Skip to content

Sędziowie rozgrzani jak nigdy dotąd!

1568101128

Komentarz

  • No to ulaskawi. Nośny temat. Sedziowie znowu się popisali i podlozyli.
  • edytowano December 2019

    Jasiu odebrał nagrodę, o którą sam się starał. Nie rozumiem, dlaczego teraz płakusia. Chrześniak Ireneusza Krzemińskiego (tak mnie gdzieś przeleciało na synapsach, ale nie weryfikowałem tego) nie miał pojęcia o hierarchii. Ot i widać, że dorastanie to bolesny proces.
    (Przeedytowałem błędne nazwisko, dziękuję za zwrócenie uwagi)
  • edytowano December 2019
    Kamińskiego czy Krzemińskiego? To drugie pasowałoby bardziej, panowie starsi na pewno pracowali razem w IS UW, jak jest teraz nie wiem.
  • A nie jest pan Śpiewak wyznania sprzed czasów chrztu?
  • Anny Kaminskiej
  • los napisal(a):
    A nie jest pan Śpiewak wyznania sprzed czasów chrztu?
    W warszawskim KIKu było swego czasu całkiem sporo osób podwójnego wyznania ;)

  • Exspectans napisal(a):
    Mnie się jednak wydaje, że korzyści mogą być znacząco większe niż ewentualne straty. Pytanie tylko, czy będą umieli to rozegrać.
    Ta szmata nigdy nie będzie nasza. Wolne Sądy, Miasto Jest Nasze. To po prostu odłam tej samej mafii, tymczasowo wyautowany. Coś jak żydzi w 68.
    Jaś kuą jest, był i będzie.
  • Bardzo tymczasowo.
    Wręcz dopuszczam pomyłkę sądową. Ale bardziej karne doprowadzenie do szeregu.
    Nuale PAD łaskawca pewnie się nad losem bidusia pochyli. I pewnie było to brane pod uwagę. Nie jest to zbyt głęboka teoria spiskowa, przyznaję, ale ma swój urok i jakiś niezerowy procent prawdopodobieństwa.
  • Maria napisal(a):
    " ale ma swój urok "
    kruk krukowi łba nie urwie

  • qiz napisal(a):
    Exspectans napisal(a):
    Mnie się jednak wydaje, że korzyści mogą być znacząco większe niż ewentualne straty. Pytanie tylko, czy będą umieli to rozegrać.
    Ta szmata nigdy nie będzie nasza. Wolne Sądy, Miasto Jest Nasze. To po prostu odłam tej samej mafii, tymczasowo wyautowany. Coś jak żydzi w 68.
    Jaś kuą jest, był i będzie.
    Nie chodzi mi o to, żeby się stal nasz. Chodzi o dobrze rozegrane pokazanie: dobry Duda - źli sędziowie.
  • Każdy zamęt w obozie przeciwnika jest dobry.
    Gorzej że w tzw. naszym też zamęt.
  • Jeszcze gorzej. Nie ma tzw. naszego obozu.
  • Eee. Czarnowidzicie!
  • A tymczasem biorą się za Śpiewaka na ostro. Nie wiedziałem, że " przestępczy proceder rozpoczął, bo w tej prywatnej kamienicy mieszkali jego dziadkowie płacąc niski czynsz poniżej kosztów,amortyzacji i zysku". Jeszcze trochę i sam zainteresowany będzie miał okazję pocierpieć w dobrej sprawie i to podwójnie - za walkę z czyścicielami kamienic i przestępcami w togach.
  • Bardzo bym prosił o kontrolę obuwia przy wchodzeniu na forum. Ktoś wdepnie w Urbasia, przyniesie na butach i wszystkim śmierdzi.
  • Na starym FF był taki ficzer z trupią główką.
  • Właśnie dlatego że świat niestety nie jest perfumerią i nie wszystko da się ominąć, budzi się współczucie, które zabija obiektywizm sądu. Może niewszyscy pamiętają, kto ponad 6 lat temu widział w SKOK Stefczyka zarządcę komisarycznego. Wobec takiego charchnięcia ze strony takiego osobnika w ludzkim odruchu czujemy więc sympatię do zaatakowanego, chociażby był nawet Janem Śpiewakiem, którego znów za coś innego nie lubimy.
  • Nu, Jan Śpiewak, cheba w ramach satyry towarzyskiej, dostrzega w w wyroku Niezawisłego Swądu objaw faszyzacji kraju.

