Skip to content

Grzegorz Braun, Coryllus, Toyah. Co sądzić o ich działalności?

12346»

Komentarz

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A to tej Dulkiewicz nie uwalili z przyczyn formalnych?
    Kolega ma specyficzne poczucie humera:)
  • TecumSeh napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A to tej Dulkiewicz nie uwalili z przyczyn formalnych?
    Kolega ma specyficzne poczucie humera:)
    No skądże Dulkiewicz wywalać! To ona wywala Jankowskiego. Wywalać to oni i nas, a nie my i ich. Taka jest praktyczna dewiza PiS w I pełnej kadencji. Mam nadzieję że w drugiej to skorygują.
  • Kuba_ napisal(a):
    Stanisław Michalkiewicz dla wierzących.
    !!!
  • Rafał napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A to tej Dulkiewicz nie uwalili z przyczyn formalnych?
    Kolega ma specyficzne poczucie humera:)
    No skądże Dulkiewicz wywalać! To ona wywala Jankowskiego. Wywalać to oni i nas, a nie my i ich. Taka jest praktyczna dewiza PiS

    Ta właśnie subtelność frasuje mnie najbardziej.
  • TecumSeh napisal(a):
    GB to ciekawa postać - uważam że warto słuchac co ma do powiedzenia, niekoniecznie się od razu zgadzać.
    Braun to nie jest ciekawa postać. I nie można mu powierzyć niczego. Klasyczny, ale może bardziej - najgorszy przykład prawicowego bełkotu, gdzie sens przewija się z bezsensem, forma z pustką, piękny język pozbawiony przekazu, sztuka dla sztuki, demagogia poza skalą. I to wszystko w poczuciu własnej nieomylności. Ruch dla ruchu, bo działalność Brauna jest bezpłodna i w zamierzeniu taka ma być. Liczy się to, żeby Braun świecił, reszta jest pomijalna.

    Natomiast zrobił parę dobrych filmów, trzeba jednak bardzo uważać z zastosowaniem do nich określenia - dokumentalne.

  • +4

    jakoś miałem to szczęście, że nigdy nie przekonali mnie do siebie ani Mikkee czy Michalkiewicz, ani Braun, ani Rola itd itd itd.(o, ani Marek Jurek. itd itd)

  • JORGE napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    GB to ciekawa postać - uważam że warto słuchac co ma do powiedzenia, niekoniecznie się od razu zgadzać.
    Braun to nie jest ciekawa postać. I nie można mu powierzyć niczego.
    Gdańsk w obecnej sytuacji można:)
    JORGE napisal(a):
    Klasyczny, ale może bardziej - najgorszy przykład prawicowego bełkotu, gdzie sens przewija się z bezsensem, forma z pustką, piękny język pozbawiony przekazu, sztuka dla sztuki, demagogia poza skalą. I to wszystko w poczuciu własnej nieomylności.
    Przesadza Kolega i to grubo.
    Braun ma w zasadzie jedną wadę - na podstawie faktów formuuje hipotezy. I to jest ok, ale kiedy potem na podstawie hipotez formuuje kolejne hipotezy, to często wychodzi kosmos.
    No ale w języku sprawny, jego rozmowa z Weissem to majstersztyk, wcześniej dziennikarzy TVP (peowskiej), tok fm i tym podobnych rozkładał pięknie.
    Ja tam znacznie więcej prawicowego bełkotu widzę u Korwina czy Michalkiewicza.

    JORGE napisal(a):
    Ruch dla ruchu, bo działalność Brauna jest bezpłodna i w zamierzeniu taka ma być. Liczy się to, żeby Braun świecił, reszta jest pomijalna.

    Natomiast zrobił parę dobrych filmów, trzeba jednak bardzo uważać z zastosowaniem do nich określenia - dokumentalne.
    No, plusy dodatnie, towarzysz generał, transofrmacja, czy luter - to już klasyki. Sporo dobrego nimi zrobił.
    Nie trzeba się nim zachwycać, ale nie ma co go odsądzać od czci i wiary.

