Skip to content

Dobra wiadomosc z rana

1910121415132

Komentarz

  • No i właśnie takim tego osiołka zapamiętałem.
  • Nie będzie obchodów 30-lecia Trybunału Konstytucyjnego. Chlip, chlip...
  • edytowano March 2016
    < przypomnienie
    wątek jest o ujemnym wzroście wyborczej/agorz
    e
    />
  • Nie pamiętasz FF, tam dopiero wątki dryfowały ;)

    Co do Ej Pi Kaczmarka to dobry znak. Nie że jest PiSiorem, ale że radykalna lewica, ostatnio coraz modniejsza także na zachodzie, nie poprze KODu.
  • edytowano March 2016
    Radykalna Lewica? Że radykalnie wpiernicza astrachański kawior popijając DomPerignon?
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Nie pamiętasz FF, tam dopiero wątki dryfowały ...
    Trochę pamiętam, bo zaglądałem. Nigdy się nie zarejestrowałem. :)
    Bokotematy - bardzo OK :)

  • fatuswombatus napisal(a):
    Radykalna Lewica? Że radykalnie wpiernicza astrachański kawior popijając DomPerignon?
    Razem, Sanders, Corbyn, Podemos itd. Wynik PiS 40 vs. dziesięć partii razem 60, ale żadna powyżej 20 to ciągle rząd PiS. Wynik PiS 40 vs. KOD 60 to większość konstytucyjna KODu.
  • edytowano March 2016
    Ostry zjazd natemat.pl od stycznia. Taka przykrość.
    image
    http://www.alexa.com/siteinfo/natemat.pl

    Chociaż podobnie wyglądają wykresy wszystkich głównych portali. No i nie rozumiem jednostek na pionowej osi (może jednak nie powinnam wklejać tego obrazka;).
  • mmaria napisal(a):
    Ostry zjazd natemat.pl od stycznia. Taka przykrość.
    image
    http://www.alexa.com/siteinfo/natemat.pl

    Chociaż podobnie wyglądają wykresy wszystkich głównych portali. No i nie rozumiem jednostek na pionowej osi (może jednak nie powinnam wklejać tego obrazka;).
    Tzn. że miejsce parówek na świecie (kolejność stron wg liczby wyświetleń / IP, z których są wejścia - zależy jak liczą) spadło z okolic miejsca ok. 4300 do ok. 5700.
  • Dzięki za wyjaśnienie :)
  • Agora zamyka Kinoplex.pl, zbyt mała oglądalność i przychody- za wirtualnemedia
    Przetrwał na rynku pięć lat.
    Ale są niedobre wiadomości:
    Według badania gemiusAudience w lutym br. strony Grupy Gazeta.pl odwiedziło 11,45 mln realnych użytkowników, czyli 52,14 proc. wszystkich polskich internautów.
    (romeck: duża część tego to kulinaria, budownictwo itp, mało polityki)
  • oglądalność tv publicystki politycznej, I-II-III 2016
    wszyscy/16-49 lat:

    tvn24, fakty po faktach - 4,22% / 2,09%
    tvpinfo, dziś wieczorem - 3,84% / 1,35%
    polsatnews, gość wydarzeń - 1,12% / 0,67%

    czyli jest 3:7
  • 3/7 rynku ma TVP INFO. Stosunek jest 3:4. Jeśli nie walnąłem babola :P
  • romeck napisal(a):
    Ale są niedobre wiadomości:
    Według badania gemiusAudience w lutym br. strony Grupy Gazeta.pl odwiedziło 11,45 mln realnych użytkowników, czyli 52,14 proc. wszystkich polskich internautów.
    (romeck: duża część tego to kulinaria, budownictwo itp, mało polityki)
    Mea culpa, przyznaję, że parę razy odwiedziłem, gdy szukałem tekstów Wajrata. Ale wszystko w ramach bezpłatnego limitu, nic im nie płaciłem ;-)
    romeck napisal(a):
    oglądalność tv publicystki politycznej,
    Oglądalność publicystki z pewnością jest zależna od walorów wizualnych i wdzięku osobistego tejże ;-)

