tak se wyszło, a na koniec zaśpiewali "Odę do młodości".
  • Zdaniem Agaty Szczęśniak z Oko.Press nikt wcześniej nie spodziewał się, że na marszu pojawi się aż tak wiele osób. Dodała, że była poruszona międzynarodową solidarnością, którą udało się zbudować. W manifestacji uczestniczyli m.in. przedstawiciele środowisk sędziów z Belgii czy Niemiec.
  • romeck napisal(a):
    A czy ktoś, oprócz zaangażownych w pisanie o nich, wogóle zauważył marsz???

    =
    A, i dopiero prawie w nocy, przeglądając njusy z dnia, zauważyłe, że nie zauważyłem, że dziś była... WOŚP!!!!
    o, jacie!
    No właśnie ciekawe, bo mam wrażenie, że w tym roku wośp jakiś cichszy - nawet na fb z moich znajomych tylko dwie osoby dodały serduszko do zdjęcia profilowego, a zwykle było ich sporo więcej.
  • U mnie w Trójmieście w porównaniu z poprzednimi latami Owsiakowcy dużo mniej rzucali się w oczy i to zarówno w Gdańsku jak i w Sopocie. Mam ogląd, gdyż wczoraj intensywnie poruszałem się po w/w miastach również komunikacją publiczną.
  • MarianoX napisal(a):
    U mnie w Trójmieście w porównaniu z poprzednimi latami Owsiakowcy dużo mniej rzucali się w oczy i to zarówno w Gdańsku jak i w Sopocie. Mam ogląd, gdyż wczoraj intensywnie poruszałem się po w/w miastach również komunikacją publiczną.
    Krok po kroczku...
  • Wiadomo, staruszek już nie ma tyle pary.
  • Matka Kurka, albo ktoś pod jego wpisem, wysnuł tezę, że
    dopiero teraz DOTARŁA do nich śmierć Adamowicza
    (a w Gdańsku tygodniowe obchody "wydarzenia",)
    czyli z wesela, w sposób niezamierzony wyszła stypa.....
  • edytowano January 2020
    Ja na Bielanach napotkałem tylko jedną WOŚP-ową jaczejkę i to nieagresywną. Nie biegali za ludźmi.
  • No właśnie, widziałem ichże parę razy, ale nie byli namolni.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.