  • romeck napisal(a):
    +4

    jakoś miałem to szczęście, że nigdy nie przekonali mnie do siebie ani Mikkee czy Michalkiewicz, ani Braun, ani Rola itd itd itd.(o, ani Marek Jurek. itd itd)

    Mikke mnie też nie i to nawet za młodu, ale to typ człowieka na którego się w życiu nie nabiorę. Kwestia smaku.
    Michalkiewicz znacznie lepszy, Jurek.. hm. Nie ten obszar działalności. Rola? No weź Pan mnie nie rozśmieszaj:)
  • TecumSeh napisal(a):

    Przesadza Kolega i to grubo.
    Jeżeli przesadzam to tylko w trochę histerycznym tonie mojego postu, bo naprawdę człowieka nie trawię. Ale nie za to co mówi, robi, a głównie dlatego dokąd to wszystko prowadzi i jakie ma pobudki. Otóż donikąd. Cała para w gwizdek, przez takich prawicowych szurów straciliśmy 30 lat. M.innymi przez nich.

  • TecumSeh napisal(a):
    romeck napisal(a):
    +4

    jakoś miałem to szczęście, że nigdy nie przekonali mnie do siebie ani Mikkee czy Michalkiewicz, ani Braun, ani Rola itd itd itd.(o, ani Marek Jurek. itd itd)

    Mikke mnie też nie i to nawet za młodu, ale to typ człowieka na którego się w życiu nie nabiorę. Kwestia smaku.
    Michalkiewicz znacznie lepszy, Jurek.. hm. Nie ten obszar działalności. Rola? No weź Pan mnie nie rozśmieszaj:)
    Rola, Ator i jeszcze paru domorosłych jutuberów zrobili świetną robotę w schyłkowym okresie rządów PO. Natomiast są to mentalni korwiniści i koniec końców zachowają się zgodnie z instynktem. Rola jest do tego czasami głupawy.
  • JORGE napisal(a):
    Jeżeli przesadzam to tylko w trochę histerycznym tonie mojego postu, bo naprawdę człowieka nie trawię.
    Ależ do trawienia go nie namawiam. Twierdzę tylko że robi dobrą robotę.
    JORGE napisal(a):
    Ale nie za to co mówi, robi, a głównie dlatego dokąd to wszystko prowadzi i jakie ma pobudki. Otóż donikąd. Cała para w gwizdek, przez takich prawicowych szurów straciliśmy 30 lat. M.innymi przez nich.

    No, przypominam że działalność polityczno kaznodziejska Brauna, to ostatnie bodajże cztery lata. Wcześniej robił filmy. Pamiętam jak dziś jak bodajże dekadę z okładem temu jeden znajomy z pracy, który moich poglądów nie znał, a którego absolutnie nie moglibyśmy określić kimś po "naszej" stronie - z zapałem przekonywał mnie że Wałęsa to agent, i że zrozumiał to dopiero po obejrzeniu reakcji Wałęsy na pytania Brauna i podarciu przez niego dokumentów.
    No, jeśli to przez takich co to nawet lewactwo potrafią przekonać do pewnych rzeczy straciliśmy 30 lat, to nie mam pytań.

  • Braun startując w Gdańsku winduje wynik RN w wyborach do europarlamentu. Pisoski lud gdański nie mając na kogo zagłosować, zagłosuje na Brauna, a skoro raz zagłosował, to z przyzwyczajenia może też zagłosować w następnych wyborach.
  • JORGE napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    GB to ciekawa postać - uważam że warto słuchac co ma do powiedzenia, niekoniecznie się od razu zgadzać.
    Braun to nie jest ciekawa postać. I nie można mu powierzyć niczego. Klasyczny, ale może bardziej - najgorszy przykład prawicowego bełkotu, gdzie sens przewija się z bezsensem, forma z pustką, piękny język pozbawiony przekazu, sztuka dla sztuki, demagogia poza skalą. I to wszystko w poczuciu własnej nieomylności. Ruch dla ruchu, bo działalność Brauna jest bezpłodna i w zamierzeniu taka ma być. Liczy się to, żeby Braun świecił, reszta jest pomijalna.

    Natomiast zrobił parę dobrych filmów, trzeba jednak bardzo uważać z zastosowaniem do nich określenia - dokumentalne.