  • Brzost napisal(a):
    Oglądalność publicystki z pewnością jest zależna od walorów wizualnych i wdzięku osobistego tejże ;-)

    Bardzo lubiłem monitorować Superstację w ostatnim okresie pracy, nie trzeba było słuchać o czym gadają bo na pasku pojawiało się streszczenie. I można było w spokoju gapić się na Xerolizę. ;) Na tle reszty prezenterów konkurencji za bardzo nie miała.
  • No i właśnie takim tego osiołka zapamiętałem.
    przemk0 napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Oglądalność publicystki z pewnością jest zależna od walorów wizualnych i wdzięku osobistego tejże ;-)

    Bardzo lubiłem monitorować Superstację w ostatnim okresie pracy, nie trzeba było słuchać o czym gadają bo na pasku pojawiało się streszczenie. I można było w spokoju gapić się na Xerolizę. ;) Na tle reszty prezenterów konkurencji za bardzo nie miała.
    Brak umiejętności czytania z warg ma swoje plusy ;)
  • edytowano April 2016
    SzcegOOlnie gdy się ma doczynienia z wargami karpia jak u w/w Xerolizy lub u Siwiec.
  • To nie lepiej kupić sobie w sklepie rybnym oryginał zamiast gapić się na podróbę?
  • alcor napisal(a):
    3/7 rynku ma TVP INFO. Stosunek jest 3:4. Jeśli nie walnąłem babola :P
    Proszę o wybaczenie, czasem tak mam: "-Dwa razy dwa? -Cztery. -Za dokładnie! Jeszcze raz: dwa razy dwa? - Pięć!"

    3,84 : 5,34
    41,83 : 58,17
    4 : 6
  • edytowano April 2016
    los napisal(a):
    To nie lepiej kupić sobie w sklepie rybnym oryginał zamiast gapić się na podróbę?
    Ano fakt. I przekaz bardzie strawny i sie później nie odbija czkawką.......
  • Trzeba tylko uważać, bo ość może stanąć w gardle...
  • los napisal(a):
    To nie lepiej kupić sobie w sklepie rybnym oryginał zamiast gapić się na podróbę?
    A gdzie ja teraz dostanę nieświeżą flądrę? ;)
  • przemk0 napisal(a):
    los napisal(a):
    To nie lepiej kupić sobie w sklepie rybnym oryginał zamiast gapić się na podróbę?
    A gdzie ja teraz dostanę nieświeżą flądrę? ;)
    Chyba tylko u Ahigienixa :D
  • edytowano May 2016
    Eden się martwił, że nikt nie daje odporu wrogim ruchawkom 7 maja. Tymczasem... pobiją się sami między sobą ;-)

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,Opozycja-spiera-sie-o-marsz-antyrzadowy-7-maja,wid,18305168,wiadomosc.html?ticaid=116f2a&_ticrsn=5
  • Przyznam że nie spodziewałem się widzieć Gazowni w kioskach jeszcze pół roku po wyborach. Nie doceniłem ich.
  • A kto jest właścicielem tych kiosków?
  • Ich kiosków czy ich gazowników?
  • Drugą lokatę ze sprzedażą ogółem wynoszącą 145 709 egz. zajęła „Gazeta Wyborcza” (Agora). Jej wynik zmniejszył się o 8,31 proc.
  • jutro - w poniedziałek - chyba kupię GW z powodu okularów do oglądania słońca (bóg Merkury przejdzie się przed obliczem boga Słońce)
    :/
  • edytowano May 2016
    romeck napisal(a):
    jutro - w poniedziałek - chyba kupię GW z powodu okularów do oglądania słońca (bóg Merkury przejdzie się przed obliczem boga Słońce)
    :/
    Lepiey kolega założy ciemny okular i kupi browara (w ciemney butelce) . Wydulda go (browara) pOOki zimny a Merkurego oglądnie przez denko od butelki.

    Zdrowiey i pożyteczniey.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.