Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

1205206208210211232

Komentarz

  • Może lepiej tutaj. Pod jednym linkiem jest wszystkie 6 ustawień

    https://bazawiedzy.volleystation.com/2021/12/02/ustawienia-w-siatkowce/
  • To jest fota sprzed złotego seta (czy tuż przed rozpoczęciem karnych). Tym się różni Zaksa od innych drużyn.

    image
  • Lech zagra z Fiorentiną, zespołem z 12. miejsca w lidze włoskiej. Mają tam na dziś bilans bramkowy na 0, więcej porażek niż zwycięstw (o 1). W Lidze Konferencji wyszli z grupy z 2. miejsca, dzięki ograniu Heart of Midlothian i jakiegoś zespołu z Rygi - ogólnie raczej słabeuszy. Potem ograli Bragę (ciężko mi powiedzieć jak dziś gra Braga, kilkanaście lat temu był to bardzo dobry zespół) i jakichś bliżej nieznanych Turków.
    Wydaje się to zespół do ogrania.
  • edytowano March 2023
    Wygraliśmy z Argentyną!!


    WDF?
  • Ale to Kolega dzwoni
  • Calcio light?
  • Co to się stanęło?
    5 minuta i 2:0 dla Czechów?
  • Pech
  • dyzio napisal(a):
    Pech
    Czyli co? Stłukli lustro w szatni?
  • Po prostu nieszczęście
  • edytowano March 2023
    image
  • Pepiki przecie jak Francuzy , mało bojowi są
  • christoph napisal(a):
    Calcio light?
    https://rfbl.pl/calcio-storico/
  • Szok i niedowierzanie!

    Tak naprawdę to nie :)
    Potem mogę podbić swoje wpisy z czasów zmiany trenera.
  • to mecz wewnętrzny, z czasów kiedy mieliśmy wspólnego króla, a po krótkiej przerwie Jagiellonczycy byli tu i tam
  • edytowano March 2023
    Polska jest w rankingu 22, Czechy 38.
    Michniewicz wszystkie mecze o punkty z niżej notowanymi drużynami wygrał. Przegrywał z lepszymi, czasem z nimi remisował.

    A w poniedziałek mecz o wszystko - tak, tak, przy porażce z Albanią nasza sytuacja się mocno skomplikuje i jeśli ani Czechy, ani Albania nie zaliczą jakiejś spektakularnej wtopy z Wyspami Owczymi i Mołdawią, to możemy ich już nie dogonić. Wtedy jest przydział do baraży na podstawie wyniku z Ligi Narodów - graliśmy w strefie A, mieliśmy jeszcze za Michniewicza całkiem niezły wynik, z tego raczej nie wypadniemy.
  • tak słabo grających Polaków, to dawno nie widziałem... pomagam, mieliśmy gorsze mecze ale z silniejszymi rywalami, a tu...
  • edytowano March 2023
    A skąd przekonanie, że Czesi to słaby rywal? 38. miejsce w rankingu FIFA, w Europie daje to 20 pozycję.
    Na ostatnim euro doszli do ćwierćfinału, z eliminacji mundialu odpadli w barażach - przegrali ze Szwecją, którą potem my ograliśmy. Szwecja to też nie są jakieś przysłowiowe "ogórki", do czasu porażki z nami w 2022 r. grali na trzech poprzednich imprezach i wychodzili z grupy (w 2016 r. grali, ale nie wyszli, grupa z Belgią i Włochami czyli dość mocna).
    To Polska była silna za Michniewicza. Ale wielu tego nie chciało - działaczy, publiki, nawet na forum były takie mocne głosy. Skoro Polacy nie chcieli kadry mocnej, mają słabą, tu nie ma nic nielogicznego.
  • Analiza tego co widziałem:
    - pierwsza akcja Czechów, koszmarny błąd stoperów
    - pierwsza akcja Polaków, strata na środku boiska
    - druga akcja Czechów, koszmarny błąd na skrzydle i ponownie w środku
    -druga akcja Polaków, strata na środku boiska
    przestałem oglądać z uwagą, dotrwałem do jakiejś 20-30 minuty, ale to kompletnym offie.
  • Czechy remis
    Więc strata zredukowana do jednego punktu
  • dyzio napisal(a):
    Czechy remis
    Więc strata zredukowana do jednego punktu
    Zdaje się że ta grupa to będzie wyścig żółwi.
  • Zwracam uwagę, że w 3 miesiące z poziomu "łooo wyszliśmy z grupy na mundialu, ale w złym stylu" doszliśmy do "ufff wygraliśmy 1:0 z Albanią u siebie".
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Zwracam uwagę, że w 3 miesiące z poziomu "łooo wyszliśmy z grupy na mundialu, ale w złym stylu" doszliśmy do "ufff wygraliśmy 1:0 z Albanią u siebie".
    Gdyby tylko mundiale były rozgrywane co trzy miesiące...
  • Przecież nie chodzi o to, że gramy z Albanią, tylko jak gramy. Jeszcze za Brzęczka drużyny na tym poziomie (Macedonia, Łotwa) były łykane bez problemu, Michniewicz z drużyną tak nisko notowaną nigdy nie grał, najniżej notowana była w meczach o punkty Arabia Saudyjska, było 2:0.
  • edytowano March 2023
    Prawda czasu i ekranu jest taka, że gdyby Santosz, Zouza lub Ben Hauer wykręcili taki wynik na Mundialu jak pan Czesław, toby piano z zachwytu.