    Noż co za błazen. Faszyzacja to jest, jak ktoś próbuje z sądami robić porządek.

    https://www.tvp.info/45829076/spiewak-o-wyroku-tak-sie-zaczyna-faszyzm
  • robert.gorgon napisal(a):
    Właśnie dlatego że świat niestety nie jest perfumerią i nie wszystko da się ominąć.
    Świat niestety nie jest perfumerią i dlatego właśnie powstało forum Excathedra - by się ze świata wyróżniać. Kontrola obuwia!
  • A ze Śpiewakiem wyszło jak z Gretą. Oboje byli dla systemu dobrzy dopóki "uderzali w patologie", ale nie wskazywali na nikogo konkretnego (diagnoza bez konsekwencji). Gdy okazało się, że krytyka dotyczy też prominentow i zaczyna się konkretyzować, nagle okazuje się, że Greta je chrupki z plastikowych torebek, a Jasio to pijak i zlodziej, przepraszam - kłamca i pisowiec.
  • 17.12.2019
    #WolneSady

    w całej Polsce znów obrona "aby było jak było"
    wieczorno-nocne pikiety pod siedzibami sądów

    i fotki kolejnych celebrytów: aktorki
    Anna Nehrebecka i Maja Komorowska (i jakiś peowiec)

    image
  • To ja po młodzieżowemu:
    ♥️OK BOOMER♥️
  • Targowica. Jednak rozbiory na razie niemodne. No na wschodzie dalej modne i stary zachód stopniowo się przyzwyczaja. Trochę jednak jest problemów bo na wschodzie mają dość elastyczne podejście do traktatów, sądów i konstytucji. Tegie głowy, jak Macrona, chyba sobie jednak poradzą.
  • "Oto są twarze troski"
  • Jak PiS ani Duda się nie wystraszą, to mają teraz idealną okazję, żeby wziąć sądownictwo za łeb. Frekwencja na protestach to totalna porażka tamtych. Ludzie mają problemy sędziów w d...
  • Historia Fotografią Pisana
    dziś, czwartek
    19.12.2019 r. - Sąd Rejonowy w Goeteborgu (Szwecja) odmówił wydania polskim władzom byłego stalinowskiego sędziego Stefana Michnika.

    Ktoś zdziwiony?
  • a ilu to pisowczyków nie było dziś na głosowaniu?
  • los napisal(a):
    robert.gorgon napisal(a):
    Właśnie dlatego że świat niestety nie jest perfumerią i nie wszystko da się ominąć.
    Świat niestety nie jest perfumerią i dlatego właśnie powstało forum Excathedra - by się ze świata wyróżniać. Kontrola obuwia!
    Kontrola kontrolą, a tego jeszcze temu Jasiu nie wypominają?

    "Prawdziwy skandal w Warszawie. Eksmitowano mieszkańców trzydziestu drewnianych domków fińskich, których osiedle znajdowało się niedaleko sejmu.
    (...)
    to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Warszawie, w niezwykle spokojnej i zielonej enklawie. Okazuje się jednak, że miejsce po eksmitowanych Polakach zajmą Żydzi. Teren i domki przekazano im nieodpłatnie.

    W oczyszczonych z Polaków budynkach „powstanie kibuc z warsztatem stolarskim i ogródkiem. Młodzi Żydzi będą w nim przygotowywać sie do „życia w mieście””. Jednym z inicjatorów przedsięwzięcia jest Jan Śpiewak z Żydowskiej Ogólnopolskiej Organizacji Młodzieżowej – można przeczytać na stronie gazeta.pl.
    (...)
    Czynszu nie pobieramy. Organizacje muszą tylko opłacić media – opowiada Urszula Majewska, rzeczniczka Śródmieścia.
    (...)
    https://wolna-polska.pl/wiadomosci/polacy-eksmitowani-z-centrum-stolicy-ich-miejsce-zajmie-zydowski-kibuc-2013-11
    Do gazwybu nie linkuję, ale tyż posiadam.

    Dorzucę, że bidulkę Wrzesińską oszczędzono, ostała się ze swym domkiem - nie ma równości na tym świecie, o sprawiedliwości w ogóle nie będę wspominać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.