Skip to content

Dla poprawy nastroju

178101213

Komentarz

  • edytowano March 2022
    "Diva Grabovčeva" zaśpiewana przez klapę:



    A tu oryginał:



    Kłerde, żeby tak u nas rock stadionowy grali o katolickich męczennikach.
  • edytowano March 2022
    W roli głównej Zelenski. Kto zna rosyjski- wyłapie humor w dialogach. Czy Ukraina wygląda tak pięknie jak na tym filmie? Kanieszna niet, no ale to bajka dla dorosłych. Sympatyczna, z przewidywalnym zakończeniem.

  • Jest coś w tych politykach - aktorach.
    Reagan - Kaczyńscy - Żeleński.
    Przypadek? Nie sądzę:)
  • Dziś rano nastrój poprawiła mi przelotna wizyta rodziny raniuszków. Drugi raz w życiu się trafiła.

    image
  • W sobotę widziałem klucz żurawi. Wiosna idzie.
  • TecumSeh napisal(a):
    Jest coś w tych politykach - aktorach.
    Reagan - Kaczyńscy - Żeleński.
    Przypadek? Nie sądzę:)
    Noji DżejPiTu ;)
  • wojtek napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    Jest coś w tych politykach - aktorach.
    Reagan - Kaczyńscy - Żeleński.
    Przypadek? Nie sądzę:)
    Noji DżejPiTu ;)
    Ano właśnie - zapomniałem:)

    Tylko jakoś.. eee.. no nie widzę żadnego z naszych bieżących aktorów jako polityka. Może Olgierd Łukaszewicz jedynie.
  • Rydygier napisal(a):
    Dziś rano nastrój poprawiła mi przelotna wizyta rodziny raniuszków. Drugi raz w życiu się trafiła.

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Piękny raniuszek grubasek.
  • Mania napisal(a):
    O.Łukaszewicz to pełowiec, odznaczony niemieckim orderem: https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/89545,olgierd-lukaszewicz-zostanie-odznaczony-niemieckim-orderem-zaslugi.html
    Znikąd ratunku... Zelnik chociaż?
  • Zelnik TW.
  • edytowano March 2022
    Zelnik to katolik i pisowiec, ale ma plamę na cv bo w wieku 19 lat dał się zwerbować na TW. Gdzieś tam tłumaczył, że nawet nie wiedział, że jest TW, był młody i głupi...
    Jedynie Pietrzak był chętny do polityki, ale nie wyszło.
  • edytowano March 2022
    O matko, a po co wam aktor do polityki ? Komedianty niech komedie robią. Przypadek Zelenskiego niczego nam nie mówi. Po prawdzie to nie wiemy jakim jest politykiem, on idealnie trafił z predyspozycjami na obecny okres. Świetnie odgrywa swoją rolę, bo wie jak odgrywać role, taki ma zawód. Natomiast nic nie wiemy o jego innych przymiotach, które w codziennej normalnej pracy oficjela, zarządzającego, nadzorcy, wizjonera, stratega, dyplomaty (itp.) sa potrzebne.

    Na pewno wymaganych cech nie mają ich aktorzy, w swojej masie. Niech zostaną więc w swoich namiotach (cyrkowych).
  • Mania napisal(a):
    Zelnik to katolik i pisowiec, ale ma plamę na cv bo w wieku 19 lat dał się zwerbować na TW. Gdzieś tam tłumaczył, że nawet nie wiedział, że jest TW, był młody i głupi...
    Zasadniczo to jestem w stanie uwierzyć bez problemu. Kto nie miał siana w głowie w wieku 19 lat, niech pierwszy rzuci kamień.
    Ale potem nie kojarzę niczego (acz nie śledziłem) coby go miało skompromitować.
    JORGE napisal(a):
    O matko, a po co wam aktor do polityki ?
    Nam? Po nic, mieliśmy dwóch, jeden zginął, ale został jeden i się sprawdza.
  • trep napisal(a):
    Rydygier napisal(a):
    Dziś rano nastrój poprawiła mi przelotna wizyta rodziny raniuszków. Drugi raz w życiu się trafiła.

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Piękny raniuszek grubasek.
    Zdjęcie poglądowe z netu. Te, co nawiedziły mię, były jeszcze fajniejsze.
  • edytowano June 2022
    Ujęła mnie wersja popularnego przeboju wykonywana w stylu średniowiecznej ballady, klip będący animacją rysowana kreska charakterystyczną dla średniowiecznych manuskryptów. Bardzo udana gra konwencją.
    "Holding out for a hero" medieval style.



  • greckie fado
    żeby nie było tak proste, to z Konstantynopolu
  • Peder Mork Monsted (1859-1941)

    image
  • TecumSeh napisal(a):
    Jest coś w tych politykach - aktorach.
    Reagan - Kaczyńscy - Żeleński.
    Przypadek? Nie sądzę:)
    Polityka w mylnym rozumieniu twarzy wyświetlanych w tv, to nie rzecz tego co chcesz powiedzieć, co masz w duszy i co chcesz zmienić, ale tego jak to ma być odebrane przez innych. Jeśli są na sali socjolodzy, to potwierdzą jak wpływa się na grupy społeczne. Nie jest to przypadek, że aktorzy są doskonałymi przedstawicielami jakiś postulatów, jednak nie są politykami w znaczeniu naukowym. Źle, że Cię to dziwi.
    O wielu znamienitych politykach nie mamy w ogóle pojęcia. Działają i dobrze, że o nich nie słychać.
  • Ale to ładne:

  • męska przyjażń!
    superb!
  • Biedacy, stać ich było tylko na jedną gitarę.
  • - Slyszałem, że Rojtszwanc bankrutuje.
    - Wyprzedaje się?
    -Jeszcze nie, ale był wczoraj u niego Blumsztajn i widział jak jego dwie córki grały na jednym fortepianie.
  • edytowano November 2022
    Teraz didżeje robią nieoczekiwane mixy:
  • edytowano November 2022
    Poleca się mixy tego człowieka, fałdy mózgowe się prostują.

    https://youtube.com/channel/UC6C3PX8hLzueaPWW9nmT85w

  • edytowano November 2022
    Ma też Sex machine w metalu:


    Teraz samplują a za moich czasów po prostu sklejali kawałki po kolei. Mixy cieszyły się wielka popularnością w latach 80tych.
  • wtedy nie mieliśmy dostępu do takiej muzy, a nie byliśmy znudzeni. dyskoteki szkolne, oazowe, bez okazji. Non stop. Pamiętam czasy podstawówki i liceum. Imprezowe eldorado zdawało się nie mieć końca.
  • edytowano November 2022
    Kurde, te zmiksowane kawałki są lepsze niż obie/wszystkie użyte piosenki razem wzięte!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.