Skip to content

Dla poprawy nastroju

145791013

Komentarz

  • edytowano February 2020
    .

    👣

    🐾
    🐾

  • edytowano February 2020
    Notto, dzięki, ale do pietruszek było jeszcze całe opowiadanie (18+). :x

    trep napisal(a):
    Ej, co na to Moderancja?
    No, przecież tu podobno nie ma żadnej moderancji. :)

    👣

    🐾
    🐾

  • Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    Notto, dzięki, ale do pietruszek było jeszcze całe opowiadanie (18+)
    Było, było :) Ale nie odtworzę...
    Poza tym to pasternaki.

  • rdrrdr
    edytowano February 2020


  • Dla znękanych przekaziorami na dobranoc
  • Piękne obrazy, niezły aranż, dobry wokal, ale kompozytor .... lepiej nie mówić. Dlaczego tak niewielu mamy Romualdów Lipków i Jerzych Wasowskich? To jest dramat polskiej muzyki popularnej.

    Ostatni Kids Voice obfitował w niesamowite talenty wokalne i dopóki dzieciaki śpiewały zachodnie covery, opadały nam szczęki, ale kiedy, w finale popisywały się własnymi kompozycjami chciało się ziewać.
  • Mania napisal(a):
    Piękne obrazy, niezły aranż, dobry wokal, ale kompozytor .... lepiej nie mówić. Dlaczego tak niewielu mamy Romualdów Lipków i Jerzych Wasowskich? To jest dramat polskiej muzyki popularnej.

    Ostatni Kids Voice obfitował w niesamowite talenty wokalne i dopóki dzieciaki śpiewały zachodnie covery, opadały nam szczęki, ale kiedy, w finale popisywały się własnymi kompozycjami chciało się ziewać.
    chłopaki trzy nie udźwignęły nawet Czerwonych Gitar!
    (pierwszy raz z małą żonką oglądaliśmy wszystko)
  • *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Czytając wątek o początkach końca i Dudzie popadam w nastroje eskapistyczne.
    Mam już krzesło plażowe, lodówkę i przebój lata.
  • Chciałam zauważyć, że niedawno, w okolicach przekopu mierzei, zbierałam bursztyny z dużym sukcesem. Tam koparki robią bursztynowe eldorado dla amatorów. Może nie była to dzika plaża, ale co tam.
  • Morsko-eskapistyczne klimaty fajne som. Ai inchis marea in ochi (Zamknęłaś morze w swoich oczach) - stary przebój rumuńskiej grupy Taxi.



  • kurka, kurka w porównaniu z padnemiowym "Imagine" (którego z litości nie wkleję - kto chce sobie znajdzie) arcycdzieło
  • loslos
    edytowano April 2020
    Arcydzieło. Court de Ballance, nagle ni z tego ni z owego okazało się, że jesteśmy więksi.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    imageObrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.

    kurka, kurka w porównaniu z padnemiowym "Imagine" (którego z litości nie wkleję - kto chce sobie znajdzie) arcycdzieło
    Zgadzam się do ostatniego słowa!
    Smakowite. I występ. I słowo
  • Brak słów. Rewelacja.
    Pod każdym względem.

    Chwyciło za serce i trzymie.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):

    kurka, kurka w porównaniu z padnemiowym "Imagine" (którego z litości nie wkleję - kto chce sobie znajdzie) arcycdzieło
    O cholera. Nie wiedziałam, że umiem wstrzymać oddech przez trzy minuty i czterdzieści pięć sekund.

  • Polacy, gdziekolwiek się znajdujecie!
  • Przepraszam, ale to naprawdę rubik jest z przeceny...
  • A ja sobie śpiewam od tygodnia razem z Il Volo. Nawet jak zasypiam i chyba przez sen. Nawet już słowa mi się wbiły w pamięć. Kiedyś, w trudnym czasie ratował mnie Pavarotti, od rana do wieczora, dzień w dzień. Bel canto oraz włoski i hiszpański działają jak endorfiny. Śpiewajcie ludzie! Albo grajcie jak macie na czym!
  • Chyba trzeba to napisać otwarcie: świat piosenkarzy dzieli się na ten przed Dimashem i po Dimashu :). Dysponuję on 6 oktawami, ma wykształcenie klasyczne i potrafi zaśpiewać dosłownie wszystko. Taki talent z Kazachstanu:
  • Znam go i uważam, że może i umi piać na wszystkie sposoby ale jest nudny jak flaki z olejem. nie da się słuchać.

    To już nasz Maleńczuk sto razy lepszy:


  • Nasz? Nie mój.
  • los napisal(a):
    Nasz? Nie mój.
    Zdecydowanie +1
    Nie jestem w stanie go słuchać.
    Nie jestem również w stanie oglądać różnych filmów tylko z powodu występujących tam kreatur. Nie mogę. Odrzuca mnie.
  • edytowano May 2020
    nasz, że rodzimy a nie, że degenerat jak my ( tzn. nie wy)... Ja mogę słuchać i oglądać podleców w tfurczości rozrywkowej bo inaczej musiałbym niczego chyba nie słuchać
  • Dimasz jest jak krasnal ogrodowy wyciosany z najlepszego karraryjskego marmuru zamiast Dawida. Zmarnowany materiał.
  • Posłuchałam jak Dimesz śpiewa coś, co znamy - Adaggio Bocheriniego w duecie z (?) Laurą Fabian. I co słyszymy?
    Baaardzo przeciętną, jakby z waty barwę głosu. Taki Boschetto, z jego "ułomnościami" ( płaskie, gardłowe dźwięki, których celowo nie unika, choć mógłby, bo wie jak) - zrobiłby z tego kawałka coś poruszającego.
    Dimesz to pianola, "mechaniczna pomarańcza".
  • Brakuje mi squnxa i jego punkowych wstawek
  • To ze mną jest chyba coś nie tak, bo lubię słuchać Maleńczuka, ma wspaniały głos. A może mi go bardziej żal, że jest degeneratem. Może nie jest całkiem zły, jak nagrał coś takiego? Mam ciarki, kiedy tego słucham.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.