    He he, ..."Braun to nie jest ciekaw postać"... nu dla karpia rzeźnego rekin nie będzie ciekawa postacią,
    zwei, ..."przykład bełkotu"... rozumim, że kulega foloł narracye do poziomu Porwanego za młodu zaś level wyżey już rozpościera się sfera chaosu... choć...
    sam kulega wspomina o pięknym języku, kontradykcya znaczy się,
    drei, Braunowi to kulego należy się medal (tak jak i Michalkiewiczowi) za to, że mieli odwagę, pomimo plucia wszystkich stron (też, a może zwlaszcza, ze strony pisowców) już od paru lat ostrzegać przed przyjaźnią Izraela,
    dwa dni temu nawet Targalski zmuszony był przyznać rację wyżej wymienionym, choć k. jeden nie przeprosił za nazywanie ich ruskimi agentami i gawnojedami,
    Katz powiedział: Polacy wypili antysemityzm z mlekiem matki, zbrodnia Polaków nigdy nie będzie wybaczona, NIGDY,
    NIGDY!!!

    no powiedział nigdy, co jest aż nie do uwierzenia, aż nie wiadomo czy to było na prawdę

    fajnie teraz mówi Braun, Izrael wypad!
    zamiast tedy na forumku go podszczypywać wstalibyście panowie i zasalutowali jak przystało na godne towarzystwo a nie na p. jakieś



  • Hm, jakby tu rzec? Wymienieni wyżej, na czele ze Staszkiem, stali na barykadzie, podczas gdy my przerzucaliśmy się gładkimi słowy na tym czy tamtym forumie. Za to nadstawianie du...( np. te procesy przeciw Michalkiewiczowi z zarzutem antysemityzmu) należy im się choć gram respektu. Przesadził, nie przesadził, ale stał na warcie.
  • Zupełnie nie oceniam pracy konspiracyjnej Stanisława Michalkiewicza, jeśli to o tym Staszku mowa. Sprawa antysemityzmu jest dla mnie nieistotna, a w kontekście odciągania od spraw ważniejszych - szurostwo (z którego da się wyżyć). Co trzecia książka o szabesgojach, Herrenvolku po żydowsku i żydofilii. No błagam.

    Po prostu Mikke i pan Staś to dla mnie symbole prania mózgu, niestety "prawackość", JBPP, zrównywacze spod flagi PiSPoJednoZło istnieją, Braun coraz mocniej mi się w to wpisuje.
  • W niedziele głos zabrał również Grzegorz Braun. - 12 procent to oszałamiający sukces. Jestem wynikiem zbudowany. Do zobaczenia w Gdańsku - stwierdził podczas swojego wieczoru wyborczego. - Cel zrealizowałem. Daliśmy gdańszczanom wybór. Z tego co miało być feudalnym dziedziczeniem władzy, udało nam się zrobić prawdziwą kampanię wyborczą - podkreślił polityk.
  • Srogi towar brałeś, milordzie.
  • Srogie to były wyniki wyborów, przyznam że nie jestem nimi specyalnie zbudowany:

    Oficjalne wyniki w przedterminowych wyborach na prezydenta Gdańska:
    •Aleksandra Dulkiewicz 82,22 procent
    •Grzegorz Braun 11,86 procent
    •Marek Skiba 5,92 procent
    Wsio taki, sądzę, że kandydat PiS fotografujący się z Ozyrysem i Wielkim Postnikiem wykręciłby swoje 30%, czy ile tam PiS pospolicie w Gdańsku bierze.
  • A ja się martwię bo moje dzieci i wnuki mogą być zmuszone do emigracji ze mną starym na plecach. No bo może jest tak że my tu sobie dyskutujemy w niezłym towarzystwie ludzi normalnych, jako tako moralnych i niegłupich i zakładamy że lud prosty zdrowy jest, a tymczasem może to już przebrzmiała historia. No bo w Warszawie wybierają jawnych zwolenników Stalina i bezpieki oraz komunistów z Gwardii Ludowej, a zrzucają tablice z nazwiskami bohaterów narodowych i męczenników. Wybierają wojujących genderowców, deprawatorów dzieci oraz wrogów Kościoła Katolickiego. W Trójmieście wybierają przedstawicieli lokalnej sitwy, kręcącej lody z mafią, podlizujących się Niemcom i walczących z narodową tradycją i też popierających gender i islamską imigrację oraz blokujących przekop Mierzei Wiślanej. No to może z rozkoszą wybiorą do PE, Sejmu i Senatu totalną opozycję progenderową, proniemiecką i gardzącą Polską oraz prostymi ludźmi, a za to obiecującą srogą zemstę na pisiorach i walkę z kościołem? Może o to im chodzi i to im się podoba?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.