    Ponieważ nie bardzo wypadało utrącić trenera za rezultat ulepiono z guana i patyków "monstrualną aferę premiową"
  • MarianoX napisal(a):
    Prawda czasu i ekranu jest taka, że gdyby Santosz, Zouza lub Ben Hauer wykręcili taki wynik na Mundialu jak pan Czesław, toby piano z zachwytu.

    Ponieważ nie bardzo wypadało utrącić trenera za rezultat ulepiono z guana i patyków "monstrualną aferę premiową"
    Na którą to minę wsadził Czesia sam płemieł ;-)
  • edytowano March 2023
    .
    rozum.von.keikobad napisal(a):
    Przecież nie chodzi o to, że gramy z Albanią, tylko jak gramy. Jeszcze za Brzęczka drużyny na tym poziomie (Macedonia, Łotwa) były łykane bez problemu, Michniewicz z drużyną tak nisko notowaną nigdy nie grał, najniżej notowana była w meczach o punkty Arabia Saudyjska, było 2:0.
    Przy pełnej zgodzie, nie wiem czy to moment na robienie porównań. Nie przypominam sobie, by którykolwiek selekcjoner zaczynał od razu od meczu o stawkę.
    Ludzie do grania niby ci sami, ale poukładać cokolwiek po swojej myśli mając ze trzy jednostki treningowe to jest mało.
    Pewne drobne posunięcia, głównie dotyczące sztabu i relacji z mediami, rokują dobrze. Sprawy czysto piłkarskie w sumie też, wszak roboty swojej nagle nie zapomniał.
    ---
    No i doszła jeszcze niby-nieistotna nowość: otwarta krytyka środowiska dziennikarskiego pod adresem Najlepszego Piłkarza Świata.
  • Brzęczek i Sousa zaczynali od meczu o punkty, Michniewicz miał jeden mecz towarzyski na pięć dni przed meczem o punkty - takim być albo nie być, barażem ze Szwecją. Każdy z nich w debiucie miał remis. Teraz już nie będzie iluś tam meczów towarzyskich (w zasadzie zastąpiły je rozgrywki w LN), no chyba że się jest gospodarzem turnieju.

    Wiem, że ciężko jest od razu pod siebie poukładać - tym bardziej nie ma co pochopnie zwalniać trenerów.
  • Tu też dam.

    Co prawda bez gier zespołowych i z szeregiem warunków ale wygląda to beznadziejnie...z czasem wszystko powszednieje

    https://sport.tvp.pl/68798689/rosjanie-wroca-do-swiatowego-sportu-miedzynarodowy-komitet-olimpijski-stawia-warunki
  • Co ma mówić, skoro to niemiec? Ale spokojnie. Jest koalicja państw, która zagrozi bojkotem igrzysk w razie występów moskwiczan. niemiec nie niemiec, nie wierzę, że zdyskwalifikuję Polskę i Ukrainę po to, by rosja mogła gra wystąpić. To mimo wszystko by był zbyt duży skandal.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.