Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

1226227228229230232»

Komentarz

  • "Myślę, że jest bardzo dużo pozytywów po meczu z Francją" - ocenił piłkarz reprezentacji Polski po remisie z wicemistrzami świata w Dortmundzie 1:1 na zakończenie występu biało-czerwonych w Euro 2024.

    "Powinniśmy we wszystkich meczach nie bać się grać w piłkę ofensywnie i rozgrywać od tyłu bez względu na siłę rywala. Mamy na tyle dużo jakości w każdej formacji, że możemy rywalizować z najlepszymi drużynami na świecie" - zadeklarował.

    @rozum.von.keikobad powiedział(a):
    Tak sobie na tę chwilę (26.06, 20.00) analizuję tabele i myślę, jaki to byłby piękny deal, Portugalczycy dają wygrać Gruzinom 2:1, ale tę jedną dla nich strzela Cristiano :)

    Najlepszy piłkarz wszech czasów.

  • Widzę, że bezpośredni mecz ważniejszy od bramek. Dziwne.

  • @trep powiedział(a):
    Widzę, że bezpośredni mecz ważniejszy od bramek. Dziwne.

    Łatwo zapamiętać:
    UEFA - bezpośredni pojedynek.
    FIFA - bilans bramek.

    Ja wolę bilans bramek, bo wtedy wszystko jest otwarte do ostatniej kolejki, bilans bramek może się zmienić, wynik bezpośredniego pojedynku z pierwszej kolejki już nie. I trudniej zorganizować pewne przekręty, ale to już byłaby za duża dygresja.

    I z tej "pasjonarnej listy Jorgego" przeszły 3 z 6. Z określonych przezeń jako "pedały" przeszło 13 z 18.

    Meczu Gruzji z Portugalią nie widziałem, wszystko wskazuje, że Portugalczycy ich po prostu przepuścili dalej, przecież to jest różnica klas, Portugalia miała zapewniony awans.
    ALE: Przy zwycięstwie Portugalii z Gruzją / remisie z 3. miejsc awansowałyby trzecie drużyny z grup A, C, D i E, a z Portugalią zagrałaby trzecia drużyna z grupy A (Węgry). Przy zwycięstwie Gruzji z Portugalią awansowały trzecie drużyny z grup C, D, E i F, a z Portugalią zagra w takim układzie trzecia drużyna z grupy C (Słowenia). Czyli Portugalia wolała Słowenię ich niż Węgrów, co chyba zresztą nie dziwi.

  • No i zakończyły się rozgrywki w grupach. Biało-czerwoni z 1pkt. i stosunkiem bramek 3:6 zakończyli na przedostatnim miejscu, wyprzedzając tylko Szkocję, która również zdobyła 1pkt. a stosunek bramek miała 2:7 🥳

  • @Brzost powiedział(a):
    No i zmógł go upał. Zdjął marynarkę.

    Tu podam wam całkowicie nieprzydatną informację. Otóż w siatkówce trener, drugi trener i asystent muszą być ubrani identycznie. Jeśli trener idzie na mecz w dresie, tak idą pozostali dwaj. Jeśli w gajerach, to wszyscy. Ale to nie wszystko. Jeśli pierwszy trener zdejmie podczas meczu marynarę, muszą ją zdjąć pozostali dwaj. Jeśli potem podwinie rękawy, rękawy muszą podwinąć drugi trener i asystent.

  • W szalonych latach 80/90 bywało tak, że zdjęcie marynarki przez któregoś z trenerów było sygnałem dla piłkarzy jego drużyny ligowej, że pieniądze od przeciwników są już w kasie i gramy tak, jak się umówiliśmy...

  • Gdyby ktoś chciał ponarzekać na losowanie polskiej reprezentacji piłkarskiej to wczoraj odbyło się losowanie grup na IO. Otóż wymyślono taki durny ranking, że w Polskiej grupie będzie grać trzech aktualnych medalistów mistrzostw świata.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.