Skip to content

Dla poprawy nastroju

17891113

Komentarz

  • To też jest świetne - tu się zgrał nie tylko dźwięk ale i obraz ;)

  • A to już mi kompletnie zwoje wyprostowało :D:D:D
  • Popłakałem się ze smiechu i idę spać:)

  • Te miksy pokazują gdzie jest miejsce metalowych napinaczy- a tak naprawdę pajaców...





  • edytowano November 2022
    Te miksy nazywają się maszap. Spróbujcie mojego ulubionego: Slayer i Vanessa Paradise, Joe Le Taksi a także Slayer i Ace of Base.

    Można też Nirwanę i Ryśka Astleja.
  • dyzio napisal(a):
    Te miksy pokazują gdzie jest miejsce metalowych napinaczy- a tak naprawdę
    To jest dobre.


  • Tu wprawdzie tylko pomieszanie metalowego obrazka z zupełnie inną piosenką, ale też zabawne :D
    Immortal vs Kalina Jędrusik :D
  • Immortal mnie zabił :D
  • W tym wątku, coby nie zakładać nowego.
    Dla tych, którzy obglądają Voice of Poland.
    Więc, chcę zatypować dzisiejszego zwycięzcę w Voice of Poland.
    Otuszszsz, wygra dziś wieczorem niejaki Dominik Dudek.

    Fachowe przesłanki do proroctwa, czyli o konkurencji:
    Kobitka nie jest z Polski, więc odpadnie.
    Ten łysy w kapeluszu jest dobry, ale brzydszy od Dominika w czapce, więc - sorry Gregory - odpadnie.
    Fajny doktor jest bardzo fajny, ale najfajniejszego głosu w Polsce jednak nie posiada.

    A Koleżęstwo jak zatypowywa?


  • Nie oglądam regularnie ale Dominik jest też moim typem, budowlaniec z takim głosem podoba się obu płcią :-)
  • Noji Dudek wygrał :-)
  • Już drugi wieczór oglądam filmy o Marii, Ukraince, która samotnie prowadzi piękne gospodarstwo w Karpatach, w obwodzie Stanisławowskim (Iwano Frankiwskim). Żyje jak w raju, jest samowystarczalna w pożywienie. Ma źródlaną wodę, nie wiem czy ma prąd. Piękna kobieta w pełni sił. Co będzie jak kiedyś sił zabraknie? Pomodlę się za nią, żeby Pan Bóg ją uchronił przed ruskimi barbarzyńcami, bo w kilka godzin zamieniliby jej raj w piekło. +++
    Wszystkie jej filmiki są o kulinariach. Może dostarcza swoje ekologiczne przysmaki do stanisławowskich restauracji?
    Tych filmików jest sporo, od samego patrzenia na te cudowne widoki płuca się dotleniają.
  • jak na samotną to sporo sobie tych pierogów przygotowała. Są takie filmy na yt odpowiadające na marzenia ludzi o sielskim życiu, ale jak to Rzecki mówił o Bitwie pod Grunwaldem Matejki "duży to obraz i okazały, i tylko nie trzeba go pokazywać żołnierzom, którzy przyjmowali udział w bitwach". Takie wyprasowane wszystko w tej chatce, pani zrywa ten głóg jak mieszczuch - powoli i namaszczeniem, to tak nie wygląda. Samotnie żyjące i samowystarczalne są na przykład panie ze strefy czarnobylskiej - nie wyglądają jak na okładkach kolorowych pism.

  • Doczytałam, że ona przyjmuje gości, więc gotuje dla nich. I nie jest to całkowite odludzie, bo do cerkwi chodzi pieszkom.
    A poniżej: dzikie grzyby i fasola w roli głównej.
  • i haftowana biała odprasowana koszula do kopania ziemniaków
  • KazioToJa napisal(a):
    i haftowana biała odprasowana koszula do kopania ziemniaków
    ... ale się nie pobrudziła :-)
    Generalnie, dzielna i pracowita kobieta.
    Kaziu, dla kontrastu pokazałaś dotknięte jednym z większych nieszczęść miejsce na Ziemi, porównywalne z Hiroshimą, tyle, że Hiroshimę szybko odbudowano, a Czernobyl pozostał cmentarzyskiem. Maria żyje w jednym z piękniejszych miejsc, którym "dla poprawy nastroju" możemy nacieszyć oczy.
  • Jak to robicie, że się Wam od razu wyświetla film, mnie nic, tylko linki się tworzą...? Przepraszam za banalne pytanie techniczne!
  • Berek napisal(a):
    Jak to robicie, że się Wam od razu wyświetla film, mnie nic, tylko linki się tworzą...? Przepraszam za banalne pytanie techniczne!
    Link do YouTube? Zawsze się robi automatycznie film, do innych stron to zależy.
  • edytowano November 2022
    Kurczę, do youtube, i nie chciało się tak elegancko zrobić... Dobra, spróbuję jeszcze raz. ;;) Najwyżej zrobi się link, trudno.

    No więc jeśli chodzi o poprawę nastroju, to coś z mojej dziedziny - podoba mi się że u Czechów to i policja ma poczucie humoru.

  • Aż sprawdzę.

    👣

    🐾
    🐾

  • No weszło bez problemu.
    A filmik fajny!
    :D

    👣

    🐾
    🐾

  • Motyla noga, u mnie link i co zrobisz, nic nie zrobisz. >:P
  • Berek napisal(a):
    Kurczę, do youtube, i nie chciało się tak elegancko zrobić... Dobra, spróbuję jeszcze raz. Najwyżej zrobi się link, trudno.
    Pozwoliłem sobie poprawić. Adres Jutuba się wkleja po prostu a nie przez ikonkę "wklej URL." Jak się wklei jako URL będzie URL.
  • edytowano November 2022
    Aaa...! Dzięki!

    P.S. Czeski język piękny język. "Niebezpiecni szelmy!".
  • :)) :)) :o3
  • Nie śmieszkujcie z jorkszirów, mój Pucio był najodważniejszym psem jakie miałam. Rzucał się do gardła największym psom. ... A one go lekceważyły :-D
  • edytowano November 2022
    Mania napisal(a):
    Nie śmieszkujcie z jorkszirów, mój Pucio był najodważniejszym psem jakie miałam. Rzucał się do gardła największym psom. ... A one go lekceważyły :-D
    Mały psychol... psichol...
  • dyzio napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Nie śmieszkujcie z jorkszirów, mój Pucio był najodważniejszym psem jakie miałam. Rzucał się do gardła największym psom. ... A one go lekceważyły :-D
    Mały psychol... psichol...
    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.