Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

1222223225227228232

Komentarz

  • @christoph powiedział(a):
    klub o nazwie Puszcza bardzo mnie się podoba
    powinien ich browar żubra sponsorować albo Bank Ochrony Środowiska

    Biega o to że dużo bramek tracą.

  • W turnieju Rolland Garros Isia wygrywa po raz czwarty (wcześniej udało się to ledwie trzem zawodniczkom). Jest to jej piąty wygrany turniej wielkoszlemowy.

    W turnieju mężczyzn Alexander "Sascha" Zvelev przegrywa z Carlito Alcatrazem.

  • Iga. Isia to kto inny.

  • Istotnie. Tak się mówiło zdrobniale o Radwańskiej.

  • Niestety, nie mogę obiecać, że to zmienię. U nasz w rodzinie ona funkcjonuje jako Isia ;-)

    Cweleff też ma na nazwisko Cwereff a Alcatraz Alcaraz.

  • Możesz trepie używać dowolnej terminologii. Jeśli jednak przeszarżujesz z ekscentrycznością, licz się z tym, że będziesz jedynym odbiorcą swoich tekstów.

  • edytowano 11 June

    Stadion Narodowy, kocioł lemingów, przetrzebił nam kadrę. Lewandowski naderwał mięsień, z Niderlandami nie zagra, ale znając specyfikę tego typu kontuzji, może nie wystąpić w żadnym meczu (ale to nie jest przesądzone). Taras, Świder mają pokręcone kostki, Milik wrócił do Włoch.

    Trawa na beton na 2 dni przed meczem, a oni tam jeszcze trenowali.

  • Ale za to Kaczmarek w finale pobiła półwiekowy rekord Ireny Kirszensztajn.

  • Doceniamy uprzejmość drużyny niemieckiej, która nie tylko wbiła Szkotom pięć goli, to jeszcze sobie grzecznościowo samobója.

  • Dzisiaj przegraliśmy, bo oddaliśmy piłkę Holendrom. Kiedy my ją mieliśmy na ich połowie wyglądało to dobrze. Broniliśmy zaś systemem Michniewicza, za wszelką cenę nie przegrać pojedynków 1-1 i było przesuwanie, często bez próby przechwytu. I to prawie zdało egzamin, ale praktycznie każda akcja Holendrów była groźna. W końcu wpadło.

    Co teraz ? Bardzo jestem ciekawy jak wygląda Francja. Głodni, czy zblazowane gwiazdy, jutro się okaże.

  • Jak dostali drugiego gola, to przez dziesięć minut pokazali, że potrafią nie tylko w obronie grać. Za mało, za późno.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Jak dostali drugiego gola, to przez dziesięć minut pokazali, że potrafią nie tylko w obronie grać. Za mało, za późno.

    ...i jak zwykle.

    Co znaczy i tak przynajmniej na zwykłym poziomie, a nie jak w eliminacjach.

  • edytowano 16 June

    My tu gadu gadu a:

    Wicemistrz Izraela Maccabi Hajfa domowe mecze w eliminacjach Ligi Konferencji będzie rozgrywał na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w Łodzi. (stadion ŁKS)

    Maccabi rozpocznie zmagania w eliminacjach od II rundy, której losowanie odbędzie się 19 czerwca.

    Jak to było - cała Łódź ...

  • Ja już się wyprowadziłem, jak co.

  • Nie lubię takich komentów.

  • @trep powiedział(a):
    Ja już się wyprowadziłem, jak co.

    Kibice Widzewa mówią o ŁKS - Żydy. To samo mówią kibice ŁKS o Widzewie. Kiedy zgłębiłem temat łódzkich klubów piłkarskich doszedłem do wniosku, że jedni i drudzy mają rację.

  • Probierz: " Po meczu powiedziałem piłkarzom, że zabrakło nam cwaniactwa, tego, by utrzymać piłkę i przenieść ciężar gry, stworzyć zagrożenia."

    No i pełna zgoda. Chyba wszyscy to widzieliśmy, prawda ?

  • Ja bym jeszcze dodał, że zabrakło agresji. Walkę wręcz podjął Taras i parę razy Frankowski. Nie było żadnego ostrzejszego faulu z naszej strony, o kartach nie mówiąc.

