Skip to content

Dobra wiadomosc z rana

11011131516132

Komentarz

  • Po browarze lepiej nie gapić się w Merkurego i Heliosa, bo zamiast zaćmić może kogoś oświecić czasami :-B
  • Eden napisal(a):
    Po browarze lepiej nie gapić się w Merkurego i Heliosa, bo zamiast zaćmić może kogoś oświecić czasami :-B
    Kolega doczyta com napisał. Instrukcja obsługi butelki po browarze.
  • e, przecież wiem, że wystarczy spawalnicze nabyć (pożyczyć od teścia)! :)
  • edytowano May 2016
    pantelej napisal(a):
    ;)

    http://wyborcza.pl/magazyn/1,152469,20031647,a-kiedy-przyjda-takze-po-mnie-poradnik-praktyczny-obywatela.html
    S...syny powołują się na poradnik "Obywatel a Służba Bezpieczeństwa" ale oczywiście przemilczają jej autorstwo, bo niewygodne ;-)
  • Właśnie.
    Grrrrrr
  • Nosz ku***.
  • Czegoś tu nie rozumiem.
  • Umowy długoterminowe ?
  • JORGE napisal(a):
    Umowy długoterminowe ?
    Ciekawe jak długie te terminy.
  • Spoko loko.

    Na razie detale mam dość skompe ale wiem na 100% tyle że:
    spółka sektor IT (kontrolowana przez skarb państwa) ma bardzo poważny zamiar "poratować" AGORĘ wdając się z powyższą w "handele handele" do melodii kilkudziesięciu milionów dolców. A co będzie przedmiotem "handele handele"? Takie cuś co AGORA postawiła sobie 3 lata temu (z małym plus minus kilka miesięcy) i ostro dała ciała (przeinwestowała i nie zdobyła potrzebnych na funkcjonowanie kliĘntów). A tu masz babo placek nasza spółka jak rycerz na białym koniu rzuca się odkupić (wtajemniczeni mówią że za więcej niż warte i grubo więcej niż kosztuje postawienie nowej)

    I co? Dobra zmiana?????
  • Kwoty RAZEM na dole nie odpowiadają sumom arytmetycznym kolumn. Być może jest jakieś prawidłowe wytłumaczenie (nie wpisano kwoty i pozycji "pozostałe") ale na chwilę obecną dla mię to jest fake.
  • fatuswombatus napisal(a):
    Spoko loko.

    Na razie detale mam dość skompe ale wiem na 100% tyle że:
    spółka sektor IT (kontrolowana przez skarb państwa) ma bardzo poważny zamiar "poratować" AGORĘ wdając się z powyższą w "handele handele" do melodii kilkudziesięciu milionów dolców. A co będzie przedmiotem "handele handele"? Takie cuś co AGORA postawiła sobie 3 lata temu (z małym plus minus kilka miesięcy) i ostro dała ciała (przeinwestowała i nie zdobyła potrzebnych na funkcjonowanie kliĘntów). A tu masz babo placek nasza spółka jak rycerz na białym koniu rzuca się odkupić (wtajemniczeni mówią że za więcej niż warte i grubo więcej niż kosztuje postawienie nowej)

    I co? Dobra zmiana?????
    Jackiewicz czy Morawiecki?
  • @fatuswombatus
    O jakich terminach mówimy? Kiedy decyzja?
  • fatuswombatus napisal(a):
    Spoko loko.

    Na razie detale mam dość skompe ale wiem na 100% tyle że:
    spółka sektor IT (kontrolowana przez skarb państwa) ma bardzo poważny zamiar "poratować" AGORĘ wdając się z powyższą w "handele handele" do melodii kilkudziesięciu milionów dolców. A co będzie przedmiotem "handele handele"? Takie cuś co AGORA postawiła sobie 3 lata temu (z małym plus minus kilka miesięcy) i ostro dała ciała (przeinwestowała i nie zdobyła potrzebnych na funkcjonowanie kliĘntów). A tu masz babo placek nasza spółka jak rycerz na białym koniu rzuca się odkupić (wtajemniczeni mówią że za więcej niż warte i grubo więcej niż kosztuje postawienie nowej)

    I co? Dobra zmiana?????
    Baaaaaaardzo ciekawe1. Ale jednakowoż poproszę o jakieś konkrety.
  • edytowano May 2016
    randolph napisal(a):
    .. Być może jest jakieś prawidłowe wytłumaczenie...
    Można zapytać tę Kantarę Medię, co ma dane.

