Skip to content

Dla poprawy nastroju

1568101113

Komentarz

  • Maleńczuk to przede wszystkim szatanista i kodziarz.
  • rdrrdr
    edytowano May 2020
    Cantigi w wykonaniu Malenczuka to raczej zawoalowana drwina.



    A covery robi sie tak:



    tu oryginal:



    A tu cos z zupelnie innej beczki:

  • https://www.wprost.pl/kraj/10173233/sprawa-z-powodztwa-malenczuka-zostala-umorzona-sad-stwierdzil-niepoczytalnosc.html

    Polecam artykuł i zamieszczone w nim zdjęcie. Siarka i siara. Siarką wali od Maleńczuka a trochę siara go po tym wszystkim słuchać.
  • Już nie mówię o tym, że gość się farbuje.
  • Przerażające.
  • Piosenka o tym, że Ivan Pavel II lubi naród Hrvacki:

  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Dimasz jest jak krasnal ogrodowy wyciosany z najlepszego karraryjskego marmuru zamiast Dawida. Zmarnowany materiał.
    dokładnie

    posłuchajcie:
  • Fenomenalny!
    Pierwszy raz go słyszę.
    A dlaczego "zmarnowany"?

    A, już wiem - cofnęłam się w wątku. Nadal w komercji?
  • Maria napisal(a):
    Fenomenalny!
    Pierwszy raz go słyszę.
    A dlaczego "zmarnowany"?

    A, już wiem - cofnęłam się w wątku. Nadal w komercji?
    widzę, że źle napisałam komentarz - ten Kazach marnuje potencjał i podałam przykład niezmarnowanego.
  • Dla poprawy nastroju:

  • Ponieważ poprawiać nastrój można na różne sposoby
    image
  • w moim powiecie wojska radzieckie byly - sporo, z atomówkami, a wygrał Duda.
    Ale z lewej, z prawej, wyżej i niżej - gdzie wojsk radzieckich nie było już wygrał Trzasek.
  • edytowano July 2020

    Pieknie
    Hollywoodzko
    Piękny śpiew i praca z oddechem

    [edit]
    pono siostra wyszła z klasztora i zapomniała zdjąć habit
  • edytowano July 2020

  • pięknie!
  • mix the best!
    Orlinski jest moim fanem od jakiegoś czasu,
    a Purcella kocham od nastolatkowania
    dzieki @Mania
  • Jest też moim fanem. Ciekawe8 czy dostał coś od Glińskiego ;-)
    Podobno miał nagrać coś bardziej komercyjnego just for money, ale covid pokrzyżował plany.
  • Ciekawostka: - tu śpiewa swoim naturalnym basem barytonem 2 m.50 s.
  • Jeszcze jeden piękny i utalentowany, który studiuje śpiew klasyczny - Krystian Ochman, tenor.
    Tu- w Voice of Poland; ładne połączenie techniki klasycznej z popową
  • edytowano November 2020
    oglądam thevoiceofpoland, przede wszystkim dla 'przesłuchań w ciemno' - bez znajomości wykonawcy, bez wiedzy jak wygląda, jak jest ubrany, a z drugiej strony bez 'schow' przesłuchiwanego, bo jurorzy TYLKO słyszą...

    i w każdej edycji trafia się kilka perełek

    najpierw to - jurorzy zadziwieni wykonaniem covera (wszyscy się odwrócili) poprosili o jeszcze jedną, "jego" piosenkę:


    "blind": Wodecki, zacznij od Bacha


    w pierwszym przykładzie Edyta Górniak zanielona przeniosła się na łąkę i tańczyła!
    w trzecim - Kora Jackowska wyznaje, że go kocha i że "na to się czeka..." i... tańczy (ręce)!

    2016 rok, Must be the music
    Człowieczy los



  • edytowano November 2020
    Mania napisal(a):
    imageObrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    cudowne!
    (chodzi mi o Orlinskiego i King's Singers)
  • Szkoda, że zachorwał na covida, pewnie nie zdąży wrócić na finał :-(
  • edytowano February 2021
    Po polskiej edycji the voice senior, na ktory natknelam sie przypadkowo, przez dwa dni bite siedze i ogladam na yt. Jest to dla mnie odkrycie, na miare odkrycia Ameryki ;) . Ile pieknych glosow, ile talentow! Są lepsi od młodszych, m.zd., a i niejednokrotnie naturalnej energii i entuzjazmu wiecej.


    te dwa dziadki rizkrecilyby kazda imprezę
  • edytowano February 2021
    Ignazio Boschetto, człowiek niekonwencjonalny nie cierpi wywiadów i odpowiadania po raz 12345678900000 na te same, oklepane pytania i - męcząc się/nudząc się przeokrutnie- stara się z czymś wyskoczyć, żeby zmienić sztampę w jakąś naturalną rozmowę. Natomiast Gianluca i Piero zawsze grzecznie odpowiadają - zawsze tak samo- na zadawane po raz 1234567890000 pytania. Na zamieszczonym filmiku mamy wywiad dla PBS, tv z Los Angeles. Wywiad jest przerywany przerwami na reklamę, dziennikarka jest bardzo miła, ale boleśnie sztampowa.
    - Co było waszą inspiracją dla koncertu w hołdzie trzem tenorom?
    - The three tenors - odpowiada Gianluca

    Ignazio robi co może, żeby powstrzymać śmiech, potem błaga, żeby zwolinić go z wypowiedzi :-D


    Gianluca: You know, WE ARE DRESSING ARMANI
    Piero: Why just you don't sit!
    Gianluca: I don't know
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.