  • Siatkarską reprezentację Ukrainy obją w tym roku Raul Lozano - twórca pierwszego po 20 latach sukcesu polskiej reprezentacji. Pisałem już, ale może ktoś nie pamięta, że repra Ukrów bardzo cierpiała na podbieraniu zawodników przez rosję. W siatce w dorosłych rozgrywkach do impry może być zgłoszony tylko jeden zawodnik, który rozegrał już jakiś mecz dla innej kadry. rosjanie takiego mieli - m.in. uznawany niegdyś za najlepszego zawodnika bez podziału na pozycje Dymitr Muserski był Ukraińcem a grał dla rosji. Było ich wielu więcej. rosjanie wzięli się na sposób i wyciągali świetnych Ukrów i Białych rosjan jeszcze za juniora. Umożliwiali sobie w ten sposób jakiekolwiek sukcesy ale jednocześnie uniemożliwiali sukcesy sąsiadom.

    Uważałem, że wojna może to odmienić, że posiadający potencjał Ukrzy coś kiedyś ugrają a moskwiczanie bez zagranicznego zaciągu nie będą w stanie powalczyć o coś cennego.

    I tak to jest w siatkówce, że pierwszym krokiem do czegoś większego jest zatrudnienie dobrego trenera. I ni stąd ni zowąd ich najlepszy zawodnik, mistrz Włoch Oleg Płotnicki odmówił gry w kadrze (w wywiadach mówił, że to z powodu wyboru nowego trenera, ale też i podpisał kontrakt z arabusami na sezon reprezentacyjny, czyli petunia nie omlet). Co gorsza, pociągną za sobą kilku innych dobrych graczy. Skandal.

    Ale mimo to w finale tzw. Europa Golden League Ukraina bez zdrajców w składzie pokonała faworyzowanych gospodarzy - Chorwatów - i awansowała do przyszłorocznego VNL.

  • @JORGE powiedział(a):
    Probierz: " Po meczu powiedziałem piłkarzom, że zabrakło nam cwaniactwa, tego, by utrzymać piłkę i przenieść ciężar gry, stworzyć zagrożenia."

    No i pełna zgoda. Chyba wszyscy to widzieliśmy, prawda ?

    100% zgoda!

  • Mnie to trochę przypomina aktualny rząd. Wiadomo, że jest gorzej, jest to policzalne, dostajemy w d..., ale komentatorzy zachwyceni. Wreszcie nie ma zwycięstw i remisów "w złym stylu".

    Takie też mam wrażenie, że Michniewicz by to zremisował ;) ... a tak serio, bez całej historii z Santosem tego meczu po prostu by nie było. Polska ma ultratrudną grupę, bo była losowana z 4. koszyka. Była losowana z 4. koszyka, bo awansowaliśmy dopiero z baraży. Awansowaliśmy dopiero z baraży, bo nie potrafiliśmy wygrywać z drużynami z europejskiego dna. Zarówno Brzęczek, jak i Michniewicz wygrywali wszystkie lub prawie wszystkie takie mecze (Brzęczek przegrał 1, zremisował 1), tj. z drużynami niżej w rankingu.

    Więc publika ma co chciała, 1 pkt (tyle spodziewam się z Austrią) i 4 miejsce w grupie (tyle to prawdopodobnie da) zawsze wprawiało w dobry nastrój i trenera zostawiano. Zawsze też był to obcokrajowiec, więc jednak Probierz losu nie może być pewien.

  • Słowacja zagrała Michniewicza i wygrała brzydko.

  • Z bliższej mi dyscypliny:

    • Trefl Sopot przegrywał 1:3 w Play Off finału ligi w koszykówkę, ale zdobył mistrza (szkoda, kibicowałem Szczecinowi)
    • Celtowie z Bostonu gładko rozjechali Mavs, bo połowa Doncicia prawie bez pomocy pozostałych to było za mało.
  • @rozum.von.keikobad powiedział(a):
    Mnie to trochę przypomina aktualny rząd. Wiadomo, że jest gorzej, jest to policzalne, dostajemy w d..., ale komentatorzy zachwyceni. Wreszcie nie ma zwycięstw i remisów "w złym stylu".

    Też mnie to fascynuje, zwłaszcza że nie ma dodatkowych punktów za wrażenia artystyczne.

  • edytowano 18 June

    Toteż czułem obrzydzenie do dzennikurtyzan za nagonkę na Czesława Michniewicza, który osiągnął z reprezentacją nieomal maksimum możliwości, a został za to opluty.

  • I dalej nań plują. Niejaki Ziółkowski Szymon na X raczył zauważyć, że przegrana to przegrana, a pod spodem pincet komentów, jaka to piękna przegrana, wolą takie od wygranych Cześka, a jemu to w ogóle z buzi nieładnie pachnie.

  • Czy biorąc pod uwagę historyczne tabele Euro jest sens liczyć na wyjście z grupy z 3 miejsca z 3 punktami?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.