  • edytowano May 2016
    romeck napisal(a):
    jutro - w poniedziałek - chyba kupię GW z powodu okularów do oglądania słońca (bóg Merkury przejdzie się przed obliczem boga Słońce)
    :/
    O, kurdę!
    Sam Pan Sonda2 zabrał głos w tej sprawie! (Na Fb udostępnił post Marek Substyk)
    Kochani to bardzo ważne.
    Dzisiaj Merkury przechodzi na tle tarczy słonecznej. Jeden z dzienników dołącza dzisiaj okulary do obserwacji słońca.

    Po pierwsze, nic przez te okulary nie będzie widać (Merkury jest za mały), a po drugie ABSOLUTNIE nie obserwujcie Słońca w okularach przez lornetkę. Filtr musi być na początku drogi optycznej...
  • Niestety nie mam dokładnego w detalu info. To co wiem jest prosto z ust konia, a koń bardzo zestrachany, że się wygadał bo to ma być na razie ścisle tajne łamane przez poufne (podobno dlatego żeby sie koń-kurencja nie zwiedziała i nie złożyła lepszey oferty he he he). Ale jak się dowiem cokolwiek więcey to nie omieszkam koleżeństwu donieść.
  • Teraz dokładna tabelka GW traci 8%, strasznie wolno to idzie, granica 100.000 będzie ważna ale w obecnym tempie to jeszcze 3-4 lata...
    http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/gazeta-wyborcza-najwiecej-stracila-w-i-kwartale-2016-tylko-gazeta-polska-codziennie-na-plusie#
  • Aborcza już osiągnęła 100.000 jeśli liczyć sprzedaż w kioskach. A dlaczego urzędy prenumerują a ci co prenumerują nie wylecieli na pysk - nie mnie proszę pytać.
  • Podejrzewam że odchodzący na wietrzną wachtę Peofile także tutaj podpisali umowę na tysiąc lat i milion zł.
  • los napisal(a):
    Aborcza już osiągnęła 100.000 jeśli liczyć sprzedaż w kioskach. A dlaczego urzędy prenumerują a ci co prenumerują nie wylecieli na pysk - nie mnie proszę pytać.
    Większość urzędów to samorządy.
  • Agata Młynarska została zwolniona z tvp. Urrrra!
  • edytowano May 2016
    Spółka skarbu państwa. Godzina 8:25 rano. Na stole w pokoju sekretarki (dyrektora) 6 GazWyb plus radio sączące ZET.

    Jest wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeele do zrobienia.

    Mania napisal(a):
    Agata Młynarska została zwolniona z tvp. Urrrra!
    I gitara. Jedna wywłoka mniej.
  • Belki ponoć nie przyjęli do EBOIR-u. How sad :>
  • los napisal(a):
    Aborcza już osiągnęła 100.000 jeśli liczyć sprzedaż w kioskach. A dlaczego urzędy prenumerują a ci co prenumerują nie wylecieli na pysk - nie mnie proszę pytać.
    Co gorsza, jak parę dni temu czekając na rozmowę z urzędnikiem przeglądałem leżące w sekretariacie gazety, to rzuciło mi się w oczy, że w GW ciągle są wielkie reklamy agencji rządowych (NFOŚiGW) o firmach państwowych (PZU) już nie wspominam. O ile w przypadku firm, może to rzeczywiście byś sposób na dotarcie do klienta, to reklamowanie państwowych agencji jest całkiem niezrozumiałe. No chyba, że ktoś wcześniej podpisał umowy na fafnaście lat. I tu zasadnicze pytanie kto to był.
  • I dlaczego nie spotkały go niewyobrażalne nieszczęścia.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.